Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU / NICK POSTACI Obraza śp.Jana Pawła II » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Obraza śp.Jana Pawła II 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ArtyneqR19
Newbie


Data rejestracji: 10-12-2016
Postów: 1
Kraina: Moria VII
Skąd: Polska

Obraza śp.Jana Pawła II Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje ID: 3117
ID zgłaszanego: 28

Powodem zgłoszenia tego gracza jest obrażający obrazek śp. Jana Pawła II na profilu.Pisałem do gracza z prośba o usunięcie,albo zgłoszę ,to na forum.Odmówił usunięcia ,a potem napisał drugą wiadomość ,że zmienił. Na profilu pojawił się kolejny obrażający obrazek śp. Jana Pawła II.Kolejny raz prosiłem o usunięcie,bo powinno się mieć szacunek do każdej osoby i do naszego rodaka papieża ,to mi odpisał ,że go obrażam i że jestem nacjonalistą.Jestem osobą wierzącą mam duży szacunek do śp. Jana Pawła II,to jest totalnie nie na miejscu i strasznie niedojrzałe.Nie podoba mi się,że ktoś robi sobie żarty wstawiając obrazki/gify głowy papieża , tułowia mięsa i nóg od mięsa.Następnie wrzucając by mnie wyśmiać gif śp. Jana Pawła II ,który kręci głową i się porusza.

Link z prośbą o usunięcie: http://r19.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...id=88016&type=3

Link z odpowiedzią: http://r19.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...=1928087&type=1
10-12-2016 19:13 ArtyneqR19 jest offline Szukaj postów użytkownika: ArtyneqR19 Dodaj ArtyneqR19 do Listy kontaktów
Suleyman
Triple Ace


images/avatars/avatar-13768.jpg

Data rejestracji: 01-04-2009
Postów: 188
Kraina: Moria V
Skąd: zza płotu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wytłumacz mi jaka jest różnica pomiędzy gifem a karykaturalnym pomnikiem, który niczym nie przypomina Jana Pawła II a jest bardziej podobny do gargamela. Ów pomnik zobaczą wszyscy a gifa tylko ograniczone grono.

Zresztą de gustibus non disputandum est. Wg mnie gif w żaden sposób nikogo nie obraża, a Twoja subiektywna opinia nie powinna być powodem do skargi. BA! Było kiedyś postępowanie w sprawie takich obrazków, które nawet prokuratura umorzyła ponieważ osoba Jana Pawła II "nie jest przedmiotem czci religijnej".

__________________

R20 ---------- > Suleyman

10-12-2016 19:35 Suleyman jest offline Szukaj postów użytkownika: Suleyman Dodaj Suleyman do Listy kontaktów
Marowe
Newbie


Data rejestracji: 16-08-2007
Postów: 5
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Suleyman napisał(a)
Wytłumacz mi jaka jest różnica pomiędzy gifem a karykaturalnym pomnikiem, który niczym nie przypomina Jana Pawła II a jest bardziej podobny do gargamela. Ów pomnik zobaczą wszyscy a gifa tylko ograniczone grono.

Zresztą de gustibus non disputandum est. Wg mnie gif w żaden sposób nikogo nie obraża, a Twoja subiektywna opinia nie powinna być powodem do skargi. BA! Było kiedyś postępowanie w sprawie takich obrazków, które nawet prokuratura umorzyła ponieważ osoba Jana Pawła II "nie jest przedmiotem czci religijnej".


Z całym szacunkiem do mojego przedmówcy, ten gif obraża z pewnością wiele osób a już na pewno założyciela tematu. Swoją drogą to wstawianie takich treści na swój profil jest jedynie po to by sprowokować innych ludzi, więc nie widzę sensu kontynuowania tematu lecz rozpoczęcie odpowiedniej procedury.
10-12-2016 19:58 Marowe jest offline Szukaj postów użytkownika: Marowe Dodaj Marowe do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obrazek skasowany.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

10-12-2016 20:07 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU / NICK POSTACI Obraza śp.Jana Pawła II

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH