Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (36): « pierwszy ... « poprzednie 16 17 [18] 19 20 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19 164 Ankieta - średnia ocena: 4,97
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
BART711
Junior Member


Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 15

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
...
Apka: pierw na androida ale w związku z tym, że robiona jest w Unity to adaptacja na inne platformy nie powinna nastręczać problemów technicznych (inna kwestia to płatności itp)


Skoro tak to ja chyba zostane przy przegądarce, bo jakoś obecnie takie gry mają więcej problemów niż dają korzyści. Wolę apki natywne.

A tak swoją drogą to po co ta apka???
SushiMaker sprawdzaliście ile osób chce poprzez apke grać? Czy w ten sposób chcecie dotrzeć do nowych, oskubać ich z premki i iść dalej?
Sorry, ale jak dla mnie to ta gra trzyma się na oparach. Gram od R5 (2006 rok) i to co się teraz dzieje to tylko polowanie na premki i nabijanie kasy.
R19 jest od listopada i TOPka ma już po 96 lvli i blachy konczy (nie licze 2 mapy). Kiedyś na to pracowało się prawie latami, a teraz aby szybciej.
Chcesz ekspe... dawaj dzien premium i masz lowy... nie mozesz czekac... skracaj za premke... za malo premki szlo... dajmy ekspy codziennie, niech czesciej wykorzystja premke.
Do tego skrocenie jednego, drugiego czasu, pwiekszenie Zk itd.
Nic jak tylko polowanie na kase.

Zacznijcie pracować nad rozwojem gry bo jak na NOWYM serwie gra może z 500 osób to jest masakra.
Na koniec dodam, że od poczaktu mojej gry (2006 rok) tylko 3 zmiany mozna uznac za rozwijajace (chyba słabo jak na taka gre):
- Ewolucje
- KW i umagi
- Talizmany

Można podac jeszcze nowe areny, ale dla wiekszych lvl niewiele daja.
____
Edit:
Zaktualizowano rok gry bo wydawało mi się, że 2008, ale po założeniu konta na forum zobaczyłem datę.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez BART711: 16-06-2017 22:40.

16-06-2017 22:37 BART711 jest offline Szukaj postów użytkownika: BART711 Dodaj BART711 do Listy kontaktów
LegolasXXX
Junior Member


Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 15
Klan: Klanowy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako, ze dawno nie bylo zadnego updatu ani newsa pozwole sobie zadac pytanie:
Jak wyglada kwestia apki? Smile Jakas przewidywana data wypuszczenia?
09-08-2017 22:59 LegolasXXX jest offline Strona domowa LegolasXXX Szukaj postów użytkownika: LegolasXXX Dodaj LegolasXXX do Listy kontaktów AIM Screen Name of LegolasXXX: neither YIM Account Name of LegolasXXX: wut Zobacz profil MSN LegolasXXX
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

RE: Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Przewidujemy, że będzie ona gotowa na koniec przyszłego roku. Będzie to w pełni działająca aplikacja dla telefonów z systemem android. Jeżeli okaże się, że zostanie ona dobrze przyjęta to w późniejszym terminie pojawi się także wersja na iOS.


__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


09-08-2017 23:19 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
LegolasXXX napisał(a)
Jako, ze dawno nie bylo zadnego updatu ani newsa pozwole sobie zadac pytanie:
Jak wyglada kwestia apki? Smile Jakas przewidywana data wypuszczenia?


Przewidujemy że w ciągu 1-2 miesięcy będziemy mieli już gotową wersję do testowania wszystkich podstawowych opcji gry. (wyprawy, ataki, zbrojownia, raporty, oblężenia, budowanie budynków, zarządzanie klanem i kilka dodatkowych).

Stety/niestety jest teraz okres urlopowy i to samo dotyczy naszego podwykonawcy. Każdy chce odpocząć i się poopalać.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


11-08-2017 12:02 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Conradx
Double Ace


Data rejestracji: 02-06-2017
Postów: 109
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
LegolasXXX napisał(a)
Jako, ze dawno nie bylo zadnego updatu ani newsa pozwole sobie zadac pytanie:
Jak wyglada kwestia apki? Smile Jakas przewidywana data wypuszczenia?


Przewidujemy że w ciągu 1-2 miesięcy będziemy mieli już gotową wersję do testowania wszystkich podstawowych opcji gry. (wyprawy, ataki, zbrojownia, raporty, oblężenia, budowanie budynków, zarządzanie klanem i kilka dodatkowych).

Stety/niestety jest teraz okres urlopowy i to samo dotyczy naszego podwykonawcy. Każdy chce odpocząć i się poopalać.


Czy w związku z wprowadzeniem aplikacji, będą przewidziane jakieś zmiany w oprawie graficznej? Od x lat był poruszany temat odnośnie nowych layoutów. Jakieś odświeżenie by sie przydało, jest jakakolwiek szansa?
11-08-2017 12:31 Conradx jest offline Szukaj postów użytkownika: Conradx Dodaj Conradx do Listy kontaktów YIM Account Name of Conradx: Konrad
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
LegolasXXX napisał(a)
Jako, ze dawno nie bylo zadnego updatu ani newsa pozwole sobie zadac pytanie:
Jak wyglada kwestia apki? Smile Jakas przewidywana data wypuszczenia?


Przewidujemy że w ciągu 1-2 miesięcy będziemy mieli już gotową wersję do testowania wszystkich podstawowych opcji gry. (wyprawy, ataki, zbrojownia, raporty, oblężenia, budowanie budynków, zarządzanie klanem i kilka dodatkowych).

Stety/niestety jest teraz okres urlopowy i to samo dotyczy naszego podwykonawcy. Każdy chce odpocząć i się poopalać.


1-2 miesiące, a potem testy czyli większość patchy na 2017 po prostu nie wejdzie, a apka w przyszłym roku.

P.S Gdybym napisał w pracy, że czegoś nie zrobię w terminie bo urlopy i ludzie chcą się poopalać, to bym mnie wyśmiano. Urlopy urlopami, praca pracą.

To nawet nie jest kwestia narzekania, czasami staracie się zachować profesjonalnie i dajecie jakieś terminy z myślę DUŻYM buforem na błędy i poprawki, a potem...Potem macie gdzieś swoje terminy, nie pracujecie, olewacie pytania graczy, ciebie nie ma po 2-3 miesiące. Nawet ten powrót z urlopu to de facto 3 posty, olanie wszystkich PW [równie dobrze na plaży można to napisać]. Zamieszanie z pieśnią krwi sugeruje kompletny brak aktywności.

Dlaczego w ogóle znowu dajecie jakieś terminy???? Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Za 1-2 miesiące będzie wrzesień/październik, średnia temperatura spadnie, spodziewam się więcej deszczy, krótszego dnia, ale na BW nie spodziewam się niczego i odkąd tak robię - nigdy mnie nie zawiedliście. Spodziewam się po was leserstwa, partactwa, skoku na kasę, olewactwa i buty w stosunku do klienta.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
17-08-2017 09:11 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Planujecie system powiadomień o kończących się ekspedycjach, oblegach, wyprawach?

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
17-08-2017 16:27 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
mouz
Triple Ace


Data rejestracji: 03-08-2008
Postów: 191

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co z zadaniami dziennymi i epikami 2.0.?

prawde mowiac dla tych zmian postanowilem zostac jeszcze troche przy BW ale jak widac zostalem tylko wydojony przez kolejne 9 miesiecy płacenia premki a zmian jak nie bylo tak nie ma i co najgorsze 0 infa o tym

dzieki administracjo , szacunek dla klienta poziom epicki

__________________
r7 r9 r18 JennaJameson
18-08-2017 20:25 mouz jest offline Szukaj postów użytkownika: mouz Dodaj mouz do Listy kontaktów
wlatca_kurnika
Triple Ace


Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 241
Kraina: Necropolia V; Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy moglibyście dodać usługę premium "ogarnij wszystko do czasu epikow 2.0"? Żeby się same robiły wyprawki/ataki/kw i drzewko. Areny w sumie też. Za rok jak zrobicie te E2.0 zajrzę. 1 zł za dzień wydaje się dobrą stawką.
19-08-2017 21:49 wlatca_kurnika jest offline Szukaj postów użytkownika: wlatca_kurnika Dodaj wlatca_kurnika do Listy kontaktów
Shadow 7
Double Ace


images/avatars/avatar-21090.jpeg

Data rejestracji: 15-04-2010
Postów: 100

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SushiMaker, powiedz kiedy EPIKI, liczyłeś, że jak się uda to na koniec wakacji. Ale których, tych dla studentów, dla całej reszty, czy może chodziło o koniec wakacji ale rok inny?

Jestem po prostu ciekawy, bo to co nie było planowane jest a tego co planowaliście jeszcze niema...
26-09-2017 01:08 Shadow 7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Shadow 7 Dodaj Shadow 7 do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja proponuje wygrać w totka kupić firmę i wtedy zatrudnisz sobie sztab informatyków i będziesz działać dla dobra graczy,

Nie wiem jak wielką kasę zarabiają na tym Bw ale jak widać po postępach prac itp ie jest to na tyle dużo żeby rzucili wszystko inne i zajęli się kodowaniem zmian które zapowiedzieli na dane terminy.


Nam graczom pozostaje potulnie czekać i tyle, jak na tak nisko budżetowy produkt jak bw i tak sporo się zmienia ( nie zawsze na lepsze) jak widać teraz fuzja która spokojnie mogła poczekać jest na pierwszym miejscu a co będzie dalej kto wie. narzekaniami i tak nic nie zdziałamy, pozostaje więc czekanie i tyle .

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka
26-09-2017 14:25 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SHAD79 napisał(a)
ja proponuje wygrać w totka kupić firmę i wtedy zatrudnisz sobie sztab informatyków i będziesz działać dla dobra graczy,

Nie wiem jak wielką kasę zarabiają na tym Bw ale jak widać po postępach prac itp ie jest to na tyle dużo żeby rzucili wszystko inne i zajęli się kodowaniem zmian które zapowiedzieli na dane terminy.


Nam graczom pozostaje potulnie czekać i tyle, jak na tak nisko budżetowy produkt jak bw i tak sporo się zmienia ( nie zawsze na lepsze) jak widać teraz fuzja która spokojnie mogła poczekać jest na pierwszym miejscu a co będzie dalej kto wie. narzekaniami i tak nic nie zdziałamy, pozostaje więc czekanie i tyle .


Trochę poza tematem, dostanę warna, ale co mi tam.
Widziałem ogłoszenie o pracę bw team. Stawka jaką oferują informatykom jest śmieszna (w tych kręgach), aczkolwiek dla większości polaków są to na prawdę spore pieniądze. Mało który informatyk (takie mam wrażenie, nie wiem, ale moi koledzy po programowaniu wyśmiali tę ofertę) przyjmie tą pracę. Mam wrażenie, że to co najwyżej stażyści, lub desperaci. Z drugiej strony, pieniądze te nie są małe, jak na polskie standardy, więc śmiem sądzić, że BW przynosi niemałe korzyści.

+ 1 spam Kylin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 28-09-2017 08:02.

26-09-2017 15:21 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
Adus2069
Member


Data rejestracji: 24-09-2017
Postów: 42

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niskobudżetowy 30 dychy na miesiąc przy normalnym graniu. Wykup ataki wyprawy karawanę deluxe 3x zbrojownię dolicz 30 razy łowy a ja jeszcze skracam to X2 nie raz kw też skroce żeby w eq do obrony stać. Kumpel w wowa jak mi mówił płacił 7 dych na 2 miechy chociaż może coś przekręciłem.

Ale nie czepiam się już tylko powiedzcie coś więcej o aplikacji czy wejdzie do końca roku i jak epiki dla mori. Życze udanego i szybkiego kodowania
27-09-2017 00:03 Adus2069 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adus2069 Dodaj Adus2069 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Archael, najniższa stawka jaką oferujemy jest większa niż przeciętne wynagrodzenie w Łodzi. Więc albo Twoi koledzy mieszkają w Warszawie albo programują w Javie albo nie odróżniają stawki netto od brutto. Lub też masz jako znajomych samych devopsów z 10+ letnim doświadczeniem, którzy wymiatają we wszystkim co opisaliśmy, włącznie z dodatkowymi atutami. Osobiście znam seniorów z kilkuletnim doświadczeniem, którzy w Łodzi zarabiają podobną stawkę jak nasza maksymalna, tylko że w Javie, gdzie zarobki są zawsze wyższe. Tak czy siak komentowanie stawek jest raczej niepoważne - albo komuś odpowiada i aplikuje albo nie i szuka czegoś innego.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




28-09-2017 12:20 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
pborow
Member


Data rejestracji: 19-06-2012
Postów: 28
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potwierdzam, że stawka jak na Łódź wygląda na uczciwą.

__________________
Nick w grze: Hector (ID: 84787)

~~~~~~~

<1..50) - no min.
<50..100) - min 5
<100..500) - 20
<500..1k) - 50
<1k..5k) - 100
<5k..10k) - 500
<10k..50k) - 1K
<50k..100k) - 5K
<100k..500k) - 10K
<500k..1kk) - 50K
<1kk..5kk) - 100K
<5kk...) - 500K
28-09-2017 13:11 pborow jest offline Szukaj postów użytkownika: pborow Dodaj pborow do Listy kontaktów
Shadow 7
Double Ace


images/avatars/avatar-21090.jpeg

Data rejestracji: 15-04-2010
Postów: 100

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KIEDY EPIKI NA MORII?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Shadow 7: 03-10-2017 15:15.

03-10-2017 15:14 Shadow 7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Shadow 7 Dodaj Shadow 7 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak beda gotowe

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
03-10-2017 16:08 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
zer0signal
Double Ace


images/avatars/avatar-25290.jpg

Data rejestracji: 16-06-2014
Postów: 145
Kraina: Moria VI
Skąd: SL4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Adus2069 napisał(a)
Niskobudżetowy 30 dychy na miesiąc przy normalnym graniu. Wykup ataki wyprawy karawanę deluxe 3x zbrojownię dolicz 30 razy łowy a ja jeszcze skracam to X2 nie raz kw też skroce żeby w eq do obrony stać. Kumpel w wowa jak mi mówił płacił 7 dych na 2 miechy chociaż może coś przekręciłem.

Ale nie czepiam się już tylko powiedzcie coś więcej o aplikacji czy wejdzie do końca roku i jak epiki dla mori. Życze udanego i szybkiego kodowania


30 dychy na miesiąc? Ty jesteś pewny, że w bw grasz ? Big Grin
03-10-2017 18:50 zer0signal jest offline Szukaj postów użytkownika: zer0signal Dodaj zer0signal do Listy kontaktów
Paker-O
Newbie


Data rejestracji: 18-04-2017
Postów: 2
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy administracja mogłaby uchylić rąbka tajemnicy na temat postępu prac na zmianami ?
31-10-2017 09:23 Paker-O jest offline Szukaj postów użytkownika: Paker-O Dodaj Paker-O do Listy kontaktów
Patolog1908
Lord


images/avatars/avatar-23375.jpg

Data rejestracji: 22-04-2011
Postów: 281
Klan: SAINTS / npk / WDN / LET
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pborow napisał(a)
Potwierdzam, że stawka jak na Łódź wygląda na uczciwą.


Ja tez. ^^

Jak stoimy z apka susziiiii

__________________
R3 = Patolog
31-10-2017 10:13 Patolog1908 jest offline Szukaj postów użytkownika: Patolog1908 Dodaj Patolog1908 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Patolog1908
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Można budować, puszczać wyprawy, robić ataki, zmieniać sprzęt, zestawy, talizmany, trenować i rozwijać evo.

Działa klan i budynki klanowe.

Teraz czas na zaawansowane funkcje: aukcje, kw, ekspy, widok miasta, rankingi, areny.

No i oczywiście poprawki, poprawki i jeszcze raz poprawki.

Ocenił bym na jakieś 40% skończoną.

Wiele z tego co zostało do zrobienia jest już po stronie wykonawcy (Konrad ogarnął jakieś 80% tego co jest po naszej stronie).

Część interfejsów wymaga sporo przeróbek, gdyż obecna forma jest mało mobilna.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


10-11-2017 11:43 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
klefas
Full Member


Data rejestracji: 03-02-2008
Postów: 73
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jak wyglada sytuacja z innymi planowanymi zmianami w grze? Epiki 2.0? Crafty i inne?
Mógłbyś przybliżyć jakieś info dotyczące przyszłych zmian?
10-11-2017 12:09 klefas jest offline Szukaj postów użytkownika: klefas Dodaj klefas do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystko będzie zawarte w mailingu świątecznym, nie chcemy spojlerować, inna sprawa że wolimy poczekać i mieć pewność że wszystko co zapowiemy doczeka się wdrożenia i nie będzie żadnej obsuwy.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


10-11-2017 14:08 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy da radę tak skonstruować patch, aby ewentualnie wrzucić go bez niektórych elementów? w ten sposób moglibyście podać nam datę (chociaż przybliżoną), w której wejdzie tyle, ile zdążycie zrobić

przyznam, że nie mogę się doczekać Tongue

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
10-11-2017 14:11 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
szaryPL
Forum Ace


Data rejestracji: 15-02-2010
Postów: 75
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: ślask

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SUSHI a co z przeliczeniem poziomów?

__________________
dawne dzieje

50-100- 5pkt
100-500- 20pkt
500-1000- 50pkt
1000-5000- 100pkt
5000-10.000- 500pkt
10.000-50.000- 1000pkt
50.000-100.000- 5000pkt
100.000-500.000- 10.000pkt
500.000- 50.000pkt

10-11-2017 14:12 szaryPL jest offline Szukaj postów użytkownika: szaryPL Dodaj szaryPL do Listy kontaktów
SpeedPL
Viking


images/avatars/avatar-4471.gif

Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 588
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokladnie co.z poziomami kiedy bd wiecej wiadomo bo wszyscy o tym mowia a z Waszej strony cisza
10-11-2017 14:14 SpeedPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SpeedPL Dodaj SpeedPL do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

faktycznie, kompletna cisza...
Przeliczenie poziomów i statystyk na speed serwery - ANKIETA!

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
10-11-2017 14:15 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
LegolasXXX
Junior Member


Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 15
Klan: Klanowy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Sushi - a jak szacujesz termin? Nie traktuje dat jakie podajesz za ostateczne, wiem jak to wyglada w przypadku jakichkolwiek projektow, ale dobrze, rozumiem, ze ten rok w przypakdu takiej liczby rzeczy, ktora zostala do obkodowania w stu procentach odpada?
13-11-2017 19:44 LegolasXXX jest offline Strona domowa LegolasXXX Szukaj postów użytkownika: LegolasXXX Dodaj LegolasXXX do Listy kontaktów AIM Screen Name of LegolasXXX: neither YIM Account Name of LegolasXXX: wut Zobacz profil MSN LegolasXXX
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
LegolasXXX napisał(a)
@Sushi - a jak szacujesz termin? Nie traktuje dat jakie podajesz za ostateczne, wiem jak to wyglada w przypadku jakichkolwiek projektow, ale dobrze, rozumiem, ze ten rok w przypakdu takiej liczby rzeczy, ktora zostala do obkodowania w stu procentach odpada?


Pytasz o apkę? - na pewno nie w tym roku. Moim pobożnym życzeniem jest beta na koniec marca ale raczej koniec kwietnia.
Trzeba wziąć pod uwagę, że w grudniu pewnie nic się nie będzie działo, bo jak wszędzie są święta + ludzie biorą urlopy. (Szczególnie, że zazwyczaj wiąże się to z "wyczyszczeniem" zaległego urlopu) Podobnie początek stycznia. Potem są jeszcze ferie... Ogólnie jest to najmniej produktywny okres właśnie przez ilość dni wolnych.

Oczywiście mogę się mylić ale...

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


14-11-2017 12:37 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
LegolasXXX napisał(a)
@Sushi - a jak szacujesz termin? Nie traktuje dat jakie podajesz za ostateczne, wiem jak to wyglada w przypadku jakichkolwiek projektow, ale dobrze, rozumiem, ze ten rok w przypakdu takiej liczby rzeczy, ktora zostala do obkodowania w stu procentach odpada?


Pytasz o apkę? - na pewno nie w tym roku. Moim pobożnym życzeniem jest beta na koniec marca ale raczej koniec kwietnia.
Trzeba wziąć pod uwagę, że w grudniu pewnie nic się nie będzie działo, bo jak wszędzie są święta + ludzie biorą urlopy. (Szczególnie, że zazwyczaj wiąże się to z "wyczyszczeniem" zaległego urlopu) Podobnie początek stycznia. Potem są jeszcze ferie... Ogólnie jest to najmniej produktywny okres właśnie przez ilość dni wolnych.

Oczywiście mogę się mylić ale...


SM, mija dokładnie rok odkąd odłożyliście na bok balans BW, i branie się za poprawę tego co jest na rzecz Apki.

Sam przyznajesz, że Apka ma dopiero 40% prac za sobą. To teraz pytanie. Warto było tak zapuścić bw? olać tyle ważnych tematów poruszanych przez graczy, stracić mase graczy, którzy przez nie oszukujmy się, Twoja decyzje o odłożeniu balansowania i naprawie BW pokasowało.

Zdajesz sobie sprawę, że jak dalsza cześć pracy nad Apką bedzie w takim samym tempie, to w 2019 roku jak wejdzie Apka to możesz nie mieć już na tyle graczy żeby opłacalo Ci się trzymać grę otwarta?
14-11-2017 17:54 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
Strony (36): « pierwszy ... « poprzednie 16 17 [18] 19 20 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH