Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Prośba o wsparcie! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Prośba o wsparcie! 8 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,88
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Prośba o wsparcie! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam
Wielu z Was już mnie zna i wie, że choruje na Stwardnienie Rozsiane. Jeszcze niedawno dziękowałem Wam, za przekazanie 1% za ubiegły rok , a już zwracam się do Was po raz kolejny o pomoc i przekazanie 1% za 2016 rok. Od kilku lat otrzymuję od Was wsparcie w postaci odpisu 1%. Dzięki Waszej pomocy mam zagwarantowane środki na opłacenie turnusów rehabilitacyjnych w specjalistycznych ośrodkach dla chorych na SM w Dąbku. http://www.komrdabek.pl w zeszłym roku byłem 5 tygodni, oraz w Bornym Sulinowie http://www.centrumsm.eu byłem na 4 tygodniowym turnusie. Tylko dzięki Waszemu wsparciu mogłem skorzystać z 9 tygodniowej specjalistycznej rehabilitacji!
Wszystkie środki z 1% wpływają na moje subkonto, założone w Fundacji. Zebrane środki mogę wykorzystać tylko na cele mojego leczenie i rehabilitacji . Nie mogę sobie ich wypłacić na inne cele, Każdą transakcję musze udokumentować Fakturą.

Dla wiarygodności podaję link do mojego subkonta http://dzieciom.pl/podopieczni/5154 .

Nie zbieram darowizn tylko i wyłącznie odpis 1% z podatku.
Jeśli ktoś chciałby przekazać 1% na moje leczenie i rehabilitację podaje dane potrzebne do odpisu.

Wpisujemy w PIT

Numer KRS: 0000037904 wpisujemy we wniosku o przekazanie 1% na rzecz organizacji pożytku publicznego(OPP)

Cel szczegółowy: 5154 Nakonieczny Grzegorz wpisujemy w informacjach uzupełniających.

Wzór wypełniania zeznania PIT : http://vlep.pl/obrazek/t2zb1a.jpg

Z góry dziękuję wszystkim za wsparcie i zwracam się szczególnie do tych osób, które nikomu nie odpisują 1%. Bo jesli nie odpiszecie tego 1% dla kogoś potrzebującego, to Wasze pieniądze trafią do kasy naszego państwa, wiec warto się dzielić!

Grzesiek - ircek
14-01-2017 13:04 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w górę, rozsyłamy po serwerach Tongue

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

31-01-2017 14:26 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lides napisał(a)
w górę, rozsyłamy po serwerach Tongue


Dziękuję Happy
02-02-2017 13:53 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
robert93krk
Member


Data rejestracji: 15-12-2012
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciach
19-02-2017 17:49 robert93krk jest offline Szukaj postów użytkownika: robert93krk Dodaj robert93krk do Listy kontaktów
blooding
Newbie


Data rejestracji: 20-02-2017
Postów: 0
Kraina: Moria II
Skąd: Bochnia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jak można bezpośrednio przekazać jakieś środki?
Nie mówię o dużych kwotach, ale niektórym prościej jest po prostu wysłać parę zł na konto...
20-02-2017 05:28 blooding jest offline Strona domowa blooding Szukaj postów użytkownika: blooding Dodaj blooding do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up

cytat:

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Tytułem:
5154 Nakonieczny Grzegorz darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku


Wszystko jest na wymienionej wyżej stronie

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

20-02-2017 11:13 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
blooding
Newbie


Data rejestracji: 20-02-2017
Postów: 0
Kraina: Moria II
Skąd: Bochnia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję i przepraszam za swoje lenistwo Happy
20-02-2017 14:03 blooding jest offline Strona domowa blooding Szukaj postów użytkownika: blooding Dodaj blooding do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
blooding napisał(a)
A jak można bezpośrednio przekazać jakieś środki?
Nie mówię o dużych kwotach, ale niektórym prościej jest po prostu wysłać parę zł na konto...


dzieki za chęci pomocy, ale ja nie przyjmuje darowizn, tylko 1% z podatku!
Jesli nie masz możliwości przekazać 1% , to zawsze można przekazać informację innym, którzy jeszcze 1% nikomu nie przekazuja.

Rozumie, że niektórzy chcieliby wpłacać pieniadze, jednak ja tego nie preferuje! nie smiałbym kogokolwiek prosić o własne pieniadze! 1% to są pieniadze panstwowe, wiec te mogę przyjąć rotfl

Jesli masz nadmiar funduszy Wink , to zawsze mozna wybrać z naszej Fundacji jakiegoś dzieciaczka i tam zrobić wpłatę! ja jakoś sobie poradzę

Ja zbieram tylko i wyłacznie Wasz 1% , za który Wam bardzo dziekuję Big Grin Dzieki Wam mam na potrzebna rehabilitację Smile
21-02-2017 13:09 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
Terax
Junior Member


Data rejestracji: 21-11-2016
Postów: 21

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

standardowo da sie zrobic Smile Trzymaj sie cieplutko :*
21-02-2017 13:54 Terax jest offline Szukaj postów użytkownika: Terax Dodaj Terax do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Terax napisał(a)
standardowo da sie zrobic Smile Trzymaj sie cieplutko :*


Dzięki Tongue
22-02-2017 12:15 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

małe przypomnienie Wink
16-03-2017 12:03 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
MagdaZach
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 50
Klan: WDN
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja pamietam Smile

__________________

Teraxulka

16-03-2017 12:37 MagdaZach jest offline Szukaj postów użytkownika: MagdaZach Dodaj MagdaZach do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MagdaZach napisał(a)
Ja pamietam Smile


Dziękuję Smile
17-03-2017 23:11 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ircek napisał(a)
małe przypomnienie Wink
29-03-2017 09:36 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
Tomeczek G
Junior Member


Data rejestracji: 18-04-2014
Postów: 18
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak co roku trzeba podbić temat Big Grin
04-04-2017 03:17 Tomeczek G jest offline Szukaj postów użytkownika: Tomeczek G Dodaj Tomeczek G do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tomeczek G napisał(a)
Jak co roku trzeba podbić temat Big Grin


Dzięki Pleased
05-04-2017 09:47 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ostatni raz w górę Wink
21-04-2017 11:30 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
Tomeczek G
Junior Member


Data rejestracji: 18-04-2014
Postów: 18
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

finisz chytry
30-04-2017 01:04 Tomeczek G jest offline Szukaj postów użytkownika: Tomeczek G Dodaj Tomeczek G do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poszło. Zdrowia życzę Smile

__________________

30-04-2017 01:43 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KR33P napisał(a)
Poszło. Zdrowia życzę Smile


Dzieki! 1% sprawi, ze to zdrowie bedzie utrzymywane, gdyz rehabilitacja na którą ten 1% idzie,to jak na razie jedyne sprawdzone lekarstwo na SM Smile
03-05-2017 11:22 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z racji, że zakończył się czas rozliczeń. To chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się wspomóc moja osobę i przekazać 1% z podatku na moją rehabilitację! Bardzo dziękuję i kłaniam się nisko
Pleased

https://zapodaj.net/188e76159090e.jpg.html
03-05-2017 11:30 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzieki Waszemu wsparciu z zeszłego roku, własnie jestem na 5 tygodniowym turnusie rehabilitacyjnym, w ośrodku dla chorych na SM w Dąbku Big Grin

1% , który przykazaliście w tym roku, bede miał na subkoncie w okolicach październik, listopad.

Dzieki Tongue
15-08-2017 12:46 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam .
Zakończyło się księgowanie wpłat z 1% na moim subkoncie w Fundacji, zebrałem troszkę ponad 3 tysiące. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się wspomóc moja osobę i przekazali 1% z podatku na moją rehabilitację. Dzięki Waszej hojności będę mógł w przyszłym roku pojechać na turnus rehabilitacyjny, na dwa troche zabraknie, ale i tak jestem szczęśliwy Smile . Jeszcze raz wszystkim dziękuję i jeśli nadal będziecie chcieli mnie wspomóc, uśmiechnę się do Was po Nowym Roku Wink
18-11-2017 12:20 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Prośba o wsparcie!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH