Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Serwer RETRO » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Serwer RETRO 11 Ankieta - średnia ocena: 6,5511 Ankieta - średnia ocena: 6,55
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Serwer RETRO Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako, że dosyć często widuje się na forum "a pamiętacie..."
może warto byłoby rozważyć propozycję serwera RETRO?
No właśnie, tylko jak to rozplanować, żeby było dobrze.
Osobiście chętnie bym zagrał na serwerze, gdzie max to jest A1, i nie ma żadnego alternatywnego źródła reputacji po za oblegami (opcjonalnie pamiątki), i katedrą na s1.
Tylko czy byłoby to możliwe, ze strony technicznej?

Myślę, że silnik Necro 2 byłby odpowiedni. Uważam, że wprowadzanie różnych takich "ubarwień" byłoby lepszym rozwiązaniem, niż N-te już zdechłe N2, a wprowadziłoby trochę świeżości. No i gracze "nowi", mogliby się przekonać jak wyglądało to kiedyś, i jak wielkim wyzwaniem kiedyś było blaszenie ostatnich mobów, które wymagało połowy klanu, i pełnej mobilizacji.
A i może sparingi, czy prawdziwe oblegi na takim serwerze wróciłyby do łask...

Temat bardziej do dyskusji, ale jak się pojawią sensowne propozycje, to możnaby spróbować w systemie...

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

11-01-2017 20:27 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest to bardzo dobry pomysł, ale myślę że już był tu kiedyś napisany. Ja bym wolał szczerze na necro V1, ponieważ właśnie z tamtym serwerem ludziom się kojarzy stary dobry BW. Do tego trzeba by było pomyśleć o czymś podobnym dla morii. Dla mnie max a2, ale to wprowadzony później, gdyż zabawa na pierwszych 4 lokacjach kiedyś się znudziSmile . Repa tylko z oblów, katedr tak jak mówiszWink . Brak pkt skarbu, ewentualnie tylko dla itemu i musiałyby być zawyżone, wreszcie pielgrzymi mieliby sens. Dodatkowo jakoś tak ogarnąć s 4,3,2 by ludzie mieli o co walczyćSmile . Tylko na pewno jeżeli takie coś wyjdzie to pewnie za rok, wpierw fuzja, dzienne, apka etc. mają dużo na głowie, a tylko 2 ręce do programowania Wink , gdyż SM od tego nie jest jak dobrze pamiętam.

Według mnie to tylko nasze marzenia i nigdy to nie wejdzie, ale warto próbować.
12-01-2017 09:16 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lides
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A2 można wprowadzić... Po dwóch(?) latach serwera, bądź jak z aukcjami, gdy "x" osób osiągnie poziom np. 80.
R1 jest wyjątkowe i powinno takim pozostać.
No i brak bonusów klanowych by się przydał. Wypracujesz % to je masz.

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

12-01-2017 10:03 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, po dwóch latach to jest dobry pomysł. Tak bez bonów klanowych, ale widzisz jakie jest zainteresowanie tym postem ;c.
13-01-2017 08:58 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
o.O
Lord


images/avatars/avatar-17902.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2009
Postów: 331
Klan: White Dragons
Kraina: Necropolia II
Skąd: P-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma co gdybać bo i tak już nie będzie Smile

__________________


GG 12815242


Wszystkie moje aukcje trwają 24h chyba ,że pisze inaczej.

R3 Nefth
13-01-2017 09:43 o.O jest offline Szukaj postów użytkownika: o.O Dodaj o.O do Listy kontaktów
PamiętamC
Triple Ace


Data rejestracji: 30-07-2016
Postów: 186
Kraina: Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tęskno Wam za starym tylko dlatego, że wtedy było więcej osób i to się Wam kojarzy z dobrą zabawą - akty i reszta nowości rozwijają grę, a taki serwer retro....
No byłby trochę zacofany, farmilibyście czarne zamiast meduz, no i co?
Skoro zamiast Kronosa normalnie byłby Agrameon...

Czyli koniec końców jeśli chodzi o ekspedycje wszystko by się wyrównało.

Jeśli chodzi o siłę postaci to tak samo - nie potrzebowalibyście lepszego eq do samego farmienia Kronosa, niż leg dsk (i tak wiem - siła mobów większa, niż na teraźniejszych serwerach).

Ale to tylko moja opinia i nie musicie się z nią zgadzać....
13-01-2017 09:45 PamiętamC jest offline Szukaj postów użytkownika: PamiętamC Dodaj PamiętamC do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PamiętamC(SC), tak zgadzam się z Tobą, że wtedy było więcej graczy, ale taki stary serwer też byłby ciekawy, coś innego, a nie że każdy daje Ci praktycznie to samo Smile . Dwa następne serwery po fuzjach zrobiłbym 1 retro drugi "easy" dodałoby to kolorytu trochę i większy wybór , a nie po prostu nowe czy stare necro i vice versa z morią.

Trzeba trochę chęci i pewnie dużo kombinowania z kodemSmile , ale pewnie da się to zrobićTongue .
13-01-2017 10:12 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Cronxxx
Viking


Data rejestracji: 02-06-2007
Postów: 508

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zagram, wpadnę za pół roku sprawdzić czy coś ruszy.
20-03-2017 21:22 Cronxxx jest offline Szukaj postów użytkownika: Cronxxx Dodaj Cronxxx do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozumiem ideę, ale mam wrażenie, że SM jest przeciwny różnicowaniu silników gry, co dobitnie pokazuje temat fuzji - likwidacja handlu tradycyjnego i wprowadzenia budynków s3 na s4 (o co teraz są kruszone kopie na forum).

Z resztą, parę razy pojawiał się temat utworzenia serwera bez epików i innych udziwnień i nie spotkał się on z aprobatą administracji.

Z drugiej strony, na pewno taki serwer by przyciągnął starych graczy, ale myślę, że na dłuższą metę nie miałby dużej przyszłości.

Kolejna rzecz - jeśli mnie pamięć nie myli, to Konrad w przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy bardzo mocno przerobił kod gry, w celu optymalizacji kolejnych segmentów silnika. Wobec tego, nie sądzę by było możliwe wywalenie tak po prostu pewnych fragmentów gry. Chyba że Konrad miałby w backupie kod sprzed wprowadzenia np. aktu 3. Tylko po co ma tracić czas na wskrzeszanie starej wersji gry, gdy brakuje mu czasu na ogarnięcie bieżących spraw?

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

21-03-2017 15:30 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Serwer RETRO

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH