Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 + r7 Wyskakujący komunikat "nieprawidłowy link" » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony + r7 Wyskakujący komunikat "nieprawidłowy link"
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
WizzardRex
Newbie


Data rejestracji: 30-05-2020
Postów: 3
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Question + r7 Wyskakujący komunikat "nieprawidłowy link" Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: WizzardRex r1 / Czarodziej r7
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu: Po jakiejkolwiek próbie zmiany ekwipunku "zapisanego zestawu" ( pojedyncze przedmioty da się ruszyć ) , lub próba wylosowania innego zadania dziennego , Próby pójścia na wyprawę lub cokolwiek co wymaga odświeżenia strony

wyskakuje komunikat :
Operacja nie została wykonana, ponieważ został użyty nieprawidłowy link lub użyto funkcji Odśwież lub Wstecz w przeglądarce!

Dodam że sprawdzałem oba konta na innej przeglądarce i wszystko działa jak należy. Dodatkowo na telefonie w przegladarce chrome działa wszystko jak powinno, problem jest jak chcę użyć komputera , jednakże kilka H temu na chromie na komputerze wszystko działało. Nie pomaga wylogowywanie, czyszczenie histori/cookies, ani restartowanie przegladarki.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez WizzardRex: 01-03-2023 07:17.

01-03-2023 06:50 WizzardRex jest offline Szukaj postów użytkownika: WizzardRex Dodaj WizzardRex do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wygląda to na problem z przeglądarką. Ponieważ nie dzieje się tak u wszystkich użytkowników Chrome, winna może być konkretna wersja lub zainstalowany dodatek do przeglądarki - np. jakiś "przyśpieszacz" internetu, który pobiera stronę więcej niż raz lub ją odświeża w tle. Zacząłbym od sprawdzenia czy dostępna jest aktualizacja oraz czy problem występuje po wyłączeniu dodatków (lub w trybie incognito).

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


02-03-2023 10:49 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
WizzardRex
Newbie


Data rejestracji: 30-05-2020
Postów: 3
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez WizzardRex
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Być może jednak stało sie tak po przerwie o 4 nad ranem. Przed przerwą wszystko działało po przerwie już nie mogę nic zrobić , a przez ten czas kompletine nic nie zmieniałem w przeglądarce wszystko jest jak było i nie instalowałem żadnych aktualizacji ani dodatków

Edit: Problem rozwiązany, do zamknięcia.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez WizzardRex: 02-03-2023 18:24.

02-03-2023 18:19 WizzardRex jest offline Szukaj postów użytkownika: WizzardRex Dodaj WizzardRex do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 + r7 Wyskakujący komunikat "nieprawidłowy link"

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH