Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY [R3/R6] Prowokacje, obraza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony [R3/R6] Prowokacje, obraza 10 Ankieta - średnia ocena: 7,3010 Ankieta - średnia ocena: 7,30
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

[R3/R6] Prowokacje, obraza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID:Moje 4959
ID: zgłaszanej to 5895 + 6236 i inne
W godzinach od 21:00 albo i wcześniej. Niestety dokładnego czasu nie zapisałem każdej wiadomości.
Rozmawiam z kimś innym, a zgłaszana osoba nazywa mnie Adriankiem (nie pierwszy z resztą raz), prowokuje klan pisząc, że jesteśmy manipulowani, że się zaciąłem i zacznę się jąkać.

Prośba o potraktowanie to jak w zakresie Prowokacje, hejt, wulgarność tego tematu. Wcześniej nie było potrzeby tego zgłaszać, ale zaczyna się to robić męczące.

@edit
Do tego 22:00 i później.
@edit
22:15 też Smile

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 26-10-2022 22:29.

26-10-2022 22:04 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Caryca Kaśka
Member


Data rejestracji: 28-09-2022
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Caryca Katarzyna 21:48 -> rozumiem że od tak doskonałych ludzi jak ja wymaga sie więcej Tongue
Pożeracz Dusz I 21:50 -> od Ciebie nie wymaga się nic więcej jak skasowania się


to też jest męczące panie operatorze
zwłaszcza że powtarzane przez pana moderatora wielokrotnie
hejtujcy graczy moderator !!!!
chyba nie przystoi to powadze tego forum

moderator o nagannej moralności : hejtujący i nienawistny, odgrażający się skargami do kuratorium na graczy nie powinien pełnić na tym forum jakiejkolwiek funkcji a tym bardziej tak odpowiedzialnej !!!!!!!


zgłasza za niewłaściwe imię a sam nazywa mnie od wieków Bożenką i przeprasza rżnąc głupa bo wie że pan będzie to czytał...poziom żenady dotknął rowu mariańskiego !!!!!!!!!!!!

Powiem więcej pański pracownik robi z pana kretyna panie operatorze.


a reasumując pan moderator zauważył że rozdaje pan bany za prowokacje i skrzętnie to wykorzystuje
i to też manipulacja panie operatorze...bynajmniej nie mną

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Caryca Kaśka: 27-10-2022 18:36.

26-10-2022 22:11 Caryca Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Caryca Kaśka Dodaj Caryca Kaśka do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 5895
Postać Caryca Katarzyna

ID 1539
Postać Misia taki Słodziak

ID 6236
Postać norfilus

ID 6969
Postać Szybka_rączka

ID 9710
Postać Gruszka Halina

ID 6102
Postać rEith


Na razie 48h za prowokacje jako ostatnie ostrzeżenie - jeśli nie zaprzestaniesz swojej działalności, to kary zaczną być dużo bardziej dotkliwe.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

27-10-2022 10:50 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Caryca Kaśka
Member


Data rejestracji: 28-09-2022
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rozumiem że panowie operatorzy się zmieniają bo pan C 47 się zmęczył i chciałby w końcu leżeć bykiem w pracy.......

ale do rzeczy
prowokacją to był ten obleg


BULTERIER (LeT) planuje oblężenie na kwadrat 3/7/9 !
Celem oblężenia jest norfilus (LUDWIK).

Oblężenie ma na celu przejęcie wrogiego kwadratu.
Druga faza rozpocznie się 26-10-2022 23:05:05.
Oblężenie zostanie zakończone 27-10-2022 00:05:05.




a ja proszę o szczegółowe przedstawienie za jakie słowa dostałam bana i jakie słowa nazywa pan prowokacją
po kolejne proszę o uzasadnienie skutków moich słów które nazywa pan prowokacją

jak sama nazwa wskazuje prowokacje do czegoś prowokują....to ja pytam do czego?

domyślam się że do czegoś negatywnego skoro zostałam za nie zbanowana
proszę o rozwianie moich wątplwości





i proszę mnie panie operatorze nie straszyć
odpoczynek od smutnej patologicznej sytuacji na serwerze to nie jest kara a urlop wypoczynkowy......

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Caryca Kaśka: 27-10-2022 19:00.

27-10-2022 18:36 Caryca Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Caryca Kaśka Dodaj Caryca Kaśka do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od początku rozmowy twój ton był konfrontacyjny i rzucałaś w eter mnóstwo epitetów, które można uznać za obrazy. Naprawdę rozumiem, że oblegi w tej grze powodują dużo emocji, ale musisz znaleźć inny sposób dla siebie, aby nad nimi zapanować niż publiczne SB. Dodatkowo nie jest to pierwszy raz kiedy to robisz.

Naprawdę sugeruję jednak dłuższą przerwę od shoutboxa.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

27-10-2022 21:54 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Caryca Kaśka
Member


Data rejestracji: 28-09-2022
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

panie operatorze konkrety
ja panu podałam konkretną i nie pierwszą prowokację

epitety które są obrazami czy można uznać za obrazy?
i bardzo proszę nie czynić ze mnie osoby ubezwłasnowolnionej bo to właśnie mnie obraża i nie serwować mi urlopu i odpoczynku którego nie potrzebuję.....

proszę się zająć prowokacjami jakimi są oblężenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oblężenia które wielokrotnie opisywałam i na pw do operatora i publicznie
pisałam czym są ale dla pana to powtórzę.....

a zatem czym jest oblężenie z powyższego linku........i jakie ma skutki.....

po pierwsze to oblężenie o kwadrat w 3 strefie czyli atakujący zadali sobie wiele trudu by pozbyć się kompletu swoich 3 stref...takie rzeczy robi się albo z miłości albo z nienawiści wielkiej i to jest niestety nienawiść..
po drugie to poniżanie i znęcanie się i nad klanem i nad słabszymi militarnie
po kolejne to przemoc psychiczna, odgrywanie się za nieoczekiwanego bana pana Uriego którego dostał od C 47, za moje opisywanie rzeczywistości na forum, za podkreślanie niedostosowania społecznego, psychopatii wrogości, patologii wielu graczy jednym słowem skurw...........o panie operatorze


nie jestem w stanie zrozumieć pańskiej obojętności wobec skurw......wa!!!!!!!!!!!
tak sobie myślę że tacy ludzie jak pan powinni być mocno wdzięczni takim ludziom jak ja za to przede wszystkim że mnie się jeszcze chce w skurwy.....twie babrać

że je neguję opisuję, wyśmiewam, podkreślam jego szkodliwość, oceniam
bo dzięki takim ludziom jak ja może być tego skur.......stwa mniej. wszędzie!!!!!!!! ..
a zwłaszcza w małym wycinku życia jakim jest ta gra
proszę nie mieć złudzeń..ci ludzie którzy skurw.......stwo uprawiają tutaj uprawiają je na mniejszą skalę w życiu codziennym....a dlatego na mniejszą bo im się wydaje że tu są anonimowi i nie spotka ich z tego tytułu żadna kara !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i jedynie to ich nie ogranicza - brak kary!!!!!!!!

a ponieważ pan takich ludzi jak ja nie tylko nie docenia ale robi z nich recydywistów forumowych to ja panu tego skurw.........twa życzę z całego mojego wielkiego serducha

życzę go panu w sklepie, w pracy, w urzędzie, na stacji benzynowej w kościele i od policjantów drogówki
moje życzenia nie są złośliwe

ich spełnienie pozwoli panu to skurw.......two zobaczyć i odczuć na własnej skórze!!!!!!!!!!!
bo dopiero wtedy pan c 47 dał bana Uriemu gdy się pan zorientował że nim manipuluje
nic innego do panów nie dociera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





i na koniec pytanie retoryczne....skoro jak twierdzicie oblężenia to regulaminowa i nieszkodliwa część gry część gry to czemu pustakowanie z lat wcześniejszych zostało ograniczone???????????????????

dla obleganego nie ma znaczenia na jaki klocek idzie.....bo to nie chodzi o kwadrat tylko o prawdziwe znaczenie oblężęnia..........
jest to samo poczucie krzywdy i poniżenia jak kilka lat wcześniej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


a po kolejne ja mam prawo opisywać negatywne zachowania graczy dopóki one istnieją i nikt mi tego prawa nie może zabrać !!!!!!!
nawet pan i zwłaszcza pan ani nawet pański regulamin !!!!!!!!!!!!!!

moim konstytucyjnym prawem jest prawo do wyrażania myśli i poglądów
przy czym wasze decyzje o ograniczaniu mi tego prawa możecie wsadzić sobie w d...........

i to ja proponuję się zastanowić co mi robicie.......

proszę o konkrety za co dostałam bana ze szczegółowym uzasadnieniem jakie negatywne skutki spowodowały ????????????????????????

Ten post był edytowany 8 raz(y), ostatnio edytowany przez Caryca Kaśka: 28-10-2022 10:25.

27-10-2022 23:03 Caryca Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Caryca Kaśka Dodaj Caryca Kaśka do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie bardzo widzę sens w dalszej dyskusji, więc zamykam temat.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

28-10-2022 10:29 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY [R3/R6] Prowokacje, obraza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH