Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R7 Maksymalny próg łpc zmniejsza szanse na kilka dodatnich umagów? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Maksymalny próg łpc zmniejsza szanse na kilka dodatnich umagów? 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
realny
Triple Ace


Data rejestracji: 14-02-2009
Postów: 154
Kraina: Necropolia II

Angry Maksymalny próg łpc zmniejsza szanse na kilka dodatnich umagów? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Anubis
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu:

dzis 23 raz z rzedu wylecial mi pojedynczy umag na lokacji kuznie.
zanim dobilem do maksymalnego progu podwojne umagi wpadaly ok 1x na 7-9 prob, a odkad dobilem do progu 24999 leca non stop pojedyncze dodatnie 1/4 dmg i co jakis raz zdarzy sie -2 sily czy tam - 2 sposta itp.

Krew juz mnie zalewa zwlaszcza, ze mam wszystkie premie czasowe aktywne na postaci co daje wg tabelki http://forum.bloodwars.interia.pl/attach...tachmentid=3165 21% na podwojny umag, wiec conajmniej 4 razy powinien wpasc od tego czasu, a tu nic! nie wspominajac, ze jeszcze nigdy z zadnej lokacji nie wpadl mi potrojny umag!

Czy to ja jestem taki pechowiec czy cos tu sie delikatnie mowiac popierdzielilo?!
Szlag mnie trafia jak widze jakie podwojne i potrojne umagi ludzie wyciagaja przy np 2k lpc i to nie jednokrotnie!

__________________
r7 - Anubis
r11 - Triste
26-06-2017 21:24 realny jest offline Szukaj postów użytkownika: realny Dodaj realny do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pechowiec
Jedna oosba bedzie miala 80 pojedynczych pod rzad a pozniej 20 samych podqojnych a druga bedzia miala dokladnie co 4-5 umag podwojny
Zeby sparwdzac czy % sie zgadzaja potrzebujesz DUZO wiekszej proby....

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
26-06-2017 21:38 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pamiętasz jak grałeś w "planszówkę" gdzie trzeba wyrzucić np. 1 żeby "wystartować" pionkiem?
I pewnie też tak miałeś, że ktoś trafił te 1ki i wystawił wszystkie pionki, a Ty nadal próbowałeś wyrzucić?

Dokładnie tak samo to działa tutaj, czyste prawdopodobieństwo.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


27-06-2017 12:46 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
realny
Triple Ace


Data rejestracji: 14-02-2009
Postów: 154
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez realny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no ale ponad 20 prob nieudanych przy 21%??

poklikam do niedzieli, jak nadal beda wpadac same pojedyncze to chyba zwroce sie do jakiegos magistra, zeby mi wyjasnil jak dziala prawdopodobienstwo bw, bo to sa jakies jaja

__________________
r7 - Anubis
r11 - Triste
27-06-2017 15:19 realny jest offline Szukaj postów użytkownika: realny Dodaj realny do Listy kontaktów
sidorf
Lord


images/avatars/avatar-13009.jpg

Data rejestracji: 21-01-2007
Postów: 252
Klan: Black Horizon
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia XI
Skąd: wiesz ze ja istnieje??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie trzeba mieć magistra z matematyki, żeby to wyjaśnić. W przypadku bw bardzo często dochodzi do paradoksu hazardzisty: https://pl.wikipedia.org/wiki/Paradoks_hazardzisty
27-06-2017 17:17 sidorf jest offline Szukaj postów użytkownika: sidorf Dodaj sidorf do Listy kontaktów
realny
Triple Ace


Data rejestracji: 14-02-2009
Postów: 154
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez realny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no wlasnie dlaczego jak sam to ujales w bw bardzo czesto dochodzi do paradoksu hazardzisty?

__________________
r7 - Anubis
r11 - Triste
27-06-2017 20:18 realny jest offline Szukaj postów użytkownika: realny Dodaj realny do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ty chyba nie czaisz na czym polega ten paradox ziomek XD

weź walnij z 500 prób chociaż i wtedy mów, że tragedia bo same pojedyncze, a nie

nie ogarniasz prostych zasad i tyle

jak masz 21% to myślisz, że na 20 prób, 5 będzie po twojej myśli??


Rzuć monetą, masz 50% na orła i 50% na reszkę

jak 100 razy z rzędu wypadnie Ci orzeł, to znaczy, że jednak masz 100% na orła, czy tylko 50%?

czy może 33% bo może stanąć na kancie? :p

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
27-06-2017 20:34 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
sidorf
Lord


images/avatars/avatar-13009.jpg

Data rejestracji: 21-01-2007
Postów: 252
Klan: Black Horizon
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia XI
Skąd: wiesz ze ja istnieje??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywistym jest, że to był skrót myślowy. W przypadku graczy dochodzi do tego paradoksu. No bo nie wiem w jaki sposób kod gry miałby mieć zaburzenia podobne do ludzi.
27-06-2017 20:49 sidorf jest offline Szukaj postów użytkownika: sidorf Dodaj sidorf do Listy kontaktów
realny
Triple Ace


Data rejestracji: 14-02-2009
Postów: 154
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez realny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co wy myslicie, ze te 23 (juz 24) pojedyncze umagi to dostalem tylko z tych 24 kw?
niech zrobia taki wykaz ilosci dodatnich umagow umagow jak kliknietych i udanych wypraw to sami zobaczycie, a nie pierdzielicie jakbyscie tylko wy wiedzieli o co chodzi w prawdopodobienstwie..

POZA TYM ja tak jak w temacie spytalem czy przy wbiciu max lpc na lokacji pojawia sie jakis ogranicznik losowania 1+ dodatnich umagow, a wy sie rozwodzicie tutaj nad matematyka heh

__________________
r7 - Anubis
r11 - Triste
28-06-2017 13:41 realny jest offline Szukaj postów użytkownika: realny Dodaj realny do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to odpowiem ci konkretnie na pytanie podajac swoj przyklad - robilem lokacje tez z full bonusami po dojsciu do max il punktow i mi sie procenty jak najbardziej sprawdzaly - czyli poprostu jestes pechowcem...

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
28-06-2017 13:48 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
bujak
Lord


images/avatars/avatar-4720.gif

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 338
Kraina: Moria V
Skąd: Qtno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nawet możesz nie wiedzieć że dostałeś podwójny efekt, bo mógł dojść minus i zzerować 2 efekt, albo połączone 3 jednakowe statystyki i na 1 rzut oka wygląda jak pojedyńczy.

__________________
r13/15:Siratha
ID: 3696 / 94
28-06-2017 14:16 bujak jest offline Szukaj postów użytkownika: bujak Dodaj bujak do Listy kontaktów
realny
Triple Ace


Data rejestracji: 14-02-2009
Postów: 154
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez realny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiem o tych 'ukrytych podwojnych bonusach' dlatego umagi zawsze sprawdzam w sali wiekszych run

__________________
r7 - Anubis
r11 - Triste
28-06-2017 17:02 realny jest offline Szukaj postów użytkownika: realny Dodaj realny do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R7 Maksymalny próg łpc zmniejsza szanse na kilka dodatnich umagów?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH