Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » pytanie dotyczące World of Warships » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony pytanie dotyczące World of Warships
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
markesz
King


images/avatars/avatar-19432.jpg

Data rejestracji: 23-07-2007
Postów: 787
Klan: + Decados +
Kraina: Necropolia
Skąd: z brzucha mamusi :P

pytanie dotyczące World of Warships Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie gram, nie znam się:

jakie sa najlepsze zarabiaczki ??

planuje prezent Big Grin
12-12-2016 21:59 markesz jest offline Szukaj postów użytkownika: markesz Dodaj markesz do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

RE: pytanie dotyczące World of Warships Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
markesz napisał(a)
nie gram, nie znam się:

jakie sa najlepsze zarabiaczki ??

planuje prezent Big Grin

Keee? Profesje, postacie, strefy, questy, instancje? Tongue

/edit:
Edytowałeś tytuł czy mam halucynacje? Tongue
betewu temat do offtopa

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Acrivec: 12-12-2016 22:58.

12-12-2016 22:57 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
markesz
King


images/avatars/avatar-19432.jpg

Data rejestracji: 23-07-2007
Postów: 787
Klan: + Decados +
Kraina: Necropolia
Skąd: z brzucha mamusi :P

Autor tematu Temat rozpoczęty przez markesz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

masz halucyny

jakie okręty premium zarabiają najwiecej dublonów czy jak to sie tam zwie ?
planuje zakup jakiegoś statku na prezent swiateczny a nie znam się ;/
12-12-2016 23:23 markesz jest offline Szukaj postów użytkownika: markesz Dodaj markesz do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli osoba której chcesz kupić nie ma konta premium to właśnie konto premium chyba będzie najlepszym rozwiązaniem. Dostanie bonus exp, bonus piniodz - a grać będzie można czym się chce.

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

12-12-2016 23:37 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
Stokrotka.
Full Member


images/avatars/avatar-25480.jpg

Data rejestracji: 08-12-2015
Postów: 60

RE: pytanie dotyczące World of Warships Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
markesz napisał(a)
nie gram, nie znam się:

jakie sa najlepsze zarabiaczki ??

planuje prezent Big Grin


Ja nie chcę takiego prezentu Big Grin

__________________

13-12-2016 01:12 Stokrotka. jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotka. Dodaj Stokrotka. do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » pytanie dotyczące World of Warships

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH