Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » serwer płacze po spalonej pierwszej strefie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony serwer płacze po spalonej pierwszej strefie 13 Ankieta - średnia ocena: 4,4613 Ankieta - średnia ocena: 4,46
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Turb0
Triple Ace


Data rejestracji: 24-09-2016
Postów: 165
Kraina: Necropolia II

serwer płacze po spalonej pierwszej strefie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szeszeju, jesteś w stanie odzyskać s1?
Ktoś w kulki poleciał i spalił. Trochę lipa budować wszystko od nowa...
No jak nie Ty to kto nam pomoże?

__________________
R3 Przewodnik
27-07-2017 16:08 Turb0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Turb0 Dodaj Turb0 do Listy kontaktów
Yato
Double Ace


images/avatars/avatar-25577.jpg

Data rejestracji: 18-11-2013
Postów: 111
Klan: Raven
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ponawiam prośbę o sprawdzenie o ile masz takie uprawnienia kto ostatni przysiadywał na 1s klan oraz jego nick postaci.

__________________
R4 Nameczanin


Konto premium=drop
27-07-2017 16:26 Yato jest offline Szukaj postów użytkownika: Yato Dodaj Yato do Listy kontaktów
tonieto
Triple Ace


Data rejestracji: 27-11-2016
Postów: 152

RE: serwer płacze po spalonej pierwszej strefie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgodnie z aktualną polityką administracji, to było celowe działanie na szkodę innych graczy, niezgodne z "duchem" tej gry Confused także z pewnością zostanie ona odzyskana

__________________
GAME OVER

27-07-2017 18:00 tonieto jest offline Szukaj postów użytkownika: tonieto Dodaj tonieto do Listy kontaktów
Patolog1908
Lord


images/avatars/avatar-23375.jpg

Data rejestracji: 22-04-2011
Postów: 281
Klan: SAINTS / npk / WDN / LET
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Łódź

RE: serwer płacze po spalonej pierwszej strefie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oby nie hahaha
Było pilnować Smile
Chciałem to zrobić kilka lat wstecz i nikt nie chciał się podjac to z bunkra ktoś spalił Big Grin

Edit.

Jeżeli oddacie s1 spalone to ja proszę o odbudowanie kwadratów które zostały spalone podczas wojen. Dziękuję za uwagę Smile
Paliliscie i ja również paliłem wiele kwadratów, teraz płacz bo ktoś spalił najważniejszy. PESZEK

__________________
R3 = Patolog

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Patolog1908: 27-07-2017 18:08.

27-07-2017 18:06 Patolog1908 jest offline Szukaj postów użytkownika: Patolog1908 Dodaj Patolog1908 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Patolog1908
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Klan szybko odbuduje, grunt to solidarnie pracowac od zera a nie plakac.. Myslec musicie w przyszlosci zeby ameby nigdy poza s5 nie schodzily narka

__________________

27-07-2017 18:29 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Veltaxio
Klan szybko odbuduje, grunt to solidarnie pracowac od zera a nie plakac.. Myslec musicie w przyszlosci zeby ameby nigdy poza s5 nie schodzily narka


Nie można tak robić, to nie zgodnie z nowym lepszym duchem gry. Za namawianie do pustakowania jest ban.

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
27-07-2017 18:38 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już ktoś do mnie pisał w tej sprawie, ale ja nic nie jestem w stanie zrobić. Możecie próbować pisać do Konrada.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

28-07-2017 08:22 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » serwer płacze po spalonej pierwszej strefie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH