Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Propozycja wprowadzenia nowej strefy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Propozycja wprowadzenia nowej strefy 4 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Propozycja wprowadzenia nowej strefy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Propozycja wyglada nastepujaco.
Tworzy sie nowa strefa 5.1/4.1/3.1/2.1/1.1( nazwijmy ja High)
Ci ktorzy przejda do wyzszej strefy nie moga atakowac i oblegac strefy niższej.nie moga tez oblegac i pustakowac strefy nizszej. Do oblegu moga dolaczyc tylko gracze ktorzy sa w tej samej strefie. Co do bonusów z przejscia do strefy high to nie wiem. ADM niech mysli

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
13-07-2017 20:59 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

RE: Propozycja wprowadzenia nowej strefy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SPFY napisał(a)
Propozycja wyglada nastepujaco.
Tworzy sie nowa strefa 5.1/4.1/3.1/2.1/1.1( nazwijmy ja High)
Ci ktorzy przejda do wyzszej strefy nie moga atakowac i oblegac strefy niższej.nie moga tez oblegac i pustakowac strefy nizszej. Do oblegu moga dolaczyc tylko gracze ktorzy sa w tej samej strefie. Co do bonusów z przejscia do strefy high to nie wiem. ADM niech mysli


Ale wyższa wyższą już może pustakować? Smile
Co to wtedy zmieni? Smile
13-07-2017 21:27 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuję wprowadzić 6 strefę, na której nie da się nic zbudować.

Pozdrawiam Tongue

__________________

14-07-2017 00:54 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Propozycja wprowadzenia nowej strefy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH