Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » FORUM "Ciekawa rzecz spotkała mnie przy przeglądaniu forum" #pdk » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony "Ciekawa rzecz spotkała mnie przy przeglądaniu forum" #pdk 4 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

"Ciekawa rzecz spotkała mnie przy przeglądaniu forum" #pdk Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy z forum znowu coś się dzieje?







To zrzuty z wczoraj z godziny ok. 21 (aczkolwiek nie dalej jak kwadrans temu znowu zauważyłem tę samą anomalię z tym userem w roli głównej... niestety zorientowałem się chwilę po tym, jak odświeżyłem stronę, więc zrzutów nie ma)...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

05-03-2017 17:56 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za zgłoszenie. Bardzo dziwna sytuacja. Póki co jedynym wyjaśnieniem są jakieś chwilowe problemy z cache-em, bo jest tylko jeden taki użytkownik w bazie danych. Chyba, że w zapytaniu, które pobiera użytkowników występuje jakiś bardzo rzadki błąd, ale póki co nie udało mi się tego znaleźć.

Jeśli ktoś miał/będzie miał takie przypadki, to proszę o info.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




17-03-2017 12:01 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Kylin
Moderator


images/avatars/avatar-25491.jpg

Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 300
Klan: Uroboros
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony





Ten sam przypadek co podał bla_bla_bla

__________________
R1 : Kylin

Moderator:

System gry


Pytania/zażalenia/uwagi/pomysły/propozycje - wiadomości kierować na PW

Zamknąłem temat, który chcesz reaktywować/uzupełnić pisz wiadomość najlepiej z linkiem do tematu

18-03-2017 10:42 Kylin jest offline Szukaj postów użytkownika: Kylin Dodaj Kylin do Listy kontaktów
FasJasola
Double Ace


Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 132
Klan: RAVEN
Kraina: Necropolia III
Skąd: Czaplinek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako że ten post dotyczy mojej osoby mogę dodać tylko, że gram z telefonu przeglądarka safari

__________________
NICK R4: FaSiU


19-03-2017 10:59 FasJasola jest offline Szukaj postów użytkownika: FasJasola Dodaj FasJasola do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bla_bla_bla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Dzięki za zgłoszenie. Bardzo dziwna sytuacja. Póki co jedynym wyjaśnieniem są jakieś chwilowe problemy z cache-em, bo jest tylko jeden taki użytkownik w bazie danych.

No i po najechaniu na "wszystkie trzy" nicki, w url-u było widać ten sam ID konta na forum...



Znalazłem jeszcze jeden ciekawy przypadek, tym razem ze stycznia (o czym zapomniałem i dlatego piszę dopiero teraz) - zrzuty są z 16.01 z godz. ~10:50...





Jak widać w profilu user jest online, ale na liście aktualnie przeglądających forum go nie ma...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

19-03-2017 23:23 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bla_bla_bla napisał(a)
cytat:
Konrad napisał(a)
Dzięki za zgłoszenie. Bardzo dziwna sytuacja. Póki co jedynym wyjaśnieniem są jakieś chwilowe problemy z cache-em, bo jest tylko jeden taki użytkownik w bazie danych.

No i po najechaniu na "wszystkie trzy" nicki, w url-u było widać ten sam ID konta na forum...



Znalazłem jeszcze jeden ciekawy przypadek, tym razem ze stycznia (o czym zapomniałem i dlatego piszę dopiero teraz) - zrzuty są z 16.01 z godz. ~10:50...





Jak widać w profilu user jest online, ale na liście aktualnie przeglądających forum go nie ma...


Obawiam sie ze użytkownik jest jako jeden z 5 ukrytych userow, ponieważ można ukryć obecność na forum.

Zmień Opcje
Rejestracja i prywatność
Ukryj moją obecność na forum?
Wybierz tę opcję, jeśli chcesz być niewidoczny na liście osób będących na forum.

Myślę ze to o to chodzi, chociaż i ja mam ustawiona opcje "bycia niewidocznym" to generalnie na liście mnie nie ma ale i w profilu jestem na czerwono... Moze tak ma być
20-03-2017 04:45
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bla_bla_bla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tomi1974 napisał(a)
Obawiam sie ze użytkownik jest jako jeden z 5 ukrytych userow, ponieważ można ukryć obecność na forum.

Zmień Opcje
Rejestracja i prywatność
Ukryj moją obecność na forum?
Wybierz tę opcję, jeśli chcesz być niewidoczny na liście osób będących na forum.

Myślę ze to o to chodzi, chociaż i ja mam ustawiona opcje "bycia niewidocznym" to generalnie na liście mnie nie ma ale i w profilu jestem na czerwono... Moze tak ma być

Kolego, akurat mnie nie musisz robić szybkiego kursu z dostępnych w ustawieniach forum opcji;]
Jak widać na zrzucie z profilu, "świeci się" na zielono - gdyby był ukryty, to takie coś nie miałoby prawa mieć miejsca (wtedy user obligatoryjnie jest offline, a box "ostatnio aktywny" jest opisany jako "bez deklaracji")...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

20-03-2017 12:48 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » FORUM "Ciekawa rzecz spotkała mnie przy przeglądaniu forum" #pdk

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH