Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Propozycja - zmiany w systemie Ekspedycji i KW » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Propozycja - zmiany w systemie Ekspedycji i KW 79 Ankieta - średnia ocena: 7,8579 Ankieta - średnia ocena: 7,8579 Ankieta - średnia ocena: 7,85
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kasztaniasty
Full Member


Data rejestracji: 21-11-2016
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Arius napisał(a)
Ja tak od czapy zadam pytanie.
Jeśli wyjdzie opcja 24h timerow dla eksp i kw, to czy będzie sens wprowadzać dwudniowe eventy?
W pewnym stopniu te elementy się zazebiają i uproszczenie systemu timer pozwoli nie komplikowac innych bytów.


Masz rację i jeżeli wejdzie system 24h nie będzie trzeba przy eventach grzebać.


a może by pogrzebać coś w balansie? np Drzewo? do zrobienia duo przez białasów, dsytans..

jak wejdzie 24 godzinny licznik exp, to biała która teraz KOSMICZNIE ucieka z punktami i kamieniami będzie to robić 2x szybciej...
10-12-2016 10:45 Kasztaniasty jest offline Szukaj postów użytkownika: Kasztaniasty Dodaj Kasztaniasty do Listy kontaktów
Freeya
Lord


Data rejestracji: 06-04-2012
Postów: 456
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi obliczalem przyrost expa dla r18 na nowych licznikach (2x 24Smile dla dwóch topowych graczy: dziś abaddon duo z asystą jutro wendi duo z asystą. Na miesiąc z erudytą przy srednich potworach wychodzi 41 milionów PR.

Już teraz mamy poziomy przekraczające 130 i zacznynaja się problemy z kw. Czy zdajesz sobie sprawę że w miesiąc zrobię 2/3 mojej całości ekspa? (fakt, nikt inny sobie nie może pozwolić na abki duo i nas) ale czy przewidzieliscie co się będzie działo na kw? Bazylion potworów nie do przejścia? Propozycja jest świetna ale rozważ endowość tego projektu i efekt mnoznikowy który ucieka spod kontroli już na KW.

__________________

IGN: Dynia/TheLoneDeranger (R18)
TheLoneDeranger zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, Sadystyczny Nadzorca zostaje zraniony za 3097 PKT ŻYCIA.
10-12-2016 10:52 Freeya jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeya Dodaj Freeya do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Freeya napisał(a)
Sushi obliczalem przyrost expa dla r18 na nowych licznikach (2x 24Smile dla dwóch topowych graczy: dziś abaddon duo z asystą jutro wendi duo z asystą. Na miesiąc z erudytą przy srednich potworach wychodzi 41 milionów PR.

Już teraz mamy poziomy przekraczające 130 i zacznynaja się problemy z kw. Czy zdajesz sobie sprawę że w miesiąc zrobię 2/3 mojej całości ekspa? (fakt, nikt inny sobie nie może pozwolić na abki duo i nas) ale czy przewidzieliscie co się będzie działo na kw? Bazylion potworów nie do przejścia? Propozycja jest świetna ale rozważ endowość tego projektu i efekt mnoznikowy który ucieka spod kontroli już na KW.

Szukasz problemów tam, gdzie ich nie ma. Po co masz opcję "rezygnuję z doświadczenia", co? Będziesz mógł zakładać ekspy i nie będziesz zyskiwać doświadczenia, ergo. przystopujesz z rozwojem. Więc nie widzę z tym żadnych problemów.

Jak najbardziej jestem za timerami 24h, ALE nie chcę rozdzielenia timerów na mapę 1 i 2. Jeden czas wystarczy, kto chce chodzić na mapę 1 niech chodzi tam, a kto chce na 2 to droga wolna.

__________________
R14 - Sonny Psycho
10-12-2016 13:04 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
Freeya
Lord


Data rejestracji: 06-04-2012
Postów: 456
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up: Po 1 naucz sie odpowiadać na posty na forum Big Grin

Po drugie grasz na starym nekro i nie znasz (wnioskuję po poście) realiów speed-nekropolii więc się nie wypowiadaj na ten temat Wink

Profil wampira Dynia
POZIOM 130
PUNKTY 64748

Chodzi mi tutaj o to, do czego mogą doprowadzić dwa timery 24 godzinne na 1 i 2 mapie - jestem za tym żeby czasomierz był 24 godzinny ale do wyboru 2 mapa lub pierwsza.

Przejście szpitala z takim poziomiem czy składu paliwa i cytadeli czasami jest naprawdę niemożliwe - często KW kończy się szybciej niż postawiono je. Od długiego czasu R17 prosi o zmianę i edycję widełek, dołączamy się do tych próśb teraz i my - R18. Z takim systemem ekspienia (2 x 24h) przegonimy poziomami R17 w półtora roku, więc nie wciskaj bzdury o braku problemu.

Puszczanie eksp na 1 mapie bez doświadczenia? Żebym dropnął doskonałą lekką kamizelkę gwardzisty? Masz Ty RiGCz?

__________________

IGN: Dynia/TheLoneDeranger (R18)
TheLoneDeranger zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, Sadystyczny Nadzorca zostaje zraniony za 3097 PKT ŻYCIA.
10-12-2016 13:16 Freeya jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeya Dodaj Freeya do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to zrobić tak, by można było odpalić 1 mapę dla expa i 2 dla runy, w tym samym dniu...
Nie każdy robi drzewa duo, a chodzenie na cmentarz w 7 daje expa tyle co nic...
Ja zresztą noe mam na cmentarz nawet blachy, bo nie zadaję dmg ;p
A na ignora poluję od miesięcy.

__________________
[
10-12-2016 15:57 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
dune
Full Member


Data rejestracji: 27-09-2009
Postów: 73
Kraina: Moria IV; Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej na tak ,jak mój przykład wskazuje chodzę tylko na abaddona i od chyba 2 miesięcy kombinuje że skladami by blachę zdobyć a w ogólnym rozrachunku zawsze mnie ubija w pierwszej kolejności prow z niego tyle co kot napłakał i rozwój spowolnił
10-12-2016 16:55 dune jest offline Szukaj postów użytkownika: dune Dodaj dune do Listy kontaktów
misio86
Double Ace


images/avatars/avatar-25314.jpg

Data rejestracji: 14-08-2011
Postów: 146
Kraina: Necropolia V
Skąd: Hell

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bosko. Jestem za.

spam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 10-12-2016 23:03.

10-12-2016 17:30 misio86 jest offline Szukaj postów użytkownika: misio86 Dodaj misio86 do Listy kontaktów
Kasztaniasty
Full Member


Data rejestracji: 21-11-2016
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Równie dobrze, można zwiększyć liczbę wypraw dwukrotnie... graczy coraz mniej, rynek coraz biedniejszy.. a przedmioty skąd brać? zwiększenie wypraw 2x zrobi prosty trik, że "podwoi" liczbę graczy na serwerze...

więcej itemów, większy przepływ hajsu.. oczywiście można to podpiąć pod "Karawane DeLuxe" Smile no bo hajs się musi zgadzac
11-12-2016 12:32 Kasztaniasty jest offline Szukaj postów użytkownika: Kasztaniasty Dodaj Kasztaniasty do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KW co 24h bardzo dobry pomysł
Ekspedycja jak ma być co 24h to wybor 1 mapa lub 2 mapa, lub wprowadzenie exp co 48h i mozna zalozyc 1 mape i 2 mape.
Jestem na NIE dla exp z 1 mapy i 2 mapy co 24h.
11-12-2016 16:41 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SimonKSD napisał(a)
KW co 24h bardzo dobry pomysł
Ekspedycja jak ma być co 24h to wybor 1 mapa lub 2 mapa, lub wprowadzenie exp co 48h i mozna zalozyc 1 mape i 2 mape.
Jestem na NIE dla exp z 1 mapy i 2 mapy co 24h.


Przepychacie się z tym wybór czy nie wybór.

A może tak:
Codziennie 1 mapa.
IF walka na 1 mapie wygrana AND 1 mapa ARE na lev zakładającego
TO można założyć tego samego dnia 2 mapę.

Pasuje? Wink
A jak wtopisz 1 mapę to albo 2 mapa przepada tego dnia albo płacisz za nią premką,
hmm np 3 dni premki... Smile
...za założenie 2 mapy po wtopieniu 1 mapy.

Kto nie będzie wtapiał 1 mapy nic nie płaci i nic nie traci. Wink

Latacie w duetach i trypletach na 1 mapę i już żadnej adrenaliny tam nie macie... Wink
11-12-2016 17:07 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
druga kawa napisał(a)
cytat:
SimonKSD napisał(a)
KW co 24h bardzo dobry pomysł
Ekspedycja jak ma być co 24h to wybor 1 mapa lub 2 mapa, lub wprowadzenie exp co 48h i mozna zalozyc 1 mape i 2 mape.
Jestem na NIE dla exp z 1 mapy i 2 mapy co 24h.


Przepychacie się z tym wybór czy nie wybór.

A może tak:
Codziennie 1 mapa.
IF walka na 1 mapie wygrana AND 1 mapa ARE na lev zakładającego
TO można założyć tego samego dnia 2 mapę.

Pasuje? Wink
A jak wtopisz 1 mapę to albo 2 mapa przepada tego dnia albo płacisz za nią premką,
hmm np 3 dni premki... Smile
...za założenie 2 mapy po wtopieniu 1 mapy.

Kto nie będzie wtapiał 1 mapy nic nie płaci i nic nie traci. Wink

Latacie w duetach i trypletach na 1 mapę i już żadnej adrenaliny tam nie macie... Wink


Uwazasz ze kazdy ma czas na zakladanie najpierw pierwszej expy a pozniej drugiej?
11-12-2016 17:19 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SimonKSD napisał(a)
cytat:
druga kawa napisał(a)
Latacie w duetach i trypletach na 1 mapę i już żadnej adrenaliny tam nie macie... Wink


Uwazasz ze kazdy ma czas na zakladanie najpierw pierwszej expy a pozniej drugiej?


W tej grze płacisz realną kasę właśnie za czas... Wink
Czas = dni premium.
Od jak dawna grasz że tego nie wiesz? Wink

1 mapę można migusiem skrócić. Wink
Jak w końcu "zbalansują" koszty repki skróceń exp to przynajmniej
co druga expę na 1 mapę trzeba będzie skracać premką.
I tak powinno być... Wink
11-12-2016 17:24 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
HaLiNkA
Chodzące szczęście 2016


Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 120

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla starych serwerów liczy się tylko druga mapa - tam nikt pierwszej nie stawia, bo za drzewo w pięciu jest przyzwoity exp.

Więc nie dajmy się zmonopolizować niepoważnemu R18...
11-12-2016 20:29 HaLiNkA jest offline Szukaj postów użytkownika: HaLiNkA Dodaj HaLiNkA do Listy kontaktów
Freeya
Lord


Data rejestracji: 06-04-2012
Postów: 456
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up: iepoważne to są nekropolie handlowe a nie r18. Ja tylko pisałem do sushiego czy przemyślał jaki timer chce w końcu wprowadzić bo z jego postu nie wynika dokładnie nic :p

Czym niby r18 "monopolizuje" stare nekro? Nie wiem czy ten post jest przejawem Twojej indolencji umysłowej czy może zwykły troll?

__________________

IGN: Dynia/TheLoneDeranger (R18)
TheLoneDeranger zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, Sadystyczny Nadzorca zostaje zraniony za 3097 PKT ŻYCIA.
11-12-2016 20:36 Freeya jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeya Dodaj Freeya do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
HaLiNkA napisał(a)
Dla starych serwerów liczy się tylko druga mapa - tam nikt pierwszej nie stawia, bo za drzewo w pięciu jest przyzwoity exp.

Więc nie dajmy się zmonopolizować niepoważnemu R18...


Ja stawiam tylko pierwszą, bo kamieni potrzebuję, a drzewa nie mam, bo brak blaszki za cmentarz, blaszki nie mam zaś dlatego, że nie mam ignora i mimo dobrego eq zadaję dmg tak śmieszne, że nieistotne ;p

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 11-12-2016 22:27.

11-12-2016 22:27 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
HaLiNkA
Chodzące szczęście 2016


Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 120

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dynia, nie porównujmy serwera z dopuszczalnym multi z poważnymi serwerami. Tocz sobie w spokoju swoją dyskusję z sushim.

Ja zwracam tylko uwagę, żeby opinie osób z R18 traktować z przymrużeniem oka Wink
11-12-2016 22:43 HaLiNkA jest offline Szukaj postów użytkownika: HaLiNkA Dodaj HaLiNkA do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Freeya napisał(a)
Już teraz mamy poziomy przekraczające 130 i zacznynaja się problemy z kw. Czy zdajesz sobie sprawę że w miesiąc zrobię 2/3 mojej całości ekspa? (fakt, nikt inny sobie nie może pozwolić na abki duo i nas) ale czy przewidzieliscie co się będzie działo na kw? Bazylion potworów nie do przejścia? Propozycja jest świetna ale rozważ endowość tego projektu i efekt mnoznikowy który ucieka spod kontroli już na KW.

Nie powiedziałbym, że ucieka spod kontroli. Poziom trudności powyżej 130 poziomu rośnie jedynie na 3 ostatnich lokacjach, a powyżej 150 nie rośnie już nigdzie.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




12-12-2016 08:52 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
bizonlk
Junior Member


images/avatars/avatar-24090.gif

Data rejestracji: 31-07-2012
Postów: 18
Klan: N_L
Kraina: Moria II; Necropolia IX
Skąd: LEBORK

RE: Propozycja - zmiany w systemie Ekspedycji i KW Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamiast wprowadzać kolejny pach zwiększający rutyne w grze pomyślcie nad zwiekszeniem szansy wbijania itemów bo to jest zmora każdego gracza,niekiedy wbicie przekracza cenę rynkową

__________________
chytry rotfl
12-12-2016 09:06 bizonlk jest offline Szukaj postów użytkownika: bizonlk Dodaj bizonlk do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

RE: Propozycja - zmiany w systemie Ekspedycji i KW Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bizonlk,
Po zmianach w sposobie rozbijania kamieni wbijanie to pikuś Smile

Sushi,
Czy po wprowadzeniu licznika 24h będzie można robić tylko jeden rodzaj mapy expedycyjnej?

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
12-12-2016 09:43 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
bizonlk
Junior Member


images/avatars/avatar-24090.gif

Data rejestracji: 31-07-2012
Postów: 18
Klan: N_L
Kraina: Moria II; Necropolia IX
Skąd: LEBORK

RE: Propozycja - zmiany w systemie Ekspedycji i KW Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

78dyzio ulatwilo to tylko wbrozbijaniu kamieni na drobne i nic wiecej zwiekszenie szansy o 10℅ polepszylo by sutuacje

__________________
chytry rotfl
12-12-2016 10:28 bizonlk jest offline Szukaj postów użytkownika: bizonlk Dodaj bizonlk do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

RE: Propozycja - zmiany w systemie Ekspedycji i KW Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bizonlk napisał(a)
78dyzio ulatwilo to tylko wbrozbijaniu kamieni na drobne i nic wiecej zwiekszenie szansy o 10℅ polepszylo by sutuacje


Jest taka magiczna sztuczka która da Ci nawet 100%.
Wystarczy sprawić, by pojawił się taki "ptaszek" przy napisie "Rytuał Krwi".

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
12-12-2016 12:24 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
bizonlk
Junior Member


images/avatars/avatar-24090.gif

Data rejestracji: 31-07-2012
Postów: 18
Klan: N_L
Kraina: Moria II; Necropolia IX
Skąd: LEBORK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wbijajac rytkiem i tak przekracza cene rynkowa

__________________
chytry rotfl
12-12-2016 12:42 bizonlk jest offline Szukaj postów użytkownika: bizonlk Dodaj bizonlk do Listy kontaktów
Skupczyk
Full Member


Data rejestracji: 18-03-2009
Postów: 73
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Licznik Eksp zostawcie taki jaki jest..

mozliwosc postawienia co 48 ekspy po ryna i ekspy po pr. I kazdy bedzie zadowolony
albo podzielcie to nazwami

Nazwijcie jedne jak jest

Ekspedycja
i jakas nazwa na Ekspedycje run
Krow Wzgorz


Co do Kw..

To Zamiast niskiego pulapu pkt moze by wprowadzic przy wymienie strata 15=30% pkt aktualnie posiadanych zamiast wszystkie i moze byc rowniez w tym samm liczniku jak jest

__________________

r1 - off; r7 - off; r12 - on Smile

12-12-2016 13:38 Skupczyk jest offline Strona domowa Skupczyk Szukaj postów użytkownika: Skupczyk Dodaj Skupczyk do Listy kontaktów
LegolasXXX
Junior Member


Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 15
Klan: Klanowy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Swietny pomysl ze skroceniem licznikow, jestem za Smile
12-12-2016 17:40 LegolasXXX jest offline Strona domowa LegolasXXX Szukaj postów użytkownika: LegolasXXX Dodaj LegolasXXX do Listy kontaktów AIM Screen Name of LegolasXXX: neither YIM Account Name of LegolasXXX: wut Zobacz profil MSN LegolasXXX
ficek91
Newbie


Data rejestracji: 05-12-2016
Postów: 2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy ktos o tym już pisał, ale można by ewentualnie wprowadzić w premiach czasowych za srebrne monety, możliwość podwojenia ŁPC za ekspedycje Smile
i tak np:

Poziom 1 2 3 4 5
Koszt 2 10 20 28 36
Czas trwania [dni] 1 7 14 21 28
ilosć zdobywanych ŁPC x2 x2 x2 x2 x2


Tez to jest loteri bo jak wpadnie umag za 3 pkt, to niestety nie za wiele sie dostanie, ale dajmy na to gdyby wpadl taki za 250 to juz bedzie to solidne wzmocnienie, gdyz dostaniemy juz 500pkt Wink

__________________
Ficek r4
12-12-2016 19:30 ficek91 jest offline Szukaj postów użytkownika: ficek91 Dodaj ficek91 do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak za srebro dojda jeszcze bonusy do 2 umaga, to już wogole bedzie padlina z zebraniem sreberek, a Ty chcesz kolejny bonus?

Jak podniosa ilość srebrników to wtedy. Narazie ilośc bonusów rośnie a srebrników zaczyna brakować na podstawowe - Must have

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
12-12-2016 19:49 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
batman66
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 168

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Madmen napisał(a)
jak za srebro dojda jeszcze bonusy do 2 umaga, to już wogole bedzie padlina z zebraniem sreberek, a Ty chcesz kolejny bonus?

Jak podniosa ilość srebrników to wtedy. Narazie ilośc bonusów rośnie a srebrników zaczyna brakować na podstawowe - Must have



no to może czas wybrać sobie te "must have" a nie odpalać wszystko jak leci
dobrze że brakuje złota, lepiej jak będzie brakować też srebra
12-12-2016 20:30 batman66 jest offline Szukaj postów użytkownika: batman66 Dodaj batman66 do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może nie grasz W Topce Batman i nie wiesz jak się miesza tam z wygranymi walkami. Ale nie wiem czy poza r17( które królują teraz na 3 vs 3). Na innych moriach, wielu graczy może sobie pozwolić na wszystkie bonusy. Jestem w top 20 arenek 1 vs 1 przeważnie. I Na tą chwile nie mam odpalonych już 2 bonusów. Dojdzie bonus do % na umaga- Wyłaczy się wtedy antykwariusza ( w teorii spadnie ilosc dropu). Dojdzie 2 bonus dający + do pkt łaski i co nam zostanie?

Myśliwy/Erudyta/% na umaga, i +pkt laski. To czy ktoś ma wiecej bedzie zależeć już tylko od szczęścia.

Z bonusami jest jak z EVO. Zwiększa się ich ilość bonusów, a nie zwiększa się za to ilość zdobywanych srebrników. Evo troche naprawili dając +1 monetę. Czas dać jakąs dopałkę do srebrników

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
12-12-2016 21:32 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
midnajt
Full Member


Data rejestracji: 27-08-2013
Postów: 64
Kraina: Moria; Moria II; Moria IV; Moria V
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kw co 24 h spoko bedzie mozna nalapac repy na łowy/skracanie

expy mysle ze wystarczy mozliwsc odpalania obu map bez zmiany licznika wystarczy odpalac 1 mape w parzyste a 2 mape w niearzyste dla run

__________________
Ot midnajt pro nup BW ;d
12-12-2016 22:43 midnajt jest offline Szukaj postów użytkownika: midnajt Dodaj midnajt do Listy kontaktów
Skupczyk
Full Member


Data rejestracji: 18-03-2009
Postów: 73
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Skupczyk napisał(a)
Licznik Eksp zostawcie taki jaki jest..

mozliwosc postawienia co 48 ekspy po ryna i ekspy po pr. I kazdy bedzie zadowolony
albo podzielcie to nazwami

Nazwijcie jedne jak jest

Ekspedycja
i jakas nazwa na Ekspedycje run
Krow Wzgorz


Co do Kw..

To Zamiast niskiego pulapu pkt moze by wprowadzic przy wymienie strata 15=30% pkt aktualnie posiadanych zamiast wszystkie i moze byc rowniez w tym samm liczniku jak jest


i tak sobie mysle
ze "ekspedycje runowe" gdyby byla mozliwosc zakladania w jeden dzien zdjalbym z nich nagrode pr. powiekszyl tylko mozliwosc run +5% np w zamian

i wtedy system lvlowania zostal by jaki jest.. i nie bylo by problemu z arenami miedzyserwerami

__________________

r1 - off; r7 - off; r12 - on Smile

13-12-2016 11:33 Skupczyk jest offline Strona domowa Skupczyk Szukaj postów użytkownika: Skupczyk Dodaj Skupczyk do Listy kontaktów
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Propozycja - zmiany w systemie Ekspedycji i KW

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH