Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Niszczenie run w kostce w celu generowania esencji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Niszczenie run w kostce w celu generowania esencji 51 Ankieta - średnia ocena: 8,1651 Ankieta - średnia ocena: 8,1651 Ankieta - średnia ocena: 8,16
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

krotko i na temat...

dobry pomysl i bardzo sie przyda...

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
25-06-2017 13:03 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może być, aczkolwiek wolałbym gdyby była możliwość wyboru:

albo rozbijanie run na esencje
albo rozbijanie runy wyższego poziomu na 2 runy poziomu o 1 mniejszego

__________________

28-06-2017 11:06 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
SpeedPL
Viking


images/avatars/avatar-4471.gif

Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 588
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pewalker92 napisał(a)
Może być, aczkolwiek wolałbym gdyby była możliwość wyboru:

albo rozbijanie run na esencje
albo rozbijanie runy wyższego poziomu na 2 runy poziomu o 1 mniejszego




Też ciekawa opcja można by wprowadzić jedno i drugie Ale jednak był bym bardziej skłonny ku esencja bo ich ciagle brakuje mimo robienia wszystkich ataków
29-06-2017 12:56 SpeedPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SpeedPL Dodaj SpeedPL do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Albo na urodziny bw dac po 5 k esencji kazdego koloru.. Inna opcja to esencje za logowanie z kalendarza logowan np 100, 250, 500, 1000 xd

__________________

30-06-2017 14:49 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak może wam brakować esencji?

Ja w tej chwili mam z każdego koloru ponad 40 000... I prawie komplet run 4 poziomu.

Nie robicie ataków to nie macie - proste.

__________________

30-06-2017 18:11 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
Patolog1908
Lord


images/avatars/avatar-23375.jpg

Data rejestracji: 22-04-2011
Postów: 281
Klan: SAINTS / npk / WDN / LET
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Łódź

RE: Niszczenie run w kostce w celu generowania esencji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysl jak najbardziej ok ale na mniejszych wartościach.

__________________
R3 = Patolog
03-07-2017 15:06 Patolog1908 jest offline Szukaj postów użytkownika: Patolog1908 Dodaj Patolog1908 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Patolog1908
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pewalker92 napisał(a)
Jak może wam brakować esencji?

Ja w tej chwili mam z każdego koloru ponad 40 000... I prawie komplet run 4 poziomu.

Nie robicie ataków to nie macie - proste.



Oczywiście Red Face

ja tam spaliłem z 20k esencji w kostce już, ale co tam, najwyraxniej nie robię ataków

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
03-07-2017 15:37 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
pewalker92 napisał(a)
Jak może wam brakować esencji?

Ja w tej chwili mam z każdego koloru ponad 40 000... I prawie komplet run 4 poziomu.

Nie robicie ataków to nie macie - proste.



Oczywiście Red Face

ja tam spaliłem z 20k esencji w kostce już, ale co tam, najwyraxniej nie robię ataków


Każdy pali Wink Obstawiam, że więcej niż 20k z każdej spaliłem. Był moment, że miałem po ok 100k każdej

__________________

03-07-2017 16:39 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko weź pod uwagę, że nie każdy ma tyle esencji, bo np. Miał pechowy rozkład run z eksp albo po prostu gorzej idą mu ataki
03-07-2017 17:06 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Runy zawsze się kiedyś zrównają. To, że chcesz je mieć szybciej to można by rzec przywilej. A kwestia nieudanych ataków to następstwo złego prowadzenia postaci Wink

__________________

03-07-2017 17:44 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pewalker92 napisał(a)
Runy zawsze się kiedyś zrównają. To, że chcesz je mieć szybciej to można by rzec przywilej. A kwestia nieudanych ataków to następstwo złego prowadzenia postaci Wink


chyba na morii XD bo na necro to następwsto pecha w dropieniu, brak dropa = lecisz na tym co kupić, a nie wiele jest do kupienia i stajesz się farmą

widać z tobą nie ma co gadać typowe zachowanie, nie wprowadzajmy nowej funkcji bo mi ona zbędna, bo ja mam esencje, to znaczy, ze inni też mają ją mieć w takich samych ilościach jak ja xD

pozdro typie

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
03-07-2017 19:06 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tez nie wiem jak moze brakowac esencji ja juz mnostwo esencji spalilem a mimo to mam kazdej ponad 50k; jednak nie jestem przeciw zamiany run na esencje ale w druga strone tez mogloby byc; esencje na runy tego samego koloru bez straty jakichkolwiek run wartosci do dogadania

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mychol: 03-07-2017 20:04.

03-07-2017 19:58 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
Aarhol
Member


images/avatars/avatar-25492.jpg

Data rejestracji: 23-10-2010
Postów: 33
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł godny uwagi ale :

1. Trzeba było by zbalansować wartości które tam podaliście, są za duże.

2. Powinna być możliwość cofania udoskonaleń run, tak że by było można tą esencie na coś przeznaczyć.
15-07-2017 12:39 Aarhol jest offline Szukaj postów użytkownika: Aarhol Dodaj Aarhol do Listy kontaktów
Hrabia_kuczek-2
Forum Ace


Data rejestracji: 27-05-2008
Postów: 84
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Zambrów

na tak Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na tak ale o 50% mniej esencji za runy

wprowadził bym może też podział ! czerwone 40% zielone 50% niebieskie 30% żółte 20% mniej.

co daje podstawa to 500
zielone 250
czerwone 300
niebieskie 350
Złote 400

__________________
Gdzie diabeł nie może tam Babę pośle.
A fructibus eorum cognoscetis eos
Ad unum omnes

Nick r4 kuczek
15-07-2017 16:53 Hrabia_kuczek-2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hrabia_kuczek-2 Dodaj Hrabia_kuczek-2 do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro zrodził się taki pomysł żeby rozbijać runy w celu pozyskiwania esencji to znaczy że poszukiwany jest sposób na zagospodarowanie nadmiaru run.
Płaczki wypłakały bonus +50% strasząc wieloletnim zbieraniem a teraz nie ma co z tym fantem począć:/

Popieram ten pomysł chociaż ani z niego nie skorzystam ani nie uważam że jest optymalnym rozwiązaniem.

Esencja powinna być jedna uniwersalna a nie w czterech kolorach albo powinna być przynajmniej przelewania esencji z jakąś stratą.
Przez to że są różne kolory to zawsze będzie jakiś nadmiar jednego z kolorów!
Gdyby dać możliwość przelania (przykładowo czerwonej esencji do niebieskiego pojemnika) ale ze stratą (3pkt esencji pierwszego koloru = 1pkt drugiego koloru) to znakomicie rozwiązałoby problem.

Podsumowując popieram i daję łapkę w górę bo lepsze takie rozwiązanie niż żadne:/

__________________
R14 : Brzydall
15-07-2017 19:07 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Peruwianczyk
Full Member


images/avatars/avatar-21412.gif

Data rejestracji: 23-04-2009
Postów: 54
Klan: LoS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: z r6 // Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wg mnie dobry pomysł to expa z runa + esencja tak jak przy atakach, wpada niebieska na expie to dostajesz xxx pkt esencji ,

można też wprowadzić losowe esencje za logowanie jako bonus dzienny

__________________
r6 stare dzieje Smile
r10 było minęło
r14 Peru85 off
R18 Krwiożercaopona
17-07-2017 08:15 Peruwianczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Peruwianczyk Dodaj Peruwianczyk do Listy kontaktów
aivo
Forum Ace


images/avatars/avatar-16405.gif

Data rejestracji: 25-07-2007
Postów: 92
Klan: -BK-
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym tylko dodał jeszcze możliwość cofania np. runy 3 poziomu na 3 poziomu 3 itd bez całkowitego niszczenia run. Pomoże to przy punkcie z ulepszaniem przedmiotów za runy.
19-07-2017 09:27 aivo jest offline Szukaj postów użytkownika: aivo Dodaj aivo do Listy kontaktów
Dydu
Lord


images/avatars/avatar-12377.jpg

Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 437
Klan: A-OBS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przemyślcie opcje rozbijania run na rune niższego poziomu:
np. zielona runa 2 poziomu rozbija się na losową runę 1 pierwszego poziomu (też zieloną)
15-09-2017 15:32 Dydu jest offline Szukaj postów użytkownika: Dydu Dodaj Dydu do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Niszczenie run w kostce w celu generowania esencji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH