Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R20S Usługi premium - powiększanie miejsca własnej zbrojowni » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Usługi premium - powiększanie miejsca własnej zbrojowni
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Fortin
Newbie


Data rejestracji: 20-08-2023
Postów: 6
Kraina: Necropolia S

Usługi premium - powiększanie miejsca własnej zbrojowni Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Fortinbras
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu: usługi premium, powiększenie własnej zbrojowni.

Witam,

Powiększyłem w usługach premium swoją zbrojownię o 40 pozycji, ale po kilku dniach okazało się że to za mało, więc przedłużyłem o 160 pozycji - i tu jest problem, bo nic się nie zmieniło. Wygląda na to że nadal jestem z powiększeniem o 40 pozycji .

Jak to widzi admin?

Pozdrawiam.
20-08-2023 14:00 Fortin jest offline Szukaj postów użytkownika: Fortin Dodaj Fortin do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy zgadza się liczba slotów w zbrojowni wyświetlana na samej górze? Jeśli tak, to prawdopodobnie wystarczy kliknąć przycisk "WCZYTAJ" na końcu listy przedmiotów - po otwarciu zbrojowni wczytywane jest pierwsze 80 przedmiotów.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


21-08-2023 12:37 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R20S Usługi premium - powiększanie miejsca własnej zbrojowni

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH