Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Ogłoszenia » Wyniki ankiety nt fuzji R3 i R4 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wyniki ankiety nt fuzji R3 i R4 18 Ankieta - średnia ocena: 6,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Wyniki ankiety nt fuzji R3 i R4 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witajcie,

poniżej możecie zapoznać się z wynikami nt fuzji serwerów. Na obu serwerach głosowało praktycznie tyle samo osób.
Zależnie od serwera fuzja cieszyła się większym lub mniejszym zainteresowaniem.

Posiłkując się wynikami ankiety postanowiliśmy, że fuzja zostanie przeprowadzona.
Poniżej możecie zapoznać się osobiście z wynikami ankiety oraz listą zwycięzców.

Zapraszam także do oficjalnej informacji o dacie przeprowadzenia fuzji:
Data fuzji R3 i R4 - 04 04 2017

Życzymy wszystkim wystrzałowej zabawy,
BWTeam


1. Czy jesteś za połączeniem serwerów R3 oraz R4 na zasadach opisanych w tym temacie na forum?
60.66% 1. Tak, jestem za przeprowadzeniem fuzji.
24.17% 2. Nie, nie chcę przeprowadzenia fuzji w ogóle
15.17% 3. Nie, nie chcę przeprowadzenia fuzji na obecnych zasadach.

Serwer: R4PL Necropolia III
  • Josh (id: 868)
  • Avenger81 (id: 49396)


1. Czy jesteś za połączeniem serwerów R3 oraz R4 na zasadach opisanych w tym temacie na forum?
45.33% 1. Tak, jestem za przeprowadzeniem fuzji.
23.36% 2. Nie, nie chcę przeprowadzenia fuzji w ogóle
31.31% 3. Nie, nie chcę przeprowadzenia fuzji na obecnych zasadach.

Serwer: R3PL Necropolia II
  • hamulec2 (id: 6464)
  • ryuk (id: 74960)


__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


28-03-2017 14:46 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Ogłoszenia » Wyniki ankiety nt fuzji R3 i R4

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH