Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Tak ma wyglądać ta gra? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Tak ma wyglądać ta gra? 4 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Asimov
Double Ace


Data rejestracji: 27-01-2013
Postów: 144
Kraina: Necropolia IX

Tak ma wyglądać ta gra? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zainwestowałem w bw ponad 200 zł, nie jest to duża kasa ani mała, ale brak dropa po prostu człowieka dobija, od kilku miesięcy, dzień w dzień pielgowałem, tylko raz wypadł legend, który może wart z jakieś 100k a tak to nic kosztownego. Posiadam 101 poziom, nie wiem dlaczego w pielgach leci sam syf, nie uważacie że czas coś z tym zrobić? Jak widzę maluszka co ma może 75 poziom a lata w full epikach to mnie krew zalewa, niektóre osoby zdropią w krótkim czasie więcej niż ja po ponad rocznym graniu w bw, nie wiem od czego to zależy, nie wiem dlaczego na małym poziomie więcej dropa wpada niż na większym, po prostu nie wiem. Wg mnie to właśnie wraz ze wzrostem poziomu, powinien wpadać lepszy drop. Pewnie moje żale zostaną olane ale mam nadzieję że i inni postanowią przestać ładować premke lub nawet w granie w tą grę, szkoda mi że muszę skończyć swoją przygodę z bw, bo muszę przyznać że przyjemna gra, ale chyba nie warto tracić więcej na nią czasu. Szanse na dropa każdy powinien mieć równe, tutaj kilka raportów z ostatnich dni, nie różnią się niczym od pozostałych. Mam nadzieję że chociaż trochę, weźmiecie sobie do serca moje słowa i zrobicie coś z tym, zanim gra całkiem upadnie.

http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=bddb0b5d1a

http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=70a205577d

http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7b5fbc602b

http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=c3bc0043da

http://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=8a32051c21
28-05-2017 03:18 Asimov jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimov Dodaj Asimov do Listy kontaktów
Kylin
Moderator


images/avatars/avatar-25491.jpg

Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 300
Klan: Uroboros
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przenoszę.

Nie ten dział.

__________________
R1 : Kylin

Moderator:

System gry


Pytania/zażalenia/uwagi/pomysły/propozycje - wiadomości kierować na PW

Zamknąłem temat, który chcesz reaktywować/uzupełnić pisz wiadomość najlepiej z linkiem do tematu

28-05-2017 08:14 Kylin jest offline Szukaj postów użytkownika: Kylin Dodaj Kylin do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę, że gdybyś podbił % na udaną pielgrzymkę...
Myślę, że gdybyś miał lepsze evo...

niewątpliwie wyglądałoby to lepiej.
Zgodzę się jednak, że na chwilę obecną nie ma sensu lecieć z lvlem zbyt szybko bo się po prostu nie opłaca.

__________________

28-05-2017 08:48 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Asimov
Double Ace


Data rejestracji: 27-01-2013
Postów: 144
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Asimov
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z levelem leciałem z początku gry, kiedy mało o niej wiedziałem przez bardzo długą przerwę.
28-05-2017 09:07 Asimov jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimov Dodaj Asimov do Listy kontaktów
Archon
Triple Ace


Data rejestracji: 26-09-2010
Postów: 153
Klan: ex Troll
Kraina: Moria V
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KR33P napisał(a)
Myślę, że gdybyś podbił % na udaną pielgrzymkę...
Myślę, że gdybyś miał lepsze evo...

niewątpliwie wyglądałoby to lepiej.
Zgodzę się jednak, że na chwilę obecną nie ma sensu lecieć z lvlem zbyt szybko bo się po prostu nie opłaca.


A co ma piernik do wiatraka? Gra jest po prostu nudna, na rynku jest masa gier które dają większe możliwości. Bo w moim przypadku gra sprowadza się do:8 - 9 wbicie na KW swoje i wszystkie jakie są dostępne - 4h przerwy. Wbijam znowu sprawdzam umag i stawiam ekspe, wbijam do wszystkich zaproszeń kw i eksp- 6h przerwy. 19-20.30 karawana i jak mi się chce robię ataki. 21-21.30 wbijam do kw i eksp - przerwa na noc.
I takie coś ma mi dawać radość z gry bo gra ma dawać zabawę? Niestety doszedłem do tego etapu tej gry, że czas chyba ja zakończyć. Tutaj grę zabija schematyczność, brak balansu i losowość

P.S. Zainwestowałem znacznie więcej kasy bo 2 resety tatkow na jedynie słuszne po którymś tam pseudo balansie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Archon: 28-05-2017 09:58.

28-05-2017 09:55 Archon jest offline Szukaj postów użytkownika: Archon Dodaj Archon do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A to co napisałem ma to do tego co napisał Asimov, że miałby większą szansę na drop.
Ergo mniejszą szansę na narzekanie na jego brak. Tadam!

cytat:
Tutaj grę zabija schematyczność, brak balansu i losowość

Nawet jeśli się zgodzę, to w tej dyskusji, w tym temacie, nic z tego nie wyniknie.
Alternatywa:
Propozycje ---> System Gry

A jak już Ci nie zależy to po co się produkujesz?

cytat:
Gra jest po prostu nudna, na rynku jest masa gier które dają większe możliwości.

To graj w te gry, a nie marnujesz czas na grę, która jak sam napisałeś, nawet nie zapewnia Ci rozgrywki.
Simple as that.

__________________

28-05-2017 12:55 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Asimov
Double Ace


Data rejestracji: 27-01-2013
Postów: 144
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Asimov
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niektórzy nawet jak mają te 65% to i tak pielga nie wychodzi... No nic, pozostaje tylko się skasować.
29-05-2017 10:09 Asimov jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimov Dodaj Asimov do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bo 65% to nie 100%, ale moge sie mylic oczywiscierotfl

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
29-05-2017 10:28 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Asimov
Double Ace


Data rejestracji: 27-01-2013
Postów: 144
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Asimov
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No wiadomka, ale odniosłem się do odpowiedzi tego pana wyżej, zresztą, kij z % i z luckiem, bo mając wszystko na fulla i tak cenz. leci, ja nie wiem dlaczego to tak wygląda od kilku miesięcy.... Po prostu szok i tyle.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 29-05-2017 14:38.

29-05-2017 10:40 Asimov jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimov Dodaj Asimov do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co cie niby tak "szokuje"? gdzies w opisie wypraw jest napisane, ze drop zalezy od lvla albo czasu? a moze gra wymusza na tobie gonienie za lvlem? zasady wypraw sa proste i jasne a mimo to jestes zszokowany, ze dzialaja jak zaplanowano?

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
29-05-2017 11:31 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Archon
Triple Ace


Data rejestracji: 26-09-2010
Postów: 153
Klan: ex Troll
Kraina: Moria V
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asimov napisał(a)
No wiadomka, ale odniosłem się do odpowiedzi tego pana wyżej, zresztą, kij z % i z luckiem, bo mając wszystko na fulla i tak gówno leci, ja nie wiem dlaczego to tak wygląda od kilku miesięcy.... Po prostu szok i tyle.


Przestań pisać z ułomami, przenieśli Ci temat do śmietnika i możesz sobie pisać do bólu tu i tak nikt władny nie zagląda. Nie pasuje ci to się kasuj, płacić za premke nie musisz (tzn. bez premki to w ogóle w to się nie da grać) tak najczęściej częstują niezadowolonych graczy PRO gracze BW

Szerlok ty się weź już tutaj nie pisz, średnia udanej pilgrzymki -śmiech na sali, mam 70% od kilku lat i tak ledwo co 60% mam udanych nie mówiąc o jakimkolwiek dropie. 5 urodziny w nieżyciu na serwerze i piękna lśmiąca dsk kąsająca pała bólu no mega drop.
29-05-2017 13:33 Archon jest offline Szukaj postów użytkownika: Archon Dodaj Archon do Listy kontaktów
Asimov
Double Ace


Data rejestracji: 27-01-2013
Postów: 144
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Asimov
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Archon, no racja :/

Szerlok, a nie? Wcześniej mi coś tam leciało a teraz wgl nic zero, od kilku miesięcy tylko jeden warty itemek i nic więcej, rozumiesz to? No chyba lvl ma znaczenie, bo jak ja na 100 pkt nic nie dropie a knypek co siedzi w s3 kilka miesięcy ma lepszy drop ode mnie, to chyba jednak coś jest popieprzone, prawda?
29-05-2017 13:48 Asimov jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimov Dodaj Asimov do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Asimov
+1 za wulgaryzm
@down
Nie. Dostałeś warna za inne słowo.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 29-05-2017 17:03.

29-05-2017 14:41 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Asimov
Double Ace


Data rejestracji: 27-01-2013
Postów: 144
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Asimov
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

popieprzone to wulgaryzm? Od kiedy? Co za śmiech na sali....
29-05-2017 15:23 Asimov jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimov Dodaj Asimov do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Tak ma wyglądać ta gra?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH