Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Grożby dotyczące życia realnego » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Grożby dotyczące życia realnego 11 Ankieta - średnia ocena: 2,6411 Ankieta - średnia ocena: 2,6411 Ankieta - średnia ocena: 2,64
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Caryca Kaśka
Member


Data rejestracji: 28-09-2022
Postów: 31

Grożby dotyczące życia realnego Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

id zgłaszanego 7442 nick Uri
czat z dzisiejszego dnia od godz. 20.00

zgłaszany grozi mi donosem na moją osobę do kuratorium oświaty i oskarża o wywlekanie jego życia prywatnego do publicznej wiadomości co jest ewidentną nieprawdą

w poprzedniej skardze z tematu obrazy, brak kultury ? kto jest winny
czynił te same grożby pisząc że już od roku zbiera na mnie materiał

mimo że po raz pierwszy od 16 lat w tej grze się bałam bo on jest zdolny takie groźby spełnić postanowiłam mu dać szansę czego żałuję jak niczego w życiu......
proszę o interwencję

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Caryca Kaśka: 18-10-2022 20:33.

18-10-2022 20:25 Caryca Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Caryca Kaśka Dodaj Caryca Kaśka do Listy kontaktów
UriBoyka_
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 63
Klan: Kiedyś BD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pisałem żebyś nie czepiała mnie milion razy. A radzę przeczytać całość tym razem. Niczym nie grozę. Kilkukrotnie pisałem żebyś nie wywlekała mojego życia osobistego. Dzień wcześniej pisałaś o ułomnościach najpierw poczytaj co piszesz. Osobiście nie godzę się na takie teksty i napisałem, że zgłoszę Cię do sądu jeśli nie przestaniesz. Robiebie otoczki wokół siebie to jedno. Ale fakty to fakty. Mówienie jak śmiem zbierać pieniądze na bw na mamę a potem obla stawiać na Ciebie. Albo choćby komentarze dzisiaj czy wczoraj. Kilkukrotnie pisałem choćby dzisiaj zostaw mnie w spokoju i nie zaczepiaj albo pójdę wyzej niz bw. A po wiadomościach na whatsapie czy PW które mam cały czas których Twoi koledzy jak Atropos czy kmiotek nie widzieli a komentują serio miarka się przebrała. A oblwgi. Nikt nie mógł założyłem. Na silniejszy klan? Na który... To jest najsilniejszy klan na serwie. I każdy ma prawo założyć obla na każdego. Też zakladalas. Niestety nie dam rady zainstalować moda żeby wyciszyć gracza Caryca. Inni nie są tak toksyczni. Ale po wszystkich wycieczkach osobistych nie idzie tego nie komentować. I najprościej w świecie mając tego dość poprosiłem aby mnie zostawić już w spokoju bo skończy się to skargą wyżej. Mówienie, że za wywody osobiste i hejt złoże skargę w instytucjach państwowych to nie straszenie. Panowie opowie proszę tym razem o niezignorowanie tego tym razem jak hejtem posługuje się Caryca. I czytajcie wszystko przed 20. Mogę więcej nie pisać nie komunikować się z Caryca ale proszę o to samo.Niech do mnie się nie odnosi ani do mojej osoby obelżywie jak do tej pory praktycznie każdego dnia miało to miejsce

__________________
r14/18 MiToMan / J o r d a n
18-10-2022 21:19 UriBoyka_ jest offline Szukaj postów użytkownika: UriBoyka_ Dodaj UriBoyka_ do Listy kontaktów
Caryca Kaśka
Member


Data rejestracji: 28-09-2022
Postów: 31

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Caryca Kaśka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
UriBoyka_ napisał(a)
Pisałem żebyś nie czepiała mnie milion razy. A radzę przeczytać całość tym razem. Niczym nie grozę. Kilkukrotnie pisałem żebyś nie wywlekała mojego życia osobistego. Dzień wcześniej pisałaś o ułomnościach najpierw poczytaj co piszesz. Osobiście nie godzę się na takie teksty i napisałem, że zgłoszę Cię do sądu jeśli nie przestaniesz. Robiebie otoczki wokół siebie to jedno. Ale fakty to fakty. Mówienie jak śmiem zbierać pieniądze na bw na mamę a potem obla stawiać na Ciebie. Albo choćby komentarze dzisiaj czy wczoraj. Kilkukrotnie pisałem choćby dzisiaj zostaw mnie w spokoju i nie zaczepiaj albo pójdę wyzej niz bw. A po wiadomościach na whatsapie czy PW które mam cały czas których Twoi koledzy jak Atropos czy kmiotek nie widzieli a komentują serio miarka się przebrała. A oblwgi. Nikt nie mógł założyłem. Na silniejszy klan? Na który... To jest najsilniejszy klan na serwie. I każdy ma prawo założyć obla na każdego. Też zakladalas. Niestety nie dam rady zainstalować moda żeby wyciszyć gracza Caryca. Inni nie są tak toksyczni. Ale po wszystkich wycieczkach osobistych nie idzie tego nie komentować. I najprościej w świecie mając tego dość poprosiłem aby mnie zostawić już w spokoju bo skończy się to skargą wyżej. Mówienie, że za wywody osobiste i hejt złoże skargę w instytucjach państwowych to nie straszenie. Panowie opowie proszę tym razem o niezignorowanie tego tym razem jak hejtem posługuje się Caryca. I czytajcie wszystko przed 20. Mogę więcej nie pisać nie komunikować się z Caryca ale proszę o to samo.Niech do mnie się nie odnosi ani do mojej osoby obelżywie jak do tej pory praktycznie każdego dnia miało to miejsce



Szanowny panie Sebastianie nawet na forum mi pan grozi odnośnie życia realnego i też pan nie ma tego świadomości!!!!!!!!!!!!!!!!

powtórzę zatem co napisałam wczoraj na sb

człowiek który nie ma świadomości popełnianych czynów ani ich wagi i który je bagatelizuje jest albo niepełnosprawny intelektualnie, chory psychicznie albo mocno niedostosowany społecznie...
pana jak dotąd nie zdiagnozowałam pod tym kątem....nie czuję się w tej kwestii kompetentna
prosiłam jednak by pan cos z tym zrobił...prosiłam z całego serca
bo jest to kwestia odpowiedzialności za życie nie tylko pana ale i pana rodziny.......
jeśli zawiniłam nadgorliwością w byciu dobrym człowiekiem przepraszam....

po kolejne to pan sam wywleka swoje życie osobiste ale skoro już do tego doszło powtórzę to co skasowałam z forum i za co przeprosiłam publicznie.....(pana nawet nie było stać na otwarte
dziękuję komu i za co w temacie swojego bana - pan Sebastian nie dziękuję jeno pustakuje)

nigdy nie napisałam "jak śmiesz zakładać zbiórkę na chorą mamę"
napisałam że wsparłam zbiórkę na rzecz pańskiej mamy a pan mnie spustakował........co uważam za wyjątkowo ohydne i niegodne człowieka zachowanie
bo to nie idzie o kasę a o zachowania człowiecze których w panu nie znajduję niestety.....

pustakowanie to przemoc psychiczna i wiem o tym jak nikt bo pan mnie pustakował swojego czasu jakieś 5 lat z rzędu
czy pan kiedykolwiek zapytał jak się czuje pustakowany?
ja panu o tym wielokrotnie pisałam co pan kompletnie ignorował.......!!!!!!!!!!!!

doświadczałam i doświadczam od pana tej przemocy nadal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i proszę nie kłamać....nigdy nikogo w tej grze nie spustakowałam i nigdy tego nie zrobię

żałuję natomiast tego że jestem dobrym czlowiekiem i to pańska i panów kolegów zasługa



p.s Kmiotku i atroposie pan Sebastian npisał do mnie na whats upie "Jeśli cie uraziłem sorry"
działo się to zanim zdjęto mu bana i zanim prosiłam na kolanach C 47 by go odbanowano

JEŚLI..............

BO PRZECIEZ ON NIE WIE KIEDY URAŻA I KIEDY GROZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

w ostatniej skardze którą złożył sam na siebie pytał o to operatora....taki smutny żart na koniec

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Caryca Kaśka: 19-10-2022 06:36.

18-10-2022 21:53 Caryca Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Caryca Kaśka Dodaj Caryca Kaśka do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To nie są groźby dotyczące życia (zdrowia) realnego (czyli groźba np. pobicia)

Skarga oddalona

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
19-10-2022 09:52 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Caryca Kaśka
Member


Data rejestracji: 28-09-2022
Postów: 31

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Caryca Kaśka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

panie operatorze proszę zatem o nazwanie gróźb dotyczących życia realnego kierowanych w moją stronę.......groźby na moją szkodę

pan wybaczy ale ja nie znajduję innej nazwy na donos do kuratorium oświaty które jest rzeczywistą instytucją istniejącą w rzeczywistym świecie

donos miałby złożyć rzeczywisty człowiek grający w nierzeczywistą grę aczkolwiek z rzeczywistymi i realnymi nieanonimowymi ludźmi....
19-10-2022 16:19 Caryca Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Caryca Kaśka Dodaj Caryca Kaśka do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rozumiem co ma kuratorium oświaty do groźby.
Jak na ten przykład powie się sąsiadowi, aby ściszył muzykę, bo zadzwoni się na policję to jest to groźba? Nawet jak sąsiad w ogóle muzyki nie puszczał to niczego to nie zmienia.

Groźby dotyczace życia dotyczą życia / zdrowia fizycznego.
Nie grasz od miesiąca, aby nie wiedzieć, że przez te kilkanaście lat bany były za pisanie o rozwiązaniach siłowych (jak np. 'danie w twarz') czy nawet grożeniu śmiercią.

Nie przypominam sobie, aby przez cała historię gry była jakaś inna osoba, która myślała podobnie do ciebie i złożyła taką skargę.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
19-10-2022 16:40 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Caryca Kaśka
Member


Data rejestracji: 28-09-2022
Postów: 31

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Caryca Kaśka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

panie operatorze ja prosiłam jedynie o nazwanie tego czym grozi mi Uri
nie o dydaktyczne przykłady

poza tym za głośne słuchanie muzyki jest faktem a groźby które otrzymuję ja nie mają żadnych podstaw a są jedynie kolejną stosowaną na mnie formą przemocy

właśnie dlatego że gram wiele lat to chyba nie spodziewa się pan po mnie skargi nieuzasadnionej

a to że nie mieści się w regulaminie skarg nie znaczy że groźbą nie jest

zdaję sobie też sprawę że dla pana to wyjście poza regulaminowy schemat przyznawania banów ale proszę pana o wyjście z tej bezpiecznej strefy komfortu i ograniczeń

nie oczekuje od pana regulaminowego stemplowania banów jak na poczcie
a jedynie sprawiedliwego werdyktu.........

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Caryca Kaśka: 19-10-2022 18:02.

19-10-2022 16:53 Caryca Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Caryca Kaśka Dodaj Caryca Kaśka do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po to podałem inny przykład abyś zrozumiała, że to z groźbą, szczególnie dotyczącą zdrowia, nie ma nic wspólnego.
Obojętnie czy, w twoim przypadku, są podstawy do zawiadomienia kuratorium, czy ich nie ma.

Czujesz się 'stalkowana' czy że coś ci może grozić z jego strony to idź z tym na policję. To co było pisane na SB nie jest groźbą dotyczącą życia. Policja, mając pełniejszy obraz, może uznać inaczej.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-10-2022 10:33 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Caryca Kaśka
Member


Data rejestracji: 28-09-2022
Postów: 31

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Caryca Kaśka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
To nie są groźby dotyczące życia (zdrowia) realnego (czyli groźba np. pobicia)

Skarga oddalona


panie operatorze widzę że się nie rozumiemy
pan sam nazywa te groźby jako dotyczące życia realnego - jeden ciąg wyrazów
a słowo życie możemy rozpatrywać jako czynność fizjologiczną organizmu i jako ciąg zdarzeń zwanych egzystencją
nie pomaga również pańskie określenie "życia (zdrowia)"
bo życie w chorobie można rozpatrywać w obydwu opisanych przeze mnie kategoriach
życie w chorobie jako czynność fizjologiczna organizmu i życie w chorobie jako egzystencja

to ja jako gracz mam się zastanawiać w jakim aspekcie regulamin widzi życie???

to że nikt w historii nie pomyślał tak jak ja o niczym nie świadczy

ja pomyślałam

dla mnie życie to ciąg egzystencjalny jako całość bo jego elementem składowym jedynie jest życie jako czynność fizjologiczna

a zatem dla mnie są to groźby dotyczące życia jako egzystencji

i albo pan doprecyzuje kategorię skarg i nazwie je precyzyjnie groźbami dotyczącymi pobicia albo uszkodzenia ciała albo utraty życia
albo pańskie oddalenie skargi jest nieuzasadnione
a że prawo nie działa wstecz proszę o ponowne rozpatrzenie skargi w sensie zapisanym dotychczas w regulaminie

nieprecyzyjność określeń wprowadza jedynie niepotrzebny chaos i dezinformację
20-10-2022 18:22 Caryca Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Caryca Kaśka Dodaj Caryca Kaśka do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chaos to próbujesz ty wprowadzić

Skarga została już rozpatrzona
Pisałem też, że nie jest to w ogóle groźbą, tak jak groźbą nie jest np. stwierdzenie, że wezwie się policję

Co do policji i co możesz im przekazać, jeśli czujesz się zagrożona z jego strony, też pisałem

I na koniec: skargi to nie miejsce na twoje filozoficzne rozważania
Temat zamykam

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-10-2022 18:47 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Grożby dotyczące życia realnego

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH