Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 Błąd ze szczęściem na karawanie part 3 - Trylogia » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Błąd ze szczęściem na karawanie part 3 - Trylogia
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Grizzly
Forum Ace


Data rejestracji: 24-10-2018
Postów: 90
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Błąd ze szczęściem na karawanie part 3 - Trylogia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Grizzly LSM Xavii
Przeglądarka internetowa: n/d

Opis problemu:
Tym razem bonus do pierwszej wygranej wyprawy trwa na całej karawanie

Karawana:
https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=41140f4824

Pojedyńcza
https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=3d9e9d313c

Dopiero teraz mam czas napisać post, natomiast bug jest od samego początku (w sobote usunąłem zbyt szybko karawane)


1. Taki bug mógłby zostać jako bonus dla tych co kupują płatne usługi w postaci karawany
2. Te 3 błędy z szcześciem na karawanie to może znak że luck jest broken i psuje juz nie tylko PvP ale też patche BWT
02-10-2023 20:53 Grizzly jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizzly Dodaj Grizzly do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zglaszalem to Masterowi dzisiaj, Konrad ma to naprawic jutro.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
02-10-2023 21:21 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 Błąd ze szczęściem na karawanie part 3 - Trylogia

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH