Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Zmiany w systemie ŁPC - final - dyskusja » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zmiany w systemie ŁPC - final - dyskusja 45 Ankieta - średnia ocena: 3,9645 Ankieta - średnia ocena: 3,96
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Grymson89
Full Member


Data rejestracji: 08-08-2011
Postów: 51
Klan: DM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI
Skąd: KRK N-H

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A zamiast wprowadzać jakieś beznadziejne zmiany nie lepiej podnieść drop ratio na umagach? Albo wprowadzić np:
1. od 15K LPC wpadają tylko podwójne,
2. od 20K - 25K LPC tylko potrójne,
3. od 30K LPC + jak w pkt 2 + nie wpadają umagi z minusem ?

__________________

20-04-2017 19:17 Grymson89 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grymson89 Dodaj Grymson89 do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nie wiem po co obcinać psu ogon po plasterku zamiast jednym szybkim cięciem...

Dodajecie po kolei elementy które eliminują wady systemu ale tak na prawdę nigdy go nie leczą do końca:
ŁPC
70% szans na załadowanie kolejnego poziomu.
Berserker
Lobbysta i Patron

Czy ktoś się zastanawiał czemu służą te wszystkie wodotryski? Z czym one walczą?
Podpowiem: Z LOSOWOŚCIĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ŁPC zwiększa szansę na dobry pierwszy efekt umagicznienia który przedtem zależał od ślepego losu
Berserker lub odpowiednia ilość ŁPC zwiększa szansę na załadowanie kolejnego levelu KW bo wcześniej to też było tylko możliwe a nie gwarantowane
Lobbysta i patron zwiększają podobno szanse na 2 i 3 efekt umagicznienia zamiast to gwarantować.

Ile pracy i czasu idzie na pomysły na walkę z nadmiernym wpływem losowości na grę!
Czy nie prościej zwiększyć limit ŁPC z 25 do 75k i wprowadzić zasadę że przy 50k jest 100% szans na drugi efekt a przy 75k na 3 efekt umagicznienia?

__________________
R14 : Brzydall
20-04-2017 19:20 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Albano napisał(a)
Czy nie prościej zwiększyć limit ŁPC z 25 do 75k i wprowadzić zasadę że przy 50k jest 100% szans na drugi efekt a przy 75k na 3 efekt umagicznienia?


Rewelacyjny pomysł jak dla mnie, najciekawsze rozwiązanie z ŁPC jakie padło.

__________________
R14: D-Wade
20-04-2017 21:36 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja bym to widział tak:
Z tymi wolnymi laskami to czekamy na to od pomysłu, który był tam kiedyś rzucony Tongue
Ale tak:
Możliwość wymiany efektów umagicznień na efekty o takiej samej wartości lub niższej, czyli:
Ktoś dostaje dmg+2/4 i spost - spost może wymienić np na zwinkę/siłę i wszystkie umagi, które mają taką samą wartość lub niższą. Tyczy się to pierwszych, drugich i trzecich efektów.
Umagicznienia niestety są jedyną rzeczą, która jest w tej grze objęta zbyt dużą losowością (nawet wbijanie przy umagach to pisklak). Znaleźć jakiś fajny podwójny umag, którego się szuka, dla niektórych graniczy z cudem. A np. mnie nie cieszy w ogóle gra, w której przez rok szukam umaga dla jednej lokacji, a jest tych lokacji 8. Nie jakiegoś kox umaga, jakiegoś znośnego podwójnego.
Bo co zrobić, jak eq skończone, runy codziennie wpadają, a system umagicznień to nadal dziurawa dętka? Skasować się? Czy kolejne pół roku siedzieć na jednej lokacji i nadal usuwać raporty, bo nadal nie wpada nic fajnego?
Niech wchodzą wszystkie te patche do umagów, najlepiej w ciągu tego miesiąca jeszcze Big Grin

__________________

Envy

20-04-2017 22:36 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
fidel0001
Forum Ace


Data rejestracji: 04-08-2011
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

proponuję zmienić nazwę gry na BetaWars, albo BetaWersja.


spam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 21-04-2017 09:42.

20-04-2017 22:44 fidel0001 jest offline Szukaj postów użytkownika: fidel0001 Dodaj fidel0001 do Listy kontaktów
MagdaZach
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 50
Klan: WDN
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to wprowadzajcie a nie....

mam umagi z defem/spostem/zwina... i nie mam jak ulepszyc bo brakujjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeee!!!

ile czasu czekac???

ludzie maja fajne umagi potrojne a [...] z tego jest bo nie mozna ulepszyc przez brak lpc!!

ja tez chce... suma u mnie suma (na spokojnie bedzie 700 ale i def wtedy mily bym miala 2300!!!)

a to co WY proponujecie to jest dno!!! Nie tak proponowaliscie!!!

robicie cały czas Nas/Graczy w [...]!!!!

EDIT: Za bluzgi poproszę ze 2 warny... bo jeszcze się niepostarałam Smile

__________________

Teraxulka

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 21-04-2017 09:44.

21-04-2017 02:36 MagdaZach jest offline Szukaj postów użytkownika: MagdaZach Dodaj MagdaZach do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
1. Maksymalne efekty nie będą nigdy usuwane z listy losowanych efektów.
np. Atrybuty +35 (M) / +14 (N2) / +10 (N1)


sila/zwinka lub wiedza/spost czy wszystkie atrybuty? bo jak mi przy np 15k lpc ma losowac 35 wygladu... to zroznicowanie w takim wypadku mozna o kant pupy rozbic


Wszystkie efekty ostatniego poziomy; wg, zw, dmg, trafienie itd itp



Nie, nie i jeszcze raz nie.
Już teraz mimo nieobecności gorszych efektów przy pewnym pułapie łpc wpafa syf niesamowity nieraz, jak mi przy kilkunastu k łpc ma 10 razy pod rząd 35 wyglądu wpaść, a tak będzie, skoro teraz mi wpada 10 razy pod rząd hp.
Zaznaczam, że mi tylko ten fragment nia pasuje. Imho to te efekty nie powinny w ogóle istnieć, bo są absolutnie zbędne - wg i odp to staty zbędny, niby talek na wyglądzie jest, ale i tak 35 wyglądu to mało, odp to już kompletny zabytek, nie daje nic.
Mimo nie występowania tych efektóf znaleźć dobry umag jest trudno, nawet wylosowanie 1 potrzebnego efektu ttwa nieraz wieki, o podwójnym nie wspominając, jak ma mi jeszcze zamiast 2k hp losować jakiś badziew...
A nie czarujmy się, by losować zwinkę, trzeba ninimum podwójny łapać, , nikt kto ma dużo łpc noe zosttawi gołej zwinki, drugi efekt jest z całej puli, trafienie 35 zwinki + drugiego dobrego efektu nie będzie takie łatwe i bez tych śmieciowych efektów.
Poza tym, z jakiej racji przy dużej ilości łpc, których zebranie jednak.trochę trwa, mają być JAKIEKOLWIEK śmieci?
Przecież teraz ich nie ma, są gorsze i lepsze efekty, ale bez kompletnego chłamu.
Mała szansa na drugi i trzeci efekt to wystarczające ograniczenie.
Siła czy zwinka to dobre efekty, jeśli są w połączeniu z innymi, reszta to chłam.

Chyba, że przy okazji wprowadzicie jakieś praktyczne zastosowanie tych statów, by nie były one wyłącznie zapychaczami, tzn by w razie wylosowanie był jakikolwiek sens zostawienia.

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 21-04-2017 05:17.

21-04-2017 05:13 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
pablo0307
Lord


images/avatars/avatar-22303.gif

Data rejestracji: 08-08-2007
Postów: 272
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



__________________

21-04-2017 08:20 pablo0307 jest offline Szukaj postów użytkownika: pablo0307 Dodaj pablo0307 do Listy kontaktów
Indywidualista
Triple Ace


Data rejestracji: 04-10-2012
Postów: 167
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: PDM

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale za to z drugiej strony na maks ilości łpc jest dość śmieszne że tylko 1 umag jest dostępny tutaj powinna być pula 3-4 bo w tym momencie zbieranie łpc (bynajmniej dla mnie kończy się na 10k) potem reset i polowanie od nowa na zwinkę z dodatkami. Nie prościej zmienić tabelkę?

Np. umagi typu dmg, zwinka dod att itp. dać bez ograniczeń łpc

__________________
1..50 - brak minimum
50..100 - min 5
100..500 - 20
500..1k - 50
1k..5k - 100
5k..10k - 500
10k..50k - 1K
50k..100k - 5K
100k..500k - 10K
500k..1kk - 50K
1kk..5kk - 100K
5kk... - 500K
21-04-2017 09:16 Indywidualista jest offline Szukaj postów użytkownika: Indywidualista Dodaj Indywidualista do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozwiązanie które zadowoliłoby 99% graczy (wiadomo że są jednostki które narzekają zawsze i na wszystko):

Po osiągnięciu max ŁPC (czyli 25k obecnie) gracz sam wybierałby sobie umagi, które mają mu wylatywać, a które nie. Należało by stworzyć w grze listę umagów z możliwością zaznaczania, która pojawiałaby się po osiągnięciu wymaganych ŁPC. Dodatkowo tak jak zaproponował Brzydal, ŁPC zbierałoby się dalej. 50k ŁPC gwarantowałoby LOSOWY drugi umag, a 75k trzeci.

__________________
R14: D-Wade
21-04-2017 09:26 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
bujak
Lord


images/avatars/avatar-4720.gif

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 338
Kraina: Moria V
Skąd: Qtno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up

ja bym troszkę przemodelował to. Dobijamy do 24.999 ŁPC, wybieramy 1 cechę która zawsze będzie się losowała na 1 miejscu, resetują się ŁPC ( wskakują na wolne pkt a na lokacji zostaje początkowa wartość) i lecimy dalej, z tym że zawsze losuje się wybrana cecha i albo będzie sama albo z minusem lub 2,3 umagiem. Po osiągnięciu kolejny raz 24.999 ŁPC wybieramy stat który zawsze będzie się pojawiał na 2 miejscu i ŁPC znowu trafia do wolnej puli.

Nie mylić że od tej chwili zawsze losują się podwójne umagi, szansa jak normalnie tylko jak się trafi to 2 wybrane staty się pojawiają, na 1 i 2 miejscu. Lecimy kolejny raz do 24.999 ŁPC i wybieramy 3 stat który będzie jak trafimy potrójny umag.

Po tym pozostaje tylko polować aż trafimy potrójny umag.

Zlikwiduje to losowość w umagach, ale pozostanie jej i tak trochę na upolowanie potrójnego umagu jak do tej pory.

__________________
r13/15:Siratha
ID: 3696 / 94
21-04-2017 09:47 bujak jest offline Szukaj postów użytkownika: bujak Dodaj bujak do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
SUSHI

jelsi wprowadzicie punkt 2 bez opcji ze mozna to wylaczyc i zostac przy starym systemie to jest to strzal w kolano
naprawde

albo nie wprowadzaj tego wogole jesli nie da sie tej opcji w apce zrobic albo wprowadz dopiero jak bedziecie mogli to zrobic

AHA I DALEJ nie odpowierdziales kiedy te zmiany chcecie wprowadzic


To jest temat do dyskusji.

Jeżeli graczom się spodoba to zostanie dodane w następnym lub kolejnym patchu, bo chcę zakończyć prace nad ŁPC i przejść do innych rzeczy wymagających balansu (talizmany, moby, snajper, palna, oblegi itd itp).

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


21-04-2017 09:47 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grax33 napisał(a)
cytat:
Carnivor napisał(a)
cytat:
Gdzie w punkcie pierwszym jest napisane, że rozwiążą problem z umagami na drugim slocie???

Tutaj:

cytat:
3. Wolne ŁPC będzie można doładować do dowolnej lokacji.


Piszesz o tych 10% łpc?

to jak mi wpadnie umag +8łpc (mamy też umagi o takiej wartości) to ile wejdzie na pulę wolnych łpc? Roll Eyes

Dopiero po prawie miesiącu robienia cytadeli wpadło +22łpc. I to w potrójnym umagu.

Czujecie nagły przypływ magii. Grax zdobywa róg demona o właściwościach: SPOSTRZEGAWCZOŚĆ +6, PKT ŻYCIA +20, PKT KRWI +20, SIŁA -3. Uzyskane punkty Łaski Pana Ciemności: 22.


I ty mi piszesz, że to jest rozwiązanie? Ja tego nie widzę.Wink


Rozwiązaniem wtedy jest dobicie jednej lokacji do max łpc i farmienie jej w celu zdobywania Włpc

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


21-04-2017 10:00 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi,

Po co komplikować system jakimiś "wolnymi ŁPC"????
Gdzieś w temacie padła propozycja opcji samarytanin na KW.
Ja to widzę tak:
1. Losuję umag, który bym chciał, niestety nie mam wymaganej ilości łpc do podbicia go na max.
2. Kolejne KW odpalam z opcją samarytanin, dzięki której NIE PRZYPISUJE NOWEGO UMAGA do zapasowego slota! Umag jest losowany i ale nie podmienia mojego i dostaję za niego ŁPC.
3. Po wyfarmieniu odpowiedniej ilości ŁPC podbijam umag i przypisuję go do podstawowego slota = reset ŁPC.

Moim zdaniem takie rozwiązanie byłoby dobrą odpowiedzią na problem konieczności farmienia od 0 ŁPC do podbicia umaga.

Twoją drugą propozycję (+35 wyglądu na np. 20k łpc) uważam za nietrafioną, która pogłębi frustrację związaną z losowości KW.

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
21-04-2017 10:00 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Indywidualista
Triple Ace


Data rejestracji: 04-10-2012
Postów: 167
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: PDM

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak mi się wydaje, że optymalnie by było albo zrobić pulę 3-4 umagów bez maks ograniczenie ilości łpc. Do tego uwolnić łpc do 75k tak jak wyżej padło że zwiększa szansę na 2 i 3 efekt.

Wersja trochę na łatwiznę pozbierać łpc i wybrać sobie umagi.


Wystarczy tylko te najważniejsze staty dać bez ograniczeń i zwiększyć ilość łpc z zwiększeniem szansy na 2 i 3-ci efekt. A przy okazji można wprowadzić swoją drogą "wolne łpc" bo jedno drugiemu nie przeszkadza Smile

__________________
1..50 - brak minimum
50..100 - min 5
100..500 - 20
500..1k - 50
1k..5k - 100
5k..10k - 500
10k..50k - 1K
50k..100k - 5K
100k..500k - 10K
500k..1kk - 50K
1kk..5kk - 100K
5kk... - 500K
21-04-2017 10:02 Indywidualista jest offline Szukaj postów użytkownika: Indywidualista Dodaj Indywidualista do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
bardzo mi sie nie podoba podejscie

"nie zrobimy tego tak i tak bo to zwolni prace nad apka"


Chyba coś źle przeczytałeś, napisałem:
"staram się to tak zaprojektować by dało się to sensownie obsługiwać w aplikacji."

Nie ma tu nic o zwalnianiu prac, tylko o tym żeby to działało sensownie także na apk.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


21-04-2017 10:11 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grax33 napisał(a)
cytat:
Carnivor napisał(a)
cytat:
Grax33 napisał(a)
cytat:
Carnivor napisał(a)
cytat:
Gdzie w punkcie pierwszym jest napisane, że rozwiążą problem z umagami na drugim slocie???

Tutaj:

cytat:
3. Wolne ŁPC będzie można doładować do dowolnej lokacji.


Piszesz o tych 10% łpc?

to jak mi wpadnie umag +8łpc (mamy też umagi o takiej wartości) to ile wejdzie na pulę wolnych łpc? Roll Eyes

Dopiero po prawie miesiącu robienia cytadeli wpadło +22łpc. I to w potrójnym umagu.

Czujecie nagły przypływ magii. Grax zdobywa róg demona o właściwościach: SPOSTRZEGAWCZOŚĆ +6, PKT ŻYCIA +20, PKT KRWI +20, SIŁA -3. Uzyskane punkty Łaski Pana Ciemności: 22.


I ty mi piszesz, że to jest rozwiązanie? Ja tego nie widzę.Wink


Piszę o Wolnych ŁPC które można przypisać do dowolnej innej lokacji. Abstrahując od tego ile czasu to zajmie (bo 10% też uważam że po prostu śmieszną ilość, choć jako kompletnie darmowy dodatek, zawsze coś) - to jednak pozwala ci to uzbierać sobie jakąś ilość ŁPC, którą będziesz mógł potem zużyć na to by ulepszyć umag do którego ulepszenia brakuje ci ŁPC. Ten problem jak najbardziej to rozwiązuje, choć z perspektywy kogoś kto JUŻ TERAZ ma umag do ulepszenia, a nie kogoś kto od początku zbiera te Wolne ŁPC, to faktycznie może wydawać się bardzo długo. Tyle że problemem jest tu chyba bardziej ilość ŁPC potrzebnych na ulepszenie HPków... Tym bardziej że w dobie Aury 4, wartość umagów do HP znacznie spada... Tongue

W sumie jakimś tam pobocznym rozwiązaniem mogłoby niby być też "dopalanie ŁPC" poprzez ulepszenie drugorzędnego umagu, za repę. Tzn. tak żeby ulepszenie zapasowego umagu dawało tyle ŁPC ile by się dostało za znalezienie takiego już ulepszonego. IMO uczciwe rozwiązanie: szybsze zdobywanie ŁPC w zamian za spore przecież koszty w repie Wink


Pisanie, że zdobywanie tych wolnych łpc jest jakimś tam rozwiązaniem i kiedyś tam się dozbiera np te moje 12,5k można śmiało porównać do tego, że wprowadzanie jakichkolwiek poprawek wrzuconych w tym temacie przez sushiego jest niepotrzebne bo każdemu kiedyś tam wpadnie super umag.Wink

Za rok, dwa lub dekadę. rotfl

Ale spoko.Smile Nie od razu Rzym zbudowano.

Pozdrawiam.


Oczywiście dla kogoś kto już od dawna zbiera umagi może być to mało, bo nie miał okazji zbierać tego systematycznie wcześniej.

Jednak my musimy na to patrzeć kompleksowo, czyli zakładając także zbieranie od początku, dając mega doładowanie zdobywania WŁPC skrócilibyśmy znacząco cykl życia opcji. Po prostu po kilku miesiącach byś miał ją wymaksowaną i nic by ona nie wnosiła do gry, o wiele fajniejsza wydaje się opcja, która relatywnie stale pozostawia pole do poprawy.

Zapominasz też, że sporo ŁPC wpada z bonusów za logowanie. Docelowo można wtedy dodać wolne ŁPC do bonusów. Punktów globalnych nie można dawać zbyt wiele, bo inaczej popsuły by system. Za to WŁPC można by dawać więcej niż globalnych, bo nie zdestabilizują wszystkich lokacji, a dodatkowo dają swobodę decyzji graczowi.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


21-04-2017 10:19 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Grax33 napisał(a)
cytat:
Carnivor napisał(a)
cytat:
Gdzie w punkcie pierwszym jest napisane, że rozwiążą problem z umagami na drugim slocie???

Tutaj:

cytat:
3. Wolne ŁPC będzie można doładować do dowolnej lokacji.


Piszesz o tych 10% łpc?

to jak mi wpadnie umag +8łpc (mamy też umagi o takiej wartości) to ile wejdzie na pulę wolnych łpc? Roll Eyes

Dopiero po prawie miesiącu robienia cytadeli wpadło +22łpc. I to w potrójnym umagu.

Czujecie nagły przypływ magii. Grax zdobywa róg demona o właściwościach: SPOSTRZEGAWCZOŚĆ +6, PKT ŻYCIA +20, PKT KRWI +20, SIŁA -3. Uzyskane punkty Łaski Pana Ciemności: 22.


I ty mi piszesz, że to jest rozwiązanie? Ja tego nie widzę.Wink


Rozwiązaniem wtedy jest dobicie jednej lokacji do max łpc i farmienie jej w celu zdobywania Włpc


Ile miesięcy zajmie mi "dobicie" jednej lokacji do max łpc.

Ujmij to precyzyjnie sushi by każdy wiedział że nie ma sensy w to dłużej grać.

Lata całe mamy się z tym na r1 pierdzielić???

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
21-04-2017 10:20 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi, to nie hejty, możesz czytać Big Grin

Sushi, wprowadźcie samo wolne łpc i każdy będzie zadowolony. No, poza tymi, co chcieliby aby z samych wolnych łpc w tydzień uzbierać 20k punktów. 10% to mało, ale mając sensowną ilość łpc mamy kilkaset ekstra punktów miesięcznie. Trzeba do tego doliczyć premie dziennie i będzie ok. To ma być dodatek dla cierpliwych. Tak samo jak teraz wali się pół roku czy rok 1 lokację, to teraz dojdzie opcja, że jak już wpadnie super umag, ale nie mamy łpc na poprawę, to chociaż jest szansa na jego wyciągnięcie, by za jakiś czas założyć. Chyba lepiej poczekać nawet i 3 miechy na skończenie ulepszania umaga i zacząć trzaskać inną lokację, żeby go założyć, niż wkurzyć się, spalić go i szukać dalej.

Natomiast druga opcja nie pomoże, a tylko utrudni szukanie umagów. Nikogo nie zadowoli przy 20k łpc 14//35 wyglądu. Jak ktoś chce takie umagi, to złapie je wcześniej. Myślę, że rozwiązaniem na coś takiego byłaby możliwość zablokowania łpc na określonym poziomie, np. mamy na lokacji 7k łpc, blokujemy i nam już ono nie przybywa. W takim układzie możnaby wtedy dawać 20% wolnych łpc, bo taka osoba miałaby swój oczekiwany max punktów na danej lokacji osiągnięty.

I pytanko- jak będą liczone wolne łpc w przypadku, jak wpadnie np. 75łpc? Będzie to 7,5 do puli, czy zaokrąglane w górę/dół do pełnej wartości?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wełen: 21-04-2017 10:26.

21-04-2017 10:23 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi

jelsi czekasz na opinie graczy co sadza o twoim pomysle - mowa o punkcie 2 bo z punktu 1 kazdy jest zadowolony to zobacz iloe lapek w dol ma temat i ile negatywnych wpisow o punkcie 2

NIKOMU SIE NIE PODOBA POZA MOZE 2 OSOBAMI - wiec albo zmiencie ten punkt albo dajcie opcje wylaczenia i losowania wg strego systemu albo zostawcie tak jak jest

Grax - policz soboie - z bonusami za logowanie i z podwojnymi eventami jelsi chodzi o pierwsze 4 kw ktore zawsze wychodza jest to pare miesiecy - uwierz mi ze nie jest to dlugo - poprostu zacznij od lokacji gdzi emasz juz choc z 3-4k lpc
co do wyzszych lokacji one tzreba liczyc ze udaja sie na dwa razy ale za to maja wiecej bazowych pkt
wiec poprostu na nich nie warto zbiuerac wolnych lpc tylko lapac koks umagi

proste
co do ile to zajmuje czasu dokladnie ktos kiedys policzyl na forum ii nie wychodzilo wcale tak duzo przy codziennych kw
jak chce ci sie liczyc to bierzesz bazowa il lpc plus min ilosc lpc do zdobycia plus ...
az dojkdziesz do max

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
21-04-2017 10:28 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
lothain napisał(a)
Czemu w porzuciliscie pomysl z blokowaniem lpc?

Tzn blokujemy je na pewnym pulapie, i dalej nie zdobywamy lpc, tylko losujemy umagi na tym progu i do tego zdobywamy większy % wolnych łpc.

I nie mowie tu o niczym nowym, to twoj pomysl panie sushi. Bo obecny jest beznadziejny. Nie po to zostaly wprowadzone lpc zeby dostawac trafienie i odpornosc przy 24k.


Bo powoduje to zbyt wiele problemów mechanicznych (z obsługą interfejsu).
Gdy zaczęliśmy projektować jak mogłoby to wyglądać zaczęły się piętrzyć przeszkody i ostatecznie okazało się, że "skórka nie warta wyprawki".

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


21-04-2017 10:37 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Freeya
Lord


Data rejestracji: 06-04-2012
Postów: 456
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pierwszy punkt spoko - fajny dodatek z którego myślę że wszyscy skorzystają. Dodać do tego blokowanie lpc które będzie generować 20%WŁPC i wilk będzie syty i hejterzy cali.
Zakończcie prace nad tym kw i skupcie się nad balansem talizmanow(nekro):
- obydwa lapacza myśli(lol)
- obydwa ssaka
- lewiatan, aura
- siła skóry bestii
- zupełna niegrywalnosc palnej 2h w dobie aury bestii (ignor można dać do plecaka)
- nowe moby na których skóra+aura to nie będzie jedyne wyjście..
- nowy poziom wypraw
I chyba najważniejsze to bezdropie i posucha na aukcjach nekropolii..

__________________

IGN: Dynia/TheLoneDeranger (R18)
TheLoneDeranger zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, Sadystyczny Nadzorca zostaje zraniony za 3097 PKT ŻYCIA.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Freeya: 21-04-2017 10:50.

21-04-2017 10:47 Freeya jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeya Dodaj Freeya do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli skórka nie jest warta wyprawki, to najlepiej będzie w ogóle zapomnieć o punkcie drugim i każdy będzie zadowolony Smile
21-04-2017 11:02 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
Sushi

jelsi czekasz na opinie graczy co sadza o twoim pomysle - mowa o punkcie 2 bo z punktu 1 kazdy jest zadowolony to zobacz iloe lapek w dol ma temat i ile negatywnych wpisow o punkcie 2

NIKOMU SIE NIE PODOBA POZA MOZE 2 OSOBAMI - wiec albo zmiencie ten punkt albo dajcie opcje wylaczenia i losowania wg strego systemu albo zostawcie tak jak jest

Grax - policz soboie - z bonusami za logowanie i z podwojnymi eventami jelsi chodzi o pierwsze 4 kw ktore zawsze wychodza jest to pare miesiecy - uwierz mi ze nie jest to dlugo - poprostu zacznij od lokacji gdzi emasz juz choc z 3-4k lpc
co do wyzszych lokacji one tzreba liczyc ze udaja sie na dwa razy ale za to maja wiecej bazowych pkt
wiec poprostu na nich nie warto zbiuerac wolnych lpc tylko lapac koks umagi

proste
co do ile to zajmuje czasu dokladnie ktos kiedys policzyl na forum ii nie wychodzilo wcale tak duzo przy codziennych kw
jak chce ci sie liczyc to bierzesz bazowa il lpc plus min ilosc lpc do zdobycia plus ...
az dojkdziesz do max


Dlatego jest ten temat. Ba nawet w nazwie jest Dyskusja.

Punkt I to coś co mamy już przemyślane, nawet po pierwszych przymiarkach do interfejsu.
Punkt II to luźna propozycja w odpowiedzi na Wasze posty w systemie.

Nie jest to coś przesądzonego a propozycja będąca odpowiedzą na posty graczy odnośnie umagicznień typu: nuda, cały czas to samo leci itp.

Jak nie wiesz o czym piszę to poczytaj system z ostatnich 2ch tygodni, było kilka podobnych tematów.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


21-04-2017 11:06 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi, krótko:

- wprowadź WolneŁPC,
- daruj sobie punkt II prócz uwolnienia 3ech topowych cech (1/4dmg, HP, ignor), ewentualnie 5 (czyli jeszcze spost i dmg).


Jednak dorzucenie ich do puli spowolni trochę zbieranie punktów ŁPC bo zwink/spost ma mniejszą wartość w tychże. Także raczej zostałbym przy 3ech, zwinka/spost prędzej czy później wpadnie w podwójnym. Nawet jeśli nie max wartość to będzie można ją podbić.

Sensowną alternatywą do powyższego jest pomysł Albano.

__________________

21-04-2017 11:17 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm
tak mas zracje ze temat ma w nazwie dyskusja ale pierwszy post poza wlasnie tym slowem jest napisany ajkby to bylo juz przesadzone

wiec jelsi jets tak jak mowisz ze pkt 1 prawie pewny - super bo to jest krok w dobrym kierunku (choc ja sam przynajmniej narazie bym nie uzywal tego ale jest pare osob co potrzebuja tego)
jakbys napisal ze nad pkt 2 sie zastanawiacie czy chcecie naszej opini to by temat nie bnyl az tak negatywny...
tak jak napisalem wczesniej - dla wiekszosci graczy proponowane zmiany w pkt2 tylko spowoduja placz i lament i dodatkowe miesiace na 1 lokacji (czyt koeljne kasacje)
jezeli wprowadzi sie z opcja wylaczenia badz jakas modyfikacje (jak dla mnie nawet ograniczenie do wiecej niz 3 topowych efektow to juz by bylo za duzo - pozostale sie powinno lapac jako 2 i 3 skladnik)

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
21-04-2017 11:19 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I <----- to jest dobre, wolne łpc pozwolą sobie powoli podbijać inne lokacje, to jest bardzo dobry pomysł

II <----- dramat

jak przy 20k łpc wypadnie mi goły umag wygląd +14 to się chyba pochlastam

Ja to widze inaczej

II -----> drobna zmiana, każdy gracz osobno może ustawić, jakie max wartości zostawia

jedni zostawią zwinkę/spost bo tego szukają, inni np. inta i wiedzę, bo chcą mieć HB i lombard wyżej niż inni

a pozostali zostaną przy 1/4 dmg i ataku

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
21-04-2017 12:01 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po prostu zdejmijcie wymagania lpc do podnoszenia umagów a do tego podnieście koszt repa i dodajcie koszt w punktach rozwoju i już..

Zmiencie procentowe szanse na dany umag tak zeby przy wysokich ilosciach nie wpadło badziewie i wszystko w temacie.

Nie szukajcie super rozwiązań tylko dajcie nam coś co działa jasno prosto i skutecznie.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lowca: 21-04-2017 12:49.

21-04-2017 12:47 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodatkowa % szans na drugi umag = pkt laski na lokacji /1000, czyli dal 10k laski dodatkowe 10%
Przy 3 umagu albo bez zmian albo laska/10k, czyli przy 10k dodatkowy 1%.
I ta wymiana umagów tak jak napisałem wcześniej, można wymienić tylko jeden umag, czyli przy umagu +30% ignora +5 sposta można wymienić +30% ignora na coś o tej samej wartości laski lub niższej albo spost na coś o tej samej lub niższej.
Dzięki temu zdobywanie umagów będzie bardziej dynamiczne, ponieważ przy dostaniu podwójnego umaga już będzie można pozmieniać na coś co nas interesuje.
Oczywiście przy takim np +30%ingora i 5 siły nie można wymienić na 2/4 dmg. Ale można już na 1/4, lecz wiąże się to z większymi kosztami ulepszenia.
Ja bym to przemyślał Big Grin

__________________

Envy

21-04-2017 13:17 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ludzie prosze was nie przesadzajcie z placzem o zwiekszenie procentow na 2 i 3 skladnik umaga

obecnie jest dobrze
umag z 2 skladnikami to jest to co w miare latwo kazdy moze dostac
juz na slumsach jest to praktycznie co 10 kw gdzie wpada podwojny - wiec po dojsciu do 12.5k naprawde cos tam w koncu wpadnie dobrego
potrojne umagi maja byc zadkoscia i jelsi chcesz kelpac lokacje po potrojny to towj wybor - i uwierz ze w koncu zlapiesz koks
podkrecenie wpadania 2 i 3 skladnikow spowoduje zbyt szybki spadek znaczenia (juz i tak ma malo) innych aspektow gry jak trening, eq, evo, tatu...

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
21-04-2017 13:52 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Strony (10): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Zmiany w systemie ŁPC - final - dyskusja

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH