Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia IV [R6+R10] » Legendarna Doskonała Ciężka kusza Reakcji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Legendarna Doskonała Ciężka kusza Reakcji
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
WireX69
Member


Data rejestracji: 23-06-2013
Postów: 32
Klan: MNIAM
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Wieniec

Legendarna Doskonała Ciężka kusza Reakcji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarna Doskonała Ciężka kusza Reakcji


Broń dystansowa dwuręczna (ciężka)
Obrażenia: 103 -211
Cechy: trafienie -4, szansa trafienia krytycznego +54 %, ignoruje 54 % obrony przeciwnika, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ +11, ZWINNOŚĆ +14, obrażenia broni +22, obrażenia broni zwiększone o 1/2 SIŁY, trafienie broni zwiększone o 1/4 SIŁY
Wymagania: POZIOM: 45 (89), WIEDZA: 41 (82), SIŁA: 10 (19), ZWINNOŚĆ: 11 (21), INTELIGENCJA: 14 (28), Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 258 000 PLN


Poproszę o wycenę

__________________
r6: WireX


Wygrałeś coś na aukcji, złóż ofertę w grze!!!

11-02-2017 09:19 WireX69 jest offline Strona domowa WireX69 Szukaj postów użytkownika: WireX69 Dodaj WireX69 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1m

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
11-02-2017 16:18 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Terax
Junior Member


Data rejestracji: 21-11-2016
Postów: 21

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

800k
11-02-2017 16:44 Terax jest offline Szukaj postów użytkownika: Terax Dodaj Terax do Listy kontaktów
lordblade1
Double Ace


images/avatars/avatar-18114.jpg

Data rejestracji: 26-12-2009
Postów: 100
Klan: r11 Zakon Mroku r6 La Revolucion
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

max 900 k

__________________

11-02-2017 17:39 lordblade1 jest offline Szukaj postów użytkownika: lordblade1 Dodaj lordblade1 do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ile?
Max 200k, o tego znacznie lepsze jest pilum które na aukcji zeszło za 500k.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

11-02-2017 18:32 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Boban
Triple Ace


images/avatars/avatar-17945.gif

Data rejestracji: 13-05-2008
Postów: 198
Klan: B33r S33K3Rs
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1,0 kk+.
Heh, porównanie mam bo długo używałem i sprzedałem około 3 lata temu za ponad 7 kk.Big Grin

Sprzęt masakruje Big Grin

__________________

r6 - WarLord
MOJE AUKCJE KOŃCZĄ SIĘ 1440 min od złożenia oferty CM + zasada 300 sekund
11-02-2017 20:42 Boban jest offline Szukaj postów użytkownika: Boban Dodaj Boban do Listy kontaktów
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

250k zlom w tych czasch juz powoli cza miec epik speeda na zwince
12-02-2017 09:06 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
WireX69
Member


Data rejestracji: 23-06-2013
Postów: 32
Klan: MNIAM
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Wieniec

Autor tematu Temat rozpoczęty przez WireX69
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę o zamknięcie tematu

__________________
r6: WireX


Wygrałeś coś na aukcji, złóż ofertę w grze!!!

14-02-2017 22:07 WireX69 jest offline Strona domowa WireX69 Szukaj postów użytkownika: WireX69 Dodaj WireX69 do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To zamykam, następnym razem proszę o używanie opcji zgłoś Wink

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

17-02-2017 23:54 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia IV [R6+R10] » Legendarna Doskonała Ciężka kusza Reakcji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH