Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Spaślaczek » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Spaślaczek 11 Ankieta - średnia ocena: 6,7311 Ankieta - średnia ocena: 6,73
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Freeya
Lord


Data rejestracji: 06-04-2012
Postów: 456
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Freeya
RE: Spaślaczek Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Freeya napisał(a)
Mam pytanie:

"[Necro v1] Spasiony Pomiot: obniżono punkty życia przeciwnika o 50%. Obniżono obrażenia wszystkich ataków tego przeciwnika o 50%."

1) Czy to działa dla R18? - nekro V2, w zasadzie to głównie my mamy z tym problemy z racji wysokich poziomów.
2) Czy sumuje się z tym? Spasiony Pomiot: obniżono punkty życia przeciwnika o 25%. Jeśli nie, to na jakim serverze obowiązuje ten nerf?

No i najważniejsze pytanie - jaki sens jest zmieniać to w taki sposób? Problemem nie było tak wielkie hp spaślaka czy jego ataki, tu chodziło o blokadę kilku osób przez jednego moba. To jak naprawa zatartego silnika przez wlanie nowego oleju >.>


Nie nie działa na N2, gdyby miało działać na N2 to było by o tym napisane w [...]
Ta zmiana działa TYLKO dla N1.


To przykro mi w takim razie, że:
> nic nie zostało wykonane na nekro typu speed czyli R18, które najdotkliwiej odczuwa skutki niezbalansowanych spaślaków-randomów
> pozostałe nekropolie także nadal narzekają na ten jakże losowy czynnik...

__________________

IGN: Dynia/TheLoneDeranger (R18)
TheLoneDeranger zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, Sadystyczny Nadzorca zostaje zraniony za 3097 PKT ŻYCIA.
15-03-2017 15:02 Freeya jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeya Dodaj Freeya do Listy kontaktów
Freeya
Lord


Data rejestracji: 06-04-2012
Postów: 456
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Freeya
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=9dcee5f713
Link kolegi.

Sushi, to jest najważniejsze do zrobienia na Nekro2 -> balans KW.
To jest tylko szpital, pomyślcie co się na Cytadeli i Składzie dzieje...

__________________

IGN: Dynia/TheLoneDeranger (R18)
TheLoneDeranger zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, Sadystyczny Nadzorca zostaje zraniony za 3097 PKT ŻYCIA.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Freeya: 15-04-2017 17:33.

15-04-2017 17:32 Freeya jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeya Dodaj Freeya do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 823
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Freeya napisał(a)
http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=9dcee5f713
Link kolegi.

Sushi, to jest najważniejsze do zrobienia na Nekro2 -> balans KW.
To jest tylko szpital, pomyślcie co się na Cytadeli i Składzie dzieje...


Moze pomyślcie i wbijajcie na krwi zycia ? nie powybija Was tak szybko Wink

__________________
Tonąca_rybka
15-04-2017 17:41 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
Freeya
Lord


Data rejestracji: 06-04-2012
Postów: 456
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Freeya
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up: Na cytce i innych nic to nie da, tu jakis random link wrzuciłem ;p

Jak my mamy 150 prawie poziomy? Co to da, jak występuje max. liczba przeciwników?

__________________

IGN: Dynia/TheLoneDeranger (R18)
TheLoneDeranger zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, Sadystyczny Nadzorca zostaje zraniony za 3097 PKT ŻYCIA.
15-04-2017 17:43 Freeya jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeya Dodaj Freeya do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale tutaj prawie 2/3 składu nawet nie pofatygowało się po szamana, przez co można śmiiało wysunąć hipotezę "macie narzędzia do radzenia sobie z trudnymi kw, ale nie chce wam się z nich korzystać"

nie masz żadnego linku na max aurze/pieśni?

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 15-04-2017 18:47.

15-04-2017 18:46 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zwykły płacz temat. Ja wiem, że najlepiej by było, jakby 100% kw było udane, ale co w tym za zabawa?

A ten link, gdzie pół składu nie ma nawet wbitych arkan na szamanie.... noo.... To ja się nie dziwię, że macie takie problemy Big Grin Ja od kilku miesięcy walę samą cytkę, nie udało mi się zrobić całej może ze 4 razy, więc jak widać można. Ale ja burżuj i hipster szamanów używam :|
15-04-2017 20:09 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Problem w tym, że utrudnienie jest sztuczne i chaotyczne - jeśli ma się pecha, to się przegra, choćby się miało nie wiadomo jak silny skład.
Ja cytkę przez 2 czy 3 miesiące robiłem bez 1 wtopy, a ostatnio czasem 1 lvl ledwo wchodzi, mimo silnego składu.
Ja wiem, że tego typu gry oparte są na losowości, ale losowość powinna powodować oscylację poziomu trudności, a nie decydować w 100% o powodzeniu lub porażce, a tak to wygląda obecnie.
To trochę jak z hydrą na białej wieży, jak trafisz, to przegrywasz, choćby nie wiem co.
Nikt nigdy nie ubił hydry na białej wieży, i nikt nigdy nie ubije, bo jest to przeciwnik nie do pokonania na etapie tych lokacji.
To jest głupie.

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 15-04-2017 20:44.

15-04-2017 20:39 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Freeya
Lord


Data rejestracji: 06-04-2012
Postów: 456
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Freeya
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Welen, na jakim grasz nekro?
Przekraczacie widelki 129 poziomu?
Biles 6 spaslakow?

Guzik da krew, skoro spaslakowi nie zdążysz zadać i co będziesz regenerować?
Lipny link dziś dałem (sredniaki) ale jakbyś chciał koks skład od nas to są właśnie poziomy 140-150 i wtedy masz za darmo event gniew Pana ciemności.

__________________

IGN: Dynia/TheLoneDeranger (R18)
TheLoneDeranger zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, Sadystyczny Nadzorca zostaje zraniony za 3097 PKT ŻYCIA.
15-04-2017 20:46 Freeya jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeya Dodaj Freeya do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prawda jest taka ze admini piali ze tak ma byc
nie wsyztskie kw maja byc robione wsyztskie poziomy od reki
ale mzona cos z tym pokombinowac

ogolnie to mutuja bodajze do 150 poziomu i dalej juz jest max i tak
chodzic w krwi to po pierwsze, nie probowalem w skorzee jak cos
sklad wcale nie max ludzi - jelsi macie wilcze stado to 1 mniej niz by sie miescilo (dziwne ale pomaga troche - jakby przez dodatkowa osobe z wilczego mutowalo barzdiej niz zwykle)
dobierac sklad najlepiej biala 2h /dystans i 1-2 palna multi atak

wy jescze nawet nie wioecie co znaczy mutowanie - moria r17 juz od miesiecy pisala o ogarnieciu i nic, wiec tzreba bylo kombinowac
dalej jest ciezko ale jak sie troszke postaracie bedzie ciut lepiej

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
15-04-2017 23:59 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Kylin
Moderator


images/avatars/avatar-25491.jpg

Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 300
Klan: Uroboros
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Freeya +1 ostrzeżenie

Multiposting

Freeya +1 ostrzeżenie

Multiposting

__________________
R1 : Kylin

Moderator:

System gry


Pytania/zażalenia/uwagi/pomysły/propozycje - wiadomości kierować na PW

Zamknąłem temat, który chcesz reaktywować/uzupełnić pisz wiadomość najlepiej z linkiem do tematu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 28-04-2017 21:46.

16-04-2017 08:58 Kylin jest offline Szukaj postów użytkownika: Kylin Dodaj Kylin do Listy kontaktów
Freeya
Lord


Data rejestracji: 06-04-2012
Postów: 456
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Freeya
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj Kylin, wyluzuj.

http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2cb7a9bff0
proszę, Cytadela z nisko-średnimi poziomami, powbijali tak jak poprosiłem.
Super zbalansowana sprawa!

__________________

IGN: Dynia/TheLoneDeranger (R18)
TheLoneDeranger zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, Sadystyczny Nadzorca zostaje zraniony za 3097 PKT ŻYCIA.
16-04-2017 15:14 Freeya jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeya Dodaj Freeya do Listy kontaktów
Freeya
Lord


Data rejestracji: 06-04-2012
Postów: 456
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Freeya
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2647ec48be
Kylin daj kolejnego warna, przyjmuje z pokorą

Ale to kw mnie niszczy po prostu xD

__________________

IGN: Dynia/TheLoneDeranger (R18)
TheLoneDeranger zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, Sadystyczny Nadzorca zostaje zraniony za 3097 PKT ŻYCIA.
24-04-2017 11:44 Freeya jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeya Dodaj Freeya do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Freeya napisał(a)
http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2647ec48be
Kylin daj kolejnego warna, przyjmuje z pokorą

Ale to kw mnie niszczy po prostu xD


Nieaktywny link

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


25-04-2017 13:33 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Freeya
Lord


Data rejestracji: 06-04-2012
Postów: 456
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Freeya
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na cytadeli wylosowalo nam 8 spaslakow i zginelismy w rundę. Niezależnie od ekwipunku nasze wysokie poziomy czynią często kw nie do przejścia.

__________________

IGN: Dynia/TheLoneDeranger (R18)
TheLoneDeranger zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, Sadystyczny Nadzorca zostaje zraniony za 3097 PKT ŻYCIA.
25-04-2017 15:35 Freeya jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeya Dodaj Freeya do Listy kontaktów
Dynia
Triple Ace


Data rejestracji: 21-05-2017
Postów: 201
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=222891c806
Zabawy z KW ciąg dalszy.
03-07-2017 13:36 Dynia jest offline Szukaj postów użytkownika: Dynia Dodaj Dynia do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=670fe5ad68
może mi ktoś wyjaśnić, jak przejść taki 3 lvl?

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
03-07-2017 15:44 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=670fe5ad68
może mi ktoś wyjaśnić, jak przejść taki 3 lvl?


A udało wam się kiedyś przejść tę lokację? Pewnie tak. Czy mi się zdarzało dostać wciry na KW z powodu takiej konfiguracji? Wiele razy.

No i? No i może nie zawsze będzie się wszystko wygrywać, na BW w ogóle już nie istnieje coś takiego jak nieudana ekspa [poza kiepskimi małymi składami, złym szacowaniiem w eq etc.], a nieudane KW raz na x razy staje się fontanną łez.

Wszystko jest już naprawdę zbyt łatwe, a wy chcecie by było jeszcze łatwiejsze. Nudy jak cholera. 2 lata temu jak trafiłem na umag +8 sposta to pisali mi "ale farciarz", wczoraj typ od nas trafił 1/4 dmg +14 zwiny i stwierdziliśmy, że się nie opłaca, lepiej poczekać na 3 plusy.

Tak jak z wyprawami, jeżeli coś takiego dzieje się u was cały czas, podeprzyjcie taki temat linkami - sukcesywnie z dnia po dniu i wtedy będzie to cos warte, a nie "link kolegi" i "z dzisiaj". Ja nie dostrzegam tego kłopotu, a raz na jakiś czas się wkurzę bo mi KW nie wejdzie właśnie z czymś takim.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
03-07-2017 16:08 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Dynia
Triple Ace


Data rejestracji: 21-05-2017
Postów: 201
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up: Poczytaj mądrości i wzoruj się na prawdziwych koksach z najlepszych klanów innych nekro:

cytat:
Wełen napisał(a)
Zwykły płacz temat. Ja wiem, że najlepiej by było, jakby 100% kw było udane, ale co w tym za zabawa?

A ten link, gdzie pół składu nie ma nawet wbitych arkan na szamanie.... noo.... To ja się nie dziwię, że macie takie problemy Big Grin Ja od kilku miesięcy walę samą cytkę, nie udało mi się zrobić całej może ze 4 razy, więc jak widać można. Ale ja burżuj i hipster szamanów używam :|


Nie żeby coś, ale czasami nie ma się wpływu na wynik kw - chętnie bym zmierzył się z trudnymi ekspami KW, które nie są ot tak losowe jak ze spaślakiem.
edit (salty): w świetle Waszego wbijania w arenę KvK ten post nabiera jeszcze bardziej humorystycznego znaczenia

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dynia: 03-07-2017 16:19.

03-07-2017 16:08 Dynia jest offline Szukaj postów użytkownika: Dynia Dodaj Dynia do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hornet, Ty też mylisz tak proste pojęcie jak: "poziom trudności" z "losowością"? Gdyby kw miało być TRUDNE to trzeba by zabrać na nie po prostu bardzo mocną ekipę. A tymczasem jest tak, że o tej samej porze kończą się 2 kw, jedna średnia ekipa robi całą lokację, druga, znacznie silniejsza, nie daje rad zrobić 1 lvla, bo spaślaki, a od drugiej rundy masakrator. To NIE JEST poziom trudności.

Parę prostych rozwiązań:
Oblepienie gnijącymi resztkami - co rundę gracz ma procentową szansę na "uwolnienie się" (szansa taka sama jak na oblepienie)
Jeden spaślak może zablokować w jednej rundzie tylko jedną osobę i może to zrobić tylko raz.
Jeden koruptor może przejąć jedną osobę na rundę i dana osoba może zostać przejęta przez tego koruptora tylko raz w czasie walki. Albo dodać test np. inteligencji zaatakowanego specjalem, w przypadku powodzenia przejęcie się nie udaje.
Jeden kajdaniarz może zablokować daną osobę tylko raz w czasie walki (poważnie, targowisko gdzie przez 10 rund koruptor i kajdaniarz blokują jedyną "pozostałą w grze" osobę to przesada nawet jak na Team...).

A utrudnienia? Chociażby zwiększenie liczby hp mobów, bo już teraz są gracze, którzy samodzielnie ubijają cały lvl cytki. Zwiększenie dmg, inicjatywy, statów, wzmocnienie dmg specjali od 2-3 rundy (o ile oczywiście wyeliminujecie możliwość zablokowania całej ekipy od 1 rundy...).
06-07-2017 11:15 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dołoże sie do calości linkiem z wyczynów koruptora


http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=38485dac25

Pozdrawiam BWTeam
07-07-2017 10:00 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli zostaje 1 żywa osoba w ekipie, to specjal koruptora nie powinien działać.
07-07-2017 10:32 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niby dlaczego? BO zostajesz sam to nagle mięknie mu serce i Cię oszczędza??

głupota

po prostu ograniczyć bloki do jednego gracza
jeden mob może zablokować max jednego gracza i może tego bloku użyć raz na dwie rundy

więc wtedy jak spaślaki użyją skilla i zablokują kogoś, to w next turze mają cooldown na skilla i nie mogą ponownie tego użyć

sprawi to, że nadal będzie możliwe zablokowanie całego składu, ale tylko na jedną rundę, wtedy w następnej jest szansa odegrania się na kw

bo obecnie praktycznie co rundę inny spaślak blokuje cały skład, mamy 5 spaślaków, to 5 rund może być w plecy jak co rundę inny zablokuje cały skład

i sprawić, że każdy taki skill może być użyty raz na dwie rundy, czy to koruptor, czy to nosiciel kajdan i dać ograniczenie dla tych mobów co jeszcze nie mają, że tylko max jedna osoba

wciąż będą bloki, wciąż słabe ekipy będą odpadały, ale będzie większa szansa, że dla ekipy dobrze przygotowanej kw wejdzie w całości

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
07-07-2017 13:24 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo niby jak ma atakować jakichkolwiek sojuszników, jeżeli wszyscy są martwi? Co, w trupy sobie strzela i dźga nożem?

EDIT- kw powinny być trudne, ale nie dlatego, że mobki mają totalnie niezbalansowane specjale, jak spasiony czy koruptor

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wełen: 07-07-2017 13:56.

07-07-2017 13:37 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wełen napisał(a)
Jeżeli zostaje 1 żywa osoba w ekipie, to specjal koruptora nie powinien działać.


Jestem pozytywnie zaskoczony.
Większość na tym forum głupieje a Ty Wełen nabierasz inteligencji. Smile

Mechanizmy otrzeźwiania muszą istnieć, a ten co zaproponowałeś jest dość oczywisty.
Widok leżących wokół trupów przyjaciół, których samemu się wymordowało, powinien przecież otrzeźwić każdego. Smile
Jest on wprawdzie, mechanizm znaczy, pasywny ale oczywisty, oprócz tego pasywnego muszą być wprowadzone
normalne, aktywne mechanizmy otrzeźwienia w rękach graczy, też były propozycje.

Brak jakichkolwiek, mechanizmów znaczy, czyni ze spaślaka patologię.
Nieważne jak rzadko losowaną, ale patologię.


PS:
Tematy o spasionym pomiocie są tak stare, że może i ktoś wcześniej proponował coś takiego, nie pamiętam.
Olewanie latami oczywistych bugów to specjalność Administracji BW... Wink


edit: re down.

Nie zaliczam się do większości. Smile
Najlepszym dowodem, że większość bardzo mnie nie lubi. Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez druga kawa: 07-07-2017 15:26.

07-07-2017 14:50 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda kawa, że ty zaliczasz się do większości.

Akurat w przypadku koruptora jest to źle zaprojektowany specjal. Tzn. dobrze, ale nie bierze pod uwagę sytuacji 1 żywej osoby. A jakby taka osoba poszła sama na kw, to też będzie bić sojuszników? Ale kogo, jak soluje lokację? Tak, można powiedzieć, że to kwestia głupiego opisu, ale po coś ten opis napisano w taki, a nie inny sposób.

Spaślaki też są źle zaprojektowane. Niech te mobki mają więcej hp, stat i większy dmg, ale niech trudność nie polega na tym, że albo mobki nawalą specjalami i będzie wtopa, albo nie i wszystko pójdzie gładko.
07-07-2017 15:04 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Spaślaczek

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH