Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Testy fuzji a oszustwa » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Testy fuzji a oszustwa 13 Ankieta - średnia ocena: 5,85
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Testy fuzji a oszustwa Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozumiem, że ta podstępnie i po cichu zmieniona wersja, tj. to, że strefy 3 i 4 nie zostaną jednak zrównane, i na serwerze testowym zostaje po staremu, a testy służą tylko temu żeby wykazać jak poronionym pomysłem była taka zagrywka, i jaki ogrom zaufania graczy za jej pomocą straciliście?

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 06-03-2017 14:18.

06-03-2017 14:09 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Było o tym pisać i płakac, że coś nie tak jak o tym napisali, a nie teraz, przed samą fuzją ;d

Fuzji chcieli gracze, ciągle krzyczeli i wrzeszczeli, że chcą fuzji, że chca wojen, że chcą BW, a nie simsy

Zgodzili się na fuzję, to źle, kto chce warzywić, będzie warzywić i po fuzji, to się nie zmieni, kto się ma skasować, ten się skasuje, nie wazne z jakiego powodu, kasują się Ci, co nie chcą grać, a marny powód, że kasuje się przez brak dropa, brak run, brak evo, brak wojen, za dużo wojen itd. jest żałosny

Ja czekam cierpliwie, serwery się ożywią trochę, choć pewnie na krótko i szczerze wątpię, żeby były wojny, bo i po co? Skoro teraz ich nie ma, to czemu miałyby być po fuzji?

Po s2? nie ma nawet 12 aktywnych 50 osobowych klanów

Teraz przynajmniej jak ktoś zechce s2, to będzie musiał wejść do aktywnego klanu, arenki klanowe będą lepiej wyglądać

Same plusy takiej fuzji ;d no i część płaczków może się pokasować, to największy +++++

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
06-03-2017 14:33 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Carnivor
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trova, jak zwykle nie wiesz o co dokładnie chodzi a się wypowiadasz byle postów nabić. Właśnie o to chodzi, że ta zmiana była głównym argumentem dla ogromu osób, żeby jednak "zgadzać się" na tą fuzję, mimo tych wszystkich minusów - a administracja ją nagle niedawno po cichutku odwołała. Dowiedzieliśmy się o tym PRZYPADKIEM. Po prostu przekreslili w grudniowej aktualizacji i napisali że nie ma potrzeby tego wprowadzać ze względu na małą frekwencję (no, teraz to naprawdę będzie mała, nie zdziwię się jak serwer R3+R4 z tego powodu będzie miał jeszcze mniej aktywnych niż samo R4 :rotlfSmile Ja bynajmniej nawet nie wybieram się nawet na to całe testowanie odkąd o tym wiem. To po prostu tani chwyt i bardzo niska zagrywka.

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 06-03-2017 14:43.

06-03-2017 14:40 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po cichu? Ja tam żadnego po Cichu nie widzę

Według Ciebie oczywiście, mili napisać w ogłoszeniach i wysłać na wszystkie serwery BW, że zmieniają coś w temacie o fuzji, to byłoby nie po cichu tak?

Weź rusz trochę głową może, temat jest, a póki nie wejdzie fuzja, to jest temat do przedstawiania wizji fuzji zmian itd.

Więc co niby mieli zrobić? Skoro chcieli coś zmienić, mieli nowy temat założyć, specjalnie dla Ciebie, żebyś nie nazywał tego zmianą po cichu?

Mają temat, to zmienili w nim to co uznali za słuszne, a waszym obowiązkiem było odwiedzać ten temat częściej niż raz na miesiąc, by tylko sprawdzić, czy w ogóle coś się w nim dzieje ;d

Teraz nagle teorie spiskowe, bo administracja wprowadziła zmianę w temacie
Oczywiście, specjalnie to zrobili, chcą się pozbyć wielu graczy !!! Kappa

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
06-03-2017 14:44 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
Po cichu? Ja tam żadnego po Cichu nie widzę

Według Ciebie oczywiście, mili napisać w ogłoszeniach i wysłać na wszystkie serwery BW, że zmieniają coś w temacie o fuzji, to byłoby nie po cichu tak?

Weź rusz trochę głową może, temat jest, a póki nie wejdzie fuzja, to jest temat do przedstawiania wizji fuzji zmian itd.

Więc co niby mieli zrobić? Skoro chcieli coś zmienić, mieli nowy temat założyć, specjalnie dla Ciebie, żebyś nie nazywał tego zmianą po cichu?

Mają temat, to zmienili w nim to co uznali za słuszne, a waszym obowiązkiem było odwiedzać ten temat częściej niż raz na miesiąc, by tylko sprawdzić, czy w ogóle coś się w nim dzieje ;d

Teraz nagle teorie spiskowe, bo administracja wprowadziła zmianę w temacie
Oczywiście, specjalnie to zrobili, chcą się pozbyć wielu graczy !!! Kappa



Nie panie kolego ale zrobili to bardzo po cichu, nie informując nikogo wykreślili fragment pierwszego postu i wpisali jakieś mętne wytłumaczenie. Dodatkowo gdybyś nie wiedział to daty edycji nie ma bo tak to jest ustawione. To tak jak byś brał kredyciki, przz pół roku być miał 1% i o tym byś był informowany a tu nagle podpisujesz umowę i hmmm, albo zauważysz że zapis zmienili albo nie.

Ty jak zwykle wykazujesz się brakiem orientacji w temacie. Poczytaj sobie dokładnie tematy o fuzji i może wtedy się wypowiadaj.

Carni - a jak dla mnie to zmiana zapisu pojawiła się bardzo niedawno (1 marca? czy jakoś tak) bo pod koniec lutego jeszcze dyskutowaliśmy na r3 że jak będzie zrównanie to tylko z s2 będzie problem.

Trova zamilcz proszę, wyjdzie ci to na dobre.
Mowa jest srebrem ale milczenie złotem i pamiętaj poznać niemądrego po słowach jego Wink

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

06-03-2017 14:56 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Carnivor
King


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 754
Klan: [-RUNE-]
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Carnivor
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Po cichu? Ja tam żadnego po Cichu nie widzę

Nawet na to nie liczę. W sumie zdziwiłbym się gdybyś widział, pamiętając inne twoje posty.

cytat:
Według Ciebie oczywiście, mili napisać w ogłoszeniach i wysłać na wszystkie serwery BW, że zmieniają coś w temacie o fuzji, to byłoby nie po cichu tak?

Nie. Ale w temacie o fuzji mogliby chociaż wspomnieć że punkt nr. 2 z aktualizacji 27 grudnia, został jednak wycofany. A oni po prostu bardzo niedawno go przekreślili, nie zmieniając nawet daty aktualizacji - to chyba oczywiste że skoro "update" ma datę 27 grudnia, to nikt codziennie tego nie czyta na nowo i nie sprawdza czy aby nic się od tamtej pory nie zmieniło, prawda? A gdyby ktoś nowy się nie zainteresował fuzją, to mielibyśmy po prostu niespodziankę... Sprawa jest o tyle cięższa, że ogromna ilość osób liczyła albo tylko na to, albo głównie na to.

cytat:
Weź rusz trochę głową może, temat jest, a póki nie wejdzie fuzja, to jest temat do przedstawiania wizji fuzji zmian itd.

Więc co niby mieli zrobić? Skoro chcieli coś zmienić, mieli nowy temat założyć, specjalnie dla Ciebie, żebyś nie nazywał tego zmianą po cichu?

Mają temat, to zmienili w nim to co uznali za słuszne, a waszym obowiązkiem było odwiedzać ten temat częściej niż raz na miesiąc, by tylko sprawdzić, czy w ogóle coś się w nim dzieje ;d

Teraz nagle teorie spiskowe, bo administracja wprowadziła zmianę w temacie
Oczywiście, specjalnie to zrobili, chcą się pozbyć wielu graczy !!! Kappa


A ty przestań spamować, bo widzę że znów wiesz o sprawie tyle że coś takiego jest, ale jak przychodzi co do czego udowadniasz że nie masz zielonego pojęcia. Proszę bardzo, tu jest temat dyskusyjny o całej tej fuzji: DYSKUSJA - fuzja r3 i r4

Teraz sam rusz głową, i albo znajdź mi gdzie któryś z adminów informuje nas o wycofaniu tego, albo przyznaj że zasługujesz na swoją rangę i idź poszukać sobie rozrywki gdzie indziej.

cytat:
Carni - a jak dla mnie to zmiana zapisu pojawiła się bardzo niedawno (1 marca? czy jakoś tak) bo pod koniec lutego jeszcze dyskutowaliśmy na r3 że jak będzie zrównanie to tylko z s2 będzie problem.


Nie wiem kiedy dokładnie, ale dałbym głowę że jeszcze w lutym sprawdzałem komuś jak to z tym będzie, i nie było wykreślone. Chyba w okolicy walentynek, bo ktoś zażartował że fuzja będzie w walentynki i sporo osób w to uwierzyło.

__________________
r2: Carnivor
r4: Carnivor

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Carnivor: 06-03-2017 15:05.

06-03-2017 15:00 Carnivor jest offline Szukaj postów użytkownika: Carnivor Dodaj Carnivor do Listy kontaktów
kryczTRYBSON
Double Ace


Data rejestracji: 05-12-2013
Postów: 137
Kraina: Necropolia; Necropolia V
Skąd: Tomaszów Mazowiecki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja troche z innej beczki, jak bedzie wygladala konta na dwóch kontach? da rade na tej samej przeglądarce grać jednocześnie na dwóch kontach? czy trzeba ogarnąć inna?

__________________
cytat:
nithrom napisał(a)
Pomysł jest prosty. Jak każdy mój. I może durny, jak większość moich Tongue

06-03-2017 16:09 kryczTRYBSON jest offline Szukaj postów użytkownika: kryczTRYBSON Dodaj kryczTRYBSON do Listy kontaktów
TopGear
Junior Member


Data rejestracji: 01-12-2010
Postów: 12
Kraina: Necropolia III

fussja Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To i ja sie wypowiem Smile

W zwiazku z masą obietnic od ,,szanownej,, ekipy ,, cudotwórców,, BW

To co zrobiliscie z wykresleniem pkt 2 to jawna kpina z nas graczy po prostu nas oszukaliscie wydymaliscie na ,,mjentko,,
Płace żądam wymagam proste zwłaszcza tego co sami obwieszczacie z tak wielkim rozmachem po drodze próbując nas łagodzić wszelakimi eventami i innymi ekstrasami BW

My gracze sami bardzo dobrze wiemy ilu z naszych kolegów i koleżanek [ naprawde świetnych zawodników] zrezygnowało z gry przez ADMINISTRACYJNE ULEPSZENIA a w tym wypadku konkretnie FUZJE której nie widać pomijam fakt inwestycji w premke Smile

Więc jeśli sie czegoś podejmujecie ,,na piśmie,, to dotrzymajcie słowa chyba że jesteście tak kiepscy to zamknijcie firme albo wymianka kadry może by pomogła.

Bo jak na tę chwile po chamskim wykreśleniu PKT 2 śmiało mówie wam w twarz

JESTEŚCIE OSZUSTAMI wypadało by PRZEPROSIĆ nas GRACZY ale sądzę że prędzej dwie niedziele będą w kupie a Czechy uzyskają dostęp do morza.

.....kiedyś w naszym pięknym kraju rządził niejaki Lech.W vel. TW.B Smile obiecał całemu narodowi po milion KAŻDEMU Smile jak go wybiorą .....do dziś czekamy


r4 Silent Hill

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez TopGear: 06-03-2017 17:04.

06-03-2017 17:02 TopGear jest offline Szukaj postów użytkownika: TopGear Dodaj TopGear do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skasujcie sie bedzie mniej spamu i placzu :-)

nic w zwiazku z fuzja nie bylo na 100% potwierdzone, caly czas dopoki nie wprowadza (a nawet po wprowadzeniu tez) moga wprowadzac zmiany

zrobcie specjalna strefe 6 dla kont wegetacyjnych to wtedy napewno nikt im kwadratu nie zabierze...

ps. tylko dajciue na tej strefie 6 jakis nbonus do aren bo placzci dalej beda przegrywaly z za mocnym r17....

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 06-03-2017 18:51.

06-03-2017 18:50 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
DEFON
Member


Data rejestracji: 21-10-2010
Postów: 30
Kraina: Necropolia III
Skąd: CZe-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trova na cholere wypowiadasz sie w temacie ktorego nie znasz i Ciebie nie dotyczy tak naprawde. Gdzie na forum nie wejde tam wiecznie jestes Ty i Twoje wypociny. Byle tylko posta nabic gdziekolwiek na forum jakas frajdę z tego masz ? Bezsens

Nie wien czyj ten glupi pomysl skreslic jakze wazne punkt z zrownaniem s3 i s4. Od poczatku tematu fuzji byl ten pomysl i graczom sie bardzo spodobal to nagle komus sie odwidzialo z Adminow. Problem jest w tym ze w tym glupim tescie bety fuzji bedziecie nam dalej wciskac ciemnote ze jest to nie potrzebne bo jest duzo wolnych s3 co bedzie totalna bzdura. Dlaczego ? Ano dlatego ze kilka osob ma szeroko gdzies te testy i nie bedzie miala zamiaru tracic na to czasu. Ba, nawet tam nie wejda wogole. Po tygodniu bedzie tak ze wiekszosci sie odechce testow fuzji no bo jaki to bedzie mialo sens. Tym bedziecie chcieli udowodnic nam ze zrownanie nie potrzebne. Totalna bzdura wcisnieta Nam graczom prosto w oczy.

2 klany i kilka osob r3 i r4 mialy sie zamiar polaczyc duza czesc osob na s3 budowali kwadraty miesiacami bo bylismy przekonani zrownania s3 z s4 a tu taki klop. Po cichaczu usuniety ten pkt. Pytanie jak te 2 klany maja sie poalczyc jak wystapi teraz konflikt bo limit s3 jest do 12 a nikt nie chce ustapic by od nowa budowac s4 a ciezko osiagnac bedzie aktualny poziom taki sam jak na s3.

Prosze Administracje zeby sie troszeczkę ogarnela bo ta zagrywka wobec Nas graczy jest bardzo nie fair. Potajemnie usunac jakze wazny pkt fuzji i zeby wszystko bylo po Waszemu nagle beta test fuzji. Zamiast zyskac to mozecie jeszcze wiecej stracic....

__________________
R4
R7
06-03-2017 19:02 DEFON jest offline Szukaj postów użytkownika: DEFON Dodaj DEFON do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
DEFON napisał(a)
Trova na cholere wypowiadasz sie w temacie ktorego nie znasz i Ciebie nie dotyczy tak naprawde.


Znam i mnie dotyczy, w przeciwieństwie do Ciebie, potrafię czytać ze zrozumieniem
Było mówione, że nic nie jest pewne i nie wiadomo jak końcowa fuzja będzie wyglądać, póki co administracja podała co mogła, a wszystko wyjdzie jak włączą testowy serwer, wtedy się zobaczy, czy nie będzie bugów itd.

Może wtedy się okazać, że np. nie będzie możliwe przeniesienie czegoś, np. klanu

Gram na r3, więc mnie to dotyczy, jak każdego innego gracza, więc pomyśl nim coś napiszesz

cytat:
Nie wien czyj ten glupi pomysl skreslic jakze wazne punkt z zrownaniem s3 i s4.


To był najgłupszy punkt całej fuzji i cieszę się, że go nie wprowadzą

A takie płaczki jak ty i inni niech się pokasują, wyjdzie to grze tylko na dobre, mniej spamu i płaczu

Ludzie teraz zamiast warzywić w klanach po 10 osób bo s3 wolne, będą zmuszeni wejść do aktywnego klanu, gdzie są s3 i s2

Tak swoją drogą wiecie, że około 30% s3 jest w ogóle nieużywana Red Face więc kto straci??
Mówicie, że każdy się pokasuje, bo s3 potrafi, ale przecież s3 jest tyle, że aktywni ludzie i z r3 i r4 na jednym zakresie się zmieszczą, bo tylko tylu aktywnych jest ;d

więc kto straci te s3? bo nie rozumiem

Póki co to wy nie promujecie normalnej aktywnej gry Bloodwars, tylko warzywienie i simswars

Nie robić nic i mieć wszystko na tacy, póki co tylko to sobą reprezentujecie

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
06-03-2017 19:40 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Big Stan
Lord


images/avatars/avatar-14363.jpg

Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 288
Klan: Perwersi
Kraina: Necropolia II

Big stan Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
Gram na r3, więc mnie to dotyczy, jak każdego innego gracza, więc pomyśl nim coś napiszesz


Podaj id, zeby bylo wiadomo kogo w pierwszej kolejnosci z pustaka nie wypuscic

__________________

by maua
nick' Drag0n
06-03-2017 19:50 Big Stan jest offline Szukaj postów użytkownika: Big Stan Dodaj Big Stan do Listy kontaktów
Kylin
Moderator


images/avatars/avatar-25491.jpg

Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 300
Klan: Uroboros
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat dotyczący fuzji już powstał:

DYSKUSJA - fuzja r3 i r4


Oraz ogłoszenie:

Testy fuzji R3 i R4.

Przenoszę do misz- maszu.


Big Stan +1 ostrzeżenie spam

__________________
R1 : Kylin

Moderator:

System gry


Pytania/zażalenia/uwagi/pomysły/propozycje - wiadomości kierować na PW

Zamknąłem temat, który chcesz reaktywować/uzupełnić pisz wiadomość najlepiej z linkiem do tematu

06-03-2017 19:59 Kylin jest offline Szukaj postów użytkownika: Kylin Dodaj Kylin do Listy kontaktów
DEFON
Member


Data rejestracji: 21-10-2010
Postów: 30
Kraina: Necropolia III
Skąd: CZe-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trova podaj ID na r3

Przepraszam bo nie doczytałem ze poziomy budynków będą zapisane do postaci w okresie przejsciowym co i tak mnie wkurza to ze mialo być zrównane s3 z s4.

Nie jestem płaczkiem a Ty dalej trolluj, było jasno określone od dłuższego czasu s3 i s4 zrównać, to nagle bez naszej wiedzy zostało chamsko zmienione, że ten pkt nie wejdzie w takcie fuzji.

10 osobowe klany ? Pokaż nam ...

Druga sprawa ciekawe jak z tymi s3 będzie jak ma to wyglądać w formie backup, to jeśli jest 144 a graczy na nich siedzących przypuśćmy 150 to 6 osób chyba musi z automatu wylecieć na s4 ?

Druga sprawa nie ciągnie mnie do testów jak masz czas to sobie siedź pierdź w fotel i graj w BW, większość osób to stare wyjadacze grające od kilku lat i jak większość pracuję to chce postawić obstawić expy i tyle. Polityka BW trochę się zmieniła jak chcesz się ożywić idź na nowy serwer na stary eRkach grają emeryci i złomiarze Smile

__________________
R4
R7
06-03-2017 22:27 DEFON jest offline Szukaj postów użytkownika: DEFON Dodaj DEFON do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Testy fuzji a oszustwa

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH