Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY zazębione oblężenia... po latach... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony zazębione oblężenia... po latach... 20 Ankieta - średnia ocena: 3,2520 Ankieta - średnia ocena: 3,2520 Ankieta - średnia ocena: 3,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Top1 nie jest pozycją nadawaną przez Adminów, lecz pozycją zdobytą. Zdobytą poprzez rozwój każdego z klanowiczów z osobna. Skoro celem gry jest rozwój postaci to logiczne, że klan w którym zbiorą się gracze silni będzie silny. Spełnia to założenia i cele gry.
Wojny i oblężenia z założenia mają porównywać siłę postaci. Sytuacja w której silniejsi gracze mają zacząć przegrywać ze słabszymi tylko i wyłącznie dlatego, że słabsi gracze się tego domagają u Twórców gry uderza w fundamenty tej gry, bo jeśli siła postaci przestaje mieć znaczenie to po co rozwijać postacie i po co grać?

Jeśli klan top1 odstaje od reszty klanów to jedynie dlatego, że gracze klanu top1 odstają od reszty graczy. A dlaczego jedna postac jest silniejsza od drugiej? O ile ostatnio sprawdzałem same członkostwo w klanie top1 nie daje +100% do run, umagów i droprate.
Bardzo dużym uproszczeniem jest szukanie w tym winy właśnie graczy z top1. To trochę tak jakby za wszystkie swoje nieszczęścia i niepowodzenia życiowe obwiniać bogatszego sąsiada, który ma lepszą pracę.

Może w PVP też zrobić mechanizm by jak słabszy atakuje silniejszego to ma automatycznie +100% hp. Bo przecież ten u góry rankingu to szuja, cham i prostak i mu się należy. Niech nie czuje się bezkarny tylko dlatego, że stworzył silniejsza postać.

Swój pomysł dedykujesz typowo pod konkretną sytuację z konkretnych serwerów a nie wszystkie serwery sa takie same.

edit.
Dodatkowo na początku nowych serwerów Ci którzy mają najwięcej akademii byliby nie do pokonania i nawet gdyby ze wszystkich pozostałych klanów zebrać top graczy i stworzyć klan top2 to nic by nie zmieniło. W ten sposób wszelka konkurencja również zostałaby zdławiona. Stara bieda w większym wymiarze.

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Złota Rybka: 14-07-2017 22:50.

14-07-2017 22:29 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up Byłoby to logiczne, gdyby nie zmieniał się skład klanu top1, dlaczego? Ano dlatego, że powiedzmy wyklaruje się klan top1, ten klan za pomocą polityki palenia klocków odsadza konkurencję, szybko, co lepsi gracze orientują się, że lepiej siedzieć bezpiecznie w top1 i do końca świata top1 ma zapewniony napływ największych farciarzy serwera. Dla każdego docelowym punktem jest gra w najlepszym siłowo klanie, nie dlatego że tam jaśniej świeci słońce, ale dlatego, że można budować klocka i być mocniejszym na arenach i PVP.

Ludzie, którzy głośno obrażali klan top1 na naszym serwie...cóż są teraz w ich szeregach, bo jak się okazało, srebrne monety łączą się ściśle z poziomem rozbudowy klocka, a władowanie milionów PR w kwadrat i obserwowanie jak idzie z dymem to smutna sprawa.

P.S nie jestem za tym by ktoś nie miał możliwości dobicia do oblegu, bardziej byłbym za synergią siły.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 15-07-2017 01:02.

15-07-2017 00:28 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Złota Rybka napisał(a)
Dodatkowo na początku nowych serwerów Ci którzy mają najwięcej akademii byliby nie do pokonania i nawet gdyby ze wszystkich pozostałych klanów zebrać top graczy i stworzyć klan top2 to nic by nie zmieniło. W ten sposób wszelka konkurencja również zostałaby zdławiona. Stara bieda w większym wymiarze.


O to właśnie chodzi, że zgrane osoby, których jest najwięcej, mając równocześnie największą siłę, by wygrywały.
Klanowi top1 opłacało by się tworzyć takie akademie, wspierać tych graczy, pomagać.
A że po jakimś czasie znalazły by się inne bardziej zgrane osoby, które by 'pokonały' ten klan? To chyba dobrze dla serwera i dla graczy (tak, także tych z top1, jeśli chodzi o rozgrywkę).

W tej chwili wypowiedzi z klanów top1 wyglądają jak narzekanie osoby na wózku, że postawiono schody przed drzwiami, ale nie widzi, że obok jest rampa. Siłą rzeczy ta rampa jest dłuższa, ale pojechanie nią nie stanowi żadnego problemu... jeśli się tylko chce.

Że na starych serwerach nie ma z kim grać? I to jest wina tylko administracji, a nie też palenia czego popadnie? Podkreślmy też, że 'palimy tylko top2, a nie mniejsze klany' jest brakiem wyobraźni na temat konsekwencji swoich działań.
Przestańcie palić kwadraty, samo to zmniejszy odpływ ludzi.
Że nie będzie co robić? To już nie ma oblężeń o lepszy kwadrat? A jak się będzie miało najlepsze to nie można po prostu siedzieć i budować dalej za pomocą surowców zdobywanych z oblężeń? Nie mówiąc już o dalszych ekspedycjach i arenach. Taka 'monotonia' jest chyba lepsza niż pusty serwer.
I można wtedy na spokojnie posiedzieć i pomyśleć co zmienić w grze, aby było więcej do roboty.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-07-2017 09:04 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
milo
Zbanowany

Data rejestracji: 01-01-2011
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już tak kombinujesz, że ręce opadają.
Swoimi patchami zaprzepaściliście czas, pracę, pieniądze włożone przez nas grę a teraz chcesz wywrócić wszystko do góry nogami !
Ludziom,którzy tworzyli te grę od początku, ściągali do niej swoich kumpli znajomych,dzieci zabieracie przyjemność gry i wspólnego spędzania czasu.

Pod wpływem działań jednego osoby( i bandy adoratorów), która konsekwentnie na kilku kontach rozwala cały server r1 wywrócisz gre ?

Skasuj stare servery, oddaj pieniądze i bujajcie sie ! A małym graczom otworz nowy niech sie wykazuja grą a nie na lenia na zdychajacym serverze narobią kupe prkow na zlomie ,wywinduja staty, kosmiczny sprzet za grosze kupia i swiruja głupa ,ze im sie coś należy.
15-07-2017 10:13 milo jest offline Szukaj postów użytkownika: milo Dodaj milo do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
cytat:
Złota Rybka napisał(a)
Dodatkowo na początku nowych serwerów Ci którzy mają najwięcej akademii byliby nie do pokonania i nawet gdyby ze wszystkich pozostałych klanów zebrać top graczy i stworzyć klan top2 to nic by nie zmieniło. W ten sposób wszelka konkurencja również zostałaby zdławiona. Stara bieda w większym wymiarze.


O to właśnie chodzi, że zgrane osoby, których jest najwięcej, mając równocześnie największą siłę, by wygrywały.
Klanowi top1 opłacało by się tworzyć takie akademie, wspierać tych graczy, pomagać.
A że po jakimś czasie znalazły by się inne bardziej zgrane osoby, które by 'pokonały' ten klan? To chyba dobrze dla serwera i dla graczy (tak, także tych z top1, jeśli chodzi o rozgrywkę).

W tej chwili wypowiedzi z klanów top1 wyglądają jak narzekanie osoby na wózku, że postawiono schody przed drzwiami, ale nie widzi, że obok jest rampa. Siłą rzeczy ta rampa jest dłuższa, ale pojechanie nią nie stanowi żadnego problemu... jeśli się tylko chce.

Że na starych serwerach nie ma z kim grać? I to jest wina tylko administracji, a nie też palenia czego popadnie? Podkreślmy też, że 'palimy tylko top2, a nie mniejsze klany' jest brakiem wyobraźni na temat konsekwencji swoich działań.
Przestańcie palić kwadraty, samo to zmniejszy odpływ ludzi.
Że nie będzie co robić? To już nie ma oblężeń o lepszy kwadrat? A jak się będzie miało najlepsze to nie można po prostu siedzieć i budować dalej za pomocą surowców zdobywanych z oblężeń? Nie mówiąc już o dalszych ekspedycjach i arenach. Taka 'monotonia' jest chyba lepsza niż pusty serwer.
I można wtedy na spokojnie posiedzieć i pomyśleć co zmienić w grze, aby było więcej do roboty.



A jak mamy stworzyć taką akademie? Jak jej pomóc? Mam wyjść z domu złapać przypadkowego gościa na ulicy włączyć mu bloodwarsa i powiedzieć graj? Bo nie wiem czy wiesz ale nie ma komu zakładać nowych klanow i postaci.

I teraz będzie spore zdziwienie.. Nie dlatego, że jest klan top1 a dlatego, że siedzibe klanu budujesz wieki, podstawowe evo robisz wieki, jak nie staniesz na pół roku farmic zlomu to nie masz treningu, oczywiście dni premium lecą jak szalone bo wszystko kosztuje.. A bez premium niestety nie da się grać w ten tytuł.

Taka jest prawda spora cena mało jakości. Sprawa wygląda w ten sposób, że ten pomysł jest przepychany na siłę.. Zabieracie bogatym dajecie biednym.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Lowca: 15-07-2017 10:19.

15-07-2017 10:17 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by C47
O to właśnie chodzi, że zgrane osoby, których jest najwięcej, mając równocześnie największą siłę, by wygrywały.
Klanowi top1 opłacało by się tworzyć takie akademie, wspierać tych graczy, pomagać.
A że po jakimś czasie znalazły by się inne bardziej zgrane osoby, które by 'pokonały' ten klan? To chyba dobrze dla serwera i dla graczy (tak, także tych z top1, jeśli chodzi o rozgrywkę).


powaznie ?
wiesz jak wygladala sytuacja na poczatku serwera r18 czy tam r19? bylo chyba z 6-7 flaszek
z twoim systemem zostaly by tylko flaszki i daleko nikt inny
a wiesz dlaczego? bo pomaganie swoim malym sojusznikom to tez wlasnie pomoc w zdobywaniu kwadratow na poczatku serwera zwlascza wiec jak dlugo pozostale nizsze klany by siedzialy i budowaly dla koalicji? powiem ci - bardzo krotko: albo by byla kasacja albo by ich przejely te klany z koalicji
powiesz ze mogly by sie polaczyc w oddzielna koalicjie to ja ci powiem ze nie znasz realiow gry bo jest za duzo roznych klanow i az takiej zbieraninie by sie nieudalo dobrze zorganizowac
przesiew na poczatku serwera zawsze byl i bedzie ale wy chcecie stworzyc dominacje 1 opcji na poczatku serwera - kto zrobi wiecej kalnow ten z gory bedzie rzadzil serwerem...

cytat:
Że na starych serwerach nie ma z kim grać? I to jest wina tylko administracji, a nie też palenia czego popadnie? Podkreślmy też, że 'palimy tylko top2, a nie mniejsze klany' jest brakiem wyobraźni na temat konsekwencji swoich działań. Przestańcie palić kwadraty, samo to zmniejszy odpływ ludzi. Że nie będzie co robić? To już nie ma oblężeń o lepszy kwadrat? A jak się będzie miało najlepsze to nie można po prostu siedzieć i budować dalej za pomocą surowców zdobywanych z oblężeń? Nie mówiąc już o dalszych ekspedycjach i arenach. Taka 'monotonia' jest chyba lepsza niż pusty serwer. I można wtedy na spokojnie posiedzieć i pomyśleć co zmienić w grze, aby było więcej do roboty.


to ze na starych serwerach nie ma z kim grac to nie wina pustakowania (moze 2-3 serwery mialy wojne totalna na pustakowanie tylko) - powodem sa wasze durne pomysly usporawniajace gre - tzn splycajaca ja kompletnie, dawanie wszsedzie wszystkim wszystkiego, ta gra od poczatku polegala na tym ze nawet jesli nie miales farta do dropa to ciezka praca nad postacia i tak mogles dalej sie utrzymac w granicach topki a teraz tak popsuliscie caly balans ze wystarczy sie na sssaka lsa przerobic i sie leje pol topki... (tylko jeden z przykladow), wprowadzanie takich samych patchy na rozne silniki powodujace ze na jednym cos jest super op a na drugim ludzie sie przez to kasuja, itemy z loterii - ty wiesz ile osob sie przez to pokasowalo?, i wiele innych rzeczy..ehhhh

kolejna rzezcz reczne ustalanie cen przez administracje na aukcjach i proby wmawiania ze biale jest czarne a czarne biale....

io wiele innych rzezcy

zeby ograniczyc palenie mozna zlaesc jakies inny barzdioej sensowne rozwiazanie ale nie wy chcecie fundamenty gry zmieniac....

porazka poprostu

a i szukanie koalicji dla top klanu na starym serwerze? powaznie? skad ty sie urwales co?
r17 moze max5 pelnych klanow, w ciagu pol roku mielismy chyba z 3-4 rozne akademie/przedszkola bo sie rozpadaja ...
co my niby mamy zaoferowac w zamian za sojusz? ze ich nie bedziemy oblegac? ale caly serwer wie ze po zakonczeniu wojny ustalilismy pokoj na serwerze, wiec co ze mamy im dawac s1 ktora zdobylismy w dlugiej i neilatwiej wojnie? powaznie?
a wiesz ze mniejsze klany nie lubia zadnego klanu top 1? bozabiera on im najlepszych graczy....

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
15-07-2017 10:27 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodam do kasacji jeszcze idiotyczne bany opów dla ludzi, którzy niemal nic nie zawinili - jakaś pioseneczka, tekst "mam to w d" czy "jestem pizzz" i 1-2-3 dni, ktoś się wkurza, bo widzi jak inny za sprawą C czy opa dostaje przywrócenie z bana stałego na jedynie 4-5 dni.

Loteria - temat rzeka, napisałem 1 temat, że przez loterię ludzie odejdą z serwerów dawno temui, bo wywołuje ona ogromną frustrację. Znam przykład z ostatniej loterii, że ktoś nie trafił ani razu na nic [ŁPC, item, premka, runa] tylko złom i skasował konto, pisząc wulgaryzmy na sb. BTW ja też na nic innego nie trafiłem. Tak samo przy starej loterii, klan top1 trafił kilka razy przedmiot, które na tamtym etapie przeważyły wyniki wojny z klanem top [notabene, top2 wygrywał z top1] taka jedna loteria i zmienił się układ sił, chyba jakoś piła była zbyt OP, ale nie docierało to do administracji. Sushi wydawał się rok rocznie na święta chyba pijany. Tak czy owak 90% graczy z klanu top2 już dzisiaj nie gra,

KW - umagi. Wiesz C, że kiedyś gdy wylosowałem +8/14 sposta/zwiny to mi gratulowano farta w klanie, a +1 atak, to krew zalewała innych? To co zrobiono z umagami to jest to spłycanie gry o jakim mówi kacik, każdy już czeka na endowego umaga i narzeka, że np. ma 1/4 dmg+14 sposta, ale nie ma 3 plusa.

Epiki - kolejny kamień milowy w kasacji graczy, myślę, że główny, poza loterią, to właśnie nieproporcjonalnie szybki drop epików klanu top1 sprawił, że klan top2 mający z nimi wojnę został odsadzony. Nic dziwnego po miesiącu w klanie top1 było już mnóstwo epik speedów, demonów 2h etc. etc. Epiki to świątynia frustracji. Gracze, którzy trafiają jakieś kosmiczne przedmioty typu epik jastrzębie nietopera, lewitacji, elfie/giętkie/tygrysie nocki i podobne speedy, pająki młodości, celki, lewity, demoy waki, PN/biegłości, samobója...wiecie o co chodzi. Często taki postacie mają 3/4 unikatów epickich i stykają się z takimi jak ja, którzy wydropią gołego speeda i epik przeklętą korbę, gołego jastrzębia, totalny brak nocek, orchy, demonów 2h i 1h. Epiki sprawiły, że farmy stały się kozakami, a kozaki farmami, dodatkowo zabiły handel. Zabiły na amen, nie uszczupliły.

"Nowości" w tym runy, talki, brak balansu. BW jest grą, w której nie da się prowadzić normalnie postaci. Pisałem o tym dawno temu. Sprzedajesz db giętkie nocki i kupujesz sobie leg dsk.

Ile to różnicy? 14 zwiny. Załóżmy, że miało to miejsce z 2 lata temu. Nocki za 20kk dla kogoś to by mogło wystarczyć by wbić sobie +4/5 zwiny. Co dalej? Wchodzi patch +3 staty bojowe i ktoś kto kupił nocki dostaje wścieklicy, a teraz jeszcze wchodzi temat z "podnoszeniem" i typ, który z grosze kupił sobie giętkie nocki będzie miał takie w epiku. Ja np. jakiś czas temu wydropiłem db demon kastet biegłości, oczywiście wywaliłem go do sklepu. I co? Teraz ktoś kto kupił go po cenie złomu będzie go sobie wbijał na epika? Tak samo teraz nie wiem czy kupować te złomy z dobrymi sufami i prefami na aukcji, bo Sushi wrzucił wakacyjny temat z przegrzanej słońcem głowy.

Talki i runy i kompletny dysbalans postaci. Podziwiałem jednego typa, że gra ŁM, ostatnio gorączkowo pytał sushiego czy będą jakieś zmiany. Podbijał temat, dostawał za to +1 od moda na forum i czekał czy sushi łaskawie spojrzy swym królewskim okiem na błaganie robaka. Nic z tego, sushi rozpisuje się jedynie w debilnych nic nie znaczących tematach jak "puściłem pielgę, a potem kupiłem opcje premium, chcę by mi skróciło pielgę [ skrócenie wypraw po wykupieniu usługi ]. Tam to Sushi rozpisał się jak nigdy. Zachowanie Sushiego to osobny cały temat, nie post. Olewanie tematów na forum, brak odpowiedzi albo lakoniczne, często niezwiązane z tematem. Ktoś pisze do Sushiego poematy prosząc o odpowiedź, a Sushi wpadnie do tematu i odpisze na jakiś post usera w nim "czy można zrobić tak by epik świecił się na różowo, bo mam różowe ściany w pokoju" i Sushi odpisze "nie wiem, możesz samemu sobie napisać skrypt albo założyć różowe okulary". A do tematu się nie odniesie. Zresztą te wszystkie nowe tematy, terminy z obsuwą o rok, "rzeczy do zapisania w zeszycie", nieobecności po 2 miesiące tłumaczone przez Konrada coraz to bardziej śmiesznymi tekstami

Sushi spadł z K2
Sushi ma H1-H15
Sushi walczy z powodzią w Kambodży
Sushiego porwało ISIS
Sushi jest w podróży do wnętrza Ziemi

Zachowanie Admina jest kolejną cegłą kasacji graczy, bo widzą, że gra się nie rozwija, nie ma koncepcji [vide temat Sushiego o co toczyć wojny. Przeczytajcie go], naprawdę żadnej koncepcji. Nieustanna beta i czekanie i czekanie. Rzucanie kości "nowości" i żarcie się forumowiczów, mija termin poprzednich "nowości", a już są wrzucane propozycje nowych. Większość zmian można robić od ręki, na już. Ale nie...

Wiesz co C?

Jeżeli gracze kasują się przez pustakowanie to także wina wasza - BWTeam, bo nie daliście przez 10 lat żadnego schematu wojny i szybkiej odbudowy. Nie wymyśliliście nic i doprowadziliście do patologii, że jedyną rozgrywką i pogbnębieniem graczy w wojnie jest pustakowanie. Zwalanie winy na graczy jest chamskie, bo kasacja graczy następuje z winy Twojej, Sushiego i Konrada. Tylko i wyłącznie. Wszystkie wasze działania albo zaniechania są katastrofalne i pełną winę ponosicie TYLKO I WYŁĄCZNIE WY. Może uderzcie się choć raz w pierś i zachowajcie się jak przystało na mężczyzn i nie mówcie, że to gracze są winni. Choć raz.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
15-07-2017 11:06 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Kylin
Moderator


images/avatars/avatar-25491.jpg

Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 300
Klan: Uroboros
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamykam temat

Na prośbę autora.

__________________
R1 : Kylin

Moderator:

System gry


Pytania/zażalenia/uwagi/pomysły/propozycje - wiadomości kierować na PW

Zamknąłem temat, który chcesz reaktywować/uzupełnić pisz wiadomość najlepiej z linkiem do tematu

16-07-2017 13:53 Kylin jest offline Szukaj postów użytkownika: Kylin Dodaj Kylin do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY zazębione oblężenia... po latach...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH