Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Sposoby wykręcania się graczy ;) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « pierwszy ... « poprzednie 3 4 [5] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Sposoby wykręcania się graczy ;) 51 Ankieta - średnia ocena: 8,9251 Ankieta - średnia ocena: 8,9251 Ankieta - średnia ocena: 8,9251 Ankieta - średnia ocena: 8,92
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
CukiereczeKC
Member


Data rejestracji: 19-02-2010
Postów: 49
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V
Skąd: Stargard Szczeciński

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"podobno można jakoś bana skrócić po 30 dniach a jeżeli nie to zostańmy chociaż internetowymi przyjaciółmi"

heheh z tego nie mogę Big Grin
06-10-2010 12:14 CukiereczeKC jest offline Szukaj postów użytkownika: CukiereczeKC Dodaj CukiereczeKC do Listy kontaktów
extoodazee
Member


images/avatars/avatar-18453.gif

Data rejestracji: 22-08-2009
Postów: 39
Klan: Blood Angels
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Krakoff

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Genialny Temat Big Grin

przeczytałam od deski do deski i usmiałam się do łez


rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl


__________________
Extoodazee
WYGRALES - ZLOZ OFKE I NAPISZ ZA CO...
26-11-2010 23:19 extoodazee jest offline Szukaj postów użytkownika: extoodazee Dodaj extoodazee do Listy kontaktów
Pinek_vs_Linosa
Triple Ace


images/avatars/avatar-21600.jpg

Data rejestracji: 14-01-2010
Postów: 210
Klan: Club 139
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Świętokrzyskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
CukiereczeKC napisał(a)
"podobno można jakoś bana skrócić po 30 dniach a jeżeli nie to zostańmy chociaż internetowymi przyjaciółmi"

heheh z tego nie mogę Big Grin


no to jest dobre ciekawe czy kobieta by napisała zostańmy w internetowym związku xD

__________________



r10 Hazardzista
16-01-2011 11:57 Pinek_vs_Linosa jest offline Szukaj postów użytkownika: Pinek_vs_Linosa Dodaj Pinek_vs_Linosa do Listy kontaktów
Aer0
Junior Member


images/avatars/avatar-16509.gif

Data rejestracji: 31-10-2009
Postów: 20
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

HAHAHAHAHAHA no nie moge... chłopie kawał dobrej roboty

25. na biznesmena
"a już miała iść wplata od mojego staruszka do was 1000 zł. jest on biznesmenem a tak chyba z tego nici będą"


leże rotfl

__________________
R10: Aer0sBack (R2 UK - zapraszamy do klanu QTD)


20-01-2011 13:06 Aer0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Aer0 Dodaj Aer0 do Listy kontaktów
Xavox
Lord


images/avatars/avatar-22260.jpg

Data rejestracji: 15-06-2009
Postów: 372
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

12. na litość
17. na łacinę


te są najlepsze Big Grin świetny temat, mnie rozwala też jak widzę jakie błędy ludzie robią

__________________
That place in my mind...

20-01-2011 14:31 Xavox jest offline Szukaj postów użytkownika: Xavox Dodaj Xavox do Listy kontaktów
kubabb87
Newbie


Data rejestracji: 10-12-2010
Postów: 4
Klan: Uroboross
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Pń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja sie nie bede smial i wtorowal ze tak powiem... wg mnie operatorzy wykorzystuja tylko i wylacznie to ze moga...

VIII. Zabrania się tworzenia multikont.
Za multikonto uważa się użytkowanie więcej niż jednego konta przez jednego użytkownika na tym samym serwerze BloodWars. Dostatecznym powodem do posądzenia o multikonto jest użytkowanie więcej niż jednego konta z tego samego numeru IP bądź tego samego komputera, na tym samym serwerze BloodWars.
Logowanie z jednego komputera jest definiowane przez administratora przy pomocy dostępnych dla niego środków identyfikujących system i komputer użytkownika na podstawie danych wysyłanych w nagłówkach http do serwera BloodWars oraz danych sesyjnych.
VIIIa. W przypadku chęci grania więcej niż jednej osoby z danego adresu IP na tym samym serwerze, wszystkie osoby mają obowiązek dokonać zgłoszenia takiego faktu do operatora danego serwera bądź, w przypadku braku takiej możliwości, do administratora, niezwłocznie po założeniu postaci.
Zgłoszenia może dokonać jedna osoba, ale w zgłoszeniu muszą być podane loginy wszystkich osób korzystające z danego IP o których wie osoba zgłaszająca w momencie składania zgłoszenia.
VIIIb. W przypadku niedopełnienia tego obowiązku administracja bądź operator ma prawo zablokować WSZYSTKIE konta korzystające z danego IP, na tym samym serwerze.
VIIIc. Zgłoszenie multikonta nie oznacza możliwości łamania punktu IX.
IX. Zabrania się działań Push oraz Pull.

§5 Ograniczenia

I. Każdy użytkownik ma prawo do założenia jednego konta na każdym serwerze BloodWars. W przypadku wykrycia przez operatorów gry posiadania przez użytkownika więcej niż jednego konta na danym serwerze, Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia wszystkich kont tego użytkownika oraz uniemożliwienia mu dostępu do serwisu BloodWars.

II. Użytkowanie jednego konta przez wielu graczy jest zabronione. Jednocześnie zabronione jest udostępnianie hasła do swojego konta osobom trzecim. Administrator ani żaden operator gry nie może zażądać, ani nigdy nie zażąda od użytkownika podania jego hasła. BW Team nie bierze odpowiedzialności za żadne szkody wynikłe ze świadomego bądź nieświadomego udostępnienia hasła do swojego konta osobom trzecim.

III. Administrator ma prawo do czasowego bądź trwałego zablokowania konta, w szczególności w przypadku złamania którejkolwiek reguły ROWU. Czas oraz zakres takiego zablokowania zależy od decyzji Administratora.
IV. Sprzedawanie lub jakiekolwiek inne odpłatne przekazywanie wartości zawartych w grze bez pisemnej zgody BW Team jest zabronione.
V. Wyjątek od §5 pkt. 4 stanowi sytuacja całkowitego i nieodpłatnego zrzeczenia się praw do konta przez użytkownika na rzecz osoby trzeciej.


Multikonta.
tu mały cytacik..
"W przypadku, gdy z jednego adresu IP będzie grało więcej osób, należy zgłosić ten fakt do operatora serwera na którym grasz przez opcję ZGŁOŚ DO OPERATORA (podając loginy kont i nazwy postaci), PRZED założeniem takiego konta. Zgłoszone w ten sposób konta będą co jakiś czas monitorowane przez operatorów gry pod względem przesadnego, jednostronnego "pomagania sobie" i sytuacji, w której dwie osoby mają 2 wspólne konta (zasiadają się nawzajem).
W przypadku "zgłoszenia" już po wykryciu multikonta, nie będą one odblokowywane!"

analiza...
z merytorycznego punktu widzenia wszystko jest niby ok ale w rzeczywistosci par4 pkt8a i par5 pkt2 wzajemnie sie wykluczaja poniewaz ani op a mod ani nikt taki przewaznie nie jest w stanie udowodnic ze 2 konta to jeden gracz... przykladowo: 2 osoby w jednym domu z jednym komputerem maja konto na jednym serwerze... powiedzmy ze jest to rodzenstwo ktore chodzi do szkoly... wracaja ze szkoly obiad i czas wolny... i grac nie moga... poniewaz.. jezeli beda chcialy w jednym czasie grac na 2 kontach --> Dostana bana jedno po drugim rowniez dostana bana... jedno przed szkola 2 po również dostana bana... takze... moim zdanie trafne bylo by usuniecie pkt mowiacych o tym ze mozna tworzyc legalne multikonta gdyz... nie mozna tego zrobic.. tak czy owak recepta jest jedna....BAN (oczywiscie temat pushu chyba jest jasny takze sytuacja przedstawiona jest wobec braku innych przeciwskazań z pkt widzenia regulaminu) szczerze powiem ze wg mnie bloodwars pod tym wzgledem jest niesamowicie dziwne ubogie poniewaz w innych grach... jasno jest postawione.. albo mozna albo nie jezeli mozna to zakaz kontaktu 2 kont pod wzgledem handlu wojsk czy innych spraw(zalezy od gry) jezeli nie to chyba logiczne

podsumowanie:
czytajac pregierz oprocz tematow w ktorych ludzie otwarcie sie przyznaja ze pushowali mieli 2 konta czy cos podobnego w reszcie przypadkow nikt z administracji gry nie opiera sie na jasnych dowodach tylko na swoich domysłach
to tyle dziekuje za uwageSmile
ps.(mam nadzieje za za to co napisalem nie dostane bana)......

__________________
R1 - magik169
r3 - lidia44
<1..50) - brak minimum
<50..100) - min 5pkt
<100..500) - 20pkt
<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10.000) - 500pkt
22-01-2011 00:30 kubabb87 jest offline Szukaj postów użytkownika: kubabb87 Dodaj kubabb87 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem co to ma wspólnego z humorystycznym tematem o wykręcaniu się graczy...
więc ostrzeżenie za spam

dyskusje na temat regulaminu itp itd są na forum

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
22-01-2011 11:12 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
kubabb87
Newbie


Data rejestracji: 10-12-2010
Postów: 4
Klan: Uroboross
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Pń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
nie wiem co to ma wspólnego z humorystycznym tematem o wykręcaniu się graczy...
więc ostrzeżenie za spam

dyskusje na temat regulaminu itp itd są na forum


no fakt... moj post bardziej pasuje do tematu "humorystyczne wykrety adminow"
przepraszam za spam i obiecuje ze to sie wiecej nie powtory(prosze bez 2 warna)Smile

__________________
R1 - magik169
r3 - lidia44
<1..50) - brak minimum
<50..100) - min 5pkt
<100..500) - 20pkt
<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10.000) - 500pkt
22-01-2011 11:56 kubabb87 jest offline Szukaj postów użytkownika: kubabb87 Dodaj kubabb87 do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kryszna napisał(a)
On gra w wowa i szkoda było mu czasu na to żeby napisać oficjalnie, że oddaje konto


rozwaliło mnie rotfl

__________________
Regulamin Handlu


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ptyś: 26-01-2011 12:11.

26-01-2011 12:11 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Myszka Miki
Lord


images/avatars/avatar-23536.jpg

Data rejestracji: 16-11-2010
Postów: 332
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: z mamusi

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

quote:
"Jestem kobietą i mogę wydawac kamienie/punkty na fanaberie"


masakra

Padlam ze smiechu.

Temat od poczatku do konca przeczytany.

__________________
Alabama Lilith

Nakarm Wampira
26-01-2011 13:04 Myszka Miki jest offline Strona domowa Myszka Miki Szukaj postów użytkownika: Myszka Miki Dodaj Myszka Miki do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeczytałem ten temat i wygrzebałem wierszyk z przed 1,5 roku. Inspiracją do jego stworzenia były niektóre tematy znajdujące się w dziale pręgierz. Myślę, że Ce się nie pogniewa jeśli go tutaj umieszczę. Wink


"ZA CO TEN BAN?"


DROGI Ce ZA CO MAM BANA?
GRAĆ NIE MOGĘ DZIŚ OD RANA!
PRZECIEŻ TO SĄ JAKIEŚ KPINY
WCZORAJ MIAŁEM URODZINY...
ZA CO KARA JEST TAK STRASZNA?
TU POMYŁKA JAKAŚ ZASZŁA...
WCZORAJ BYLI TU KOLEDZY
WESZLI W BW BEZ MEJ WIEDZY...
JAKIE MULTI? CZŁECZE SROGI!
DAŁEŚ BANA ZA DWA LOGI?
RAZ WLAZŁ MÓJ KOLEGA SŁAWEK
BO MU SZKODA JEST WYPRAWEK...
PUŚCIŁ ICH DOSŁOWNIE KILKA
ZESZŁA MOŻE MU Z GODZINKA...
A TEN DRUGI LOGIN, SŁOWO!
RADEK ZROBIŁ PRZYPADKOWO...
OK! DOBRA... GRA TEŻ DZIADEK!
TO OD NIEGO JEST TEN SPADEK...
TAK WIĘC PUSHING JEST PRZESADĄ.
WZIĄŁEM ZA DZIADKOWĄ RADĄ!
A WIĘC Ce NIE RÓB AFERY.
NIE PSUJ MIŁEJ ATMOSFERY.
CHCESZ ZBANOWAĆ? ZBANUJ DZIADKA!!!
I TAK UMRZE... LECĄ LATKA!
SIEDZI OBOK NA KANAPIE
I SIĘ ŚMIEJĄC ZE MNIE, SAPIE
ŻE GDY Z TEGO ŚWIATA ZEJDZIE,
WNUCZEK GO PAMIĘTAĆ BĘDZIE...
Big Grin Big Grin Big Grin








Pozdrawiam Wszystkich "niewinnie skazanych" rotfl

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
20-04-2011 16:53 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
smokpp napisał(a)
jak ban mialem zgloszone ze gram na 2 konta z jednegi ip


świeżutkieBig Grin
r12: 47906 ; 47186

__________________
Regulamin Handlu


21-04-2011 15:17 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Arrakktur
Member


Data rejestracji: 31-03-2010
Postów: 33
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: oni biorą takie pytania???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"człowieku tobą to powinna się policja zająć ,

bo mi ktoś powiedział ze pod pretekstem operatora gry rozprowadzasz kokainę

na takiej zasadzie działasz??"

177

__________________
Wspomóż mojego wąpierza
05-05-2011 22:10 Arrakktur jest offline Szukaj postów użytkownika: Arrakktur Dodaj Arrakktur do Listy kontaktów
Cerebrus
Triple Ace


images/avatars/avatar-23434.gif

Data rejestracji: 07-07-2011
Postów: 215
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Opole

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bo my pochodzimy z wioski i skąt mogliśmy wiedzieć że to trzeba głosić.


od sołtysa... Wink

__________________

18-07-2011 00:42 Cerebrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerebrus Dodaj Cerebrus do Listy kontaktów
SIEPACZ
Forum Ace


images/avatars/avatar-12210.jpg

Data rejestracji: 26-04-2008
Postów: 97
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grax33 napisał(a)
Pozdrawiam Wszystkich "niewinnie skazanych" rotfl



przyznaje się bez bici moje 2 bany stałe dostałem zasłużenie i też próbowałem się wykręcić oczywiście wyszło jak zwykle więc się obraziłem na BW hehe nie na długo może ze 4-5 miesięcy wytrzymałem Smile jak mówią niektórzy (no może większość) co mnie znają że jestem uzależniony od BW więc jakbym został zbanowany albo był jakiś włam na konto to bym się chyba pociło tępą żyletką po plecach

Ce słyszysz: JA MUUUSZĘ GRAĆ!!!!!!!
08-09-2011 23:09 SIEPACZ jest offline Szukaj postów użytkownika: SIEPACZ Dodaj SIEPACZ do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolejna perełka

ostatnie w numerze 27.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
26-09-2011 19:28 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Mr.Rassek
Newbie


Data rejestracji: 23-04-2012
Postów: 3
Klan: Massengers of Devil
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: UnderWorld

RE: Sposoby wykręcania się graczy ;) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szacun dla cb że ci się chciało tyle pisać,ale naprawdę warto.Napewno parę cwaniaczków wymśli co lepszego zanim napisze.PzDR

__________________
r2 Nick:Rass[

http://www.xfire.com/users/mati826
23-04-2012 18:14 Mr.Rassek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mr.Rassek Dodaj Mr.Rassek do Listy kontaktów
Dynia
Triple Ace


Data rejestracji: 21-05-2017
Postów: 201
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47, czemu już nie dodajesz nic tu? Big Grin
03-07-2017 22:43 Dynia jest offline Szukaj postów użytkownika: Dynia Dodaj Dynia do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo najwidoczniej większość graczy jednak nie jest oszustami, wbrew temu co sądzi (a co napisał w jednym z tematów w systemie gry) Grzesiu o społeczności BW;]

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 03-07-2017 23:05.

03-07-2017 22:52 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dynia napisał(a)
C47, czemu już nie dodajesz nic tu? Big Grin


Większość wymówek i tak opiera się na tym co już było napisane Wink
Ale fakt jest też taki, że o temacie zapomniałem, może w tzw. międzyczasie było coś jeszcze ciekawego, czym mogłem się z wami podzielić.

Jak znowu się coś pojawi, i będę pamiętał o temacie, to zaktualizuję go

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-07-2017 13:43 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak obiecałem tak:

21. na niewinność
"prosze o odblokowanie ja ta postac przejole w tym roku i nic z ta sprawa nie mam wspulnego"

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
25-08-2017 09:01 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Strony (5): « pierwszy ... « poprzednie 3 4 [5] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Sposoby wykręcania się graczy ;)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH