Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R18 Niewłaściwe naliczenie zasobow » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Niewłaściwe naliczenie zasobow
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
M.Jane
Junior Member


Data rejestracji: 10-08-2016
Postów: 14

Niewłaściwe naliczenie zasobow Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: MarryJane
Przeglądarka internetowa: Mozilla

Opis problemu:
Witam,

Przeczytałem tutorial odnosnie http://wiki.bloodwars.interia.pl/index.p...C4%99%C5%BCenie punkt opisujacy Wygrana i łupy -> Zwycięska strona oblężenia zgarnia łupy w wysokości 20% łącznych dóbr przeciwnika

wiec proszę mi wytłumaczyć dlaczego majac http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=1b72d7186f przekazuję http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=492d3fea2d


EDIT: Przeglądarka internetowa: Google Chrome

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez M.Jane: 11-08-2016 01:11.

10-08-2016 19:29 M.Jane jest offline Szukaj postów użytkownika: M.Jane Dodaj M.Jane do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
v. 1.7.6 beta 27 stycznia 2016
Oblężenia: jeśli dany gracz ma status "słabszy" względem najwyższego poziomem przeciwnika z drużyny przeciwnej, to traci maksymalnie po 35.000 każdego surowca.


__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
10-08-2016 19:38 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
M.Jane
Junior Member


Data rejestracji: 10-08-2016
Postów: 14

Autor tematu Temat rozpoczęty przez M.Jane
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ok, dzięki za odpowiedź. zaraz to sprawdzę

ale zrobiłem wszysko jak nalezy wg tutorialu i nie tego sie spodziewałem. że był ptach kidyś tam to nie mam czasu przeglądac patchy z ostatnich 10 lat - jest tutorial który "mówi" o prawach gry więc wg nich chce byc traktowany.

moze administracja wytłumaczy mi zatem dlaczego tak waznej informacji nie ma w tutorialu ?
10-08-2016 20:09 M.Jane jest offline Szukaj postów użytkownika: M.Jane Dodaj M.Jane do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakie zmiany są potrzebne w tutorialu?

pretensje do Buca Wink spamuje dropami z pamiatek na forum zamiast ogarnac tutorial Tongue

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
10-08-2016 22:06 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

każdy może aktualizować tutorial

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

11-08-2016 00:37 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
M.Jane
Junior Member


Data rejestracji: 10-08-2016
Postów: 14

Autor tematu Temat rozpoczęty przez M.Jane
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale nie kazdy potrafi albo nie kazdy jest w stanie,
ja zrobiłem wszystko jak należy.

a czy na pytanie dlaczego nie dostaje dropa jakiego bym chciał dostanę odpowiedź że mogę sobie ustawić dropa jakiego bym chciał ?
11-08-2016 01:15 M.Jane jest offline Szukaj postów użytkownika: M.Jane Dodaj M.Jane do Listy kontaktów
ZeusŁDZ
Double Ace


images/avatars/avatar-25445.jpg

Data rejestracji: 05-08-2015
Postów: 138
Klan: Telefony
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tutorial/Podręcznik gracza Podstawowe informacje o systemie gry. Przeczytaj zanim zadasz pytanie!
PODSTAWOWE, nie jest napisane, że są tam wszystkie informacje i masz prawo powoływać się tylko na ten tutorial...

Czytania i wyszukiwania informacji za moich czasów uczyli w szkołach, jeśli teraz usunęli to z programów nauczania, to pytanie się nasuwa: gdzie zmierza ten świat...


Co do dropa, to tak, jest sposób, który nie jest opisany w tutorialu:


KLIKAM WYPRAWY ROBIĄC POMPKI NA JEDNEJ RĘCE KLASZCZĄC.


DROP GWARANTOWANY Smile

Pozdro i przestań płakać bo krwi jest tyle na serwie, kw jest tak łatwo zrobić, że kolega z wyższym lvlem którego chciałeś zatankować da sobie radę

__________________
Big Grin
11-08-2016 11:53 ZeusŁDZ jest offline Szukaj postów użytkownika: ZeusŁDZ Dodaj ZeusŁDZ do Listy kontaktów
M.Jane
Junior Member


Data rejestracji: 10-08-2016
Postów: 14

Autor tematu Temat rozpoczęty przez M.Jane
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nawet jesli to podstawowe info to i tak maja byc prawdziwe - jest napisane "Zwycięska strona oblężenia zgarnia łupy w wysokości 20% łącznych dóbr przeciwnika" i tego sie trzymam, to taj jakby Ci przyszedł raport z wyprawy ze epickie tygrysie nocki dropnałęs a w ZK zamiast tego by leżała db pałka. I jakbys próbował odwołac sie od tego i ktos by Ci to utrudniał " ROBIĄC POMPKI NA JEDNEJ RĘCE KLASZCZĄC." to bys sie nie wkurzył ?


EDIT:
ZeusŁDZ nie płacze tylko czepiam sie tewgo ze powinno byc napisane " łupy w wysokości DO 20%"

i dzieki za wypowiedź która nic nie wniosła do mojego życia(no moze prócz tego że gamoni nie brakuje)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez M.Jane: 11-08-2016 20:27.

11-08-2016 16:21 M.Jane jest offline Szukaj postów użytkownika: M.Jane Dodaj M.Jane do Listy kontaktów
M.Jane
Junior Member


Data rejestracji: 10-08-2016
Postów: 14

Autor tematu Temat rozpoczęty przez M.Jane
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do zamknięcia
14-08-2016 12:52 M.Jane jest offline Szukaj postów użytkownika: M.Jane Dodaj M.Jane do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R18 Niewłaściwe naliczenie zasobow

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH