Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » Zmierzch tytanów na r1 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zmierzch tytanów na r1 21 Ankieta - średnia ocena: 7,4321 Ankieta - średnia ocena: 7,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
druidek
Triple Ace


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 151
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Qraqw

Zmierzch tytanów na r1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Okres dominacji Date dobiega bezpowrotnie na r1, połączone siły klanów topki w końcu po początkowym ciężkim laniu, dojechały hegemona i zaczynają palić i siać spustoszenie Big Grin


Od spalenia 1s uratowała ich magia ziemi(kompletnie zryty pomysł na necro1 dla twierdzy klanowej)


http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b4ac97a78d


dziś juz nic nie stanęło na przeszkodzie do spalenia wypasionej trójeczki



http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=621d2f3000


Kibicom tej wojny i palenia Date, myślę że dostarczymy jeszcze wiele pięknych chwil rotfl

__________________
Druidek
24-09-2016 11:26 druidek jest offline Szukaj postów użytkownika: druidek Dodaj druidek do Listy kontaktów
Suz
Junior Member


images/avatars/avatar-25647.jpg

Data rejestracji: 16-02-2013
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Super jest być częścią historii upadku Big Grin

__________________
R1 Suzuki
24-09-2016 11:29 Suz jest offline Szukaj postów użytkownika: Suz Dodaj Suz do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko świetnie, ale od tego jest dział pole bitewSmile .
24-09-2016 12:06 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda, że takie coś dobije serwer... Wojna na bw to totalny niewypał i porazka. Ale miło widzieć oblegi. Chociaż oble ledwo co wygrane Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wełen: 24-09-2016 12:24.

24-09-2016 12:24 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeniosłem w odpowiedni dział Smile

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

24-09-2016 13:28 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

RE: Zmierzch tytanów na r1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niełatwo jest zdobyć władzę Dru , ale jeszcze trudniej ją utrzymać , mam wrażenie że za wcześnie założyłeś ten post
24-09-2016 16:25 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Skel
Full Member


Data rejestracji: 18-09-2016
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj DA.TE mięknie. Frown

Jak mi przykro. Tongue

DA.TE tym żeście mnie zbanowali zmotywowaliście serwer. Smile

Nic nie pozostaje mi tylko Wam podziękować. Smile

Bo takiej motywacji jak Wy to nikt im nie dał. Smile

Opozycja oby tak dalej. Smile
24-09-2016 19:57 Skel jest offline Szukaj postów użytkownika: Skel Dodaj Skel do Listy kontaktów
yoloo
Junior Member


Data rejestracji: 16-04-2016
Postów: 22

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...11503045&type=2

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=c6f482e906

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=07facb5335

Tak, tak, bezpowrotnie Wink

Wyłapaliście moment w którym nawet eq do zk ludziom nie chciało się wrzucać i chodzili w expowym, do tego zmieniliście rasę i się mega przygotowaliście, gratuluje, dwie 3s Wasze, ale na tym koniec Wink


Pamiętajcie, nawet jak nam 50bloków zrobicie i spalicie wszystkie kwadraty, to nadal my wygrywamy i bedziemy Was palic aż nam się znudzi Wink
25-09-2016 23:33 yoloo jest offline Szukaj postów użytkownika: yoloo Dodaj yoloo do Listy kontaktów
1basior
Double Ace


images/avatars/avatar-15846.jpg

Data rejestracji: 20-09-2009
Postów: 100
Klan: DATE
Kraina: Necropolia; Necropolia IV; Necropolia VI
Skąd: Manchester, UK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Suz
Super jest być częścią historii upadku Big Grin


Zgadza sie tworzysz historie Smile dzis ewidentnie.

__________________
R1 - TatankaYotanka [DATE]


25-09-2016 23:41 1basior jest offline Szukaj postów użytkownika: 1basior Dodaj 1basior do Listy kontaktów
Skażony
Double Ace


images/avatars/avatar-282.gif

Data rejestracji: 02-11-2006
Postów: 135
Klan: DejTy - Srejty
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: \=l=/

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=54f953b681

to daje do myślenia ...

__________________
Na przekór wszystkim

ID:10079->R1

ID:16387->R1/06r
ID:279->R3/07r
ID:1903->R17/13r
25-09-2016 23:45 Skażony jest offline Strona domowa Skażony Szukaj postów użytkownika: Skażony Dodaj Skażony do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Skażony
1basior
Double Ace


images/avatars/avatar-15846.jpg

Data rejestracji: 20-09-2009
Postów: 100
Klan: DATE
Kraina: Necropolia; Necropolia IV; Necropolia VI
Skąd: Manchester, UK

Shocked Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by 1basior
cytat:
Originally posted by Suz
Super jest być częścią historii upadku Big Grin


Zgadza sie tworzysz historie Smile dzis ewidentnie.


P.S

Przepraszam bo cos poszlo nie tak.. czy ty na prawde masz tylko 98 zwinki na tylku przy 116 lvl na oblezeniu? Shocked

__________________
R1 - TatankaYotanka [DATE]


25-09-2016 23:45 1basior jest offline Szukaj postów użytkownika: 1basior Dodaj 1basior do Listy kontaktów
milo
Zbanowany

Data rejestracji: 01-01-2011
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ske za co dziekujesz ?
Za to ,że najpierw byłeś tępyn narzędziem ,które zamiast bic to odbiło się od ściany a potem stałeś sie koniem trojańskim ?
Ty powinieneś przeprosić tych wszystkich ,którym przez twoje knowania odechciewa sie gry na tym serwerze,tych wszystkich którzy grali dla przyjemności a teraz siedzą na pustakach i przestaja płacić premium....

Dziś znowu emocjonująca walka -dzieki .

Emocje powinny być Panie i Panowie ale po to tyle niechęci i agresji ?
Przychodzimy sie tu bawić .
Pozdrawiam przegranych i wygranych .
Pamiętajcie historia kołem się toczy....
25-09-2016 23:53 milo jest offline Szukaj postów użytkownika: milo Dodaj milo do Listy kontaktów
Skel
Full Member


Data rejestracji: 18-09-2016
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wzruszyła mnie Twoja historia. Frown

P.S.

Jak Ci się nie chce grać to się skasuj. Tongue Droga wolna. Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Skel: 26-09-2016 20:53.

26-09-2016 20:52 Skel jest offline Szukaj postów użytkownika: Skel Dodaj Skel do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ups no piękne zwycięstwo jutro wracam djuki wiec nie cieszcie się za szybko.

Wrzuccie te 20x s3 ,które my wam zjaraliśmy.

Ileż to razy magie ziemi widzieliśmy przy oblegu na twoj klocek.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lowca: 26-09-2016 23:42.

26-09-2016 23:41 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Tomeczek G
Junior Member


Data rejestracji: 18-04-2014
Postów: 18
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nothing to do here spalcie do konca zaorajcie i saksujcie sie wszyscy bo to juz celu nei ma ta gra xD
27-09-2016 01:37 Tomeczek G jest offline Szukaj postów użytkownika: Tomeczek G Dodaj Tomeczek G do Listy kontaktów
yoloo
Junior Member


Data rejestracji: 16-04-2016
Postów: 22

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=f152f92402

Masz rację, kompletnie zryty pomysł, wycofać tą magię
27-09-2016 11:09 yoloo jest offline Szukaj postów użytkownika: yoloo Dodaj yoloo do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skel
+ za spam

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

27-09-2016 19:58 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
yoloo
Junior Member


Data rejestracji: 16-04-2016
Postów: 22

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=aaa7ae6741

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=48d4864f32

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=8a4f835f34 hit Wink


To tyle, dziękuję Duke za motywacje, temat chyba może umrzeć, więcej nie będę wklejał ; )
29-09-2016 15:20 yoloo jest offline Szukaj postów użytkownika: yoloo Dodaj yoloo do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

RE: Zmierzch tytanów na r1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jasne Tomeczek , skasuje się po 9 latach gry , 50 pijanych zlotach , bo gra stała się nudna , hehehehe
01-10-2016 10:19 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
_DeMoN_
Emperor


images/avatars/avatar-25273.jpg

Data rejestracji: 04-10-2007
Postów: 1.027
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Lębork

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=6744092b69

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=a2c5c3a976

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=29afbe6b8e

żeby dalej wstydu sobie nie robić date woli dużo słabsze klany oblegać niż ryzykować kolejna wtopa

juz pare ładnych 3s date straciło na tej zabawie i pewnie będą kolejne

__________________
R1: DeMoN Kupie: Legendarna Doskonała Demoniczne Piła łańcuchowa Autokraty



01-10-2016 15:18 _DeMoN_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _DeMoN_ Dodaj _DeMoN_ do Listy kontaktów
yoloo
Junior Member


Data rejestracji: 16-04-2016
Postów: 22

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=8234ea3505

kolejne?
01-10-2016 16:09 yoloo jest offline Szukaj postów użytkownika: yoloo Dodaj yoloo do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobrze widzieć wreszcie jakieś bitki. Fajnie że byli chętni postawić się hegemonowi i nawet z efektami. 10 ode mnie ruszenie tyłków Big Grin Bijta się jak najdłużej.

__________________

01-10-2016 17:53 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Komar01
Forum Ace


Data rejestracji: 16-10-2016
Postów: 75
Kraina: Necropolia VIII; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Stare dobre czasy...

__________________
Xargo
16-10-2016 20:22 Komar01 jest offline Szukaj postów użytkownika: Komar01 Dodaj Komar01 do Listy kontaktów
djbartus
Double Ace


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 109
Klan: Dzieci_Nocy
Kraina: Necropolia
Skąd: Z Mokotowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wkoncu sie cos dzieje i to jest piekneXD

__________________
CWKS LEGIA WARSZAWA!!! TO DUMA I SŁAWA!!!

Nick na r1: djbartus






<100.000..500.000) - 10.000pkt
<500.000.. ) - 50.000pkt
) - koniec przedziału otwartego (obszar DO liczby)
< - początek przedziału zamkniętego (obszar WRAZ z liczbą)
16-10-2016 20:38 djbartus jest offline Szukaj postów użytkownika: djbartus Dodaj djbartus do Listy kontaktów
czarna_zjawa
Double Ace


images/avatars/avatar-21993.gif

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 109
Klan: Decados/Khorn
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja do tego nie dotrzymałem, ale fajnie wejść po takim czasie i zobaczyć, że się ten beton ruszył Wink

11/10 i czekam na więcej raportów Wink

Żeby się to tylko nie skończyło jak NWO

EDIT

Ale widzę że Mecu to pomylił strony chyba :>

__________________


Koniec z r3-Dirae ID:47270- Dzięki wszystkim Saints'om za grę

Necropolia (R1) de6v6il6 ID:33762


TEMAT ZAMKNIĘTY?OFERTA NIEAKTUALNA!!!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez czarna_zjawa: 17-10-2016 18:54.

17-10-2016 18:48 czarna_zjawa jest offline Szukaj postów użytkownika: czarna_zjawa Dodaj czarna_zjawa do Listy kontaktów
yoloo
Junior Member


Data rejestracji: 16-04-2016
Postów: 22

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
czarna_zjawa napisał(a)
ja do tego nie dotrzymałem, ale fajnie wejść po takim czasie i zobaczyć, że się ten beton ruszył Wink

11/10 i czekam na więcej raportów Wink

Żeby się to tylko nie skończyło jak NWO

EDIT

Ale widzę że Mecu to pomylił strony chyba :>


Czy nie wklejałem rapków i nie pokazałem jak JUŻ się skończyło?

Gdzie te raporty duke ja się pytam? Smile

Czytajcie ze zrozumieniem, date przegrało kilka obli bo najzwyczajniej w świecie je olało, koniec fanfar.
17-10-2016 19:46 yoloo jest offline Szukaj postów użytkownika: yoloo Dodaj yoloo do Listy kontaktów
djbartus
Double Ace


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 109
Klan: Dzieci_Nocy
Kraina: Necropolia
Skąd: Z Mokotowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
yoloo napisał(a)
cytat:
czarna_zjawa napisał(a)
ja do tego nie dotrzymałem, ale fajnie wejść po takim czasie i zobaczyć, że się ten beton ruszył Wink

11/10 i czekam na więcej raportów Wink

Żeby się to tylko nie skończyło jak NWO

EDIT

Ale widzę że Mecu to pomylił strony chyba :>


Czy nie wklejałem rapków i nie pokazałem jak JUŻ się skończyło?

Gdzie te raporty duke ja się pytam? Smile

Czytajcie ze zrozumieniem, date przegrało kilka obli bo najzwyczajniej w świecie je olało, koniec fanfar.



i przegra jeszcze nieraz chytry

__________________
CWKS LEGIA WARSZAWA!!! TO DUMA I SŁAWA!!!

Nick na r1: djbartus






<100.000..500.000) - 10.000pkt
<500.000.. ) - 50.000pkt
) - koniec przedziału otwartego (obszar DO liczby)
< - początek przedziału zamkniętego (obszar WRAZ z liczbą)
17-10-2016 21:16 djbartus jest offline Szukaj postów użytkownika: djbartus Dodaj djbartus do Listy kontaktów
yoloo
Junior Member


Data rejestracji: 16-04-2016
Postów: 22

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Okej, fajnie, śmiało można rzucać takie teksty, tylko podaj mi jakiś termin abym mógł ci go przypomnieć?

bez spamu:
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=71c0f1f058

Edit: pierwszy obleg od 1,5 tygodnia Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez yoloo: 17-10-2016 22:15.

17-10-2016 22:14 yoloo jest offline Szukaj postów użytkownika: yoloo Dodaj yoloo do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brak linków, temat nie kontynuowany od prawie miesiąca. Dziś bez ostrzeżeń, ale zamykam.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

06-11-2016 14:20 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » Zmierzch tytanów na r1

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH