Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Rozbijanie Run » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Rozbijanie Run 10 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
proch
Member


Data rejestracji: 18-10-2014
Postów: 41

Rozbijanie Run Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

LACZYC MOZNA I ZBIERAC WYZSZE LVLE... ALE MOZE NIEKTORZY DOSZLI DO TAKIEJ SYTUACJI IZ CHCIELI BY RUNY Z 2 LVL WYKORZYSTAC DO PRZETOPIENIA A ZBYTNIO NIE MA JAK TEGO ZROBIC.. SA ZABLOKOWANE.. MOZE BY COS POMYSLEC W TYM KIERUNKU... MOZE NP KOSTKA KAINA BEDZIE TEZ DOSTEPNA NA 2 CZY 3 LVL?? BO TAK TO RUNY SA ZABLOKOWANE.. TAK TAK.. BO MOZNA NAZBIERAC 4 NA 4 LVL... TYLKO CZY JEST SENS? I PO CO?
21-05-2017 14:23 proch jest offline Szukaj postów użytkownika: proch Dodaj proch do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bylo. Nie wejdzie bo - przeciez dalej możesz zbierać inne runy. Tez by mi sie przydała ta opcja Smile

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE
21-05-2017 16:36 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
proch
Member


Data rejestracji: 18-10-2014
Postów: 41

Autor tematu Temat rozpoczęty przez proch
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To moze laczenia na 2 i 3 poziomie by zmontowac.. Na jedno wyjdzie...
21-05-2017 21:40 proch jest offline Szukaj postów użytkownika: proch Dodaj proch do Listy kontaktów
themadhatter
Forum Ace


images/avatars/avatar-25150.jpg

Data rejestracji: 29-11-2012
Postów: 95
Kraina: Necropolia
Skąd: śląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

...a czemu niby nie wejdzie ? jakie były argumenty ku temu ?

....ja jak wróciłem po przerwie do gry to zanim skumałem o co chodzi z talizmanami i o tym że można sklejac runy ...to kurka wodna było juz za pozno teraz mam mase powbijanych bezuuzytecznych na 2 i 3 level a tych co mi brakuje żeby dac na 4 to akurat nie wpadają Mad Mad Mad

teraz wszyscy wokół koxy biegają z talkami na 4 a ja biedny żuczek sie mecze na 3,,,


odświeżam temat ..opcja zdecydowanie na tak
to chyba moje runy i moge z nimi robic co chce czy nie ?
19-06-2017 08:52 themadhatter jest offline Szukaj postów użytkownika: themadhatter Dodaj themadhatter do Listy kontaktów
Satyna
Triple Ace


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 206
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

e, jeszcze roczek i z runami bedzie taka sama sytuacja jak z kamieniami na morii. gruzu od metra tylko kupic nie ma czego. ani sie obejrzycie a dozbieracie brakujace runy i zacznienie prosic, zeby mozna bylo cos zrobic z nadwyzka.

__________________
r9 - nick: Kamea
19-06-2017 09:00 Satyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Satyna Dodaj Satyna do Listy kontaktów
NotKili
Member


Data rejestracji: 17-12-2016
Postów: 49
Klan: BH
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI
Skąd: R18

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeśli chodzi o rozbijanie Run, to bardziej byłbym skłonny do niszczenia run, w celu uzyskania esencji danego koloru. ( im wyższy lvl runy tym więcej essencji etc )
ułatwiło by to
-ulepszanie interesujących nas run /
-i zwiększyłoby to częstotliwość używania kostki w celu poszukiwania interesujących nas run Smile

z ataków nie ma za dużo essencji, więc używanie mieszacza Kaina mija się z celem na ten moment, bo później nie ma czym ulepszać tego co potrzeba.Smile
TAK O!
19-06-2017 10:00 NotKili jest offline Szukaj postów użytkownika: NotKili Dodaj NotKili do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już Wam tłumaczę czemu nie wejdzie:

Otóż na BW liczy się "fart".
Kto ma farta te wygrywa BWSmile
Kto farta nie ma ten może sobie wydłubywać kit z okienSmile
Można sobie kupić speeda, nocki, preko i biżuterię (jednocześnie zajeżdżając tren) ale nawet wtedy będziemy o wiele słabsi od tych zakutych w epiki którzy nie wydali na nie ani grosza (nie zajechali trenu).

Tak samo jest z Runami!
Runy spadają w w losowej ilości - Można zgarniać po 3 dysponując 210% szansy a równie dobrze można ciułać po 2 przy 290% szansy!

Runy spadają w losowych kolorach - Niezależnie od tego czy mamy fart i zbieramy po 3 czy tego farta nam brak i zbieramy po 2 to jeszcze trzeba trafić z kolorem:/
Mi na przykład spadają same niebieskie i mimo tego że przoduję w ilości zdobytych run to nijak nie przekłada się to na przewagę w talizmanach. Przewaga ilościowa znika w kostce i zrównuje mnie w wyścigu z niedzielnymi graczami którym spadają runy różnych kolorów.

Przerabianie run w kostce (czyli swoiste remedium na brak farta) również jest utrudnione poprzez brak esencji. U mnie przy 90k czerwonej esencji, niebieska spadła do 0 i nawet nie mogłem świadomie tracić run w kostce żeby uzyskać inne których potrzebowałem.

Samo mielenie run też jest losowe i bardzo często losuje nam runę odpowiedniego koloru ale nie odpowiedniego rodzaju:/

W trakcie zbierania, często kleimy inteligencję na 2 i 3 level tylko dlatego że pozwoli nam to na odpalenie wyższego poziomu talizmanu. Później okazuje się że będą one gnić na półce bo wiadomo że z czasem uzbieramy sposta albo zwinkę i te runy chętniej umieścimy w talizmanach.


Reasumując, rozbijanie run jeżeli wejdzie kiedyś, to pewnie w takiej formie żeby dostarczać nam więcej irytacji:
Przykład:
Rozbicie run będzie wiązało się z wydatkiem esencji, poświęceniem innych run a na dodatek efekt rozbicia będzie losowy (zarówno po względem koloru, ilości oraz rodzaju uzyskanych z rozbicia run).

__________________
R14 : Brzydall
19-06-2017 10:13 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Rozbijanie Run

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH