Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Prośba do Konrada » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Prośba do Konrada 11 Ankieta - średnia ocena: 10,0011 Ankieta - średnia ocena: 10,0011 Ankieta - średnia ocena: 10,0011 Ankieta - średnia ocena: 10,0011 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Prośba do Konrada Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: 91971
Przeglądarka internetowa: Fajerfolksdojcz

Opis problemu: uuu od czego by zacząć.

Panie Szanowny Kochany Konradzie Wielmożny Jaśnie Oświecony [niech nam żyje niech nam żyje hip hip hura!]

Udało mi się nie wygrać nic na loterii, tzn same 5 szt złomu. Proszę o dodatkowe 10 losów [i otworzenie loterii z nagrodami tylko dla mnie] Prośbę swoją motywuję tym, że w większości czasu gram z telefonu bo cały czas pracuję i jestem non stop poza domem. Jak wracam, jestem STRASZNIE roztargniony. Pewnie źle wciskałem "losuj". Jedni mówili by długo trzymać klawisz myszki i trzymać się za ucho, a inni by robić to gołym pośladkiem po 22, wyjąc Orła Cień do księżyca. Ja tam nie wiem...

Aha premkę też używam więc jako prezent noworoczny proszę o kolejne losy. Może być np. [jeśli to jest za trudne by otworzyć loterię] od razu wybrany epik, ale nie chcę być bezczelny...np tak bezczelny jak ten oto kolega:

prośba do KONRADA



// SPAM

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
08-01-2017 14:04 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Prośba do Konrada

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH