Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Czy jest dozwolone notoryczne zakładanie oblegów? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Czy jest dozwolone notoryczne zakładanie oblegów? 8 Ankieta - średnia ocena: 4,388 Ankieta - średnia ocena: 4,38
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SimonKSD napisał(a)
Zamiast kombinować z ograniczeniami oblegow, z pustakowaniem klocków, poprawić twierdze run dodac nowy budynek klanowy, tak aby obronca mial zawsze wieksza przewagę nad atakującymi, a im większa roznica lvl miedzy klanami tym wieksza dopalka.
Niech atakujący kombinuje.


Co w tej chwili pijesz? Tongue
Bo ja tanią colę. Wink

Serio nazwiesz normalną sytuację gdzie

JEDEN na JEDEN

klan silniejszy nie ma jak ugryźć klanu słabszego???

Może pijesz teraz coś przeterminowanego? Smile
18-06-2017 16:12 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
YogSothoth
Double Ace


images/avatars/avatar-22365.jpg

Data rejestracji: 06-11-2011
Postów: 102
Klan: nieCzerwona
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia IX
Skąd: tylkoPolskaNarodowa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez YogSothoth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałbym pouprzykrzać troche grę zawodnikom klanu duke, którzy ostatnio 2x pod rząd ukradli mi klocki - co nosi wg mnie znamioa uprzykrzania.

Chciałbym robić oblegi i szpiegowania na maxa - ile tylko system pozwala.

Czy za to mogę dostać bana ?

Po proszę sysopa o ustosunkowanie się.

Zaznaczam że mam tylko jedno konto, nie używam żadnych acc ani tym podobnych.

__________________

R1: HELENA
i inne...

25-06-2017 14:02 YogSothoth jest offline Szukaj postów użytkownika: YogSothoth Dodaj YogSothoth do Listy kontaktów
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
YogSothoth napisał(a)
Chciałbym robić oblegi i szpiegowania na maxa - ile tylko system pozwala.


Z tego co wiem to za takie hurtowe wykryte szpiegi na jedną osobę możesz dostać bana. Smile
Za kilka szpiegów dziennie na gracza X nie, ale już za dwadzieścia jak najbardziej.
Zawalisz Mu skrzynkę i ma prawo to zgłosić. Smile
25-06-2017 14:35 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
YogSothoth napisał(a)
Chciałbym pouprzykrzać troche grę zawodnikom klanu duke, którzy ostatnio 2x pod rząd ukradli mi klocki - co nosi wg mnie znamioa uprzykrzania.

Chciałbym robić oblegi i szpiegowania na maxa - ile tylko system pozwala.

Czy za to mogę dostać bana ?

Po proszę sysopa o ustosunkowanie się.

Zaznaczam że mam tylko jedno konto, nie używam żadnych acc ani tym podobnych.


Za celowe zaśmiecanie skrzynki są blokady

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
25-06-2017 16:01 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Markusssss
Full Member


images/avatars/avatar-21498.jpg

Data rejestracji: 21-12-2010
Postów: 66
Klan: APOLITIC
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obecne rozwiązania są dobre, każdy może je wykorzystać w taki sposób by dały mu jakieś profity(blokowania konkretnych graczy itp.)
Oblężenia maja dobre 2 fazy (można wydłużyć).Date nie do ruszenia? bzdury panowie piszą, kto stracił s1 ? że dyscyplina w duke jest- jaka jest, to już wina samych graczy, ale jak trzeba to date tez po dupce dostaje.

wiec proszę nic nie zmieniać;D

__________________

25-06-2017 16:40 Markusssss jest offline Szukaj postów użytkownika: Markusssss Dodaj Markusssss do Listy kontaktów
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
YogSothoth napisał(a)
Chciałbym pouprzykrzać troche grę zawodnikom klanu duke, którzy ostatnio 2x pod rząd ukradli mi klocki - co nosi wg mnie znamioa uprzykrzania.


Tak z czystej ciekawości się zapytam jak oceniłeś temat?:

zazębione oblężenia... po latach...

W ogóle zauważyłeś że ten temat ma cokolwiek wspólnego z pustakowaniem?
Czy rozpoznałeś czy ten temat jest za czy jest przeciw pustakowaniu?

Bo że płakać na forum potrafisz to wiemy, ale czy potrafisz coś poza płaczem?... Wink

Chodzi mi o aktywność na forum, nie pytam czy w realu umiesz grać na skrzypcach... Wink
26-06-2017 15:36 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
cytat:
YogSothoth napisał(a)
Chciałbym pouprzykrzać troche grę zawodnikom klanu duke, którzy ostatnio 2x pod rząd ukradli mi klocki - co nosi wg mnie znamioa uprzykrzania.

Chciałbym robić oblegi i szpiegowania na maxa - ile tylko system pozwala.

Czy za to mogę dostać bana ?

Po proszę sysopa o ustosunkowanie się.

Zaznaczam że mam tylko jedno konto, nie używam żadnych acc ani tym podobnych.


Za celowe zaśmiecanie skrzynki są blokady

Co jest skrajną głupotą (tym większą, że ostatni patch wprowadził możliwość filtrowania wiadomości, co znacznie przyspiesza ich usuwanie etc.) - no ale cóż, na BW banuje się za coraz większe bzdury, bo ludzie są już chyba tak znudzeni "grą", że nawet wałków już nie kręcą (tak patrząc w pręgierze poszczególnych serwerów)... No, chyba że to opom nie chce się już wykonywać swojej roboty, bo po co logować się codziennie i sprawdzać logi, skoro można 1-2x/tydzień...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

26-06-2017 21:16 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grax33 napisał(a)
Date pustakuje jedynie diuka za wirtualne prężenie muskuł. Zasłużyliście sobie w 100% na sytuację jaką obecnie macie. Skoro nie wiecie kto jest Top na serwerze i macie niewyparzone języki to już wasza sprawa. A za prowadzenie kont słupów służących jedynie do umilania gry innym to wcześniej czy później wyłapiecie bana. Komuś się nóżka powinie.


Myślę, że ten temat znalazł już odpowiedź na wielu stronach propozycji o antypustakowaniu, cieszy mnie, że Sushi wreszcie zastanowił się nad diametralnymi kasacjami graczy i nad tym do jakiej patologii dochodzi na starych serwerach, szkoda, że nie przyszło mu to do głowy z 2 lata temu gdy o tym pisałem, trudno.

C47 wypowiedział się na ten temat, ale ja w sumie nie dostałem jasnej odpowiedzi. Zupełnie jak z całym regulaminem BW. Niby można zakładać oblegi...NO ALE...jak w grę wejdą emocje, jakieś znajomości, może być różnie. Regulamin sobie, a praktyka sobie.

Grax, cytuję cię, bo miałem cię za rozsądnego forumowicza. Zmieniłem zdanie po tej wypowiedzi. Widzę, że jesteś jednym z tych, którym pobyt w klanie top1 uderzył do głowy. Nagle przypiąłeś sobie odznakę szeryfa Bw do klapy i będziesz karał za niemiłe słowa. Przykre.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 26-06-2017 23:39.

26-06-2017 23:32 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po prostu wpiszcie na stronie, ze regulamin jest dowolny w zaleznosci od zdania operatora w dany dzien. Stworzyliscie juz tyle wyjatkow od tego co macie napsiane w regulaminie, ze mozna go wyrzucic do smieci i traktowac jako nieistniejacy.

Zaprojektowaliscie mechanizmy w tej grze tak jak chcieliscie, a teraz za wszystko chcecie karac i banowac. dostosujcie swoja gre do swojego wyobrazenia o grze z godnej z "zasadami" i przestancie robic z klientow idiotow na kazdym kroku.
27-06-2017 12:04 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
Grexxx
Junior Member


Data rejestracji: 22-12-2016
Postów: 21

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=1d0b2dcfa6

Jak się to mówi

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka... ^^

Po tylu latach siedzenia w ciepłym klanie bezczelnum obrażaniu innych straszeniu pyskowaniu pustakowaniu, 3 miesięczne oblężenia jednak przyniosły skutek....

Za to że siedzę na s5 i robie oblężenia możesz podziekowac
Swojemu klanowi...

Place premium i gram ^^ a suschiego dzieci mają owoce...
27-06-2017 12:15 Grexxx jest offline Szukaj postów użytkownika: Grexxx Dodaj Grexxx do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to i ja mam taki pomysł zakładamy obla a ten na kogo zakładamy potwierdza czy się na ten obleg zgadza :/ ehhh tak idźmy właśnie w tę stronę a do tego 1x dziennie darmowe podnoszenie lvlu budynku, i drop do wyboru, a i jeszcze 48evo bo poco atakować ktoś się obrazi bo 2x dziennie dostanie atak, i nazwijmy grę simsy wampirze, i tak już ta gra się do tego upodabnia, serwery wymierają brak atrakcyjnych zadań i czegokolwiek co przyciągnie graczy, do tego wystarczy popłakać bo ktoś mnie szpieguje i już inny ma bana za zaśmiecanie skrzynki, anie można osobnej zakładki zrobić na raporty ze szpiegowania ??? i tam też dać limit 10 wiadomości pokazywanych i już nikt nie zaśmieca skrzynki, obleg co 24h na 1 osobę to nękanie , przeklnięcie to wielka obraza i ban ludzie z gry ciekawej i wyjątkowej jaka była w a1 zrobiła się śmieć simso podobna rozrywka , a admini dążą do jeszcze większych simsów,

fakt pustakowanie przez klan top jest irytujące i trzeba troszkę to zmodernizować, a do tego wystarczy zostawić budynki na kwadracie i tak klan top 1 oblega z pustaka potem klocek leci w powietrze ale budynki na nim nie i każdy może przejąć ten klocek sprawi to że skończy się bezmyślne pustakowanie, do tego dopałka dla klanu słabszego np za każdy przegrany obleg klanowicze dostają 1% do stat przy następnym oblegu obronnym z klanu atakującego, pozwoli to skutecznie się bronić bo dojdzie do sytuacji w której klan top 1 przy oblu na klan top50 będzię wyglądał marnie i nie przejdzie, oczywiście po wygranym oblegu obronnym dopał się resetuje

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka
27-06-2017 14:33 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
YogSothoth
Double Ace


images/avatars/avatar-22365.jpg

Data rejestracji: 06-11-2011
Postów: 102
Klan: nieCzerwona
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia IX
Skąd: tylkoPolskaNarodowa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez YogSothoth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli podsumowując:

1. zakładanie oblegów kiedy się chce i na kogo się chce JEST dozwolone.
2. szpiegowanie kogo się chce i kiedy się chce NIE JEST dozwolone.

Dobrze zrozumiałem przekaz, panie sysop ?

Jeśli tak, to ewntualne oblegi dedykuję TCHÓRZOM z dUKE

__________________

R1: HELENA
i inne...

01-07-2017 10:37 YogSothoth jest offline Szukaj postów użytkownika: YogSothoth Dodaj YogSothoth do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. zakładanie oblężeń kontem, które jest prowadzone tylko (albo głównie) w tym celu, aby utrudnić komuś grę - nie jest dozwolone

2. szpiegowanie kogo się chce i kiedy się chce - jest dozwolone
nie można jednak celowo robić to w taki sposób, aby gracz dostawał wiadomości o wykryciu szpiegów, a co za tym idzie miał zaśmieconą skrzynkę

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
01-07-2017 13:06 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
1. zakładanie oblężeń kontem, które jest prowadzone tylko (albo głównie) w tym celu, aby utrudnić komuś grę - nie jest dozwolone

2. szpiegowanie kogo się chce i kiedy się chce - jest dozwolone
nie można jednak celowo robić to w taki sposób, aby gracz dostawał wiadomości o wykryciu szpiegów, a co za tym idzie miał zaśmieconą skrzynkę


No co za bzdura. Przepraszam, C47, mam zgłaszać jak ktoś mi pali 3 raz klocek czy na nasz klanie notorycznie zakłada obleg by nas pozbawić siedzib?

Co powiesz? Wojna? Po co udajesz, jakbyś cytował jakiś regulamin albo go tworzył. W każdym przypadku jest to wróżenie z fusów, jak będziecie interpretować przepisy, które są tak otwarte jak granice Europy. Możesz napisać przejrzysty regulamin? Np. dawanie banów za jakiś tekst w piosence - link na sb, serio? Ludzie dostają bany, bo ktoś zgłosił wulgaryzmy w 4 zwrotce, gdzie wokalista w tle ledwo przebija się przez bas i mówi niezrozumiale jakieś przekleństwo w innym języku?

Możesz napisać:

"zakładanie oblegów by zabrać komuś kwadrat, a następnie by go spalić JEST ZAKAZANE"

Możesz tak napisać albo chociaż podobnie, że JEST DOZWOLONE, a nie "utrudnianie gry" ktoś przyleci do ciebie z płaczem bo ktoś mu zabrał siedzibę, a potem kolejnym oblegiem pozbawił surowców - no przecież jest to uciążliwe, no przecież utrudnił grę. I co? Wydasz wyrok adekwatnie do swojego nastroju czy godziny na zegarku?

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
01-07-2017 14:04 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hornet87 napisał(a)
cytat:
C47 napisał(a)
1. zakładanie oblężeń kontem, które jest prowadzone tylko (albo głównie) w tym celu, aby utrudnić komuś grę - nie jest dozwolone

2. szpiegowanie kogo się chce i kiedy się chce - jest dozwolone
nie można jednak celowo robić to w taki sposób, aby gracz dostawał wiadomości o wykryciu szpiegów, a co za tym idzie miał zaśmieconą skrzynkę


No co za bzdura. Przepraszam, C47, mam zgłaszać jak ktoś mi pali 3 raz klocek czy na nasz klanie notorycznie zakłada obleg by nas pozbawić siedzib?

Co powiesz? Wojna? Po co udajesz, jakbyś cytował jakiś regulamin albo go tworzył. W każdym przypadku jest to wróżenie z fusów, jak będziecie interpretować przepisy, które są tak otwarte jak granice Europy. Możesz napisać przejrzysty regulamin? Np. dawanie banów za jakiś tekst w piosence - link na sb, serio? Ludzie dostają bany, bo ktoś zgłosił wulgaryzmy w 4 zwrotce, gdzie wokalista w tle ledwo przebija się przez bas i mówi niezrozumiale jakieś przekleństwo w innym języku?

Możesz napisać:

"zakładanie oblegów by zabrać komuś kwadrat, a następnie by go spalić JEST ZAKAZANE"

Możesz tak napisać albo chociaż podobnie, że JEST DOZWOLONE, a nie "utrudnianie gry" ktoś przyleci do ciebie z płaczem bo ktoś mu zabrał siedzibę, a potem kolejnym oblegiem pozbawił surowców - no przecież jest to uciążliwe, no przecież utrudnił grę. I co? Wydasz wyrok adekwatnie do swojego nastroju czy godziny na zegarku?


przekręcasz sens wypowiedzi C .. oble możesz sobie robić codziennie ale jak miesiącami siedzisz po za klanem, logujesz się raz / dwa razy dziennie tylko po to aby odpalić obla non stop na tą samą osobę i do tego tak aby 2 faza trwała 5+h i tak jest przez kilka miesięcy i przy tym w ogóle nie rozwijasz postaci .. nie robisz ataków, exp itd to to jest ewidentne utrudnianie komuś gry ..
01-07-2017 14:18 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
Niewaznektoja
Full Member


Data rejestracji: 24-10-2013
Postów: 70
Klan: BRAK
Kraina: Moria III
Skąd: Miasto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
TUROK napisał(a)
cytat:
Hornet87 napisał(a)
cytat:
C47 napisał(a)
1. zakładanie oblężeń kontem, które jest prowadzone tylko (albo głównie) w tym celu, aby utrudnić komuś grę - nie jest dozwolone

2. szpiegowanie kogo się chce i kiedy się chce - jest dozwolone
nie można jednak celowo robić to w taki sposób, aby gracz dostawał wiadomości o wykryciu szpiegów, a co za tym idzie miał zaśmieconą skrzynkę


No co za bzdura. Przepraszam, C47, mam zgłaszać jak ktoś mi pali 3 raz klocek czy na nasz klanie notorycznie zakłada obleg by nas pozbawić siedzib?

Co powiesz? Wojna? Po co udajesz, jakbyś cytował jakiś regulamin albo go tworzył. W każdym przypadku jest to wróżenie z fusów, jak będziecie interpretować przepisy, które są tak otwarte jak granice Europy. Możesz napisać przejrzysty regulamin? Np. dawanie banów za jakiś tekst w piosence - link na sb, serio? Ludzie dostają bany, bo ktoś zgłosił wulgaryzmy w 4 zwrotce, gdzie wokalista w tle ledwo przebija się przez bas i mówi niezrozumiale jakieś przekleństwo w innym języku?

Możesz napisać:

"zakładanie oblegów by zabrać komuś kwadrat, a następnie by go spalić JEST ZAKAZANE"

Możesz tak napisać albo chociaż podobnie, że JEST DOZWOLONE, a nie "utrudnianie gry" ktoś przyleci do ciebie z płaczem bo ktoś mu zabrał siedzibę, a potem kolejnym oblegiem pozbawił surowców - no przecież jest to uciążliwe, no przecież utrudnił grę. I co? Wydasz wyrok adekwatnie do swojego nastroju czy godziny na zegarku?


przekręcasz sens wypowiedzi C .. oble możesz sobie robić codziennie ale jak miesiącami siedzisz po za klanem, logujesz się raz / dwa razy dziennie tylko po to aby odpalić obla non stop na tą samą osobę i do tego tak aby 2 faza trwała 5+h i tak jest przez kilka miesięcy i przy tym w ogóle nie rozwijasz postaci .. nie robisz ataków, exp itd to to jest ewidentne utrudnianie komuś gry ..



No wlasnie Turok .. a co robicie na r1?
mam dac linki?
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=5fd8123490
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=ae88e06da6
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=96a9cb82cb
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=2cfd1c0b04

wszystkie te oblegi lecialy na mnie z 5s.. 2s trwa po bog wie ile i w takim razie po Twojej wypowiedzi ja sie pytam.. jak mam robic ataki? ekspy? jak mam rozwijac postac? bo pewnemu pajacowi i sie nudzi to bedzie zakladac oblegi non stop .. no to w takim razie co? powinienen zlozyc skarge? tym bardziej ze te konta nie sa aktywne :> moze to kogos multi?

edit :
a zeby bylo smiejszniej xDD
1.City of Phoenix 5927294 pkt
7. Grupa 3majaca Wladze 524627 pkt
wiec wiesz.. co jak co ale to wlasnie pokazuje jakie z was cieniasy xDD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Niewaznektoja: 01-07-2017 14:33.

01-07-2017 14:32 Niewaznektoja jest offline Szukaj postów użytkownika: Niewaznektoja Dodaj Niewaznektoja do Listy kontaktów
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
Za samo zakładanie oblężeń nie było i nie będzie banów, wbrew opinii powyższego recydywisty.


cytat:
C47 napisał(a)
1. zakładanie oblężeń kontem, które jest prowadzone tylko (albo głównie) w tym celu, aby utrudnić komuś grę - nie jest dozwolone


Której wersji się trzymać? Smile

Tak tylko pytam. Smile

Ce zmienił zdanie a poprzedniej strony, wiem że diabeł tkwi w wyrażeniu "utrudniać grę",
ale jak tak sobie będziemy lecieli ze swobodną interpretacją tego wyrażenia,
to "utrudnianiem gry" jest nawet wygranie areny 1v1, bo ktoś tam przez nasze
dobre przygotowanie do ataku nie dostanie srebra za udaną obronę.

A np oblężenia blokujące słabszych klanowiczy by miejsca najemnikom nie zrobili znam z dawnych czasów.
Wtedy banów za to nie dawano. Smile

edit:

Jak całe Klany tak się bawią to jest ok a jak samotny wilk
robi dokładnie to samo to go zbanować?... Wink
Faktycznie, ta gra to nie Wiedźmin. Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez druga kawa: 01-07-2017 14:38.

01-07-2017 14:33 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

4 oble porównujesz do 100 ? na graxa oble leciały w ilości średnio 5 na tydzień przez ja wiem 8 miesięcy ?! wróć za 8 miesięcy i napisz skargę .. szczególnie jeśli oblężenia będą z różnych kont które nie są słupami .. daleko Ci jeszcze do tego aby wpisać się w to co C napisał .. a jak podejrzewasz multi to skargę możesz a nawet powinieneś napisać ..

cytat:
druga kawa napisał(a)
Jak całe Klany tak się bawią to jest ok a jak samotny wilk
robi dokładnie to samo to go zbanować?... Wink
Faktycznie, ta gra to nie Wiedźmin. Smile


jak samotny wilk gra, jest aktywny, rozwija swoją postać, robi expy, kw, zbiera srebro i robi oble dzień w dzień to jak najbardziej jest ok .. taką metodę mieliśmy kiedyś .. nawet więcej takich było co tak robiło i dogrywali się jeszcze aby 2f nakładały się na siebie .. było jeszcze trudniej jak jest teraz .. ale to jest ok według mnie .. ale jak ktoś ma słup co jeszcze ewidentnie wygląda na multi i trwa to miesiącami (setki obli) to już jest mniej ok .. i to uważam wpisuje się w to co C napisał ..
jak ktoś tego nie zrozumie to już niczego nie zrozumie i nie ma sensu dalej tego ciągnąć .. w gestii
administracji pozostaje rozstrzygnąć co się wpisuje w ten zapis a co nie a te wasze w większości komentarze są na takim poziomie z d że ręce opadają .. mi wystarczy .. nic więcej nie zamierzam pisać .. każdy ma prawo zgłosić co chce, gdzie chce i kiedy chce .. macie taką opcję to zgłaszajcie ..

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez TUROK: 01-07-2017 14:48.

01-07-2017 14:37 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
Niewaznektoja
Full Member


Data rejestracji: 24-10-2013
Postów: 70
Klan: BRAK
Kraina: Moria III
Skąd: Miasto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
TUROK napisał(a)
4 oble porównujesz do 100 ? na graxa oble leciały w ilości średnio 5 na tydzień przez ja wiem 8 miesięcy ?! wróć za 8 miesięcy i napisz skargę .. szczególnie jeśli oblężenia będą z różnych kont które nie są słupami .. daleko Ci jeszcze do tego aby wpisać się w to co C napisał .. a jak podejrzewasz multi to skargę możesz a nawet powinieneś napisać ..


a co mnie interesuje grax? ;DD

noo wlasnie widze jakie konta mnie oblegaja i to sa konta slupy i sam doskonale o tym wiesz ale klanu przeciez nie wydaszSmile
01-07-2017 14:43 Niewaznektoja jest offline Szukaj postów użytkownika: Niewaznektoja Dodaj Niewaznektoja do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Niewaznektoja napisał(a)
cytat:
TUROK napisał(a)
cytat:
Hornet87 napisał(a)
cytat:
C47 napisał(a)
1. zakładanie oblężeń kontem, które jest prowadzone tylko (albo głównie) w tym celu, aby utrudnić komuś grę - nie jest dozwolone

2. szpiegowanie kogo się chce i kiedy się chce - jest dozwolone
nie można jednak celowo robić to w taki sposób, aby gracz dostawał wiadomości o wykryciu szpiegów, a co za tym idzie miał zaśmieconą skrzynkę


No co za bzdura. Przepraszam, C47, mam zgłaszać jak ktoś mi pali 3 raz klocek czy na nasz klanie notorycznie zakłada obleg by nas pozbawić siedzib?

Co powiesz? Wojna? Po co udajesz, jakbyś cytował jakiś regulamin albo go tworzył. W każdym przypadku jest to wróżenie z fusów, jak będziecie interpretować przepisy, które są tak otwarte jak granice Europy. Możesz napisać przejrzysty regulamin? Np. dawanie banów za jakiś tekst w piosence - link na sb, serio? Ludzie dostają bany, bo ktoś zgłosił wulgaryzmy w 4 zwrotce, gdzie wokalista w tle ledwo przebija się przez bas i mówi niezrozumiale jakieś przekleństwo w innym języku?

Możesz napisać:

"zakładanie oblegów by zabrać komuś kwadrat, a następnie by go spalić JEST ZAKAZANE"

Możesz tak napisać albo chociaż podobnie, że JEST DOZWOLONE, a nie "utrudnianie gry" ktoś przyleci do ciebie z płaczem bo ktoś mu zabrał siedzibę, a potem kolejnym oblegiem pozbawił surowców - no przecież jest to uciążliwe, no przecież utrudnił grę. I co? Wydasz wyrok adekwatnie do swojego nastroju czy godziny na zegarku?


przekręcasz sens wypowiedzi C .. oble możesz sobie robić codziennie ale jak miesiącami siedzisz po za klanem, logujesz się raz / dwa razy dziennie tylko po to aby odpalić obla non stop na tą samą osobę i do tego tak aby 2 faza trwała 5+h i tak jest przez kilka miesięcy i przy tym w ogóle nie rozwijasz postaci .. nie robisz ataków, exp itd to to jest ewidentne utrudnianie komuś gry ..



No wlasnie Turok .. a co robicie na r1?
mam dac linki?
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=5fd8123490
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=ae88e06da6
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=96a9cb82cb
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=2cfd1c0b04

wszystkie te oblegi lecialy na mnie z 5s.. 2s trwa po bog wie ile i w takim razie po Twojej wypowiedzi ja sie pytam.. jak mam robic ataki? ekspy? jak mam rozwijac postac? bo pewnemu pajacowi i sie nudzi to bedzie zakladac oblegi non stop .. no to w takim razie co? powinienen zlozyc skarge? tym bardziej ze te konta nie sa aktywne :> moze to kogos multi?

edit :
a zeby bylo smiejszniej xDD
1.City of Phoenix 5927294 pkt
7. Grupa 3majaca Wladze 524627 pkt
wiec wiesz.. co jak co ale to wlasnie pokazuje jakie z was cieniasy xDD


Sprawdź więc interpretację przepisu u swojego opa ipowołaj się na C, przecież każda faza trwa kupę czasu i blokują ci grę. No chyba, że C nagle znowu zmieni zdanie i uzna, że tak wolno, bo intencje atakującego [tak, dokładnie, regulamin swoje, interpretacja swoje, powołajmy się więc na to co myślał oskarżony] nie były takie by utrudnić grę, ale by...zabrać mu klocek, spalić i uniemożliwić granie w BW. Serio turok, ja nie widzę tego co napisałeś w 1 zdaniu C. Dopowiadasz sobie coś i tworzysz własny przepis "umowny". Umowny, bo przecież...no chodzi właśnie o to.

Cóż, gdyby przepisy były bezwzględnie egzekwowane i nikt nie miałby żadnych ułaskawień, to ok. Ale co rusz ktoś wraca ze stałki, bo się C zlitował i co rusz ktoś ze stałki nie wraca, bo nie ma litosci. Co rusz ktoś dostaje x dni za byle co i niemal 0 dni za mocne przewinienia. Totalnie pogmatwane jest karanie graczy w tej grze.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
01-07-2017 14:43 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mam pytanie do Ce. Smile
Taka hipotetyczna sytuacja:

Lider klanu A prosi swoich klanowi-czy by każdego dnia każdy założył
i zaraz odo-wolał oblężenie na lidera klanu B.
Zawsze późnym wieczorem albo wczesnym rankiem.

Ani lider klanu A ani nikt z klanu A nie zawala skrzynki szpiegami.
Ani lider klanu A ani nikt z klanu A sam jeden nie zawala skrzynki info o założeniu i odwołaniu oblega.
Nikt z klanu A sam jeden nie złamał regulaminu ani nie został namówiony do złamania regulaminu.

A lider klanu B ma codziennie textra 100 pw o założeniu i odwołaniu oblężenia.

Co z tą sytuacją Ce?
Bo jestem ogromnie ciekawy. Smile


edit:

Bana dostanie cały Klan? Wink
Za to, że nikt nie złamał regulaminu? Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez druga kawa: 01-07-2017 14:53.

01-07-2017 14:51 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
1. zakładanie oblężeń kontem, które jest prowadzone tylko (albo głównie) w tym celu, aby utrudnić komuś grę - nie jest dozwolone



[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-12-02 05:02:41
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-11-22 05:29:21
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-11-19 09:59:38
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-11-15 04:34:48
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-11-12 05:09:22
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-11-06 06:52:15
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-11-04 04:53:42
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-10-30 05:00:22
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-10-26 05:53:54
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-10-24 05:44:35
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-10-23 05:41:37
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-10-20 04:48:11
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-10-18 09:16:50
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-10-16 05:30:42
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-10-15 05:26:27
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-10-13 04:43:02
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-10-11 05:44:22
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-10-10 05:41:31
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-10-09 05:40:23
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/5/3 ! - 2016-10-07 05:27:08
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-10-05 05:29:28
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-10-04 05:28:08
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-10-03 05:27:52
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-10-02 05:01:06
[KLAN] Dociak planuje oblężenie na kwadrat 3/7/11 ! - 2016-09-30 05:24:29

Od 8 miesięcy wiedziałeś, że Dociak robi codziennie na mnie oblegi z 2 fazą trwającą ponad 5,5h w dzień a teraz piszesz że nie wolno tak robić? Dlaczego nie reagowałeś?

Skąd taka zmiana decyzji u ciebie???

Poinformowałeś o zmianie decyzji Operatorkę r1? Skoro wcześniej nie pozwoliłeś jej działać to co takiego się stało, że zmieniłeś zdanie?

Czekam na wyjaśnienie i na to byś w końcu umieścił zapis w reg. mówiący, że notoryczne, złośliwe zakładanie oblegów non stop przez tego samego kolesia na czyjeś konto w celu utrudnienia gry (blokada) jest wykroczeniem.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
01-07-2017 14:51 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
druga kawa napisał(a)
A mam pytanie do Ce. Smile
Taka hipotetyczna sytuacja:

Lider klanu A prosi swoich klanowi-czy by każdego dnia każdy założył
i zaraz odo-wolał oblężenie na lidera klanu B.
Zawsze późnym wieczorem albo wczesnym rankiem.

Ani lider klanu A ani nikt z klanu A nie zawala skrzynki szpiegami.
Ani lider klanu A ani nikt z klanu A sam jeden nie zawala skrzynki info o założeniu i odwołaniu oblega.
Nikt z klanu A sam jeden nie złamał regulaminu ani nie został namówiony do złamania regulaminu.

A lider klanu B ma codziennie textra 100 pw o założeniu i odwołaniu oblężenia.

Co z tą sytuacją Ce?
Bo jestem ogromnie ciekawy. Smile


edit:

Bana dostanie cały Klan? Wink
Za to, że nikt nie złamał regulaminu? Smile


według mnie po wprowadzeniu segregowania wiadomości mało to uciążliwe .. wybieramy oblężenia i expedycje z menu, odwróć zaznaczenie i usuń zaznaczone .. jak macie chęć możecie mi tak odpalić z 200 dziennie .. skasowanie tego to kilka kliknięć myszką .. gwarantuje że tego nigdzie nie zgłoszę ..
01-07-2017 14:56 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
druga kawa napisał(a)
cytat:
C47 napisał(a)
Za samo zakładanie oblężeń nie było i nie będzie banów, wbrew opinii powyższego recydywisty.


cytat:
C47 napisał(a)
1. zakładanie oblężeń kontem, które jest prowadzone tylko (albo głównie) w tym celu, aby utrudnić komuś grę - nie jest dozwolone


Której wersji się trzymać? Smile


to jest jedna i ta sama wersja

Za samo to, że robisz oblężenia na kogoś nie dostaniesz bana, nawet jak chodzi o pustakowanie
Ale jak robisz to kontem nieaktywnym/mało aktywnym, jak robisz to ciągle tylko po to by komuś zaszkodzić, a nie przy okazji 'wojny' i własnej normalnej gry itp. itd. to możesz zostać zablokowany


Niewaznektoja
jak masz ciągle takie oblężenia z nieaktywnych kont to zgłaszasz to do operatora


edit:

druga kawa
jeśli uznane zostanie to za griefing, a lider i gracze klanu nie zaprzestaną takiego działania po informacji od operatora, to został by zablokowany lider tego klanu


Grax33
JEST coś robione w tej sprawie
A pojecie griefingu, związane z działaniem graczy na serwerach innych niż rodzinne (za pomocą multi), pojawiło się niedawno, w wypowiedzi SM

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
01-07-2017 14:57 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grax33 napisał(a)
oblegi z 2 fazą trwającą ponad 5,5h w dzień
...
byś w końcu umieścił zapis w reg. mówiący, że notoryczne, złośliwe zakładanie oblegów non stop przez tego samego kolesia na czyjeś konto w celu utrudnienia gry (blokada) jest wykroczeniem.


Bo tak długa 2 faza nie jest żadnym rozwiązaniem czegokolwiek.
Tutaj ja bym się Ce nie czepiał, tylko przyjętego na tym serwerze rozwiązania,
a za to odpowiada Sushi. Smile



edit1-n: re up.

Ce a znasz jakieś większe szkodzenie niż pustak? Wink

Z tego co pamiętam to do wlepiania pustaków właśnie służą konta mało aktywne. Smile

I co z moją hipotetyczną sytuacją wyżej?
Tak cały klan A jest aktywny. Smile

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez druga kawa: 01-07-2017 15:07.

01-07-2017 14:59 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
druga kawa napisał(a)
Ce a znasz jakieś większe szkodzenie niż pustak? Wink

Z tego co pamiętam to do wlepiania pustaków właśnie służą konta mało aktywne. Smile


Antypustakowanie

Ze sprawą pustakowania właśnie to jest robione. Chociaż nie mam pewności, że zostanie to wprowadzone.
Ale tak, to łączy się z pojęciem griefingu, jeśli jest to robione z nieaktywnych kont to mogą być wyciągnięte konsekwencje

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
01-07-2017 15:05 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
jeśli jest to robione z nieaktywnych kont to mogą być wyciągnięte konsekwencje


cytat:
C47 napisał(a)
jak robisz to ciągle tylko po to by komuś zaszkodzić, a nie przy okazji 'wojny' i własnej normalnej gry


Zauważyłeś że znowu piszesz coś sprzecznego Ce?
Aktywny gracz uważa coś za "wojnę" a Ty go zbanujesz za... taktykę tej wojny?... Wink

edit:

Jak aktywny robi oblegi i wlepia pustaki to jest ok,
a jak drugi aktywny robi dokładnie to samo ale pustaków nie wlepia,
to zostanie za to zbanowany? Smile

Nic dziwnego że w grze pozostały w praktyce tylko klany top 1. Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez druga kawa: 01-07-2017 15:11.

01-07-2017 15:09 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
Bai Lang
Triple Ace


images/avatars/avatar-4253.jpg

Data rejestracji: 02-08-2006
Postów: 157
Klan: VeN---Date
Kraina: Necropolia
Skąd: I stolica...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Znów płacz, że ktoś jest lepszy ... trzeba było zacząć 11 lat temu i byłoby dziś z bani... Co do samego tematu pisałem do Sushiego, który rozpatrywał przypadek bloków na Graxa i do dzisiaj nie mam odpowiedzi bo jeśli na mnie oble bedą lecieć tak jak na Graxa to proszę o szybszą interwencje niż 8 miechów...

__________________

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę bo Ty jesteś ze mną...

[*]
[*]VeN[*]
[*]
Old School

Bai_Lang
44435

01-07-2017 15:31 Bai Lang jest offline Szukaj postów użytkownika: Bai Lang Dodaj Bai Lang do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale z tego co widzę wystarczyła chwilka żeby zaczął się temat antypustakowania na forum.

O blokach piszemy od kilku mies, a teraz soperator pokusił się o stwierdzenie JEST coś robione. Proszę napisać konkretnie co i kiedy bo takie bajeczki powtarzane przez lata już nie działają. Przez 8 mies nie kiwnąłeś palcem a z tego co wiem operator serwera mógł działać i widział do tego podstawy. Czekałeś aż niewygodny Grax, który czegoś wymaga, pisze do was, wytyka błędy się usunie? Czy o co chodziło? Jeśli w tak prostych sprawach nie ma rekacji może czas na emeryturę? Za szpiegi rozdawaliscie bany jeden za drugim i bylo gotowe rozwiązanie a tutaj gdzie szkodliwość jest większa olaliście temat. Brak rozwiązań? Jak chcesz napisze Ci nieodpłatnie pkt do regulaminu skoro taki to problem. Rozumiem, że za waszą bierność podobnie jak w przypadku awarii serwerow zwrócona zostanie premka graczowi, który nie mógł grać przez przymykanie oka administratorów na utrudnianie gry. Wiem, wiem priorytetem jest apka będzie mnóstwo chętnych żeby puszczać pilegi po 30mim dla zerowego dropa. To będzie prawdziwy hit.

8 mies obleg 5.5h srednio 5 w tyg policzcie ile to dni.. Dni za, które dostaliście hajs.

Teraz jeszcze postarajcie się żeby wszyscy poza top1 mieli z górki w wojnach :-)

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


01-07-2017 15:45 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
druga kawa napisał(a)
cytat:
C47 napisał(a)
jeśli jest to robione z nieaktywnych kont to mogą być wyciągnięte konsekwencje


cytat:
C47 napisał(a)
jak robisz to ciągle tylko po to by komuś zaszkodzić, a nie przy okazji 'wojny' i własnej normalnej gry


Zauważyłeś że znowu piszesz coś sprzecznego Ce?
Aktywny gracz uważa coś za "wojnę" a Ty go zbanujesz za... taktykę tej wojny?... Wink

edit:

Jak aktywny robi oblegi i wlepia pustaki to jest ok,
a jak drugi aktywny robi dokładnie to samo ale pustaków nie wlepia,
to zostanie za to zbanowany? Smile

Nic dziwnego że w grze pozostały w praktyce tylko klany top 1. Smile


Nie słyszałem o graczu, który gra normalnie i przy okazji robi ciągle oblężenia z długą 2 fazą na jednego gracza


Bai Lang
Masz odpowiedź, wyżej w innym poście i w tekście niżej


Lowca
Sprawa pustakowania była poruszana od wielu lat.
Rozwiązanie aktualne było przedstawione administratorom na początku roku wraz z metodą implementacji do gry. To nie jest 'chwilka' - szczególnie, że było dużo innych, ważniejszych spraw.

Przed postem SM nie było 'prawnej' możliwości blokady za to, że ktoś kogoś złośliwie oblega.
A za spam (czyli też wielokrotne szpiegowanie, aby zostało to wykryte i gracz otrzymał masę wiadomości) od zawsze były blokady, więc porównanie jest nie na miejscu

Administrator napisał, że griefing będzie karany, i tak takie sprawy od tego czasu są traktowane (ale nie z banem od razu tylko ostrzeżeniem)
Zresztą ogólnie prowadzone były wcześniej z administracją rozmowy o utrudnieniach ze strony graczy. Dopiero teraz jest możliwość działania.

Poza tym dla was ta 'prosta sprawa' była do bana za multi (które nie zostało wykryte i nic na to nie wskazuje), na tym opierane były skargi. Gdyby był dowód na to, już dawno konto było by zablokowane na stałe

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
01-07-2017 16:51 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Czy jest dozwolone notoryczne zakładanie oblegów?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH