Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » NIEREGULAMINOWY NICK POSTACI Notoryczne, złośliwe przekręcanie nicku » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Notoryczne, złośliwe przekręcanie nicku 11 Ankieta - średnia ocena: 4,2711 Ankieta - średnia ocena: 4,27
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Notoryczne, złośliwe przekręcanie nicku Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jego: 79854
mój: 98362


godzina 15:29

Przed obiadem było identycznie. Napisałem wtedy temu komuś na globalu, że pisząc do mnie lub o mnie ma poprawnie pisać nick. To samo dotyczy przekręcania mojego nicku w jego profilu od kilku miesięcy. Skoro do jego głowy nie dotarło, że w ten sposób mnie obraża to proszę dać mu dzień lub dwa bana na zastanowienie się.

pozdrawiam.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
21-05-2017 17:22 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 79854
Postać Dociak

Ostrzeżenie słowne od operatora. Jeśli sytuacja będzie się powtarzała, mogą zostać wyciągnięte konsekwencje.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

22-05-2017 13:43 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Grax33
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak widać ostrzeżenie pomogło.
22-05-17
18:29 SB


Dodatkowo wysłałem mu pw by nie przekręcał nicku w opisie postaci.
http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...d=701636&type=3
Jego odp.
http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...17350212&type=2

czekam na interwencje.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grax33: 23-05-2017 14:41.

22-05-2017 20:56 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Grexxx
Junior Member


Data rejestracji: 22-12-2016
Postów: 21

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rudy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grexxx: 26-06-2017 05:40.

23-05-2017 18:39 Grexxx jest offline Szukaj postów użytkownika: Grexxx Dodaj Grexxx do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Grax33
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak ty nie usuniesz wpisów które dziś wkleiłaś w opis postaci to zrobi to Opka. Masz coś z główką stręczycielko skoro nawet nick na forum zniekształciłaś na moją cześć.

Dociak puknąłem cię po pijaku na jakimś zlocie, że nikogo w grze poza mną nie widzisz czy może ci odmówiłem, że się tak wściekłaś i próbujesz odreagować w grze?rotfl Tak z ciekawości pytam...


A do pani operator apeluję o ostrą reakcję gdyż czuję się szykanowany przez gracza Dociak. Konto na forum było założone dokładnie wtedy gdy gracz Dociak zaczęła blokować mnie po 5,5h dziennie świadomie utrudniając grę. Konto w grze jest typowym kontem do blokowania aktywnych graczy. Byłoby wszystko ok gdyby notorycznie nie przekręcała mojego nicku dogadując na globalu czy pw (dowód powyżej). W swoim opisie postaci ponownie celowo przekręciła mój nick. Po moim pw do niej (link powyżej) dołożyła wpis obrażający mnie co jest kolejnym naruszeniem regulaminu.

Ponownie proszę o zdecydowaną reakcję.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
23-05-2017 20:47 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
niqś
Forum Ace


Data rejestracji: 01-01-2017
Postów: 81

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

od kiedy oblegi z s5 są zabronione?
to już nie pamiętasz jak się grało na r1 jakieś 8 lat temu jak ów oblegi trwały po naście godz?

wiem wiem +1
ale proszę o jakiś ładny dopisek

+1, to nie koncert życzeń...

__________________

23-05-2017 23:14 niqś jest offline Szukaj postów użytkownika: niqś Dodaj niqś do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 79854
Postać Dociak

1 dzień za nick +
1 dzień za obrazę
=

2 dni.


+1, ostrzeżenie za obrazę w postaci nicku na forum.


__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

24-05-2017 13:19 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Grexxx
Junior Member


Data rejestracji: 22-12-2016
Postów: 21

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rudy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grexxx: 26-06-2017 05:41.

24-05-2017 16:20 Grexxx jest offline Szukaj postów użytkownika: Grexxx Dodaj Grexxx do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Grax33
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://zapodaj.net/27f5371095ed1.png.html

Kolejny raz proszę o usunięcie umieszczonego przez postać Dociak opisu postaci. Poprzednia interwencja Operatorki nie przyniosła pożądanego efektu...
Pani lub pan Dociak myśli, że jest bystry(a) i ponownie umieścił(a) opis o rzekomym psie.

Zważywszy na wcześniejsze docinki z identycznym nazewnictwem w moim kierunku wysłane przez recydywę Dociak wnoszę o surowsze ukaranie patologii kłębiącej się po drugiej stronie monitora.

Skoro pouczenia, ostrzeżenia i kara nie były wystarczającą nauką, przyszedł czas na poważniejszą lekcję.

Dziękuję.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
30-05-2017 10:54 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 79854
Postać Dociak

3 dni.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

30-05-2017 22:17 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Grexxx
Junior Member


Data rejestracji: 22-12-2016
Postów: 21

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rudy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grexxx: 26-06-2017 05:41.

31-05-2017 16:35 Grexxx jest offline Szukaj postów użytkownika: Grexxx Dodaj Grexxx do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » NIEREGULAMINOWY NICK POSTACI Notoryczne, złośliwe przekręcanie nicku

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH