Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Nieregularnik eR-8-nascie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Nieregularnik eR-8-nascie 23 Ankieta - średnia ocena: 5,65
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
artifex
Lord


Data rejestracji: 04-09-2007
Postów: 316
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Skąd: od mamy

Nieregularnik eR-8-nascie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od jakiegoś czasu szukam rozwiązania na zbliżający się nieuchronnie moment, gdy mój notatnik powie mi stop - głębiej nie wsadzisz, więcej nie zmieścisz.
Siedziałem, myślałem, rozpatrywałem jak rozwiązać ten problem.
I nagle wtedy, pojawił się on - ten jeden, jedyny, genialny i zarazem prosty pomysł - wszystkie drogi prowadzą na forum! (przeważnie do sosnowca, ale tylko w stanie nietrzeźwości).
A gdyby tak przelać bogactwo notatnika na forum, dodać odrobinę twórczości i niusuf z kochanego serwera, oraz odrobinę związku x?

Tak, to jest to.
Z niekrytą dumą i radością przedstawiam Państwu pierwszy i jedyny felieton z życia najlepszego z serwerów - R18.



Bez dalszego zwlekania, przechodzę już do meritum.


Odcinek I - dobre złego początki


Jak wiecie, w ciągu ostatnich 3 miesięcy dużo się wydarzyło, wojna, skargi, bany, wulgaryzmy, skargi, bany, wulgaryzmy, skargi, bany. Brakowało tylko tego co zwykle - miłości.
B13 - przedupcyło wojne, w sumie żadne zaskoczenie
Teleranek - bije pozostałe r-ki, niby najlepszy, ale r16 szuka rozwiązania, podobno planują przepchnięcie podobnej ustawy co PIS. Chodzą plotki, że ich lider jest w bliskich relacji z Pawłowicz i Kaczorem (1szy wagonik, lub środkowy, nie wnikam)
FA - jest trochę jak oszczędności w OFE - niby były, ale tak jakby ich nie było, a na dzień dzisiejszy nima i nie będzie.
TDE - jest tam Skun, pyta Dyktatora o zgodę nawet na sikanie, nie lubię go, wiec szkoda czasu na większy komentarz.
VIK - elyta wróciła do domu, podobno przeprowadzamy jakieś remonty. PS - koles to lewak, który twierdzi, że PIS jest bardziej lewicowy niż banderowcy, marzy mu się komuna
300 - buachachachachacha. Tyle.
N2L - całkiem spoko, lubią opozycje, piwo, po kilku remontach w B13 uznali, że nuda i wolą bić wendole.
BK - za namową Kaleba założyli nowy biznes - podobno nawet nieźle prosperuje i są już pierwsze zamówienia z Haiti. Kaleb 21:28 -> Chodowle jedwabnikow załóż
BH - Bimber nadal pędzi Bimber, wiecznie na bani, pod osłoną nocy i z prędkością dochodzenia kolesia znaleźli akademie (albo akademia znalazła ich). Ciekawa historia do zbadania.


Opinia naszego dziennikarza, który jest już na miejscu - kkoles 19:15 -> ujdzie, ale z bulem dopy

Tyle w formie podsumowania wojny i sytuacji powojennej.

Z plotek i ploteczek;

Były bany za pustaki, był bany za ataki, były bany za namawianie do nękania klanu przez inny klan, teraz ktoś odnalazł nową metodę;
Ejber88 09:50 -> niebywałe
Ejber88 09:51 -> jak ktoś nie daje rady wygrać aukcji to zgłasza

Gratuluję inwencji twórczej!

Koledzy nie są już kolegami. Czuję pustak/bolec dla Condzia ;s
Cpt.Conrad 15:15 -> Dynia glaak?
Arbuzowa Dynia 15:17 -> Jasne, napisałeś w pw ze gardsisz mną to teraz chętnie wbije!

Zawsze wina tuska...
Tonald Dusk 20:04 -> Skiper tak możesz straszyć swoją mame...
Tonald Dusk 20:04 -> komunista...
No i wiadomo; aury
Pan Majster O_o 17:19 -> przecież jak mam aurę to jak mogę wygrać na expe ?

Popularny alchemik serwera po 24-godzinnych badaniach wynalazł remedium
SABATON 20:49 -> ona to antidotum na viagreBig Grin

Zeus dostaje rady, ale ich nie dostaje
Nika22 15:08 "> Zeus powiem ci nic ci nie powiem



Na zakończenie 1szego odcinka, z niekrytym bólem serca i żalem, chciałbym wspomnieć o kilku reliktach przeszłości.
Pożegnajmy;

Majstra - wiedział wszystko, ale w sumie nie wiedział nic, na zawsze przegrany i z pustakiem
związany. Podobno już prawie miał s1 - no ale wina aury
Pan Majster O_o 11:15 -> tak samo zeus pisał z dynią, że chcą spalić tele, xD

Moczny_lycan - eks-Top1, zawsze prawilny, pałał nienawiścią do wendoli - to był tłumaczyło
ich przesadne farmienie. Jeden z 6 informatorów w B13 przyznał, że Lycan
dostał od opa dodatkowe +69% szansy na rune z wendoli. Zazdro!
Mroczny_Lycan 13:41 -> mam to gdzieś
Mroczny_Lycan 13:55 -> zesztywniałeś od tego ?
Mroczny_Lycan 13:57 -> już jesteśmy na etapie wendola w 3
Mroczny_Lycan 13:57 -> może za rok zrobimy w 2

Tymiano - pierwszy i ostatni król tosterów serwera. Geniusz finansowy i specjalista od
skrobania ścian. Jest przyczyną braku tosterów we wszystkich europejskich
biedronkach. Czekam z nadzieją, aż pozwoli mu odkupić od siebie chociaż jednej
malutki tosterek - wiadomo, na raty. Miał obszerne znajomości, każdy wiedział że
ban w cenie oblegu na tymka.

Lenino 16:20 -> peny przeciez jak ja bede na kolanach to dalej bede na ciebie z
gory patrzyl to co za roznica
Pennywize 16:20 -> owszem bedziesz patrzyl z gory, na moje stopy
Lenino 16:23 -> ja czekam na kolejne oblegi, sprawa juz jest u szeszeja

Nahel Ifrija 15:16 -> bylo chwile spokoju i zas ostał sie lenino aka carbonara i
znow ferment...


To na tyle z 1szego sprawozdania.

Z harcerskim pozdrowieniem.
Penny.


Edit1;
Nika22 21:39 -> no wlasnie Peenny ma racje

Nie bójmy się tego przyznać.


Edit2;
Specjalnie na życzenie Condora;

Cpt.Conrad 18:30 -> Sub zamiast oddawac, kasuj
Pennywize 18:31 -> Con, dlaczego nie doradziles tego samego Zegiemu? Big Grin
Cpt.Conrad 18:33 -> To byla inna sytuacja, Zegi zostal w klanie ;p
Cpt.Conrad 18:38 -> Pennywize ponadto w przypadku Zegiego to on prosił mnie o przejęcie Big Grin
Dyktator 18:47 -> Zegi Cie nie prosil o przejecie ;p
Dyktator 18:47 -> sam sie zglosiles ze bys chcial lepsze konto bo nie ogarniasz zrobienia czegos ze swoim xD

Cpt.Conrad 12:36 -> Słaby jestem to muszę sie tłumaczyć ;D
Pryta 12:38 -> nie condziu, w ciebie wchodzi sie jak w maslo :>
Pryta 12:39 -> na jakim koncie bys nie gral

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez artifex: 28-07-2017 08:27.

23-07-2017 13:58 artifex jest offline Szukaj postów użytkownika: artifex Dodaj artifex do Listy kontaktów
Conradx
Double Ace


Data rejestracji: 02-06-2017
Postów: 109
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tym tematem jest jak z większością seriali, trzeba przebrnąć przez "pilot" i liczyć, że dalej będzie lepiej. Póki co to 4/10.
23-07-2017 14:10 Conradx jest offline Szukaj postów użytkownika: Conradx Dodaj Conradx do Listy kontaktów YIM Account Name of Conradx: Konrad
kkolles
Full Member


Data rejestracji: 05-01-2012
Postów: 58
Kraina: Necropolia
Skąd: Bogdaniec (Gorzów Wlpk.)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://media.giphy.com/media/3oKIPn8QBSAQtdHVy8/source.gif
jako naczelny lewak i komunista popieram, nie jak ten młody chłopak w gifie :v
23-07-2017 14:40 kkolles jest offline Szukaj postów użytkownika: kkolles Dodaj kkolles do Listy kontaktów
artifex
Lord


Data rejestracji: 04-09-2007
Postów: 316
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Skąd: od mamy

Autor tematu Temat rozpoczęty przez artifex
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony


Odcinek II - Nie ma winy bez przyczyny


Kolejny odcinek chciałbym rozpocząć od wywiadu.
Moim gościem w dniu dzisiejszym był Benia, który przedstawił mi swoją historię. Są to zdarzenia autentyczne, dramatyczne i bardzo smutne, dlatego z tego miejsca mam do Was wszystkich ogromną prośbę; Nie bądźcie obojętni na ludzką krzywdę, nie wolno bagatelizować dramatu innych ludzi.
Radzę usiąść wygodnie i w ciszy, jest to opowieść przykra i bolesna, dlatego niektórym mogą przydać się chusteczki (nie, nie te nawilżane).

Pennywize 22:16 -> Witam serdecznie i dziękuje za twoja wizyte.
Benia 22:16 -> Witam, jestem Benia
Pennywize 22:17 -> Prosze, powiedz cos o sobie
Benia 22:17 -> gram w bludłars w klanie VIK
Pennywize 22:18 -> Zapropnowalem ten wywiad, aby poruszyc kilka istotnych kwestii, ktore wydarzyly sie ostatnio na r18
Pennywize 22:18 -> Zacznijmy moze od AK oraz 3v3.
Pennywize 22:18 -> Jakie sa twoje pierwszy mysli, gdy trafiasz na r3/r7/r16
Benia 22:18 -> mam odpowiadać szczerze tak?
Benia 22:19 -> mało mnie interesuje na kogo trafiam
Benia 22:19 -> bardziej interesuje mnie rezultat
Benia 22:20 -> nie sprawdzam jak kto wbija
Benia 22:20 -> ważne, że ja wbiłem dobrze
Benia 22:20 -> i zrobiłem robote
Pennywize 22:22 -> Doskonale, przejmy wiec dalej
Pennywize 22:22 -> Porozmawiajmy teraz o napiętej sytuacji pomiedzy Toba, a klanem S_V
Pennywize 22:22 -> Jakie sa wasze obecnie relacje, co sadzisz o tym klanie i jego czlonkach - np o krystku27mm
Benia 22:22 -> nie wiem jak to nazwać, pozwól, że opowiem
Benia 22:23 -> byłem dłuższy czas w wyżej wymienionym klanie, wiele dla niego zrobiłem
Benia 22:23 -> można rzec, że byłem tam liderem, bo Krell niewiele zrobił
Benia 22:23 -> począwszy od opisu klanu, po ważniejsze rzeczy tj. areny (wtedy się tym interesowałem, teraz nie mus
Benia 22:23 -> nie muszę, z racji tego, że jestem w cywilizowanym klanie)
Benia 22:24 -> poczułem potrzebę pomocy innemu klanowi, a dokładniej Spartan 300
Benia 22:24 -> napisałem klanówkę, że idę tam na około tydzień i kto chce, może iść ze mną
Benia 22:24 -> ku mojemu zaskoczeniu wraz z zakończeniem ekspedycji zostałem z klanu wyrzucony
Benia 22:24 -> praktycznie bez podania przyczyny
Benia 22:25 -> jakoś wielce mnie to nie zabolało, ale uważam, że tak nie powinno się robić osobie, która dla klanu
Benia 22:25 -> zrobiła praktycznie wszystko
Benia 22:25 -> obecnie klan SV mam głęboko w poważaniu i mam ochotę pozbawić ich wszystkich interesujących kwadratów
Pennywize 22:26 -> To bardzo przykre, jak Cie potraktowano.
Benia 22:26 -> pomogłem 300, lecz moja pomoc była niewystarczająca, jak widać klan ledwo zipie, aktywne sa 3 osoby
Pennywize 22:26 -> Z tego co mowisz, to Ty jestes jedynym pokrzywdzonym. Skad wiec ta niechec i jad od czlonkow klanu?
Benia 22:26 -> znalazłem schronienie w klanie VIK i czuję się tutaj w porządku
Benia 22:27 -> członkowie klanu twierdzą, że chciałem ich klan zniszczyć
Benia 22:27 -> namawiając do odejścia, a potem oblęgając ich
Pennywize 22:28 -> Uwazasz ze da sie zepsuc, cos co jest juz zepsute?
Benia 22:28 -> tak, da się
Benia 22:28 -> w inny sposób
Pennywize 22:28 -> Rozumiem.
Pennywize 22:29 -> Widze ze na twoich policzkach pojawily sie lzy, lzy smutku.
Benia 22:29 -> z jednej strony łzy smutku, bo przywołałeś te smutne chwile
Benia 22:29 -> ale z drugiej strony, łzy radości, że jestem teraz w klanie z kompetentnymi ludźmi
Pennywize 22:29 -> Mysle ze na dzis wystarczy, nie chce abys musial dalej wspominac o tych traumatycznych przezyciach
Pennywize 22:29 -> Teraz jestes bezpieczny, z nami, gdzie nikt Cie nie skrzywdzi.
Pennywize 22:30 -> Dziekuje serdecznie za poswiecony czas, oraz za twoja opowiesc, czy chcialbys jeszcze kogos pozdrowic?
Benia 22:30 -> chciałbym pozdrowić klan S_V, szykujemy dla Was bigos
Pennywize 22:31 -> Dziekujemy i milej nocy!
Benia 22:31 -> wzajemnie



Powyżej przedstawione wydarzenia obrazują dramat niewinnej osoby, która chciała tylko pomóc...
W związku z skomplikowanymi relacjami pomiędzy Benią, a członkami S_V postanowiłem coś z tym zrobic.
Z radością zorganizowałem klanowe Barbecue!
1szym zaproszonym miał być klan 300, no ale niestety

koles 23:08 -> - [ ROZWIĄŻ KLAN ] -
roodik 23:09 -> o, to w 300 będa tak robic
Benia 23:09 -> Bachus zamiast rozwiązać klan
Benia 23:10 -> to przekazał lidera xd
kkoles 23:10 -> najlepiej zainwestowane 30 dni premki xd

Coś im pękło i nie pykło - trudno, co mieli oddać to oddali.
Już wcześniej rozkładali się z prędkością boeingów wracających z UK z polskimi emigrantami, no ale teraz to zbliżają się do prędkości nadświetlnej

2gim i najważniejszym zaproszonym okazał się klan S_V - ku mej radości w mgnieniu oka i bez żadnych konwulsji, zaakceptowali zaproszenie

Messwithme 16:57 "> sluchajcie zawsze fajnie jest cos spalic albo miec spalone
Messwithme 16:59 "> penny ja sie oddaje do spalania na regularnej; D

Czas do końca gotowania bigosu: 10:51:10

Pierwsze danie prawie gotowe, stół będzie syto zastawiony, planowane jeszcze przynajmniej 2 kolejne dania, w tym jedno ciepłe.

Ci na górze dali przyzwolenie do naszego małego grillowania, a wręcz gorąco nas motywują do radosnego barbecue, oraz udanych aren klanowych

roodik 21:10 -> szarpnałem sie i pusciłem kulturalną klanówke

Nadawca: roodik
Tytuł wiadomości: [KLAN] Rogens, dymbek, kraven, patrycjusz, alba
Data wysłania: 2017-07-23 21:09:47
NASTĘPNA
Wiadomość dla wszystkich członków klanu.

Alba
gościnnie
jest.
ALE !
T NA AK.


Z uwagi na niecenzuralne elementy wiadomości, pozwoliłem sobie ocenzurować mały fragment tekstu, no jakieś 83%


Ostatnio dostrzegam na r18 powstające ogniska chorób (oby nie zakaźnych);

A) Problem z błędnikiem i pamięcia

Krystek27 21:28 -> klanu szukam
shiranai 21:29 -> przeciez masz
Taurus 21:29 -> A co z SV?
Taurus 21:30 -> Ostatnio plakales że Benia odszedł a teraz sam uciekasz?

B) Schizofrenia paranoidalna

Way92 12:35 -> odnazały? w lipie amber goldu ;D?
Way92 12:36 -> szczerze w dupie mam ambergold
Way92 12:37 -> bo daje przykłady a nie ze mnie one obchodzą

C) Permanentny wzwód

kkoles 16:59 "> ja zawsze popieram powiekszanie penisa poprzez dzialania w grach przegladarkowych
Persona Non Grata 17:49 "> pocieram trzon wolnosci xd
Death Gun 17:49 "> tak przy wszystkich??
Persona Non Grata 17:49 "> ja niemam sie czego wstydzic xD

D) Kompleks mniejszości - lub jak kto woli, microportu.
Dodatkowo zaobserwowano stan zapalny chrząstki pod kością 'rz'. To już 2gi taki przypadek, oby nie skończyło się epidemia

Krystek27 16:18 "> Penny Ty jestes mocniejszy od Beni
Krystek27 16:34 "> sztuka rzadna odpowiedzialem tylko Beni bo napisal ze robi w 3 to napisalem ze robie w 2 Smile
Krystek27 17:01 "> widzeSmile cienki jestes jak ja


Było o choróbskach, to dla odmiany coś radosnego - Kącik małego plastyka
Trochę mi się nie chciało, ale wyzbierałem wszystkie prace naszych pociech, kto wie - może rośnie nam nowy Matejko?

https://ibb.co/nETNxa
https://i.imgflip.com/1qej6u.jpg
https://scr.hu/79xf/u0cd9
CzłowiekRap 22:18 -> https://imgflip.com/i/1r5uas
ɹoʇɐʇʞʎᗡ uɐԀ 22:20 -> https://imgflip.com/i/1r5ugq
Pennywize 22:22 -> https://imgflip.com/i/1r5unq
ɹoʇɐʇʞʎᗡ uɐԀ 22:24 -> https://www.memecreator.org/static/images/memes/4599092.jpg
Nika22 22:27 -> https://imgflip.com/i/1r5uzs
ɹoʇɐʇʞʎᗡ uɐԀ 22:29 -> https://imgflip.com/i/1r5v6n
Pennywize 22:31 -> https://imgflip.com/i/1r5vau
C o n r a d 22:32 -> https://imgflip.com/i/1r5vd6
GdyNieMaDropa 22:39 -> https://imgflip.com/i/1r5vt4
GdyNieMaDropa 22:43 -> https://imgflip.com/i/1r5w3c



Otrzymałem również kilka propozycji reklamowych, które z radością tu umieszczę.
Może komuś pomogę, może zaszkodzę, albo ktoś się po prostu porzyga i będzie syf. Trudno powiedzieć.

Skiper 08:52 -> przyjme s5

Cpt.Conrad 18:34 "> Daj mu komuś 5s, wbij do tele i postaw obla na B13 ;D
Cpt.Conrad 18:35 "> To poproś Skipera, może sie skusi na obla ;D
Skun Junior 20:01 "> Pennywize... załatw mi s4 jakieś

Komunaa 19:56 -> ktos sie podzieli ludzmi?
Komunaa 20:05 -> ktoś coś?
Nika22 20:24 -> moze prawica mo
Komunaa 20:33 -> prawica lewica i dziewica?
Nika22 20:49 -> no a jak

Skun Junior 20:01 "> Pennywize... załatw mi s4 jakieś

roodik 21:48 -> O, Nika, chodz do nas Big Grin



Na zakończenie mojego wzw... wywodu chciałbym podziękować za wasz feedback.
Ilość wulgaryzmów na mojej skrzynce pocztowej wyniosła okrągłe 0 (przypuszczalnie może to mieć związek z nową srutówką sąsiada, no ale ani on, ani ja nigdy nie byliśmy zwolennikami gołębi pocztowych).
Za to feedback pozytywny - no miód na me uszy i cebulka na tym kałotorciku;

Tonald Dusk 18:16 -> Kaczyński tez nie widzi nic złego w tym co robi nic nowego...

gibongo 21:58 -> Zdajesz sobie sprawe, ze Twoj frlieton ciekawi mnie bardziej niz got
gibongo 21:59 -> Ja chcialbym zebys mial swoja partie
gibongo 21:59 -> Glosowalbym

Cpt.Conrad 22:57 -> Pisać sie naucz, amebo.

Pennywize 08:49 -> dzien dobry
gibongo 08:49 -> Witam prezesie

Crash 20:35 "> Tu akurat się z Tobą zgadzam w 100%

kkoles 16:23 "> bo jesli mialbym szukac czegos, co ci wyszlo, to wybralbym ten wlasnie nieregularnik

Ejber88 20:32 "> Prawda boli?
Taurus 20:35 "> Zobacz na Vik

SABATON 20:49 -> ona to antidotum na viagreBig Grin

Benia 11:01 -> Penny król

gibongo 20:21 -> Penny to prezes


No to do następnego.

Edit; Chyba

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez artifex: 28-07-2017 08:03.

27-07-2017 23:35 artifex jest offline Szukaj postów użytkownika: artifex Dodaj artifex do Listy kontaktów
kkolles
Full Member


Data rejestracji: 05-01-2012
Postów: 58
Kraina: Necropolia
Skąd: Bogdaniec (Gorzów Wlpk.)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem ukontentowany z nowego odcinka, chociaż chciałbym zwrócić uwagę na Twoje zakłamanie przy przejmującej historii Maćka-nie tylko on się wtedy wypowiadał, a i ucięłeś sporo swoich wypowiedzi, które mogły by być dla Cb niewygodne-twórca powinien się całkowicie otwierać an krytykę i niczego nie ukrywać.

Czekam an następny odcinek, abym mógł z czystym sumieniem ocenić temat.
27-07-2017 23:46 kkolles jest offline Szukaj postów użytkownika: kkolles Dodaj kkolles do Listy kontaktów
artifex
Lord


Data rejestracji: 04-09-2007
Postów: 316
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Skąd: od mamy

Autor tematu Temat rozpoczęty przez artifex
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak. kazałem CI zamknąć ryj.
27-07-2017 23:49 artifex jest offline Szukaj postów użytkownika: artifex Dodaj artifex do Listy kontaktów
Yizashi
Triple Ace


images/avatars/avatar-25708.jpg

Data rejestracji: 24-06-2011
Postów: 216
Kraina: Necropolia; Necropolia IV; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nadawca: Krell
Tytuł wiadomości: Oble
Data wysłania: 2017-07-28 10:46:34
Bawi cie to?

bigos jednak nie smakuje

__________________
cytat:
grochts napisał(a)
cytat:
Paszczykłap napisał(a)
70 % i moją mordę ujrzysz Frown


to bierzesz ze Sobą pół litra i juz jest 110%, że będziesz;p

28-07-2017 10:50 Yizashi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yizashi Dodaj Yizashi do Listy kontaktów
Conradx
Double Ace


Data rejestracji: 02-06-2017
Postów: 109
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Drugi odcinek już znacznie lepszy, solidne 8/10.
28-07-2017 15:33 Conradx jest offline Szukaj postów użytkownika: Conradx Dodaj Conradx do Listy kontaktów YIM Account Name of Conradx: Konrad
untouchable
Junior Member


Data rejestracji: 24-09-2010
Postów: 22
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Coraz lepiej ci to idzie. Czekamy na trzeci odcinek

__________________
cytat:
Originally posted by Szeszej
Pisanie głupot nie jest karalne


28-07-2017 19:05 untouchable jest offline Szukaj postów użytkownika: untouchable Dodaj untouchable do Listy kontaktów
kkolles
Full Member


Data rejestracji: 05-01-2012
Postów: 58
Kraina: Necropolia
Skąd: Bogdaniec (Gorzów Wlpk.)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
artifex napisał(a)
tak. kazałem CI zamknąć ryj.


Dwulicowiec! Napisał tylko o tym, kiedy jest miły i grzecznie bierze udział w wywiadzie ukrywając swoją prawdziwą naturę! Nie o coś takiego wyszukiwałem najgłupsze stwierdzenia Korwina...
28-07-2017 19:07 kkolles jest offline Szukaj postów użytkownika: kkolles Dodaj kkolles do Listy kontaktów
SaintBlood
Triple Ace


images/avatars/avatar-7546.jpg

Data rejestracji: 17-01-2008
Postów: 241
Klan: Wiecznie Napaleni
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: Bytów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wincyj, dajta wincyj!

Wspomniany nawet jestem ^^ pośrednio i bezpośrednio też.

kkoles jak marzy Ci sie komuna to wiesz, pw Wink

__________________
______________________________________

Komuna
30-07-2017 19:10 SaintBlood jest offline Szukaj postów użytkownika: SaintBlood Dodaj SaintBlood do Listy kontaktów
artifex
Lord


Data rejestracji: 04-09-2007
Postów: 316
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Skąd: od mamy

Autor tematu Temat rozpoczęty przez artifex
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony


Odcinek III - Pamiętniki z wakacji


Lato w pełni, okres urlopowy również. Jak każdy uczciwy i solidny pracownik zacząłem należny mi i ciężko wypracowany urlop (podobna kwestia sporna, bo każdy ma swoją prawda, ale wiadomo - moja jest mojsza). Rozglądając się za odpowiednim celem podróży, rzucił mi się w oczy pewien kurort położony wysoko w górach w Skandynawii.
Mawiają że jest tam zimno i podobnie jak w Łodzi - sklepy tylko do 22:00, a na najbliższy gdzieś w sąsiednim województwie. Podobno kurort jest zlokalizowany tak wysoko, że widok zapiera dech w piersiach i powoduj stracho-biegunkę (o ile można coś dostrzec po przez chmury o konsystencji budyniu, jednak lepsze to niż krakowski śnieżno-brunatny smog), a na ulicach łatwiej spotkać umorusanego we krwi vikinga i królową smoków, niż ciapatą ofiarę wojny w rurkach i ajfonem 15es w rece.
No nic, raz się żyje więc jadę, zesram się w kraju z nudów, albo tam ze strachu.

Zostałeś przyjęty do kurortu wypoczynkowego halo odbjur!

No nie powiem - fajnie. Zimniej niż w lodówce roodika, mroczniej niż w bojówkach terytorialnych macierwicza i gwałcą więcej niż w VIK-ach. Trochę dużo to samców, no ale ktoś gwałcić musi - wiadomo.

Pennywize 20:54 -> na Mysie zawsze mozna liczyc.
Persona Non Grata 20:55 -> W tym klanie tylko na monie
Persona Non Grata 20:55 -> Potem stado samcow alfa

Dyrektor hotelu sprawia wrażenie zadowolonego, z mojego przybycia;

Dyktator 21:37 -> w koncu moge powiedziec ze osiagnalem co sie dalo na bw
Dyktator 21:37 -> brakowalo odwiedzin Pennego, teraz juz ten ostatni warunek jest spelniony!


Ale ten widok.... 1sza klasa, TDE z tej wysokości praktycznie nie widać (po za Skunem, ale to chyba kwestia głowy większej od arbuza), o SV nie wspominając. Na marginesie - podobno festiwal bigosu i golonki trwa w najlepsze, a rolę bezczelnego arcykucharza zakonu zajął Benia.

Przechadzając się i podziwiając krajobraz, natknąłem się na jednego z tubylców. Mówią ze jest to jeden z nielicznych tu imigrantów, którzy poddali się dobrowolnej asymilacji, aczkolwiek zdania są podzielone.
Z nieukrywaną radością zaproponowałem wywiad, który pozwoli mi jak i Wam poznać więcej interesujących faktów, na temat tego przenikliwego miejsca.

Przed Państwem - Conrdnardo

[21:44] <Pennywize> Witam mojego kolejnego znakomitego goscia.
[21:44] <Pennywize> Na wstepie drogi Conradzie, poprosze o kilka slow o sobie.
[21:44] <Cpt_Conrad> Witam, uszanowanko.
[21:45] <Cpt_Conrad> Z imienia przedstawiał sie nie będę bo to oczywiste. Jestem mieszkańcem jedynego słusznego miasta - Kraków.
[21:45] <Cpt_Conrad> Ćwierćwicze na karku ale nadal w formie
[21:46] <Pennywize> Doskonale.
[21:46] <Pennywize> Pierwszym tematem, ktorym poruszymy bedzie relacja na lini Conrad - Dynia
[21:46] <Pennywize> Dlaczego jest taka orginalna, czasami zimna, a czasami plomiennie lososiowa?
[21:48] <Cpt_Conrad> Zdecydowanie Dyniacz jest Magdą, to ja zaspokajam jego głód. Dyniak to bardzo sympatyczny młody gentleman.
[21:48] <Cpt_Conrad> Jednakże bardzo wrażliwy, podobnie jak żołądek Magdy.
[21:48] <Pennywize> O zoladku Magdy slyszalem wylacznie plotki, ale wiadomo - kazda plotka ma w sobie odrobine prawdy
[21:49] <Cpt_Conrad> W gruncie rzeczy to dobry chłopak, chociaż na swój sposób mocno specyficzny.
[21:49] <Pennywize> Co masz na mysli mowiac 'specyficzny'?
[21:50] <Cpt_Conrad> Otóż to osoba, która potrafi sie obrazić o to, że mu napiszesz że nie wbijał dzisiaj do ekspy Big Grin
[21:51] <Cpt_Conrad> następnie przez kilka dni Ci nie będzie pomagał, nie będzie sie do Ciebie odzywał a po upływie tygodnie nie było tematu ;D
[21:51] <Pennywize> Rozumiem, doprawdy zlozona i ciekawa osobowosc. Niemniej jednak nie mi oceniac.
[21:51] <Pennywize> Chcialbym Cie teraz zapytac o zupelnie inny temat
[21:52] <Pennywize> Odnies sie prosze tematu 'dolaczenia r18 do aren miedzyserwerowych', oraz ponizszego cytatu
[21:52] <Pennywize> Dwayne 21:05 -> Conrad przed 2 lata nie grałem aktywnie z top30 na 80 spadłem i teraz od marca ide do przodu
[21:53] <Cpt_Conrad> Od momentu dołączenia byłem tego samego zdania. My mamy przewagę poziomów a oni mają przewagę evo/umagów/eq. Uważam że to sprawiedliwe bo jak pokazała ostatnia arena, jesteśmy do pokonania.
[21:53] <Cpt_Conrad> Ten cytat to idealne zobrazowanie obecnego stanu umysłu graczy z r7, którzy są zdania iż należą im sie darmowe monety TYLKO DLATEGO, że ich serwer jest starszy.
[21:54] <Pennywize> Wiec zgodzisz sie ze mna, ze w pelni slusznie nazwalem go idiota?
[21:54] <Cpt_Conrad> Grałem na r7, od zawsze Dwayne był synonimem tego określenia, którego użyłeś.
[21:55] <Cpt_Conrad> Teraz jednak przybrało to na silę jak cena tosterów w biedrze.
[21:55] <Pennywize> Jak blisko mu do majstra? Przynajmniej pod wzgledem mentalnym. Myslisz ze kupil swoje iq w calosci, czy od urodzenia kupuje je na raty?
[21:56] <Cpt_Conrad> Gdybym miał oceniać tylko po wypowiedziach na sb i forum, rzekłbym iż Majster oraz Dwayne są połączeni więzami krwi.
[21:57] <Cpt_Conrad> Mają wspólną pulę IQ z której korzystają do podziału
[21:57] <Cpt_Conrad> ale jak podzielisz 30 przez 2 to i tak nei zostaje zbyt dużo ;/
[21:58] <Pennywize> Mysle ze to bedzie idealne podsumowanie tej smutnej postaci.
[21:58] <Pennywize> Przed nami kolejny i finalowy temat rozmowy.
[21:59] <Pennywize> Wielu z moich czytelnikow prosilo, abym z uzyciem moich metod dochodzeniowych dokopal sie do prawdy.
[21:59] <Pennywize> Prawdy na temat twoich postaci i ich przejmowania.
[21:59] <Pennywize> Gracze domagaja sie twojej lustraci. Odniesiesz sie jakos do tego?
[21:59] <Cpt_Conrad> Oczywiście, nie mam nic do ukrycia w stosunku do moich postaci.
[22:00] <Cpt_Conrad> Moją pierwszą postacią na r18 była postać o nicku Haiku ID= 20948. Postacią tą wstąpiłem do TDE gdyż wyczaiłem znajomy nick z r14 (Nicpoń).
[22:01] <Cpt_Conrad> Grałem sobie tą postacią do około 75 poziomu, po czym "ZrobieCiKuku" napisał klanówkę, że ma do oddania postać "Vivien"
[22:02] <Cpt_Conrad> Była to postać na około 100 poziomie ale strasznie zaniedbana, palniak który nie miał oświeconego. Postanowiłem przejąć tą postać i wyciągnąć z niej tyle ile sie da. W między czasie zbanowano kilka osób, przez co B13 zyskało przewagę w wojnie. Od słowa do słowa Sephius postanowił mnie przyjąć do Tele
[22:03] <Pennywize> Czy Sephius nie obawial sie, ze mozesz byc kretem pod rozkazami b13 i finansowanym przez sorosa?
[22:03] <Cpt_Conrad> Nie był obaw gdyż przyszedłem z polecenia "Death Gun" który mnie znał z r7. Wiedział że jestem koksem i to wspaniały transfer.
[22:03] <Cpt_Conrad> Nie był obaw gdyż przyszedłem z polecenia "Death Gun" który mnie znał z r7. Wiedział że jestem koksem i to wspaniały transfer.
[22:04] <Cpt_Conrad> Jednakowoż, pewnego razu Dyktator napisał iż jest do przejęcia konto, oczywiście pierwsza myśl padła na mnie abym wskoczył na lepsze konto. Jednakże uznałem iż wolę zostać na swoim (ten sentyment).
[22:04] <Pennywize> Dobrze ze o tym wspomniales
[22:05] <Pennywize> Mam zapis z rozmowy telegraficznej pomiedzy mna, Toba, oraz Dyktatorem.
[22:05] <Pennywize> Cpt.Conrad 18:30 -> Sub zamiast oddawac, kasuj Pennywize 18:31 -> Con, dlaczego nie doradziles tego samego Zegiemu? Big Grin Cpt.Conrad 18:33 -> To byla inna sytuacja, Zegi zostal w klanie ;p Cpt.Conrad 18:38 -> Pennywize ponadto w przypadku Zegiego to on prosił mnie o przejęcie Big Grin Dyktator 18:47 -> Zegi Cie nie prosil o przejecie ;p Dyktator 18:47 -> sam sie zglosiles ze bys chcial lepsze konto bo nie ogarniasz zrobienia czegos ze swoim xD
[22:05] <Pennywize> Dykta nie sprawia wrazenia zadowolonego z twoich poczynan. Skad brak wiary w Ciebie i twoje umiejetnosci?
[22:06] <Cpt_Conrad> Otóż w przypadku Suba to była inna sytuacja aniżeli z Zegim.
[22:06] <Cpt_Conrad> Dykta to taki skrzacik, stoi gdzieś z boku i tak zyga, takim patykiem aby podpuścić kogoś do jakiejś utarczki słownej. Uwielbia robić takie psikusy bo to kawał wrednego dziada ;D
[22:07] <Cpt_Conrad> tym samym były te słowa, które wypowiedział. Chciał trochę napsocić.
[22:07] <Cpt_Conrad> Najlepszym dowodem na to iż wierzy w moje umiejętności jest to, że nadal mnie nie wyrzucił z TELE chociaż chciałoby tego pewnie z 45 osób ;D
[22:07] <Pennywize> Brzmi to bardzo wiarygodnie i prawdziwie. Musze powiedziec ze twoja mimika twarzy i ciala, oraz gesty, wskazuja na twoja wiarygodnosc
[22:08] <Cpt_Conrad> W tym samym czasie konto M4gika przejął Zegi, który tym samym "osierocił" swoje stare konto. Z racji że był to już okres po wojnie a Dyktator nie chciał trzymać kont low-lvl (wtedy postać miała 104-106lvl)
[22:08] <Cpt_Conrad> to przejąłem moje aktualne konto z którym zostanę już do końca swej barwnej przygody na r18.
[22:08] <Pennywize> Nie czujesz sie troche zawiedzony, oraz zadrosny faktem, ze pojawilem sie w tele majac 74ty poziom?
[22:09] <Cpt_Conrad> Cieszy mnie niezmiernie obecność nowych osób, zawsze to powiew świeżości. Ponadto dzięki Tobie czuję sie jakbym był normalny, gdyż to miłe uczucie widzieć iż są bardziej zwariowane osoby niż ja.
[22:10] <Cpt_Conrad> Moją zazdrość wzbudza jedynie to, że dropisz a ja nie :/
[22:10] <Pennywize> Dziekuje CI za wywiad, doskonale sie bawilem i mam nadzieje, ze Ty rowniez.
[22:10] <Cpt_Conrad> Ja również, wspaniały wywiad!
[22:10] <Pennywize> Czy chcialbys jeszcze cos powiedziec, kogos pozdrowic, lub kogos zbesztac?
[22:11] <Cpt_Conrad> Nika nie zmieniaj sie, kocham Cie za Twoją erudycję. Majster na prezydenta, Krystek27 na premiera.
[22:12] <Cpt_Conrad> No i pozdrawiam cały Teleranek, najlepszy klan w dziejach BW!
[22:12] <Pennywize> Tym o to radosnie wazeliniarskim zawolaniem, zegnamy sie ze studia w Teleranku. Moim gosciem byl Conrad alias Condor.
[22:12] <Pennywize> Pozdrawiamy i do uslyszenia!


Wywiad otworzył mi oczy na wiele nieznanych wcześniej spraw, pokazał mi co jest czarne, co białe, a co łososiowe. Przebiegał on bardzo płynnie i przyjemnie (po za momentem gdy Conrdnardo wyrywał mi mikrofon, myśląc że to rożek czekoladowy, a z kamery zrobił sobie kucyka). Niemniej jednak ma w sobie potencjał, jest otwarty i żądnych pięcia się po szczeblach kariery.
A o to komentarz zainteresowanych, zaraz po przeprowadzonym wywiadzie;

Nadawca: Cpt.Conrad
Tytuł wiadomości: Re: pacz
Data wysłania: 2017-08-02 13:11:33
Myślałem, że poruszymy jakieś ciekawsze tematy. Dla przykładu: jak to jest być topową postacią na r18, tak ciekawą a zarazem kontrowersyjną. O mojej przygodzie z BW ;/ słabo sie przygotowałeś.

Trzeba to przyznać - ma przynajmniej poczucie humoru.
Jednakże takich ludzi szukamy, takich nam trzeba i takich lubimy. Stad też w mojej głowie urodził się pewien pomysł. Każdy pragnie rozwoju i samospełnienia, a może warto zaproponować mu posadę?

Tak - to jest to, niech Conrdnardo zostanie moim terenowym reporterem i specjalistą od wywiadów?.
Oferta pracy została już wysłana, teraz oczekuję tylko na odpowiedz mojego potencjalnego podwładnego.



Przejdźmy teraz do wiadomości z serwera i ze świata;

Kreuje nam się kolejna planktonogwiazda serwera;

Pennywize 21:53 -> mialem nadzieje ze skun cos napisze ciekawego
Pennywize 21:53 -> ale zbyt wiele od niego oczekiwalem
Pennywize 21:53 -> jedyne co pozostalo z nadziej to niesmak
Dyktator 21:54 -> co mozna oczekiwac po gosciu z nickiem skun?

Czuję potencjał, przy odpowiedniej ręce i zaangażowaniu Conrada, może coś z niego będzie.
Ma On jednak poważnego konkurenta...

Pennywize 11:12 -> Darku, jaka opinia o wayu?
kkoles 11:13 -> zgadnij
kkoles 11:13 -> czlowiek, ktory uwaza, ze wz to najslabsza rasa w zasadzkach
Pennywize 11:14 -> dziekuje.

Oraz 2giego...

Dwayne 21:05 -> Conrad przed 2 lata nie grałem aktywnie z top30 na 80 spadłem i teraz od marca ide do przodu

Kto wygra w plebiscycie na ogóra roku?
A może jakieś zakłady? Proponuje do Roodika - wiecznie pijany i przyklejony do lodówki, co prawda nie ma z nim wtedy kontaktu, ale przynajmniej nie ucieknie z kasą.


W teleranku szykuje się transfer, jest szansa że przebije on transfer nejmara do szejkowych paryżan, lub nawet transfer marchewki z grządki nr2, na grządkę nr5 w ogródku Sabatona

Cpt.Conrad 14:36 -> Wesou wbij na drzewo
Dyktator 14:37 -> nie wyjdzie
Cpt.Conrad 14:37 -> Ok ale jak wyjdzie to przyjmiesz Nike do klanu


Przy granicy też nie lubią abdula_emigrujemulacha

Nathan 15:45 -> dzieki. no tutaj to jest beka z pis


A Condorino rozdaje punktu (po zebraniu 15 obiecał nagrodę w postaci spaceru wzdłuż Wisły, w płaszczu krzyżackim i japonkach)

Cpt.Conrad 21:44 -> Punkt dla Pennego.


Na sosnowskim rejonie, nie jest kolorowo - trąci kupą i siusiakiem

kkoles 10:46 -> wolalbym o tym nie rozmawiac
roodik 10:46 -> aha, czyli wszyscy z Sosnowca :>
Benia 10:46 -> Ty też? nieźle

xKeRaDx 21:18 -> bawie sie siusiakiem


Czas kończy, bo właśnie rozpoczyna się cotygodniowy wieczór stand-upu, dziś występują;

1) Monika co do b13 nie chciała
Nika22 20:50 -> Abdul daruj sobie te guwniane linki co wysylasz

2) ZIko co twierdzi, że kiedyś grał w bw, tak w okolicach 1981 na atari dziadka adolfa
ZIKO 19:22 -> Pennywize nie warzne jest to co bierzemy ale co mówimy .

3) Duet Kulawy @ Rzolonciowykrul
Twiggy 22:03 -> Witam gracza Pennywize, Witam użytkownika kkoles
GdyNieMaDropa 22:04 -> @Twiggy to jest dyskryminacja i szufladkowanie na graczy i użytkowników :V
Twiggy 22:05 -> nikogo nie szufladkuje, oni są z najwyższej półki, jeśli chodzi już Ci o to :p

4) Demi - mój osobisty faworyt, człowiek wielkiego honoru i posiadacz największej sieci multi serwera. Mawiają, że Sabaton nie miał nawet połowy tylu kretów w Tele i N2L, co Demi muti.
Demiurgo 16:05 -> przeciez wiem ze w glebi duszy chcialbys zmienic nick na "Charytatywny Penny" i sprzedac za 1kk

To by było na tyle.
Czuję oczyszczony i na nowo ochrzczony...
Arbuzowa Dynia 22:40 -> Dyniawize


Niech Bóg ma was w swojej opiece!
Hail hydra.


Edit1;
Pilne sprostowanie od Dyrektora ośrodka wypoczynkowego - Halo odbjur

Dyktator 23:36 -> Tak co do wypowiedzi naszego kolegi Conrada o nie wywaleniu
Dyktator 23:36 -> Nie wiem czy ogladaliscie american horror story freak show
Dyktator 23:36 -> Byl tam "Meep", taka maskotka
Dyktator 23:37 -> I Condor u nas to wlasnie taki Meep
Dyktator 23:37 -> Chcialem zaznaczyc ze wyrazam zgode na upublicznienie tej wypowiedzi

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez artifex: 05-08-2017 23:42.

05-08-2017 23:19 artifex jest offline Szukaj postów użytkownika: artifex Dodaj artifex do Listy kontaktów
untouchable
Junior Member


Data rejestracji: 24-09-2010
Postów: 22
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Conrad miał rację, wywiad ci kijowo poszedł. Na szczęście nadrobiłeś dalszą częścią.

Ciężko mi tylko uwierzyć że gdzieś gwałcą więcej niż w VIK.

__________________
cytat:
Originally posted by Szeszej
Pisanie głupot nie jest karalne


05-08-2017 23:39 untouchable jest offline Szukaj postów użytkownika: untouchable Dodaj untouchable do Listy kontaktów
kkolles
Full Member


Data rejestracji: 05-01-2012
Postów: 58
Kraina: Necropolia
Skąd: Bogdaniec (Gorzów Wlpk.)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

+2 za wspomnienie o mnie
-2 za to, że napisałeś, że gdzieś gwałcą więcej, niż w Vik
+3 za to, że jest
-6 za coś, jeszcze nie wymyśliłem co

po zliczeniu pkt wychodzi, że odpowiedź to: pociąg odjedzie o 16:40
05-08-2017 23:46 kkolles jest offline Szukaj postów użytkownika: kkolles Dodaj kkolles do Listy kontaktów
Conradx
Double Ace


Data rejestracji: 02-06-2017
Postów: 109
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



Starałem sie jak mogłem, ze wszystkich sił! Jednakże wycisnąłem z tego wywiadu tyle ile sie dało.


Ps. Dyktator kłamie, kto w ogóle wierzy człowiekowi o nicku Dyktator. Ponadto to banita i recydywista.
06-08-2017 00:35 Conradx jest offline Szukaj postów użytkownika: Conradx Dodaj Conradx do Listy kontaktów YIM Account Name of Conradx: Konrad
Dynia
Triple Ace


Data rejestracji: 21-05-2017
Postów: 201
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wspaniałe
08-08-2017 13:54 Dynia jest offline Szukaj postów użytkownika: Dynia Dodaj Dynia do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oho nawet Ejber się załapał

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
08-08-2017 23:50 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dawaj wiecej penny, generalnie interesujace postrzeganie swiata z twojej strony ^^

__________________

16-08-2017 12:31 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
artifex
Lord


Data rejestracji: 04-09-2007
Postów: 316
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Skąd: od mamy

Autor tematu Temat rozpoczęty przez artifex
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony


Odcinek IV - Dramatyczny


Urlop przeminął, lato przemija, a dropa jak nie było tak nie ma.
Po 2 tygodniach błogiego lenistwa i średniego angażowania się w kierowanie r18 (wiadomo, ktoś musi pilnować tego grajdołku) potrzebowałem jeszcze tygodnia na odpoczynek po urlopie i aklimatyzacje na serwerze.
Cóż mogę powiedzieć, aktywność chatowa i społeczna przez pewien okres była tak smutna jak widok srającego psa. Nie było na co patrzeć, aczkolwiek patrzyło się ze zwykłej ciekawości i nudy.
Ostatni tydzień przyniósł nam jednak pewne ożywienie i szczyptę emocji.

Pojawiło się kilka rewelacji, przebijających doniesienia o starcie posłanki pawłowicz w konkursie miss sopotu 2018, a nawet o budowie 1szej linii metra w sosnowcu

Skun Junior 16:29 "> Skun Junior 16:22 -> ale jak nie masz 30% w postaci to lucek poprawia unik Smile tak samo kryt i traf

Teorie spiskowa zawsze modne, szanuje.
A takie nawet jeszcze bardziej;

Skun Junior 19:54 -> Pennywize jakis góru r18?

Jak pewnie wielu z Was zauważyło, Skunek stał się moim najnowszym i najlepsiejszym friendem (nie jestem do końca przekonany czy on również podziela moją opinie na ten temat).

Mimo skargi i 2 dniowego bana dałem mu 2gą szansę i możliwość rehabilitacji za błędy popełniane w okresie młodzieńczego buntu.
No nie powiem, pojawiła się we mnie malusieńka iskra nadziei na dropa po banie - ale jednak, nie dropi. A jak dropi po banie to tylko Zeusowi.

Próbowałem nawiązać kontakt ze Skunem i przedyskutować konsekwencję skargi, ale niestety był nieuchwytny niczym Rasia w czasach swojej świetności;

Skun Junior 10:26 -> Jedras nie wiem... ja tutaj żadko sie udzielam Smile


No nic, może za rok, może za dwa, a może już za 4 lata coś z tego będzie.


Pamiętną umowę handlową z SV raczej definitywnie zakończyliśmy.
Klan SV ukorzył się, co pozwoliło na finalizację obopólnych zobowiązań;

PapugiPiraci 22:44 -> Nikt nam nie pomoże bon wszyscy się boją tele

Jednocześnie zaproponował innego kontrahenta dla Vikingów;

Trollinek 22:53 -> Dużo czy nie, w końcu połowa się wysypie. Później weźmiecie za cel inny klan.

Nie powiem kim jest ten tajemniczy kontrahent, bo to jasne jak blond włosy Eitnietete.
O tym porozmawiamy w dalszej części programu.


Poprzednio informowałem o znalezieniu freelancera, który podejmie się pełnienie funkcji mojego terenowego reportera.
Z radością przedstawiam pierwszy owoc nieskalanego poczęcia Conrada.


[22:29] <Cpt_Conrad> Witam, moim dzisiejszym gościem będzie lider klanu Wikingowie.
[22:29] <Cpt_Conrad> Proszę, przedstaw sie naszym czytelnikom.
[22:29] <kkoles> Witaj Conradzie
[22:29] <kkoles> Jestem kkoles, z Bogdańca, znajomi mówią mi Darek, ewentualnie żyd
[22:30] <Cpt_Conrad> Z Bogdańca? Ciężkie życie na starcie ale szanuję za to, że mimo przeciwności, udało Ci sie dotrzeć do tego miejsca w którym sie znajdujemy.
[22:30] <Cpt_Conrad> Jednym z tematów będzie ocena pracy operatorów. W świetle ostatnich absurdalnych decyzji, nie sposób przejść obojętnie, jak Ty to postrzegasz Darku?
[22:31] <kkoles> Szanuję operatorów za ich upartość w bronieniu swoich decyzji, nawet tych najbardziej niesłusznych i absurdalnych.
[22:32] <Cpt_Conrad> Uważasz że stosownym jest respektować osła tylko dlatego że jest osłem?
[22:32] <Cpt_Conrad> Przyznam iż to bardzo szczodra postawa, tym bardziej iż oberwało Ci sie w związku z działaniami administracji.
[22:32] <kkoles> Osły to godne zwierzęta, warto je z tego powodu szanować, nawet jak kopną w czuły punkt.
[22:33] <Cpt_Conrad> Pokusimy sie teraz o małą retrospekcję, od jak dawna jesteś powiązany z klanem Wikingowie?
[22:34] <kkoles> Prawie od samego początku mojej gry. Przez pierwsze kilka miesięcy grałem w kilku klanach, potem osiadłem w Vik i zostałem jednym z nich całym sercem.
[22:34] <kkoles> Jestem dumny z mojego klanu.
[22:34] <Cpt_Conrad> Rozumiem, czy zatem pamiętasz czasy, kiedy to TELE walczyło z B13?
[22:35] <kkoles> Pamiętam, byłem w tym czasie najemnikiem na usługach klanu N2L, który również bardzo czynnie uczestniczył w tej wojnie.
[22:35] <Cpt_Conrad> Nie będzie nadużyciem, jeżeli stwierdzę że w ostatnim czasie, Vikingowie zostali sojusznikiem najlepszego klanu w dziejach bloodwars.
[22:36] <Cpt_Conrad> Jak Ty to postrzegasz? Jaką drogę pokonało Vik aby znaleźć sie w tak silnej koalicji? Kto jest ojcem tego sukcesu?
[22:37] <kkoles> Vik, wbrew swojej nazwie, miało w swoich szeregach wielu ludzi, którzy bardzo dobrze nawiązują kontakty przez internet, myślę, że to mogło pomóc w dużej części.
[22:37] <kkoles> Poza tym, Vikingowie to mądrzy ludzie, wiedzą, że warto trzymać słuszną stronę.
[22:38] <Cpt_Conrad> To tak czysto hipotetycznie, gdyby doszło do konfliktu na linii TELE vs reszta serwera, którą stronę byś wybrał? Silniejszych czy N2L, gdzie mimo wszystko walczyłeś i zapewne posiadasz wielu przyjaciół?
[22:39] <kkoles> Ciężko mi wyobrazić sobie taką sytuacje, biorąc pod uwagę obecną sytuację. Starałbym się załagodzić spór wszelkimi możliwymi środkami.
[22:39] <kkoles> Wybacz powtórzenie :/
[22:40] <Cpt_Conrad> Bardzo dyplomatyczna wypowiedź, jednakże Vikingowie nie przystoi aby unikał walki i próbował dyplomacji. Rozumiem zatem że nie chcesz określić swojego stanowiska w tej sprawie.
[22:40] <Cpt_Conrad> Opowiedz nam o trudach prowadzenia klanu, gdy w klanie ma sie tak "charyzmatycznych" graczy jak Pennywize, Benia czy też Inevi i wiecznie nietrzeźwy Roodik?
[22:41] <kkoles> Prawdopodobnie stanęlibyśmy do walki, my nie możemy odpuszczać takich spraw, jednak nie mam pojęcia, po której stronie. Taki konflikt mógłby spowodować potyczki wewnątrz klanu/
[22:42] <kkoles> Prowadzenie Vikingów to ciekawe zajęcie, jednak nie bez przyczyny moja ranga w tym klanie to "marionetka"
[22:42] <Cpt_Conrad> Czy ranga wskazuje iż w/w gracze to grupa trzymająca władzę?
[22:42] <kkoles> Większość spraw natury dyplomatycznej zajmują się Roodik i Penny
[22:43] <kkoles> Można zażartować, że jestem "tym od rozbierania śpiochów z szamanów" ;p
[22:43] <Cpt_Conrad> Doskonale, zatem jesteś takim krypto zbokiem, który dla swojego fetyszu postanowił poprowadzić klan.
[22:44] <kkoles> Można tak to ująć. Lubię mieć władzę, jednocześnie mając realnych wykonawców zadań.
[22:45] <Cpt_Conrad> Tym oto akcentem będziemy zbliżać sie do końca, chciałbym jeszcze zagrać z Tobą w skojarzenia, co Ty na to?
[22:45] <kkoles> Bardzo chętnie, ale z góry muszę uprzedzić, mam bardzo dziwny tok myślenia.
[22:45] <Cpt_Conrad> Tym lepiej, zatem zaczynajmy!
[22:45] <Cpt_Conrad> Brokuł
[22:45] <kkoles> Inwalida/niepełnosprawny
[22:45] <Cpt_Conrad> Wyborca PiS
[22:46] <kkoles> Maciek
[22:46] <Cpt_Conrad> Krystek26
[22:46] <kkoles> Bug
[22:46] <Cpt_Conrad> Stosunek analny
[22:46] <kkoles> :* zeszła noc z wujkiem
[22:46] <Cpt_Conrad> Dziękuje za wywiad, moim gościem był; wszystkim już znany - Darek z Vik!
[22:47] <kkoles> Pozdrawiam czytelników i dziękuję Smile


Osobiście jestem zadowolony, nie sądziłem że nasze klanowe popychadło nadaje się do czegokolwiek poza rozbieraniem innych i ubieraniem ich we wstyd.
Jeżeli macie swoje własne propozycje na kolejnego wspaniałego gościa naszej redkacji - nie wstydźcie się i informujcie całą dobę. Moja sekretarka Maciejka jest do waszej dyspozycji 24/7 (5.69 + vat, pakiet usług nie obowiązuje obcinania włosów w nosie, pilingu stóp i koszenia ogródka)


A teraz czas na nowinki że świata;

Olik na wojennej ścieżce z Dropkiem

olik 13:22 -> mozg sobie zbanuj
Persona Non Grata 13:23 -> Przepros w takim ukladzie
olik 13:23 -> niech ten glab mnie przeprosi za pomowienia


Maciek na nowej diecie zaproponowanej przez serwerową dietetyczkę, która pracowała z samą Annalią Lewandowskom

Elficzka 13:36 -> Benia idź zrec łajno


Zaginione złote kozy nareszcie odnalezione;

pijany_mistrz 19:32 -> Bo kozy to w SopocieSmile tylko Smile


Olik ponownie na wojennej ścieżce, niczym Tomiliwons;

olik 20:47 -> sluchj glabie


Prawica ma się dobrze jak nigdy;

Pennywize 13:17 -> a pis to prawica
Way92 13:20 -> tak pis to prawica Tongue zgadzam sie ;p


Maciek po wielokrotnych zbiorowych gwałtach w VIK zgubił nie tylko macicę, ale i kulturę osobistą;

Krell 15:55 -> A tak poważnie to pewnie benia oddał konto pennywize
Krell 15:57 -> Z tego co wiem benia nigdy nie był trolem


Może dlatego jest mu teraz łatwiej grabić i gnębić innych;

Cpt.Conrad 14:11 -> Penny, Benia. Słowa uznania dla was. Pozbawiliście ich resztek godności.


Weedsy to nie weedsy, a perwol to nie wanisz;

Trixx 18:13 -> nie no ja tam Weeds a nie weds


Co było pierwsze, Dynia czy Arbuz?;

Persona Non Grata 15:21 -> dynia by sie nie zssaczyl gdyby mu dyktator nie pokazal ze mozna
Persona Non Grata 15:22 -> dynia to plagiator, schematy, zero myslenia tylko kopiowanie

Maciek jest droper.
Jak dla mnie za dropienie to obowiązkowa wycieczka na kolanach do Mekki.
Ale żeby nie było za łatwo, 5cio kilowe ciężarki na kostkach, 12 kulek analnych w okrężnicy i oczywiście cała wycieczka na wstecznym. z przymuszenie do słuchania dowolnie wybranego utworu bibera (ostatni punkt jest ryzykowny, biber może mu się spodobać;/)

Benia 20:38 -> Penny, przyznaje
Benia 20:39 -> jestem droper


W Vikach nadal tylko o jednym, mimo że fajki co raz krótsze i bardziej sflaczałe. Trzeba poważnie pomyśleć nad transportem jakiś niebieskich tabletek z chin.

Xenocyd 19:25 -> magnum - zapowiedź loda


I to by było na tyle nowinek, szału nie ma, ale jak to stwierdził Dynia
Arbuzowa Dynia 11:39 -> Nie ważne ile dropi
Arbuzowa Dynia 11:40 -> Ważneze nie dropi
Niby nic się dzieje, ale ważne że się dzieje.


Na zakończenie czas na refleksję na temat w/w nowego handlowego kontrahenta VIków.


Pennywize 18:36 -> w twoich wypowiedziach jest taki sam smietnik gramatyczny, jak w twoim tornistrze
Benia 18:39 -> 4/2/11 to mój kwadrat
NicpoŃ 18:39 -> Penny nie chodzi mi o ten obleg , na tym gra polega
NicpoŃ 18:44 -> nie wiem o czym piszesz, przepraszam

Maciek zadowolony, mi to lotto, a Nispon przeprasza. W sumie to norma.
A skun... a Skun milczy, chyba przesadził z karaoke i tymczasowo stracił głos, troszkę szkoda ;/
Zdobył się tylko na kilka słów do mojej osoby;
Skun Junior 13:54 -> Penny zostałeś mianowany bossem r18!! niczym amfik na r14 Smile
Skun Junior 13:55 -> boss to mało powiedziane Smile
Skun Junior 13:56 -> WŁADCA Smile ooo ;p

A potem definitywnie zamarł.

Próbowałem skontaktować się z Nicponiem i poprosić o jakiś bardziej szczegółowy komentarz w tej sprawie, ale niestety. Wielokrotne próby kontaktu telefonicznego kończyły się zawsze tak samo - Bip bip bip bip, abonent czasowo niedostępny.
No co jest, przecież nie poszedł kupić czopków do sklepu w sąsiedniej miejscowości...
No nic pójdę osobiście - ku memu zaskoczeniu, również porażka. Nicponia nie ma, puku puku puku do drzwi, nawet kot nie zaszczeka. Szkoda.
No dobra myślę, ostatnia deska ratunku, telefon do przyjaciela zwanego zasadzką...

Chciałem porozmawiać, a tu taki fail
W naszym świecie nie ma wampira o takim imieniu.

upsssss i did it again, jakby to powiedziała Brintej po zgoleniu włosów (nie tylko łonowych)


No nic, niby szkoda, ale bonc co bonc tak miało być - jak to mawia poeta Lycano Coelho

Na dziś chyba starczy, mam lenia i ogólnie podobno jestem 'be'.
Więcej o nowych transakcjach na lini Vik - TDE zapewne w następnym odcinku (o ile do tego czasu nie odwiedzi mnie seryjny samobójca). Niedługo urodziny, także samobójco - proszę daj mi przynajmniej skuć gębę, a potem bierz mnie nawet i do Allaha.


Podsumowując i się żegnając,
Kto pod kim skargi kopie, ten...


olik 15:01 -> skonczylem...
olik 15:19 -> Jak skonczyles to skocz na wodolot i odlot....

A więc sugerując się Olinką odlatuje.

Chwalmy Pana.
Penny.



P.S Ja już swój tornister spakowałem, a Wy?

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez artifex: 31-08-2017 05:15.

30-08-2017 20:31 artifex jest offline Szukaj postów użytkownika: artifex Dodaj artifex do Listy kontaktów
kkolles
Full Member


Data rejestracji: 05-01-2012
Postów: 58
Kraina: Necropolia
Skąd: Bogdaniec (Gorzów Wlpk.)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

+
Zawsze popieram szkalowanie mojej osoby, oby tak dalej!
30-08-2017 20:41 kkolles jest offline Szukaj postów użytkownika: kkolles Dodaj kkolles do Listy kontaktów
untouchable
Junior Member


Data rejestracji: 24-09-2010
Postów: 22
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie sądziłem że należę do topki charyzmatycznych graczy w VIK, no ale cóż Big Grin

__________________
cytat:
Originally posted by Szeszej
Pisanie głupot nie jest karalne


30-08-2017 21:15 untouchable jest offline Szukaj postów użytkownika: untouchable Dodaj untouchable do Listy kontaktów
Conradx
Double Ace


Data rejestracji: 02-06-2017
Postów: 109
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
untouchable napisał(a)
Nie sądziłem że należę do topki charyzmatycznych graczy w VIK, no ale cóż Big Grin


Bo nie należysz, dopisałem Twój nick żeby było parzyście!Big Grin
30-08-2017 22:06 Conradx jest offline Szukaj postów użytkownika: Conradx Dodaj Conradx do Listy kontaktów YIM Account Name of Conradx: Konrad
Yizashi
Triple Ace


images/avatars/avatar-25708.jpg

Data rejestracji: 24-06-2011
Postów: 216
Kraina: Necropolia; Necropolia IV; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
artifex napisał(a)

P.S Ja już swój tornister spakowałem, a Wy?



dobrze, że przypominasz.. muszę kanapki wyjąć Smile

odcinek oczywiście świetny

__________________
cytat:
grochts napisał(a)
cytat:
Paszczykłap napisał(a)
70 % i moją mordę ujrzysz Frown


to bierzesz ze Sobą pół litra i juz jest 110%, że będziesz;p

30-08-2017 22:31 Yizashi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yizashi Dodaj Yizashi do Listy kontaktów
Lajkonik
Junior Member


Data rejestracji: 01-04-2015
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

penny szkoda tylko ze to wycinki a nie cale rozmowy...
skocz na wodolot, nie wiem dlaczego odczules ze to do Ciebie, chyba dlatego ze wszedles w nasza rozmowe i akurat tak wyszlo ze pk Twojej odpowiedzi napisalem o wodolocie....

__________________
R-18 olik
31-08-2017 21:16 Lajkonik jest offline Szukaj postów użytkownika: Lajkonik Dodaj Lajkonik do Listy kontaktów
artifex
Lord


Data rejestracji: 04-09-2007
Postów: 316
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Skąd: od mamy

Autor tematu Temat rozpoczęty przez artifex
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony


Odcinek V - Wiedzmin ktory stal sie judaszem


Nowy rok, nowe wyzwania, nowe możliwości.
Teleranek przefrunął do BH z prędkością lwa podczas kopulacji, Muny Zafiry oblegają Darka co był ostatnią nadzieją Tele, a Wiedzmin przehandlował S1 za pęto kiełbasy.
Na szczęście w VIkach prawie po staremu; ubyło kilka mulciaków Saba, Tomek się zesrał, Darek wrócił na stanowisko naczelnej marionetki, a Penek dostał więcej władzy niż jego ilość sprawnych komórek mózgowych.
Na marginesie - wiedzieliście że za każdym przeczytanym zdaniem Demiego, umiera mi 1 neuron?


Jak to stwierdził Maciek
Benia 22:46 -> po pustakach do celu
a wiec ja we własnym stylu po skargach, banach, groźbach, fochach, smogach 2gi raz dreptam po s1


Astrolodzy przepowiadają tydzień szczura - populacja zdrajców potraja się.
WIEDZMIN 14:47 -> była to tylko mydlenie oczu dla dobra klanu
WIEDZMIN 14:47 -> ten klan nie ma przyszłości...
Mnie przekonał - 3 x tak, przechodzisz dalej

Drop Sensem Życia 16:51 -> no mowie ci, ja jestem oszolomem
Drop Sensem Życia 16:52 -> ale kkoles chcial dobrze dla 7daysow
Drop Sensem Życia 16:52 -> a truskaw mowil ze koles to idiota xD

Truskaw to nawet 5x tak w mojej osobistej skali... i jeszcze ten obleg na Ddareczka <3 mrau, cacy robota. Majster klaskałby kolanami

Oho 12:34 -> Przypomnialo mi sie jak demi żałośnie męczył su z b13 o spotkanie w cztery oczy bo on wie jak zrobic
Oho 12:34 -> super klan Big Grin
Demiurgo 12:36 -> taaaaaa, wy tez
Pennywize 12:36 -> Big Grin
picolo 12:37 -> a pozniej na nia gadal....hahahah nie dala sie zbajerowac to cisnal jej na bw..

Tak jak majster zbierał wpierdy, tak jak Kulawy zbieral konta, tak jak Sab zbierał błędy ortograficzne, tak Demi zbierał przyjaciół i klany.

No ale spoko, damy rade, to tylko tydzień, potem się unormuje. Profilaktyczni przygotowałem sobie zapas paprykarzu i nawilżanych chusteczek, żeby przeczekać najgorszy okres w moim prywatnym bunkrze - wam tez polecam.

To może coś na poprawie humoru
https://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=c8869ca8bd

Niah niah niah, Szrot Wors - Demi kontratakuje.

Ogólnie ostatnie 3 tygodnie spędziłem całkiem nieźle, dużo i zdrowo jadłem, nawet sporo się modliłem. Szkoda tylko tych 5 dni w łóżku spowodowanych ostrym zatruciem pokarmowym (wiedzieliście że kabanosy maczane w miodzie są nawet niezłe, o ile nie zapomni się o wydłubaniu pszczół z miodu). Po za tym jest fajnie, lecę na pustaka, nie dropi, nie chce mi się chodzić do pracy, auto się na mnie obraziło i złapało gumę. Ogólnie meeeeh.
Starczy o mnie, teraz o was.


Niektórych dogrzało troszkę w słonecznym malibu
SABATON 22:10 -> rodik..dałe ciała na forum Big Grin
roodik 22:26 -> Zostawcie Sabatona bo mu się zwoje przepaliły Big Grin chlopie, coś Ty wkleił na forum? Big Grin
Ale każdy może się pomylić, nie myli się ten kto nic nie pije!

Inny dogrzało nadmierne używanie mózgu, który najwyraźniej nie przywykł do jednoczesnego myślenia i pisania
Amel 22:08 -> penny coś pod benia pochodzi
Amel 22:57 -> ty sobie jaja robisz


A jeszcze kolejni grożą
kAc3k 17:34 -> dobrze że macie ten internet macie gdzie pyskować Smile chociaż tu mocni w słowach jesteście
Gdzie jest duch świąt ja się pytam? no gdzie!
Znalazł się, szkoda tylko ze kacek pomylił świętego mikołaja z dziadkiem mrozem - zdarza się.
My komuniści lubimy czerwone i grube, wiec łatwo pomylić tego czerwonego tłuściocha targającego 2 wory, z tak cudownym dziadziusiem mroziuziem. Dzięki kaculla - napyskujemy coś wspólnie!


Są też tacy, którzy troszkę mnie rozumieją
Sidorf 10:48 -> Ja nie dyskutuję, po prostu piszę głupoty
Pewnie był jednym z 17, którzy jednocześnie siedzieli na mnie i we mnie (tak mawia Ddarek - true story)


Ciapaki wiedzą swoje
AllahuAkbar 12:16 -> tylko roodik i Penny są normalni, reszta to odchyły i patologia
Jak na ciapaka to zdecydowanie mało wybuchowy charakter


Inni widzą to troszkę inaczej
Ejber88 22:53 -> Pennywize jesteś zwykłym robaczkiem tak jak cię na samym początku rozszyfrowalem
Ale też szanuję. p.s jestem już gąsienica, jutro byde motylem


No ale nieważne, zapomniałem
Baalberith 17:20 -> Kazdy wie o tym jak zapomni



Ogólnie rzecz ujmując; to był ciekawy jesienno-swiąteczny okres
Na zakończenie powspominajmy o kilku nieobecnych, którzy na zawsze pozostaną w naszych sercach - a przynajmniej tak długo jak frankowy kredyt u Dropa sensem franka.


N3RV0 21:08 -> nooo penny na forum ładnie prowadzony death note, z condorem niezła sztama ;p
Nervo - odszedl z honorem, sepuku.

Arbuzowa Dynia 15:29 -> tu jest stawka o mój rozwój
Dynia - odszedł podczas walki o rozwój, trafiony zabłąkaną szczałą starbaksowego amora

Vivien 20:54 -> barany z vikow jeszcze obla nie założyli
Vivien - odszedł bo barany jednak założyły ten obleg

Nahia 20:09 -> właśnie przyłapałam mojego kota na piciu wody z sedesu
Nahia - odeszła po zawale, kot pił również z nocnika

Cpt.Conrad 13:10 -> I prawidłowo, nie tylko portfel powinieneś odchudzić Dropie.
Condor - sam nie odszedł, Wesołek wymienił go na innego pokemona

Dead_Rabbit 20:42 -> tylko prostytucja moze nas uratowac
Deadrabbit - albo odszedł, albo zmienił nick, podobno ostatnio widziany podczas przeszukiwania roxy

Daenerys Targaryen 22:45 -> nie żartujcie Smile żenada przyszła razem w pakiecie z B13?
Din - uduszenie, oficjalnie nie dał rady przełknąć żenady (krążą plotki, że trafił na listę seryjnego samobójcy)

SuB-WRC 14:23 -> On to pokemon u nas Big Grin aby się żywi kłótniami i zgrzytami Big Grin
Subek - trafił smiecio speeda i uznał, że wygrał bw - obecnie produkuje oscypki

Weeds 21:45 -> 3 lata nam ssali pale a nikt nie bedzie w to gral wiecznie
Weeds - bw go wyssało do reszty, także bardziej wyssany niż skasowany

Tricky 10:36 -> jestes normalny bo nie ogladasz gry o tron jak prawie kazdy ;d
Triki - zabity przez własne plemię pseudofanów gry o tron

Dyktator 11:38 -> to mi nie dropi Frown
Wesołek - lotka z kraju, wydropił bilet do fabryki czekolady


Na zakończenie jeszcze bonusik.

Tytuł wiadomości: mulciaki
Data wysłania: 2018-01-07 22:15:59
POPRZEDNIANASTĘPNA
Z szyjanem trafiłeś, ale to nie było trudne. xD

Morhon i Nahti są pół mulciakami. Tj. nie zawsze mają czas grać.

Clover nie jest mulciakiem. Od dawna jest w BH i od dawna denerwuje Tongue

Tak więc z testu na detektywa dostajesz mocne 3.
POPRZEDNIANASTĘPNA
[ ODPISZ ] - [ ZAPISZ ] - [ USUŃ ]


Miłej nocy.
I tak wszyscy umrzemy.
09-01-2018 00:32 artifex jest offline Szukaj postów użytkownika: artifex Dodaj artifex do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Nieregularnik eR-8-nascie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH