Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Nowa szansa nowe prowokacje.. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nowa szansa nowe prowokacje.. 18 Ankieta - średnia ocena: 3,5618 Ankieta - średnia ocena: 3,56
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Nowa szansa nowe prowokacje.. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID zgłaszanego 175767
ID zgłaszającego 168663

SB 17:35 i wszystko to co dalej. 18:23

Ile jeszcze administracja będzie pozwalała na prowakcje ze strony tego biednego szkalowanego gracza?

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Lowca: 11-11-2016 19:44.

11-11-2016 18:06 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Skel
Full Member


Data rejestracji: 18-09-2016
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jest poproszę bana stałego za czyjeś fanaberie. Tongue P

Ske zły - Ske niedobry. ;pp

MUMINEK złote dziecko. ;pp

P.S. Jeżeli ktoś ma problemy to może to nie jest gra dla niego.

Dla mnie BAN może być tylko proszę o solidną podstawę jego nałożenia. Smile )

Ja się sprzeciwiał nie będę. Smile )

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Skel: 11-11-2016 18:35.

11-11-2016 18:09 Skel jest offline Szukaj postów użytkownika: Skel Dodaj Skel do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja sie podepne i wpis z godziny 18:23 zglosze , a co mi tam Smile


+1. Skargi zakłada się w osobnych tematach o ile jest taka potrzeba, a jeśli jest zbiorcza - to nie ma potrzeby na dopiski.

__________________
Nick na R1: Kedul
11-11-2016 19:44 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
Skel
Full Member


Data rejestracji: 18-09-2016
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Seph zaproponuj tym PANOM jakiegoś specjalistę od głowy, bo widać mają zdrowo: tu kilka kropek we łbie.

Współczuję Ci, że musisz tak popieprzony serwer prowadzić.

Dasz bana usuń konto z BW.

Pozdrawiam. Smile )

Dodam, że kilku GRACZY z DA.TE ma jakieś kompleksy, współczuję LOPOWI do którego mam szacunek za takich klanowiczy.
Szkoda, że dawna chwała DA.TE gaście na twoich pseudo graczy.

Pozdrawiam. Smile

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Skel: 11-11-2016 19:53.

11-11-2016 19:47 Skel jest offline Szukaj postów użytkownika: Skel Dodaj Skel do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A taki był spokoj jak byles na 45 dniowym banie , a tu wrociles i na nowo trolling . Potrzebne ci to?

__________________
Nick na R1: Kedul
11-11-2016 20:06 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
Skel
Full Member


Data rejestracji: 18-09-2016
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I co jeszcze powiesz by mnie sprowokować?

Bo JAD wylewany przez Was widziałem przez te 45 dni na forum i nadal widzę.

Udawanie wam nie wychodzi - jedyne co to kompromitacja - z tym się zgodzę. Smile
11-11-2016 20:10 Skel jest offline Szukaj postów użytkownika: Skel Dodaj Skel do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lowca
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nikt z Toba nie gadal wszedłeś zacząłeś prowokować.

Pisz sobie o ludziach od siebie z klanu a nie mnie będziesz szkalował i prześladował.. Biedny Ske..

Myślisz ,ze jesteś nietykalny?

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


11-11-2016 20:30 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Skel
Full Member


Data rejestracji: 18-09-2016
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Napisałem tekst z czapy i co i od razu odzew.

Ale Wasze prowokacje przez miech były tolerowane. ;pp

Proszę bardzo ban stały dla SKE i dla Muminka w odwecie jak najbardziej się z tym GODZĘ. Smile )

Reszta niech sobie gra. Smile )
11-11-2016 20:33 Skel jest offline Szukaj postów użytkownika: Skel Dodaj Skel do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lowca
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miesiąc byleś na banie wiec nie ma możliwości żebyś był prowokowany.

Dodatkowo Ty uważasz ,ze nie mam co robić tylko o Tobie pisać? Kolejna rzecz jest taka gębę sobie wycieraj swoim klanowiczami a od nas wara.

ADHD dostał stałego, Synth to samo tylko z Toba się cackają a nie ma już chyba żadnego gracza na r1 co odbębnił tyle bana co Ty. Szansa za szansą a tak naprawdę widać kto wchodzi i prowokuje.

Niestety chłopcze na twoje zawołanie stalki nie dostane.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lowca: 11-11-2016 20:45.

11-11-2016 20:41 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Skel
Full Member


Data rejestracji: 18-09-2016
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obrażasz bezpodstawnie moich KLANOWICZÓW i myślisz, że jesteś bezkarny?

Kpij i poniżaj, ja Cię nie rozliczę, ale SEPH dając mi stałkę mam nadzieję, że ciebie równie godnie wynagrodzi PŁACZKU. Smile )

Tak na marginesie - JA w przeciwieństwie do ciebie stałki się nie boję.

SEPH sama oceń kto tu jest zły. Smile

Pozdrawiam NASZĄ SPRAWIEDLIWĄ PANIĄ OPERATOR. Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Skel: 11-11-2016 20:46.

11-11-2016 20:44 Skel jest offline Szukaj postów użytkownika: Skel Dodaj Skel do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lowca
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiedz za co wynagrodzi? Obrażam a niby kogo i kiedy?

Ja już Ci powiedziałem swoimi sobie gębę wycieraj a wara Ci od mojej osoby.

Jedynym płaczkiem jesteś Ty wkleic Ci temat jak płaczesz "mnie szkalują, prowokują".. Prokuratorem straszyłeś mało się nie posikałem jak to czytałem..

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lowca: 11-11-2016 20:47.

11-11-2016 20:46 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Skel
Full Member


Data rejestracji: 18-09-2016
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obrażaj, obrażaj, pokaż jakiś WIELKI.
11-11-2016 20:47 Skel jest offline Szukaj postów użytkownika: Skel Dodaj Skel do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lowca
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na szczęście w ani jednej mojej wiadomości tutaj nie ma obrazy :-)

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


11-11-2016 20:48 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Skel
Full Member


Data rejestracji: 18-09-2016
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Super, za to ja WAS obraziłem i zasługuję na bana, SEPH daj stałkę bo oni wiedzą lepiej - wyśmiewacz. Smile

Jeżeli stałka zostanie przywrócona proszę Panią OP o wklejenie całości przebiegu rozmowy za który kara została wznowiona. Smile

Niech ludzie widzą jakie fanaberie odstawia zgłaszający, niedługo to się odezwać na KP będą bali bo on się chełpi zgłoszeniami.

Pozdrawiam. Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Skel: 13-11-2016 20:40.

11-11-2016 20:49 Skel jest offline Szukaj postów użytkownika: Skel Dodaj Skel do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Usiądę z rana.


ID 175767
Postać Skeleton24

prowokacje
7 dni.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

13-11-2016 23:49 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lowca
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję za interwencję, choć spodziewałem się większej kary.

Nie mam zamiaru prowadzić w grze dyskusji z tym 'czlowiekiem' więc niech mnie nie miesza w swoje prowokacje.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lowca: 14-11-2016 13:04.

14-11-2016 12:43 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
Usiądę z rana.


ID 175767
Postać Skeleton24

prowokacje
7 dni.


Ja rozumiem, że wyzerowałaś już wszystkie kary tego gracza skoro zaczynasz od 7 dni bo w poprzednim temacie z banem stałym piszesz odblokowując go, że już więcej szans nie dostanie?

Poza tym daje do myślenia fakt że za teksty cyt: "ktoś z Date się w nocy spuści" dajesz recydywie jedynie 7 dni podciągając to pod prowokacje a nie obrazę.

Mnie takie teksty obrażają i tyle w temacie. Skoro ciebie nie to pomyśl co bym od ciebie dostał pisząc w nagrodę takie teksty do Teamu i administracji...




reasumując cyt:

"W związku z odwołaniem od bana: ID 175767 Postać Skeleton24 mając na uwadze, że gracz również był/bywał prowokowany na kp Konto zostaje odblokowane, warunkowo, aprobując deklarację gracza. Jest to absolutnie ostatnia twoja szansa. Następny taki wyskok na sb zakończy się banem stałym bez możliwości odwołania się".


Jesteś słowna jak Tusk i jestem z tego powodu bardzo zniesmaczony Roll Eyes Innym dajesz 12 dni za nic a co niektórym zerujesz baniacze stałe tylko dlatego bo weekend był udany.

Pozdrawiam.


+1. C47 doskonale wyjaśnił powód długości kary.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
14-11-2016 13:03 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Następny taki wyskok na sb zakończy się banem stałym bez możliwości odwołania się


to co pisał teraz to było nic w porównaniu z poprzednią sprawą

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-11-2016 13:58 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Skel
Full Member


Data rejestracji: 18-09-2016
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż przykro mi DA.TE, ale Operatorzy podeszli do sprawy uczciwie i dali według nich wymierny wymiar kary.

TO NIE DA.TE jest ADMINISTRACJĄ na BW, a jak się wam to nie podoba, droga wolna nikt was do gry w BW nie zmusza.

Dziękuję za karę, oczywiście zgadzam się z nią, takie Wasze prawo do jej nałożenia. Smile

Pozdrawiam. Smile
14-11-2016 15:36 Skel jest offline Szukaj postów użytkownika: Skel Dodaj Skel do Listy kontaktów
shiss
Newbie


Data rejestracji: 04-06-2012
Postów: 2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pierwszy raz ktoś z administracji poważnie rozstrzyga tego typu sprawy... czytając te wpisy na kp nie zauważyłem nic co nadaje sie na bana stałego i prowadzącego do prowokacji, ale date jak zawsze ma soja racje i dążenie do bana stałego dla skeleton bo jest jednym z najlepszych graczy na tym serwerze który im zagraża w grze swoją rangą Smile gra jest grą i niech tak zostanie. Szukacie igły w stogu siana.

+1
14-11-2016 20:34 shiss jest offline Szukaj postów użytkownika: shiss Dodaj shiss do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lowca
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co nam robi? Chyba z 10 takich musialby mieć djuk żeby powalczyć..

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lowca: 14-11-2016 20:44.

14-11-2016 20:44 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
mecenas19911
Forum Ace


Data rejestracji: 21-09-2008
Postów: 75
Klan: G3W
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
cytat:
Następny taki wyskok na sb zakończy się banem stałym bez możliwości odwołania się


to co pisał teraz to było nic w porównaniu z poprzednią sprawą


To nic, nic sie nie stalo, o co Wam chodzi? toc Wy z date mozna Was obrazac!

__________________

14-11-2016 21:10 mecenas19911 jest offline Szukaj postów użytkownika: mecenas19911 Dodaj mecenas19911 do Listy kontaktów
mecenas19911
Forum Ace


Data rejestracji: 21-09-2008
Postów: 75
Klan: G3W
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak wiem, plus 1
A teraz tutaj prosze ataki na mnie:
Skeleton24 17:47
Skeleton24 18:23
Skeleton24 18:52
Skeleton24 18:54< to ja, jako gracz date mam to w d.... i dalej chowam uraze.....

A teraz mumin, gdzie byl offf i wywolany do tablicy, wg mnie to jasna prowokacja.....

Skeleton24 17:50


Skoro dla mnie 3 za wulg a tu ostatnia na 7 to co ja za speed tyle robiłem?

__________________

14-11-2016 22:20 mecenas19911 jest offline Szukaj postów użytkownika: mecenas19911 Dodaj mecenas19911 do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mecenas19911 +1. Ty użyłeś wulgaryzmów. Skeleton dostał karę za prowokacje z recydywą. Jednak przewinienie w żadnej mierze nie nadaje się na przywrócenie bana stałego... Jeśli jednak będą się powtarzać - ban stały zostanie przywrócony.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

14-11-2016 23:57 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Skel
Full Member


Data rejestracji: 18-09-2016
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mania wielkości? Czy frustracja mniejszości z reala?

Bo ostatnio za bardzo z siebie robicie ofiary losu - no chyba, że takowymi jesteście to przepraszam - WASZ PROBLEM, nie mój.

To Seph jest OP serwera R1, a nie Muminek, Mecenas i Grax, to Ona naklada bany, a nie gracze z DA.TE - jak napisałem wyzej, BW to gra bezpłatna i nikt nie zmusza was by w nią klikać, a to, że wykupujecie sobie konto premium to wasza sprawa, a nie sprawia to tego, że macie do powiedzenia więcej od przeciętnego gracza bez takowej usługi.

Zapomniał wół jak cielęciem był?? Jeżeli tak to Seph przypomnij im ich zachowanie sprzed 2 miesięcy, bo widać, co wolno DA.TE nie wolno innym w ich mniemaniu im to już się total pomerdało od tego virtualnego nie-życia.
Jak wam gra nie służy idźcie na dwór się przewietrzyć.

Seph zamknij temat, ban nałożony, decyzja zapadła, po co dajesz im szansę bicia piany i kolejnych prób prowokacji w stosunku do mojej osoby?

Mają problem to pogadamy sobie za 6 dni na KP, może teraz za to, że się tam odezwę mnie zgłoszą, bo poczują się dotknięci tym, że ktoś poza nimi raczy tam pisać, ups.. wielkie D. nie macie na to monopolu.

Pozdrawiam i graty za decyzję, w końcu decyzja adekwatna do skali przewinienia, tak powinno być zawsze.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Skel: 15-11-2016 17:06.

15-11-2016 17:04 Skel jest offline Szukaj postów użytkownika: Skel Dodaj Skel do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Nowa szansa nowe prowokacje..

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH