Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 1 pojedynczy atak na oblężeniu ?? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 1 pojedynczy atak na oblężeniu ??
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Xantina
Full Member


images/avatars/avatar-25730.jpg

Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 73
Klan: City of Phoenix
Kraina: Necropolia
Skąd: Coventry

Thumb Down! 1 pojedynczy atak na oblężeniu ?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Thorr
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu:

997 inicjatywy
617 zwinki
330 sposta

I zadalem na oblegu 1 pojedynczy atak przez cały obleg.

Coś jest nie tak, zawsze jest seria ataków jak przychodzi do tury kogokolwiek a nie że z Epickiej Demonicznej PN, która ma w podstawie 7 ataków ja zadałem 1 z 7 i to bez uwzględnienia umagicznień gdzie mam +2 ataki każdą bronią ...

Oprócz tego mam (+44 do trafienia -30 ze spaczka) +14 do trafienia po odjeciu spaczka.

Coś nie tak w systemie gry jest wg mnie.

Link:
https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=8b831ddc27

Proszę o sprawdzenie i zweryfikowanie bo to powazna sprawa.

__________________

Thorr

TYLKO R1


SKUP ZŁOMU - 400/szt.


21-11-2018 21:29 Xantina jest offline Szukaj postów użytkownika: Xantina Dodaj Xantina do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak to jest jak się jest z psami w komitywie (997 inicjatywy) Big Grin

a tak na poważnie to:

Spadanie ataków: w przypadku ataku bronią białą szanse na wyprowadzenie ciosu będą zależeć od 50% zwinności.

617 zwinki / 2 = 308 zwinki i 330 sposta. czyli całe g.

wylosowało ci 'lepszych przeciwników' tym sposobem spadły ci ataki.

w systemie jest temat o tym.

r1 Spadanie ataków po patchu

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

21-11-2018 21:42 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jaki BUG ? 1 atak i zgon zanim reszta poszła

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
23-11-2018 05:35 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 1 pojedynczy atak na oblężeniu ??

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH