Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Pytanie do administracji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Pytanie do administracji 15 Ankieta - średnia ocena: 7,0015 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
PIKA PIKA
Newbie


Data rejestracji: 07-06-2015
Postów: 9
Klan: halo odbjur
Kraina: Necropolia XI

Pytanie do administracji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zastanawia mnie jedna rzecz - wobec dość jednoznacznej definicji słów "Tymiano", "Tymek", "Tępiano" w (nieoficjalnym, ale jednak figurującym w internecie) słowniku:



http://www.miejski.pl/slowo-Tymiano#57037



Jak wygląda sprawa ze zwracaniem się do kogoś w ten sposób na czacie głównym R18? Za "Tępiano" wiem że można dostać bana, co z dwoma pozostałymi zwrotami?

Słownik jest nieoficjaly, jednak określenie i iq osoby grającej pod tym nickiem na R18 jest powszechnie znane i wywołuje pobłażliwy uśmiech na twarzy graczy, więc aktualnie obawiam się używać każdego z tych zwrotów.

Pozdrawiam i Milego Dnia Smile

__________________
MYSIA
03-06-2017 12:42 PIKA PIKA jest offline Szukaj postów użytkownika: PIKA PIKA Dodaj PIKA PIKA do Listy kontaktów
Blizniak017
Viking


images/avatars/avatar-14989.jpg

Data rejestracji: 20-03-2009
Postów: 673
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Śląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tagi: Brak.
Powiązane słowa: Brak.
Data dodania: 2017-06-03
Autor: lukasz1234
usuńZgłoś do usunięcia


Przez kogo dodany ? Chyba przez dynie, który to tam wkleił rotfl
03-06-2017 13:03 Blizniak017 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blizniak017 Dodaj Blizniak017 do Listy kontaktów
Fr33m4n
Triple Ace


images/avatars/avatar-12705.jpg

Data rejestracji: 01-12-2008
Postów: 247
Klan: Zielona Góra
Skąd: przyszliśmy? Kim jesteśmy? Dokąd idziemy?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Let the shitstorm begin

Zwolennicy i przyjaciela Tępiano dają łapki w dół?

"Przypadeg?! Nie sondze"

__________________
cytat:
Bw jest siedzibą wielu zakompleksionych czubów, którzy kreują siebie na pseudo inteligentne osoby, więc nie przejmuj się tego typu komentarzami.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Fr33m4n: 03-06-2017 13:08.

03-06-2017 13:04 Fr33m4n jest offline Szukaj postów użytkownika: Fr33m4n Dodaj Fr33m4n do Listy kontaktów
Dynia
Triple Ace


Data rejestracji: 21-05-2017
Postów: 201
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mam na imię Łukasz, to nie moje dzieło.
03-06-2017 13:06 Dynia jest offline Szukaj postów użytkownika: Dynia Dodaj Dynia do Listy kontaktów
Blizniak017
Viking


images/avatars/avatar-14989.jpg

Data rejestracji: 20-03-2009
Postów: 673
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Śląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dynia napisał(a)
Nie mam na imię Łukasz, to nie moje dzieło.


Nie ? A sugerowałem się tym, bo dałeś to podobno w dziale pręgierzu chwaląc się? To raczej sąsiad może ? Big Grin
03-06-2017 13:08 Blizniak017 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blizniak017 Dodaj Blizniak017 do Listy kontaktów
artifex
Lord


Data rejestracji: 04-09-2007
Postów: 316
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Skąd: od mamy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://artbe.cz/images/products/c/8/a/c8...27866dffebc.jpg

czy to też dzieło Łukasza ?
03-06-2017 13:16 artifex jest offline Szukaj postów użytkownika: artifex Dodaj artifex do Listy kontaktów
Blizniak017
Viking


images/avatars/avatar-14989.jpg

Data rejestracji: 20-03-2009
Postów: 673
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Śląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
artifex napisał(a)
http://artbe.cz/images/products/c/8/a/c8...27866dffebc.jpg

czy to też dzieło Łukasza ?


Zarejestruj się na tej stronie i zobacz, bo mi się nie chce udowadniać, że koleś dając link w pręgierzu z takimi słowami na forum 03.06.2017 znalazł od kogoś temat w słowniku na stronie, gdzie autor dał 03.06.2017 opis tymiana. Mam Ci zrobić taki samy opis ? Czy już wierzysz w ściemę dyni/zeusa/dropa ?Big Grin Bo oni są do tego zdolni Big Grin
Nie ma to jak wierzyć we wszystko na internecie Big Grin Jak napiszę, że masz mi przelać kasę na konto, bo tak pisze na necie to mi przelejesz?Big Grin

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Blizniak017: 03-06-2017 15:05.

03-06-2017 15:03 Blizniak017 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blizniak017 Dodaj Blizniak017 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zamykam ten spam

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-06-2017 12:08 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Pytanie do administracji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH