Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » BW przez komórke » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony BW przez komórke 28 Ankieta - średnia ocena: 8,0728 Ankieta - średnia ocena: 8,0728 Ankieta - średnia ocena: 8,07
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Puma
Emperor


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 1.378
Kraina: Necropolia VII

BW przez komórke Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zawsze kiedy wchodzodze na BW przez telefon chce wejść na wybór krainy pokazuje brak danych

Sprawdzałem to na Noki N70 i 6230 obie są w orange

Prosze o pomoc

Sorry jak pomyliłem działy
17-06-2007 12:09 Puma jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma Dodaj Puma do Listy kontaktów
artek
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 439
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Opere mini sobie sciagnij.
17-06-2007 12:13 artek jest offline Szukaj postów użytkownika: artek Dodaj artek do Listy kontaktów
_Maxymilius_
Triple Ace


images/avatars/avatar-4527.jpg

Data rejestracji: 20-05-2007
Postów: 229
Klan: CASTLE
Kraina: Necropolia
Skąd: ja mam to wiedzieć ??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tez nie moge sie zalogować bo krainy nie chce wybrac Evil Evil

__________________

www.JumpForce.pl
cytat:
adrosx - ban stały w grze za całokształt

Układy są nawet w Bw Mad
HWDAiM

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _Maxymilius_: 17-06-2007 12:21.

17-06-2007 12:21 _Maxymilius_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Maxymilius_ Dodaj _Maxymilius_ do Listy kontaktów
ksopgiel
Forum Ace


images/avatars/avatar-2009.gif

Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 84
Klan: Khan Raiders
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Lublin/W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
artek napisał(a)
Opere mini sobie sciagnij.


Dokładnie. Wszystko pod Opera chodzi cacy
17-06-2007 12:21 ksopgiel jest offline Strona domowa ksopgiel Szukaj postów użytkownika: ksopgiel Dodaj ksopgiel do Listy kontaktów
Puma
Emperor


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 1.378
Kraina: Necropolia VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Puma
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Możecie porać strone
17-06-2007 12:23 Puma jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma Dodaj Puma do Listy kontaktów
artek
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 439
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://www.operamini.com/

Klikasz na get opera mini free. Download using sms link. Podajesz tam co trzeba. Po czym klikasz na get opera mini.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez artek: 17-06-2007 13:46.

17-06-2007 13:43 artek jest offline Szukaj postów użytkownika: artek Dodaj artek do Listy kontaktów
Puma
Emperor


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 1.378
Kraina: Necropolia VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Puma
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeszcze jedno pytanie czy jest po polsku bo ja tak z angielskim to tak nie bardzo
17-06-2007 14:30 Puma jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma Dodaj Puma do Listy kontaktów
Siostra12
Full Member


images/avatars/avatar-2749.jpg

Data rejestracji: 27-01-2007
Postów: 59
Klan: ???
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam Nokie 6230i i pod opera mini dziala super. Krainy nie mogles wybrac pewnie pod domyslna przegladarka w telefonie. Sciagnij sobie Opere korzystajac z linka ktory ktos Ci juz podal. Wszystko dziala po polsku oczywiscie Smile .

Jesli bedziesz mial problem z konfiguracja neta w komorce (ja tak mialem) polecam link http://my.opera.com/community/forums/topic.dml?id=114252

Powodzenia!

__________________
Z debilami dyskutuje tylko do pewnego momentu...
17-06-2007 14:34 Siostra12 jest offline Szukaj postów użytkownika: Siostra12 Dodaj Siostra12 do Listy kontaktów
Puma
Emperor


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 1.378
Kraina: Necropolia VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Puma
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oni przysłali na esemesa link a nie łącze wap help
17-06-2007 14:49 Puma jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma Dodaj Puma do Listy kontaktów
Nashua
Junior Member


images/avatars/avatar-3350.jpg

Data rejestracji: 24-12-2006
Postów: 16
Klan: Oszczany Row; LeT-R
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Opera_Mini__for_Nokia_N70.rar
Opera Mini 2 pod Nokie N70 po polsku Smile upload z Rapidshare

__________________
Bądź pokojowy, bądź uprzejmy, przestrzegaj prawa, szanuj każdego, ale jeżeli ktoś podniesie rękę na ciebie, wyślij go na cmentarz.

17-06-2007 15:54 Nashua jest offline Szukaj postów użytkownika: Nashua Dodaj Nashua do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Nashua
Migiul
Double Ace


images/avatars/avatar-3018.jpg

Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 107
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko uwazaj, bo opera nie bedzie Ci robila wszystkiego tak jak z kompa - nie mozna skladac nowych ofert handlowych oraz odchodzic z klanu Smile wiecej bugow nie znalazlem jak na razie Smile
acha i nie mozesz zobaczyc statow przedmiotow Big Grin

__________________


Nick: Migiul
Id: 25014

17-06-2007 16:06 Migiul jest offline Szukaj postów użytkownika: Migiul Dodaj Migiul do Listy kontaktów
radikal
Lord


images/avatars/avatar-6519.jpg

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 438
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja sie tu podepne z pytaniem, bo wlasnei zainstalowalem ta opereMini. I jak jest z potencjalnymi multikontami?? przeciez chyba IP dla komorek bedzie "wspolne" dla jednego operatora czy moze sie myle??
Prosil bym o wypowiedz jakiegos admina ew. odeslanie mnie do ich wczesniejszych wyjasnien w tej materii.

__________________

R1:3609 R14:58461
Kupie na R1
17-06-2007 16:13 radikal jest offline Szukaj postów użytkownika: radikal Dodaj radikal do Listy kontaktów
Hermit10
Forum Legend


images/avatars/avatar-3754.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 1.501
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Migiul napisał(a)
nie mozna skladac nowych ofert handlowych


Więc nawet jakby się ofertę na kompie złożyło, to na komórce się nie zaakceptuje Wink

__________________

Herms

17-06-2007 19:23 Hermit10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hermit10 Dodaj Hermit10 do Listy kontaktów
radikal
Lord


images/avatars/avatar-6519.jpg

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 438
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to dzis w czasie uzywania operymini zobaczylem ze nie mozna puscic dluzszej karawany niz 2 wyprawy. Prawda to czy u mnie cos sie zwalilo??

__________________

R1:3609 R14:58461
Kupie na R1
21-06-2007 00:49 radikal jest offline Szukaj postów użytkownika: radikal Dodaj radikal do Listy kontaktów
Arko
Lord


Data rejestracji: 19-12-2006
Postów: 280
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też nie mogłem puścić więcej niż 2 wyprawy w karawanie.
21-06-2007 01:05 Arko jest offline Szukaj postów użytkownika: Arko Dodaj Arko do Listy kontaktów
SamSabat
Triple Ace


Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 168
Klan: Krwawy Zwierzyniec
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja ma inny problem na Opera mini +K750i
Nie moge zlozyć oferty handlowej bo wywala bład
Frown

__________________
r3:Sabat/Duszek Kasacja r10: Dalvin - Kasacja r13/r15:Sabat -Kasacja
Krwawy Zwierzyniec mym domem i jego będe bronił.........
Losowator i ciągłe bany za pierdoły obrzydziły tą grę skutecznie.
28-06-2007 17:38 SamSabat jest offline Szukaj postów użytkownika: SamSabat Dodaj SamSabat do Listy kontaktów
radikal
Lord


images/avatars/avatar-6519.jpg

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 438
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Migiul napisał(a)
Tylko uwazaj, bo opera nie bedzie Ci robila wszystkiego tak jak z kompa - nie mozna skladac nowych ofert handlowych oraz odchodzic z klanu Smile


To chyba wyjasnia Wink

__________________

R1:3609 R14:58461
Kupie na R1
28-06-2007 23:53 radikal jest offline Szukaj postów użytkownika: radikal Dodaj radikal do Listy kontaktów
assrid
Viking


images/avatars/avatar-7814.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 606
Kraina: Moria IV
Skąd: 4DON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
radikal napisał(a)
To ja sie tu podepne z pytaniem, bo wlasnei zainstalowalem ta opereMini. I jak jest z potencjalnymi multikontami?? przeciez chyba IP dla komorek bedzie "wspolne" dla jednego operatora czy moze sie myle??
Prosil bym o wypowiedz jakiegos admina ew. odeslanie mnie do ich wczesniejszych wyjasnien w tej materii.


ja tez jestem tego ciekawy, bo czasem wchodze przez komorke i niechcialbym dostac bana za to, ze ktos bedzie mial taki sam numer ip jak ja...

__________________
Śmierć jest łatwa..
gra zaczyna sie po niej..


cytat:
SushiMaker napisał(a)
PS. +1 tak sobie z lenistwa

20-07-2007 12:08 assrid jest offline Szukaj postów użytkownika: assrid Dodaj assrid do Listy kontaktów
Migiul
Double Ace


images/avatars/avatar-3018.jpg

Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 107
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja uzywam opery grubo od ponad miesiaca i jakos jeszcze mnie nie zbanowali, wiec prawdopodobnie albo maja wpisane ip z kazdej sieci albo cosik innego, wiec wydaje mi sie ze nie ma sie co martwic, choc nie jestem tego do konca pewien. Na to pytanie musieliby odpisac admini Smile
P.S. Karawan nie da sie puscic wiecej niz 2 Big Grin Zapomnialem wczesniej dopisac, choc kiedy to bylo...

__________________


Nick: Migiul
Id: 25014

21-07-2007 12:09 Migiul jest offline Szukaj postów użytkownika: Migiul Dodaj Migiul do Listy kontaktów
Setech
Triple Ace


Data rejestracji: 01-04-2007
Postów: 184
Klan: Possessed
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie prawda.
Uzywam Nokii N70, z fabryczna symbianowa przegladarka i wszystko dziala.

__________________


21-07-2007 23:10 Setech jest offline Szukaj postów użytkownika: Setech Dodaj Setech do Listy kontaktów
Migiul
Double Ace


images/avatars/avatar-3018.jpg

Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 107
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja uzywam SE K310i z zainstalowana miniopera i mi nie dziala, jak juz zaczal sie szpan komorkami Tongue

__________________


Nick: Migiul
Id: 25014

22-07-2007 15:19 Migiul jest offline Szukaj postów użytkownika: Migiul Dodaj Migiul do Listy kontaktów
hwdp8
Full Member


Data rejestracji: 22-12-2006
Postów: 70
Kraina: Necropolia III
Skąd: Łąka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam motorole e1000 i wszystko działa

__________________
R4 Nick makalega6
gg=7923263
22-07-2007 16:00 hwdp8 jest offline Szukaj postów użytkownika: hwdp8 Dodaj hwdp8 do Listy kontaktów
nieWybREDNA
Triple Ace


images/avatars/avatar-22753.gif

Data rejestracji: 22-12-2006
Postów: 167
Klan: nABK
Skąd: Eversong Forest

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na n80 tez ladnie wszystko chodzi (firmowa przegladarka nokii)
a z ip to czasami kazda sesja nie ma innego nr ? tak jak kiedys bylo na zwyklych modemach i magicznym nr dostepowym 202122?

__________________

For the Horde
Przejmę jakas postac na R1

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nieWybREDNA: 22-07-2007 17:59.

22-07-2007 17:56 nieWybREDNA jest offline Szukaj postów użytkownika: nieWybREDNA Dodaj nieWybREDNA do Listy kontaktów
/Speedziarz\
Junior Member


Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ile za to placicie?? Ile kosztuje powiedzmy 1h na BW przez koma ?

__________________
Nick w grze
R1 - "Speedziarz"
R2 - "Speedziarz"
R3 - "Speedziarz"
28-07-2007 19:28 /Speedziarz\ jest offline Szukaj postów użytkownika: /Speedziarz\ Dodaj /Speedziarz\ do Listy kontaktów
nesatinir
Lord


images/avatars/avatar-4456.gif

Data rejestracji: 15-01-2007
Postów: 385
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: Z Marsa :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

/Speedziarz\ - to juz zalezy do operatora Wink

edit: literówka Tongue

__________________


SPARINGI
Big Grin 1:0 Wink

cytat:
nesatinir twoje prace sa ladne tylko nie wiadomo co przzedstawiaja

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nesatinir: 28-07-2007 19:41.

28-07-2007 19:41 nesatinir jest offline Szukaj postów użytkownika: nesatinir Dodaj nesatinir do Listy kontaktów
SamSabat
Triple Ace


Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 168
Klan: Krwawy Zwierzyniec
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra, mam już prawie rozwiązany problem z handlem prze minioperę.

Jeżeli ktoś jako pierwszy złoży ci ofkę, to można sfinalizować transakcję
( oprócz tego że trzeba uważać co się dodaje, bo wyrzuca błąd przy próbie odrzucenia oferty)

Jeżeli ty jako pierwszy złożysz ofke to dupa, nie można zaakceptować oferty, ani odrzucić (error)

Dodatkowo przydałby się osobny ekran logowania. np http://logowanie.bloodwars.pl
bo wnerwia mnie przewijanie na początku

Co jeszcze: przy wybieraniu np dalekiej wyprawy/ itemów w zbrojowni, na mini operze odświerza całą stronę.
nie wiem czym to jest spowodowane. jak mamy duzo itemów to taki jeden wybór potrafi wciągnąć 10kb.

__________________
r3:Sabat/Duszek Kasacja r10: Dalvin - Kasacja r13/r15:Sabat -Kasacja
Krwawy Zwierzyniec mym domem i jego będe bronił.........
Losowator i ciągłe bany za pierdoły obrzydziły tą grę skutecznie.
29-07-2007 16:59 SamSabat jest offline Szukaj postów użytkownika: SamSabat Dodaj SamSabat do Listy kontaktów
Dark Angels
Viking


images/avatars/avatar-19393.jpg

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 666
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jest mozliwosc gry na se k300i bo jakos mi nie chce dzialac ;/
30-08-2007 17:18 Dark Angels jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Angels Dodaj Dark Angels do Listy kontaktów
SamSabat
Triple Ace


Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 168
Klan: Krwawy Zwierzyniec
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie dziala to znaczy ?
http://www.operamini.com/download/pc/sonyericsson/

__________________
r3:Sabat/Duszek Kasacja r10: Dalvin - Kasacja r13/r15:Sabat -Kasacja
Krwawy Zwierzyniec mym domem i jego będe bronił.........
Losowator i ciągłe bany za pierdoły obrzydziły tą grę skutecznie.
30-08-2007 17:29 SamSabat jest offline Szukaj postów użytkownika: SamSabat Dodaj SamSabat do Listy kontaktów
wredny
Member


images/avatars/avatar-6197.jpg

Data rejestracji: 10-07-2007
Postów: 33
Klan: Khan
Kraina: Moria IV
Skąd: podlasie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam operę mini ale także pod symbianem (Motka a1000 modowana) i działa wszystko.... tyle, że różnie Smile
Problem jest z przeglądaniem okolicy i ogólnie wciskaniem strzałek lewo prawo służących do przechodzenia między sektorami czy zwiększania wskażnika ilości wypraw - to nie działa. O ile da się zmienić sektor zmieniając adres "z palca" wpisując określona wartość, o tyle wypraw juz sie nie da ustawić w ten sposób bo nie ma pola edytowalnego Frown
najgorzaej jest jednak w zbrojowni, nie dość, że dużo danych ściąga to telefon długo "obrabia stronę"
Mam nadzieje, ze wkrótce zostanie zrobiona mobilna stronka BW
Pozdrawiam

__________________
Kupię... już kupiłem Smile
02-09-2007 09:53 wredny jest offline Szukaj postów użytkownika: wredny Dodaj wredny do Listy kontaktów
assrid
Viking


images/avatars/avatar-7814.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 606
Kraina: Moria IV
Skąd: 4DON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jezeli ktos ma telefon w erze i opera niedziala mu to proponuje pobrac jej przerobiona wersje przez wap z adresu:

http://blueconnect.pl/telefon

wiecej info tu:
blueconnect

__________________
Śmierć jest łatwa..
gra zaczyna sie po niej..


cytat:
SushiMaker napisał(a)
PS. +1 tak sobie z lenistwa

03-09-2007 15:29 assrid jest offline Szukaj postów użytkownika: assrid Dodaj assrid do Listy kontaktów
Strony (10): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » BW przez komórke

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH