Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Nieproszony gość » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Nieproszony gość 5 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Krowik03
Junior Member


Data rejestracji: 14-11-2016
Postów: 12

Nieproszony gość Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID zgłaszanego 168663
ID zgłaszającego 266332

Global Chat godziny około 15:20 do 15:50.
Nie proszony wcina się do rozmowy z głupimi gadkami i stara się wyprowadzić z równowagi. Do tego po zwróceniu uwagi obraża mnie kolejnymi głupimi odzywkami.

I to zresztą nie pierwszy raz, ale teraz już mam tego dosyć.
14-11-2016 17:57 Krowik03 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krowik03 Dodaj Krowik03 do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

RE: Nieproszony gość Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiesz czym charakteryzuje się czat publiczny? Tym ,ze każdy może na nim pisać kiedy tylko chce i co chce póki nie lamie regulaminu gry.

Jeżeli Ci to przeszkadza kasuj się.

Następna rzecz prowokujesz Ty, wysyłasz niechciane pw. Absolutnie nieprawda jest ,ze chciałem kogoś wyprowadzić z równowagi. Stwierdzenie ,ze nie potrafisz się komunikować nie jest obrazą.

Mylisz po raz kolejny obrazę z krytyką.

Edit

Widzisz hipokryto tyle się o zgłoszeniach nagadałeś tyle język strzępiłeś i proszę.

Zmień nick na Hipokryta ;-) I bądź konsekwentny i wróć do szkoły bo w temacie masz nieproszony razem a w zgłoszeniu osobno.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Lowca: 14-11-2016 20:28.

14-11-2016 20:23 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Krowik03
Junior Member


Data rejestracji: 14-11-2016
Postów: 12

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Krowik03
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jednak pozostawię to ocenie naszej Operatorce, bo to nie pierwsze twoje głupie odzywki.

Zresztą właśnie wykazujesz maksymalny poziom hipokryzji,
Pozdrawiam Smile
14-11-2016 20:26 Krowik03 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krowik03 Dodaj Krowik03 do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja już Ci powiedziałem, że mogę pisać co mi się podoba póki nie łamie reg.

Dwa zgłaszałem już twoje prowokacje i pw. I co hipokryto nie zgalszam, nie zgłaszam haha.


Pan Samochodzik

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lowca: 14-11-2016 20:32.

14-11-2016 20:30 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Krowik03
Junior Member


Data rejestracji: 14-11-2016
Postów: 12

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Krowik03
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale nie musisz już się za wczasu tłumaczyć, poczekaj na werdykt, a nóż będzie dla ciebie pozotywny.
Pozdrawiam Smile
14-11-2016 20:32 Krowik03 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krowik03 Dodaj Krowik03 do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Znowu zaginasz rzeczywistość twierdząc, że się tłumacze..

Na szczęście już wygrałem a ktoś pisał sb od konfitur wyzywał. Aaa to ten sam osobnik ,ktory tutaj skargę założył.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lowca: 14-11-2016 20:34.

14-11-2016 20:33 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Krowik03
Junior Member


Data rejestracji: 14-11-2016
Postów: 12

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Krowik03
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Lowca
Znowu zaginasz rzeczywistość twierdząc, że się tłumacze..

Na szczęście już wygrałem a ktoś pisał sb od konfitur wyzywał. Aaa to ten sam osobnik.


Czy ty właśnie mnie nazwałeś konfidentem?
Obraza dodatkowo na forum jak i w grze. Nie życzę sobię tego.
14-11-2016 20:35 Krowik03 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krowik03 Dodaj Krowik03 do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zaraz padnę hahahahahaha...

No jak przciez Ty mnie wyzywałeś. linka wrzuciłem.Teraz to wg Ciebie obraza?

Ske dostał za nic zwykla rozmowa ale to co się tyczy Ciebie każde słowo obraza.

Ales Ty jest niezrównoważony. Ile Ty masz lat 15? 17?

Moj nowy ulubiony gracz na r1. Logika -1

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Lowca: 14-11-2016 20:42.

14-11-2016 20:40 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Krowik03
Junior Member


Data rejestracji: 14-11-2016
Postów: 12

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Krowik03
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przestań już spamować to pierwsza sprawa i czekaj na werdykt.

Po drugie, co za różnica ile mam lat? masz zamiar się przez to ze mnie naśmiewać czy co?

Po trzecie, moja logika -1, ale gdybyś też swojej użył to może byś z mojego nicku wyczytał mój wiek.

Ja przynajmniej umiem zachować powagę w danej sytuacji. Więc postaraj się również dostosować i czekaj grzecznie na odpowiedź Operatora.

Pozdrawiam Smile
14-11-2016 20:49 Krowik03 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krowik03 Dodaj Krowik03 do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No tak nasz książę r1 musi mieć ostatnie słowo..

Poczekam, choć go znam.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


14-11-2016 20:53 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przyznaję, że nie ma we wskazanych treściach nic co łamałoby w jakikolwiek sposób regulamin.

"Wiesz czym charakteryzuje się czat publiczny? Tym ,ze każdy może na nim pisać kiedy tylko chce i co chce póki nie lamie regulaminu gry."

Z grubsza. Psykówki między graczami i wzajemne prowokacje nie łamią ewidentnie regulaminu ale jednak można zostać za nie ukaranym...



Swoją drogą Lowca - dział skarg to też nie jest miejsce do przepychanek a twoje posty w większości były zbędne i prowadziły tylko do przepychanek.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

14-11-2016 23:51 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Krowik03
Junior Member


Data rejestracji: 14-11-2016
Postów: 12

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Krowik03
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie chce kwestionować decyzji operatora, ale czy w owej sytuacji wyżej wymieniony gracz nawet nie dostanie ostrzeżenia na forum za takie zbędne komentarze. W porównaniu do ludzi, który piszą na temat, ale w tematach nie dotyczących ich osoby?
14-11-2016 23:56 Krowik03 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krowik03 Dodaj Krowik03 do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dostał - najpierw przeglądam tematy, potem rozdaje ostrzeżenia.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

14-11-2016 23:59 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Nieproszony gość

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH