Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R18 Brak odpowiedniego wyświetlania spodni w podglądzie EQ » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Brak odpowiedniego wyświetlania spodni w podglądzie EQ
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dynia
Triple Ace


Data rejestracji: 21-05-2017
Postów: 201
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Brak odpowiedniego wyświetlania spodni w podglądzie EQ Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Arbuzowa Dynia
Przeglądarka internetowa: Firefox

Opis problemu: Gdy najadę myszką na dany zestaw, pokazuje mi wszystkie przedmioty w odpowiedniej kolejności, natomiast spodnie są zaraz po zbroi
http://i.imgur.com/xlb9WSZ.png

Nie da się zrobić tak, aby były pokazywane tak jak w Zbrojowni?

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Dynia: 16-06-2017 00:54.

16-06-2017 00:53 Dynia jest offline Szukaj postów użytkownika: Dynia Dodaj Dynia do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

są, trzecie od góry

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
16-06-2017 00:54 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Dynia
Triple Ace


Data rejestracji: 21-05-2017
Postów: 201
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dynia
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie edytowałem, jest zła kolejność ekwipunku.
16-06-2017 00:54 Dynia jest offline Szukaj postów użytkownika: Dynia Dodaj Dynia do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R18 Brak odpowiedniego wyświetlania spodni w podglądzie EQ

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH