Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3 (R3) Zamienie jastrzebi pierscien na... ??? (R3) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony (R3) Zamienie jastrzebi pierscien na... ??? (R3)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
patrykoki_forum
Junior Member


images/avatars/avatar-3926.jpg

Data rejestracji: 05-01-2007
Postów: 13
Klan: MoonS

(R3) Zamienie jastrzebi pierscien na... ??? (R3) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam wszystkich!!!
Pytanko - jezeli ktos gra na R3 moze mi doradzi - mam jastrzebi pierscien - wartosc okolo 40-50k. chcialem zamienic na dobre ak i zdradziecki set. Czy to dobra zamiana? Niech mi ktos napisze cos, bo zastanawiam sie juz jakis czas i ciagle nie moge sie zdecydowac.... na r3 mam 23 punkty, 34 level... Moze ktos zaproponuje cos ciekawszego? Bede wdzeczny za wszystkie rady!
Pozdrawiam,
PatrykOki

__________________
R10: patrykira
KUPIE
Diamentowy set[np: 2XD. Sygnet] mam teraz na zbyciu troche pr, wiec jak masz cos ciekawego na sell to pisz do mnie!

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez patrykoki_forum: 05-10-2007 17:30.

05-10-2007 16:28 patrykoki_forum jest offline Szukaj postów użytkownika: patrykoki_forum Dodaj patrykoki_forum do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

RE: (R3) Zamienie jastrzebi pierscien na... ??? (R3) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

napisz co teraz mas bo po mojemu za d akacza i zdradziecki się TOBIE nie opłaca jeżeli
masz 2x d uzi d beretka
no to proponował bym ci za jastrzębia wymienić na mściwy set +1 atak na broń i chociaż ci się sprawdzi na oblegu a z zdradzieckiego co masz 1 runda do przodu a po 4 5 rundach to już nie robi różnicy a + z mściwca na oblegu masz a więc po mojemu jastrząb za mściwy set

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

05-10-2007 17:48 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
patrykoki_forum
Junior Member


images/avatars/avatar-3926.jpg

Data rejestracji: 05-01-2007
Postów: 13
Klan: MoonS

Autor tematu Temat rozpoczęty przez patrykoki_forum
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam dobre uzi - chyba kupie sobie 2, bo teraz walcze dobra beretta... faktycznie chyba lepszy bedzie msciwy... ale dobre ak jest lepsze niz 2 doskonale uzi - przekonalem sie o tym na R1... piszcie jeszcz cos...
dzieki,
P

__________________
R10: patrykira
KUPIE
Diamentowy set[np: 2XD. Sygnet] mam teraz na zbyciu troche pr, wiec jak masz cos ciekawego na sell to pisz do mnie!
07-10-2007 01:02 patrykoki_forum jest offline Szukaj postów użytkownika: patrykoki_forum Dodaj patrykoki_forum do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeżeli masz dużo sposta kup d aka albo fn fala a co do drugiego uzika zwróć uwagę na rozrzut obrażeń między uzikiem a beretką a co do dobrego aka na r1 to jaka tam jest alternatywa z obrażeniami dla d akacza a na r3 spokojnie położysz kolesia z d akaczem na tym samym lev i walcząc 2 x dobre mp5k

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

09-10-2007 22:54 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3 (R3) Zamienie jastrzebi pierscien na... ??? (R3)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH