Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Zbrojownia » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zbrojownia 32 Ankieta - średnia ocena: 7,4732 Ankieta - średnia ocena: 7,47
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
staryy napisał(a)
Czyżby temat miał wylądować w koszu ?


Żeby tak nie było ktoś musi dostać warna za wklejanie wszędzie gdzie się da np tego

cytat:
druga kawa napisał(a)
Zresztą co do kosztów mój pomysł też jest ładnie skalowalny: << Smile
koszt x, zawsze widzisz dolne 10.
koszt 2x, zawsze widzisz dolne 25.
koszt 3x, zawsze widzisz dolne 50. << godzinka roboty i rekordowe 48k ogarnięte. Wink

edit:

"widzisz" i możesz zaznaczać oczywiście. Smile


Z ładną dedykacją Kylin poproszę. Wink

Chociaż w nowościach nawet bana uzbierałem za ostrzeganie
przed wymnożeniem kd a i tak wymnożyli. Smile
Więc nawet ban na forum gwarancji nie daje staryy. Wink
18-05-2017 16:23 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tomczito napisał(a)
Było gdzieś kiedyś podane że zbrojownia najbardziej obciąża serwer więc nie dziwi mnie fakt tego, że nie zwiększają ilości.

Ile lat temu było to pisane? Osiem? Dziesięć...?
Podpowiem: w czasach, gdy było tylko R1 i R2, na których de facto grało po kilkanaście tysiecy osób (i jakoś serwery dawały radę - przypominam że dekadę temu nie było chmur, a co za tym idzie takiej skalowalności, same serwery natomiast nie miały tyle RAM-u, tak pojemnych dysków i takiej mocy obliczeniowej, jak obecnie mogą mieć... pod warunkiem, że ktoś nie żydzi na serwerownię), a nie jak dzisiaj, gdzie rzeczywista populacja na praktycznie wszystkich serwerach to jakieś 2-3% tej teoretycznej...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

18-05-2017 20:14 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
mlesniak
Viking


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 673
Klan: Bractwo Nocnych Kruków, Night Mare
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja mam lepszy pomysl zeby nie kiscic itemow, i na co Bw team moze pojsc ale pewnie nie gracze bo sie zaplacza.

a mianowicie:

powiekszyc zbrojownie do 200 miejsc. jezeli ktos ma pelna zbrojownie to itemy by nie wpadaly, czyli poprostu itemy z wyprawy 200+ by wpadaly w nicosc. systematyczne czysczesnie zbrojowni by kazdy dbal a nie tylko od swieta jak cos wpadnie. wieksza chec wystawiania itemow a nie kiszenia ich bo a mam 1k itemow nie chce mi sie kopac jak cos wpadnie to wrzuce na aukcje a pozniej eee za 5k to nie oplaca sie wystawiac wiec zlomuje.

__________________
Mlesniak i wszystko jasne Tongue
18-05-2017 20:36 mlesniak jest offline Szukaj postów użytkownika: mlesniak Dodaj mlesniak do Listy kontaktów
themadhatter
Forum Ace


images/avatars/avatar-25150.jpg

Data rejestracji: 29-11-2012
Postów: 95
Kraina: Necropolia
Skąd: śląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w dobie epików zdecydowanie powinno się zwiększyć zbrojownie i niewiem o czym ta dyskusja Mad

srebrników ledwo starcza na ninja która w każdym top klanie jest wręcz obowiązkowa i genetyka bez którego ani rusz ...nie kazdy jest mega koksem który wygrywa wszystkie arenki 1vs1 i 3vs3 Crying

opcja premium to jakaś parodia Tongue
19-05-2017 08:03 themadhatter jest offline Szukaj postów użytkownika: themadhatter Dodaj themadhatter do Listy kontaktów
staryy
Forum Ace


Data rejestracji: 13-06-2008
Postów: 84
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez staryy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
themadhatter napisał(a)
w dobie epików zdecydowanie powinno się zwiększyć zbrojownie i niewiem o czym ta dyskusja Mad

srebrników ledwo starcza na ninja która w każdym top klanie jest wręcz obowiązkowa i genetyka bez którego ani rusz ...nie kazdy jest mega koksem który wygrywa wszystkie arenki 1vs1 i 3vs3 Crying

opcja premium to jakaś parodia Tongue


No właśnie po to ta dyskusja aby coś z tym zrobili bo bez niej nic się nie zmieni


Proponuje aby każdy w klanie zaprosił do dyskusji resztę graczy może w ten sposób administracja zauważy problem w zasadzie podstawowy

__________________
Biada podrzędnym istotom, gdy wchodzą pomiędzy ostrza potężnych szermierzy



19-05-2017 09:06 staryy jest offline Szukaj postów użytkownika: staryy Dodaj staryy do Listy kontaktów
GA2
Forum Ace


Data rejestracji: 26-01-2012
Postów: 87
Klan: NM/akNM
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rowniez sie zgadzam w 100% jak najbardziej potrzeba zwiekszyc zbrojownie

__________________
R3- m0re
19-05-2017 09:41 GA2 jest offline Szukaj postów użytkownika: GA2 Dodaj GA2 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę, że mogę zdradzić, że w związku z planowanym wypuszczeniem aplikacji mobilnej pracujemy obecnie nad odświeżeniem interfejsu zbrojowni.
Chcemy ją podzielić na 2 podekrany:
- ekwipunek: wyekwipowane przedmioty + zestawy
- zbrojownia: przedmioty w zbrojowni + zbrojownia klanowa

Obecnie większość wejść do zbrojowni sprowadza się do zmiany zestawu wyekwipowanych przedmiotów. Każde takie wejście niesie za sobą konieczność wczytania wszystkich przedmiotów z zbrojowni + zbrojowni klanowej. Nie ma sensu tego wczytywać, skoro gracz chce tylko zmienić zestaw przedmiotów.
Przeniesienie samej zbrojowni na osobny podekran powinno otworzyć możliwość zwiększenia pojemności zbrojowni, choć o ile, trudno powiedzieć.

W najbliższym mini patchu ("mini" z punku widzenia gracza, bo po stronie kodu nastąpiły rewolucje) chcemy na wstępie zwiększyć pojemność zbrojowni o 7-8 miejsc poprzez nie wliczanie noszonych przedmiotów do limitu zbrojowni.

W przyszłości planujemy zrobić również interfejs polegający na podmianie wyekwipowanego przedmiotu na inny, wybierany z listy przedmiotów możliwych do wyekwipowania na danym slocie. Po kliknięciu na przedmiot z prawej strony pojawiałaby się lista możliwych do założenia przedmiotów, a sama zmiana ekwipunku odbywałaby się bez konieczności przeładowywania za każdym razem strony, co powinno znacznie ułatwić i przyspieszyć jego zmianę.

Co do samego "odgracania" zbrojowni, to mnie osobiście podoba się propozycja usługi premium powiększenia zbrojowni do np 500 czy 1000 miejsc, ale tylko np na 1 dzień. Póki co to ostatnie to tylko mglista wizja, bo jest kilka rzeczy z tym związanych, które trzeba będzie dopracować.

Były również pomysły tzw bulk sell, czyli masowe sprzedawania przedmiotów ze zbrojowni na podstawie pewnych kryteriów (np tylko przedmioty zwykłe z prefixem lub sufixem kosztującym mniej niż 3000), ale tutaj z kolei pojawia się możliwość jeszcze łatwiejszej przypadkowej sprzedaży przedmiotów, których gracz nie chciał sprzedać, a np źle wpisał cenę prefixu.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




19-05-2017 10:02 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Co do samego "odgracania" zbrojowni, to mnie osobiście podoba się propozycja usługi premium powiększenia zbrojowni do np 500 czy 1000 miejsc, ale tylko np na 1 dzień.


Konrad gracze w swojej masie są raczej mało inteligentnym stadem,
za to bardzo rozkrzyczanym.

Ale Ty Konrad powinieneś zauważyć wygodny mechanizm "taśmy",
jaki zaproponowałem.
Smile

Chętnie zrezygnuję z tego 1000 miejsc na rzecz widoczności,
zawsze, dołu 1 półki. I zaznaczania tam przedmiotów.
Gdyby to jeszcze było za rozsądną cenę w premium.
19-05-2017 11:29 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kawa,
wygodę proponowanego przez Ciebie rozwiązania widzisz chyba tylko Ty.

Do odgracania zbrojowni zdecydowanie lepsze będzie X00 na 1 dzień.

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
19-05-2017 11:52 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
78dyzio napisał(a)
kawa,
wygodę proponowanego przez Ciebie rozwiązania widzisz chyba tylko Ty.

Do odgracania zbrojowni zdecydowanie lepsze będzie X00 na 1 dzień.


Zgodzę się z drugą kawą, że widok pierwszej półki byłby bardzo na rękę na potrzeby odgracania, ale zgodzę się również ze stwierdzeniem, że 1000 miejsc na 1 dzień też jest dobrym rozwiązaniem. Obie propozycje są jak dla mnie tak samo dobre, a użyteczność zależy od konkretnej sytuacji, gdzie jedna z opcji byłaby skuteczniejsza od drugiej.
19-05-2017 12:01 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Archael napisał(a)
a użyteczność zależy od konkretnej sytuacji, gdzie jedna z opcji byłaby skuteczniejsza od drugiej.


Widoczność, zawsze, np dolnych 10 przedmiotów na 1 półce,
jest korzystniejsza od 1000+
wtedy kiedy...
mamy więcej niż 1000 przedmiotów w zbrojowni.

Czyli we wszystkich sytuacjach kiedy w zbrojowni mamy tysiące itemów.

Zaletą mechanizmu "taśmy" jest również to że nie wymusza on konieczności
redukcji ilości poniżej tego 1000 zanim ta jedna biedna godzina za 10 dni premium minie... Wink

I może dlatego się to Konradowi nie podoba.
Konrad myśli chyba o takim "wymuszeniu" by zbrojownie stopniały
poniżej 1000 chomikowanych przedmiotów każda. Smile

A mechanizm "taśmy" jest tak wygodny że tego nie wymusza. Smile

Ktoś ma 48k, odgraci sobie 43k, zachowa 5k i będzie szczęśliwy,
bo "taśma" na 5k chomikowanych przedmiotów będzie bardzo funkcjonalna.
19-05-2017 12:12 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
Kylin
Moderator


images/avatars/avatar-25491.jpg

Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 300
Klan: Uroboros
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

druga kawa

+ 1 ostrzeżenie

spam

Edycja 23.05.2017

LittleBoy

+ 1 ostrzeżenie

spam

Edycja 28 05 2017 r

dakota

+ 1 ostrzeżenie

spam

__________________
R1 : Kylin

Moderator:

System gry


Pytania/zażalenia/uwagi/pomysły/propozycje - wiadomości kierować na PW

Zamknąłem temat, który chcesz reaktywować/uzupełnić pisz wiadomość najlepiej z linkiem do tematu

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 28-05-2017 08:24.

19-05-2017 13:04 Kylin jest offline Szukaj postów użytkownika: Kylin Dodaj Kylin do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niektorzy trzymaja itemy na innych polkach niz tylko pierwsza i dla takich, ktorzy kiedys trzymali itemy, ktorych teraz nie potrzebuja, albo odkladali itemy na handel na inne polki, ktore przez np handel (bo wpada na 10. polke) sa niewidoczne, przydatniejsza bedzie opcja 1000 miejsc na godzine. Sory, ale wyczyszczenie 1. polki nie zawsze rozwiaze problem.
Druga kawa, dobrze myslisz, ale jestes strasznie krotkowzroczny, zacznij myslec nie tylko o sobie.
Osobiscie uwazam, ze obie te opcje powinny byc dostepne dla graczy.
19-05-2017 14:51 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Archael napisał(a)
Niektorzy trzymaja itemy na innych polkach niz tylko pierwsza i dla takich, ktorzy kiedys trzymali itemy, ktorych teraz nie potrzebuja, albo odkladali itemy na handel na inne polki, ktore przez np handel (bo wpada na 10. polke) sa niewidoczne, przydatniejsza bedzie opcja 1000 miejsc na godzine. Sory, ale wyczyszczenie 1. polki nie zawsze rozwiaze problem.
Druga kawa, dobrze myslisz, ale jestes strasznie krotkowzroczny, zacznij myslec nie tylko o sobie.
Osobiscie uwazam, ze obie te opcje powinny byc dostepne dla graczy.


Co Ci mówi słowo "taśma"? Smile
Kto Ci powiedział że "taśma" służy tylko do czyszczenie 1 półki???? Wink

Wybaczcie ale nie będę tłumaczył na paluszkach o co chodzi z tą "taśmą".
Mi wystarczy że Konrad rozumie.
I każdy kto albo jest inteligentny z natury albo chwilę na inteligencję się wysili i pomyśli.

Czemu Konrad chce pominąć milczeniem to rozwiązanie napisałem wyżej. Smile
19-05-2017 15:20 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
druga kawa napisał(a)
cytat:
staryy napisał(a)
Czyżby temat miał wylądować w koszu ?


Żeby tak nie było ktoś musi dostać warna za wklejanie wszędzie gdzie się da np tego

cytat:
druga kawa napisał(a)
Zresztą co do kosztów mój pomysł też jest ładnie skalowalny: << Smile
koszt x, zawsze widzisz dolne 10.
koszt 2x, zawsze widzisz dolne 25.
koszt 3x, zawsze widzisz dolne 50. << godzinka roboty i rekordowe 48k ogarnięte. Wink

edit:

"widzisz" i możesz zaznaczać oczywiście. Smile


Z ładną dedykacją Kylin poproszę. Wink

Chociaż w nowościach nawet bana uzbierałem za ostrzeganie
przed wymnożeniem kd a i tak wymnożyli. Smile
Więc nawet ban na forum gwarancji nie daje staryy. Wink


Sory. W tym jednym miejscu napisales o ostatnich x miejscach w zbrojowni.
Wczesniej i pozniej piszesz tylko i wylacznie o 1. polce, a ja Ci mowie, ze widocznosc 1. polki nie zawsze rozwiaze sprawe czyszczenia zbrojowni, jezeli sie myle to wytlumacz o co chodzi, zamiast spamowac o braku inteligencji. Moze faktycznie jest cos ze mna nie tak, nie przecze, ale nie uwazam sie tez za wyjatkowego, zatem jest i wiecej osob, ktore nie zrozumieja Twojego podejscia. Jezeli uwazasz, ze Konrad rozumie, a reszta nie musi, to przestan sie udzielac na forum, bo w takim wypadku to tylko spam. Jezeli uwazasz, ze masz dobry pomysl, to przedstaw go i rozwiej watpliwosci tych mniej rozumnych, oraz sceptykow, zeby zyskac poparcie. Moze jak Konrad zobaczy, ze wiecej osob jest za Twoim pomyslem, to pochyli sie w te strone.
19-05-2017 20:10 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Archael napisał(a)
Jezeli uwazasz, ze Konrad rozumie, a reszta nie musi,


Jeśli Konrad rozumie to reszta też może.
Nie jest to algorytm układania kostki Rubika.

mechanizm taśmy jest prosty jak budowa cepa:
Załóżmy że mam 5k przedmiotów,
z czego np 77 na półkach 2-10 a moja pojemność zbrojowni to 80.

Jeśli mam opcje widoczności, zawsze dolnych 10 przedmiotów na 1 półce,
to robię tak
1. zaznaczam dolne 10 przedmiotów na 1 półce.
2. przenoszę znaczone na 3 półkę.
3. z tych 10 co chcę kasuję, resztę przenoszę na 2 półkę.
4. powtarzam punkty 1,2,3.
5. powtarzam punkty 1,2,3.
6. powtarzam punkty 1,2,3.
7. itd.
8. itd.
...
Po przejrzeniu całości 5k przedmiotów, przenoszę "widocznymi kawałkami"
całą 2 półkę z powrotem na 1 półkę.
Mam sytuację wyjściową, tylko przejrzałem wszystkie 5k przedmiotów które miałem.
I pozbyłem się największych śmieci.


W ten sposób sprzęgając dół pierwszej półki z dowolną półką wyższą mogę ogarnąć zbrojownię
nawet jeśli mam kaprys by docelowo na każdej półce trzymać setki przedmiotów. Smile

Co z sytuacją gdy "widoczny kawałek" drugiej półki to tylko np 5 przedmiotów
a nie 10 przedmiotów, zostawiam Ci jako zadanie domowe z matematyki Archael. Wink
21-05-2017 17:35 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam pytanie w związku z planowaną rewolucją w zbrojowni. Czy po wprowadzeniu dualizmu obsługi zbrojowni, będzie pokazywana faktyczna liczba itemów w zbrojowni? Obecnie pokazywana jest wartość 80+/80, a przydałoby się posiadać dokładną informację w momencie wchodzenia do zbrojowni (tak jak było przed laty).

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

21-05-2017 23:05 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A czy przypadkiem w sklepie nie widać, ile faktycznie masz itemów w zbrojowni?chytry

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

21-05-2017 23:09 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Mam pytanie w związku z planowaną rewolucją w zbrojowni. Czy po wprowadzeniu dualizmu obsługi zbrojowni, będzie pokazywana faktyczna liczba itemów w zbrojowni? Obecnie pokazywana jest wartość 80+/80, a przydałoby się posiadać dokładną informację w momencie wchodzenia do zbrojowni (tak jak było przed laty).


Ilość przedmiotów w zbrojowni

__________________

21-05-2017 23:54 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:


Co z sytuacją gdy "widoczny kawałek" drugiej półki to tylko np 5 przedmiotów

Teraz mam qrazenie, ze to Ty nie rozumiesz.
O sytuacji gdzie 1k przedmiotow/dzien jest lepsze, mowie w momencie kiedy nie widzisz innych polek poza np 10.
Poza tym przenoszac itemy z polki 1., ktora widzisz przez opcje premium, na inne polki, przestajesz je widziec... I tak, mozesz przeniesc na ta polke 10, ale nie zmienia to faktu, ze procz dodatkowych 10 itemow z 1. polki, zobaczysz tylko 80 od gory. A co z sytuacja gdy juz nie widzisz polki 2 i 3, bo od 4 w gore masz 120 przedmiotow? Twoje rozwiazanie nie pomoze, takie osoby potrzebuja zwyklego dodatkowego miejsca, najlepiej w duzej ilosci.
Dlatego mowie, ze obie opcje sa dobre, najlepiej jakby gracz mogl wybrac, bo kazdemu co innego pasuje.
22-05-2017 06:56 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Archael napisał(a)
[quote]
takie osoby potrzebuja zwyklego dodatkowego miejsca, najlepiej w duzej ilosci.


Takim osobom nie pomoże i dodatkowe extra 10k miejsca. Wink

I już widzę jak Konrad zgadza się na każdorazowe
ładowanie na stronę tysięcy itemów, zamiast dodatkowych 10 czy 50...
Dobrze zrobiony kod pozwala działać mechanizmowi taśmy bez konieczności
wczytywania od nowa całej strony, ponownie obrazków itp.

Istnieją półki, istnieją zestawy, i te elementy są funkcjonalne,
i ja na szczęście zaliczam się do osób którym nawet 40 miejsca wystarczy w zupełności,
jeśli będzie zawsze widoczne 10 przedmiotów na dole 1 półki.

Wtedy ogarnięcie 1k przedmiotów jest wtedy pestką,
ogarnięcie 5k to tylko kwestia czasu, rzędu jednej godziny.

Widząc dolne 50, ogarnie się w godzinę i rekordowe 48k.

Jedyna wada mojego rozwiązania w oczach Administracji to brak przymusu
czyszczenia zbrojowni do poniżej 1000 itemów. Smile

Ale zawsze mogą zrobić np by mechanizm taśmy blokował się np powyżej 5k itemów. Wink
22-05-2017 13:09 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy grasz na Nekro, czy na Morii, ale zdaje się, że zupełnie nie ogarniasz ani jednego serwera, ani drugiego.

Dzięki Twoim postom ogarnąłem, że Twój pomysł jest po prostu głupi.

Nawet nie chce mi się dalej komentować. Pierwsza półka może rozwiązać co najwyżej problem śmieci z wypraw, na pewno nie rozwiąże problemu zalegających itemów na handel/klejenie, lub przepełnionej przez epiki zbrojowni na nekro. Takie rozwiązania zapewni jedynie zboostowana zbrojownia.
22-05-2017 16:00 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
LittleBoy
Member


images/avatars/avatar-25125.jpg

Data rejestracji: 03-05-2014
Postów: 33
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Archael napisał(a)
Nie wiem czy grasz na Nekro, czy na Morii, ale zdaje się, że zupełnie nie ogarniasz ani jednego serwera, ani drugiego.

Dzięki Twoim postom ogarnąłem, że Twój pomysł jest po prostu głupi.

Nawet nie chce mi się dalej komentować. Pierwsza półka może rozwiązać co najwyżej problem śmieci z wypraw, na pewno nie rozwiąże problemu zalegających itemów na handel/klejenie, lub przepełnionej przez epiki zbrojowni na nekro. Takie rozwiązania zapewni jedynie zboostowana zbrojownia.


Podpisuje się pod kolegą w 100% Smile


Bdw... "Kawa" to że to już twoje nase alt konto zrozumiem.... to że masz własne zdanie zrozumiem.... ale czy jesteś na tyle ograniczony? nie dociera do Ciebie że nie jesteś pęmpkiem świata (moja racja jest mojsza), a liczy się dobro ogółu...

Dziwie się że administracja nie banuje spamerów którzy tylko nabijają bezsensowne posty...^^
22-05-2017 17:25 LittleBoy jest offline Szukaj postów użytkownika: LittleBoy Dodaj LittleBoy do Listy kontaktów
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
LittleBoy napisał(a)
ale czy jesteś na tyle ograniczony? nie dociera do Ciebie że nie jesteś pęmpkiem świata (moja racja jest mojsza), a liczy się dobro ogółu...


Niewinności się nie broni. Smile

To takie oskarżenia trzeba udowodnić więc obu Was zgłosiłem za spam. Smile

Nie bronię Wam obu jeździć na trójkołowych rowerkach. Wink
A Wy rzucacie się na mnie kiedy mówię że mi osobiście
w zupełności wystarczą w rowerze dwa kółka. Wink

Podałem rozwiązanie w zbrojowni mi wystarczające.
Że nie potraficie z niego skorzystać i Wam mało to się tego nie czepiam.
I nie bronię Wam wymuszać na Administracji milion+. Wink

Więc jak mi coś zarzucacie to to udowodnijcie. Smile

edit:

Co do dobra ogółu to nigdy nie byłem zwolennikiem wspólnych żon. Wink
Ogół też potrafi zwariować i rzucić się w radosną rozpustę i pijaństwo. Smile
W mordowanie też. Smile
Więc ogół nie jest dla mnie żadną wartością moralną. Smile *
Trzecia Rzesza też trzymała się na propagandzie dobra ogółu. Smile

"Niebo gwiaździste na de mną a prawo moralne we mnie". Smile

edit2:

*Rodzina owszem, ogół na pewno nie. Smile

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez druga kawa: 23-05-2017 14:44.

23-05-2017 14:33 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
druga kawa napisał(a)
Podałem rozwiązanie w zbrojowni mi wystarczające.


No i tylko o to chodzi. Dlatego na poczatku stwierdzilem ze oba rozwiazania moga byc dobre, bo rozni ludzie maja rozne problemy i nie kazde rozwiaxanie jest dla kazdego (szkoda, ze Ty tego nie rozumiesz). Po czym zaczales sie unosic, ze Twoje rozwiazanie jest remedium na wszystlie problemy ze zbrojownia, a gdy probowalem Ci wyjasnic, ze nie na wszystkie, bo niektorzy z tego w ogole nie skorzystaja, zwyzywales mnie od idiotow.
A potem pomyslalem o tym ponownie i wiesz co? Ani na Morii, ani na nekro ludzie nie maja tyle miejsca w zbrojowni, zeby Twoje rozwiaxanie im pomoglo, bo i tak nie rozwiaze problemu 2., 3. itd, polki. A Ty wciaz sie upierasz ze wynalazles panacee. Tak... dla siebie i TYLKO dla siebie.
Malo tego. Wciaz sie przy tym upierasz i to tak bardzo, ze wyjasnienia i argumenty traktujesz tak, jakby byly belkotem, spamem.
Prezentujesz wyjatkowe "klapki na oczach". Ale zdaje sie, ze z tegotez nic nie zrozumiesz, wiec koncze dyskusje z Toba. Jezeli chcesz byc potraktowany powaznie, to przeczytaj najpierw poprzednie wiadomosci i zrozum co jest w nich zawarte.
23-05-2017 15:50 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Archael napisał(a)
A potem pomyslalem o tym ponownie i wiesz co? Ani na Morii, ani na nekro ludzie nie maja tyle miejsca w zbrojowni, zeby Twoje rozwiaxanie im pomoglo, bo i tak nie rozwiaze problemu 2., 3. itd, polki. A Ty wciaz sie upierasz ze wynalazles panacee. Tak... dla siebie i TYLKO dla siebie.


Pomyślałeś powiadasz. Smile
I wymyśliłeś że jestem jedynym który potrafi jeździć rowerkiem na dwóch kółkach?
Faktycznie dalsza rozmowa nie ma sensu.

Ja jakoś potrafiłbym trzymać na każdej półce po 40 przedmiotów i wszystko ogarnąć.
Z tą moją opcją oczywiście.
Tworzenie nowych zestawów, poprawianie starych, grupowanie składników do złożeń,
po kolei na każdej półce.
Wam potrzeba czegoś więcej?
Nie bronię Wam przecież, tysiąc+ czy milion+.
Mi byłoby to już niepotrzebne ale skoro Wam koniecznie potrzebne
to trzecie kółko w rowerku to nie bronię. Wink

Co do wyzywania Kylin czytać umie i widzi kto co napisał. Smile
23-05-2017 16:45 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
dakota
Member


images/avatars/avatar-5700.jpg

Data rejestracji: 05-11-2007
Postów: 35
Klan: Public Enemies
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czas powiększyć zbrojownie temat jest od paru miesięcy

__________________


R10: SIRENIA R1: Sirenia R11: COCAINA

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez dakota: 25-05-2017 23:15.

25-05-2017 22:43 dakota jest offline Szukaj postów użytkownika: dakota Dodaj dakota do Listy kontaktów
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
dakota napisał(a)
czas powiększyć zbrojownie temat jest od paru miesięcy


Temat"Y" są od wielu lat. Wink

Rzucę jeszcze jeden pomysł. Smile
Nie tak dobry jak moja opcja Wink i nie wystarczający do wszystkiego jak moja opcja
ale warty zaproponowania:

Zamknięte półki nie wliczają się do limitu zbrojowni.

Tzn jak mam zwykły limit 80 i np na każdej półce po 50 przedmiotów i
wszystkie półki są otwarte to widzę 50 na pierwszej i 30 na drugiej półce.
Jak zamknę półki 1,2,3 a resztę mam otwarte to widzę 50 na 4 i 30 na 5 półce.
Jak zamknę wszystkie półki z wyjątkiem np 4 i 7 to widzę 50 na 4 i 30 na 7.

Nie umywa się do do mojej opcji ale skraca i upraszcza żonglerkę "taśmą".
Pomysł jest więc dodatkiem do mojej opcji widoczności, zawsze,
10/20/50 przedmiotów na samym dole 1 półki.
26-05-2017 14:22 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
staryy
Forum Ace


Data rejestracji: 13-06-2008
Postów: 84
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez staryy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kochana administracjo jak idą przygotowania do zmian ?

__________________
Biada podrzędnym istotom, gdy wchodzą pomiędzy ostrza potężnych szermierzy



14-06-2017 00:45 staryy jest offline Szukaj postów użytkownika: staryy Dodaj staryy do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Zbrojownia

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH