Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Pantałyk kończy swoje nie-życie na polu walki. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Pantałyk kończy swoje nie-życie na polu walki. 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pantałyk
Member


Data rejestracji: 22-09-2010
Postów: 41
Klan: SiH
Kraina: Necropolia

Pantałyk kończy swoje nie-życie na polu walki. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żegnam się z Wami, zwłaszcza R1, krótko i zwięźle.
Powodzenia wszystkim, mam nadzieję, że i Wy kiedyś podejmiecie tę świetną decyzję :-)

Konto przejmie Bestia Śmierci i pozostanie ono w Duke.
Pozdrowienia dla dawnego SiH i Duke Smile

Bądźcie szczęśliwi Smile

__________________
R1: Pantałyk

18-02-2017 10:41 Pantałyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Pantałyk Dodaj Pantałyk do Listy kontaktów
Shot91
Lord


images/avatars/avatar-24576.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 287
Klan: SiH
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

żegnaj Panciu Wink wiele wspólnych lat gry i praktycznie zawsze w tych samych klanach ;p


gratuluję decyzji i powodzenia w życiu Happy Happy Happy Happy Happy Happy Happy Happy Happy Happy

__________________
R1 ZabUjczaParUffka Big Grin

18-02-2017 10:44 Shot91 jest offline Szukaj postów użytkownika: Shot91 Dodaj Shot91 do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I Ty Panta...? Nie wierzęTongue
Owszem, decyzja genialna w swej prostocie, ale... ciekawe kiedy wrócisz do nałoguBig Grin

PS A ja się dziwiłem dlaczego od kilku miesięcy nie widuję Cię na KP (aczkolwiek sam zaglądam na R1 tylko w niedzielne wieczory)chytry

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 18-02-2017 14:50.

18-02-2017 14:49 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
markesz
King


images/avatars/avatar-19432.jpg

Data rejestracji: 23-07-2007
Postów: 787
Klan: + Decados +
Kraina: Necropolia
Skąd: z brzucha mamusi :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pantalon - mądra decyzja, ja parę miesięcy też wybrałem wolność od BW Big Grin
19-02-2017 08:25 markesz jest offline Szukaj postów użytkownika: markesz Dodaj markesz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Pantałyk kończy swoje nie-życie na polu walki.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH