Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nawiązanie współpracy z Interia.pl » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (27): « pierwszy ... « poprzednie 25 26 [27] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nawiązanie współpracy z Interia.pl 53 Ankieta - średnia ocena: 7,0253 Ankieta - średnia ocena: 7,02
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Chrupencjusz :)
Lord


images/avatars/avatar-12626.jpg

Data rejestracji: 26-02-2008
Postów: 353
Skąd: Wrzeszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fajna ta współpraca, dużo reklam bw widze na różnych stronach Smile

__________________


R1 - Chrupencjush
07-03-2008 12:10 Chrupencjusz :) jest offline Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz :) Dodaj Chrupencjusz :) do Listy kontaktów
Twoja_Stara
Triple Ace


images/avatars/avatar-7315.jpg

Data rejestracji: 19-02-2008
Postów: 161
Klan: SAINTS
Kraina: Necropolia III
Skąd: wziął się Soli???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Chrupencjusz Smile napisał(a)
fajna ta współpraca, dużo reklam bw widze na różnych stronach Smile


polecam uzywac firefoxa i dodatku adblock +
zabic mozna wszelki zbedny spam na stonach (reklamy bannery itp) mozna cale serwery reklamowe blokowac Big Grin super narzedzie Big Grin

__________________
kupie: czarną bizuterię sufixowaną



Moje aukcje trwają CM+48h chyba że napisze inaczej
07-03-2008 16:52 Twoja_Stara jest offline Szukaj postów użytkownika: Twoja_Stara Dodaj Twoja_Stara do Listy kontaktów
Tedy
Full Member


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 69
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chrupencjuszowi chyba chodzilo o cos innego. Chociaz moze sie myle Smile .

__________________
Nick w grze:

r6 - aania

r14 - jegoosobowosc
08-03-2008 15:39 Tedy jest offline Szukaj postów użytkownika: Tedy Dodaj Tedy do Listy kontaktów
szyszkojad
Viking


images/avatars/avatar-13290.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 558
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Trójmiasto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Twoja_Stara napisał(a)
cytat:
Chrupencjusz Smile napisał(a)
fajna ta współpraca, dużo reklam bw widze na różnych stronach Smile


polecam uzywac firefoxa i dodatku adblock +
zabic mozna wszelki zbedny spam na stonach (reklamy bannery itp) mozna cale serwery reklamowe blokowac Big Grin super narzedzie Big Grin


Heh mu chyba chodziło o to, że na wielu portalach reklamują BW.

A co współpracy, jak narazie wychodzi BW na dobre, geniejalne posunięcie Big Grin .
08-03-2008 15:53 szyszkojad jest offline Strona domowa szyszkojad Szukaj postów użytkownika: szyszkojad Dodaj szyszkojad do Listy kontaktów
xed
Junior Member


Data rejestracji: 16-09-2006
Postów: 15
Klan: [Saints]
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: LM

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Współpraca z Interia wychodzi na dobre -opis BW na 104, a reklama Bloodwars na 124 stronie CDA Big Grin Było nie było, największego czasopisma dla graczy w Polsce Smile

__________________
R14: Fallinghammer
xed z R1,R2, Fallinghammer z R10- już tam nie gram Wink
Wspomóż wampira Smile
18-03-2008 13:28 xed jest offline Szukaj postów użytkownika: xed Dodaj xed do Listy kontaktów
MMS
Double Ace


images/avatars/avatar-10911.gif

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 128
Kraina: Necropolia
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na dobre rzeczywiście wychodzi ta współpraca. Dużo reklam bw na różnych stronach

__________________
Nick r1: Sprite
20-03-2008 14:26 MMS jest offline Szukaj postów użytkownika: MMS Dodaj MMS do Listy kontaktów
Shavarsh
Forum Ace


Data rejestracji: 08-08-2007
Postów: 81
Klan: Black Sparta
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem dobrze idzie współpraca... No reklama CDA to dobra rzecz Smile a reklam można się łatwo pozbyć kupując PREMIUM Smile

__________________
r2::MroK

"Śmiejecie się ze mnie bo jestem inny, Ja śmieje się z was bo wszyscy jesteście tacy sami!"
20-03-2008 14:53 Shavarsh jest offline Szukaj postów użytkownika: Shavarsh Dodaj Shavarsh do Listy kontaktów
Sith007
Junior Member


images/avatars/avatar-8214.jpg

Data rejestracji: 11-02-2008
Postów: 18
Klan: Blood Ravens
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: okolice Tarnowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wspolpraca jak najbardziej na dobre wychodzi Smile Wlasnie dzieki interii zaczalem grac i sie uzaleznilem od tej gry Big Grin
08-04-2008 12:18 Sith007 jest offline Szukaj postów użytkownika: Sith007 Dodaj Sith007 do Listy kontaktów
Nataniel2
Triple Ace


images/avatars/avatar-7808.jpg

Data rejestracji: 17-03-2008
Postów: 162
Klan: Salem
Kraina: Necropolia
Skąd: jestem?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no współpraca dobraSmile ale mam takie pytanie: czy będzie WOGÓLE wprowadzony patch 1.1??? na Nekro?

__________________

Jak coś kupiłem/s pisać
R1:Nataniel
R2:JarOl
19-04-2008 11:40 Nataniel2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Nataniel2 Dodaj Nataniel2 do Listy kontaktów
Ice Wolf
Double Ace


images/avatars/avatar-10343.gif

Data rejestracji: 10-09-2007
Postów: 128
Klan: KoDeX
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę jak to szybko zmienia się opinia Smile Na samym początku więcej pesymistów niż optymistów było. A teraz proszę - wszyscy sobie chwalą współpracę. W sumie jest co chwalić bo wszystko zmierza w dobrym kierunku.

__________________
R3 - Cacao Boy

19-04-2008 11:49 Ice Wolf jest offline Strona domowa Ice Wolf Szukaj postów użytkownika: Ice Wolf Dodaj Ice Wolf do Listy kontaktów
nieWybREDNA
Triple Ace


images/avatars/avatar-22753.gif

Data rejestracji: 22-12-2006
Postów: 167
Klan: nABK
Skąd: Eversong Forest

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widac ze wspolpraca z interia przynosi profity
dzis kupilam pc format a tam na 119 stronie mamy reklame BW Big Grin

__________________

For the Horde
Przejmę jakas postac na R1
23-04-2008 14:01 nieWybREDNA jest offline Szukaj postów użytkownika: nieWybREDNA Dodaj nieWybREDNA do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nieWybREDNA, taką samą jak w CDA, czy coś innego? Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




23-04-2008 14:04 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nataniel2 napisał(a)
no współpraca dobraSmile ale mam takie pytanie: czy będzie WOGÓLE wprowadzony patch 1.1??? na Nekro?


Pewnie tak bo jak sobie można wyobrazić, że wprowadzą patcha wszędzie oprócz R1??
23-04-2008 16:38 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
nieWybREDNA
Triple Ace


images/avatars/avatar-22753.gif

Data rejestracji: 22-12-2006
Postów: 167
Klan: nABK
Skąd: Eversong Forest

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niestety cda dawno nie czytalam ale brakuje mi humoru smuglera Tongue

a co do reklamy
czarne tlo lewa strona reklama gry na a.
prawa BW

na dole logo interii

__________________

For the Horde
Przejmę jakas postac na R1
23-04-2008 18:01 nieWybREDNA jest offline Szukaj postów użytkownika: nieWybREDNA Dodaj nieWybREDNA do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli identyczna jak w CDA. Z tym, ze w CDA był jeszcze opis gry Smile
Szkoda, że taki krótki Smile

__________________

By me
23-04-2008 18:14 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Sky_Walker
Lord


images/avatars/avatar-9397.gif

Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 356
Klan: MIDIAN
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: brać zdrowie na panienki ;]?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nieWybREDNA - jak możesz to zrób jakis scan Smile
23-04-2008 19:17 Sky_Walker jest offline Strona domowa Sky_Walker Szukaj postów użytkownika: Sky_Walker Dodaj Sky_Walker do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://bwteam.pl/index.php?a=media&lang=pl&media=3
Tutaj można przeczytać tekst zamieszony w CDA.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




23-04-2008 21:42 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
nieWybREDNA
Triple Ace


images/avatars/avatar-22753.gif

Data rejestracji: 22-12-2006
Postów: 167
Klan: nABK
Skąd: Eversong Forest

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sky_Walker napisał(a)
nieWybREDNA - jak możesz to zrób jakis scan Smile


niestety nie mam teraz skanera - wiec wysle fotke- z gory przepraszam za blysk z lampy Tongue



__________________

For the Horde
Przejmę jakas postac na R1

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nieWybREDNA: 24-04-2008 09:00.

24-04-2008 08:40 nieWybREDNA jest offline Szukaj postów użytkownika: nieWybREDNA Dodaj nieWybREDNA do Listy kontaktów
Twoja_Stara
Triple Ace


images/avatars/avatar-7315.jpg

Data rejestracji: 19-02-2008
Postów: 161
Klan: SAINTS
Kraina: Necropolia III
Skąd: wziął się Soli???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szkoda ze wraz ze wzrostem zainteresowania nie idzie ulepszenie serwisu, szczegolnie widac po forum w godzinach "ludzie po pracy" i wieczornych. Moze warto by bylo podniesc jakosc serwisu a nie tylko ilosc uzytkownikow?
a to haslo "GRAJ ZA DARMO W INTERNECIE" czy da sie grac i naprawde miec radosc i cos osiagnac w grze bez premium? to naciaganie naiwnych ludzi...
ciagle jestem przeciwko tej interii.

__________________
kupie: czarną bizuterię sufixowaną



Moje aukcje trwają CM+48h chyba że napisze inaczej

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Twoja_Stara: 24-04-2008 11:22.

24-04-2008 11:20 Twoja_Stara jest offline Szukaj postów użytkownika: Twoja_Stara Dodaj Twoja_Stara do Listy kontaktów
Katatonia
Triple Ace


images/avatars/avatar-5045.jpg

Data rejestracji: 27-12-2006
Postów: 207
Klan: Asylum
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: brać konopie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Twoja_Stara napisał(a)
szkoda ze wraz ze wzrostem zainteresowania nie idzie ulepszenie serwisu, szczegolnie widac po forum w godzinach "ludzie po pracy" i wieczornych. Moze warto by bylo podniesc jakosc serwisu a nie tylko ilosc uzytkownikow?


może warto by było zmienić wreszcie neostrade?
jeżeli TOBIE tnie się forum to nie znaczy że to wina "serwisu" w jakimkolwiek tego słowa znaczeniu Wink

czerpanie szczęścia z gry bez premium zależy od indywidualnych oczekiwań użytkownika, jeżeli jest ktoś kto potrafi się cieszyć tą grą bez premium to mu zazdroszczę Big Grin

a mnie ta interia jak nie robiła, tak ciągle nie robi różnicy, bo do jej loga już dawno przywykłem Wink

__________________

25-04-2008 00:32 Katatonia jest offline Strona domowa Katatonia Szukaj postów użytkownika: Katatonia Dodaj Katatonia do Listy kontaktów
Nataniel2
Triple Ace


images/avatars/avatar-7808.jpg

Data rejestracji: 17-03-2008
Postów: 162
Klan: Salem
Kraina: Necropolia
Skąd: jestem?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kilus napisał(a)
cytat:
Nataniel2 napisał(a)
no współpraca dobraSmile ale mam takie pytanie: czy będzie WOGÓLE wprowadzony patch 1.1??? na Nekro?


Pewnie tak bo jak sobie można wyobrazić, że wprowadzą patcha wszędzie oprócz R1??



No, ale kiedy to będzie? Pleased

__________________

Jak coś kupiłem/s pisać
R1:Nataniel
R2:JarOl
26-04-2008 13:04 Nataniel2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Nataniel2 Dodaj Nataniel2 do Listy kontaktów
Twoja_Stara
Triple Ace


images/avatars/avatar-7315.jpg

Data rejestracji: 19-02-2008
Postów: 161
Klan: SAINTS
Kraina: Necropolia III
Skąd: wziął się Soli???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Katatonia napisał(a)
cytat:
Twoja_Stara napisał(a)
szkoda ze wraz ze wzrostem zainteresowania nie idzie ulepszenie serwisu, szczegolnie widac po forum w godzinach "ludzie po pracy" i wieczornych. Moze warto by bylo podniesc jakosc serwisu a nie tylko ilosc uzytkownikow?


może warto by było zmienić wreszcie neostrade?
jeżeli TOBIE tnie się forum to nie znaczy że to wina "serwisu" w jakimkolwiek tego słowa znaczeniu Wink

czerpanie szczęścia z gry bez premium zależy od indywidualnych oczekiwań użytkownika, jeżeli jest ktoś kto potrafi się cieszyć tą grą bez premium to mu zazdroszczę Big Grin

a mnie ta interia jak nie robiła, tak ciągle nie robi różnicy, bo do jej loga już dawno przywykłem Wink


nigdy w zyciu nie mialem NEO, lacze mam 4MB asymetryczne, wiec to nei wina mojego kabla tylko przeciazenia serwerow. wiec jednak serwisu, skoro nie znasz sie to nie zabieraj glosu Big Grin i premium tez mam bo ta gra bez premium to dno totalne...

__________________
kupie: czarną bizuterię sufixowaną



Moje aukcje trwają CM+48h chyba że napisze inaczej
26-04-2008 20:47 Twoja_Stara jest offline Szukaj postów użytkownika: Twoja_Stara Dodaj Twoja_Stara do Listy kontaktów
kacperka
Newbie


images/avatars/avatar-10160.jpeg

Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 2
Klan: Akademy of baby WD
Kraina: Necropolia II
Skąd: z niewiemkąd

Witam Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Whodzcie plzzz
[wycięto]
27-04-2008 18:29 kacperka jest offline Szukaj postów użytkownika: kacperka Dodaj kacperka do Listy kontaktów Zobacz profil MSN kacperka
Katatonia
Triple Ace


images/avatars/avatar-5045.jpg

Data rejestracji: 27-12-2006
Postów: 207
Klan: Asylum
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: brać konopie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Twoja_Stara napisał(a)
cytat:
Katatonia napisał(a)
cytat:
Twoja_Stara napisał(a)
szkoda ze wraz ze wzrostem zainteresowania nie idzie ulepszenie serwisu, szczegolnie widac po forum w godzinach "ludzie po pracy" i wieczornych. Moze warto by bylo podniesc jakosc serwisu a nie tylko ilosc uzytkownikow?


może warto by było zmienić wreszcie neostrade?
jeżeli TOBIE tnie się forum to nie znaczy że to wina "serwisu" w jakimkolwiek tego słowa znaczeniu Wink

czerpanie szczęścia z gry bez premium zależy od indywidualnych oczekiwań użytkownika, jeżeli jest ktoś kto potrafi się cieszyć tą grą bez premium to mu zazdroszczę Big Grin

a mnie ta interia jak nie robiła, tak ciągle nie robi różnicy, bo do jej loga już dawno przywykłem Wink


nigdy w zyciu nie mialem NEO, lacze mam 4MB asymetryczne, wiec to nei wina mojego kabla tylko przeciazenia serwerow. wiec jednak serwisu, skoro nie znasz sie to nie zabieraj glosu Big Grin i premium tez mam bo ta gra bez premium to dno totalne...


ty odrazu że się nie znam Big Grin
przy identycznej przepustowości łącza jak ty posiadasz nigdy z BW nie miałem problemów Wink
tnie to mi sie nasza klasa Big Grin ale to 24h i to jest wina serwisu :d

__________________

28-04-2008 15:55 Katatonia jest offline Strona domowa Katatonia Szukaj postów użytkownika: Katatonia Dodaj Katatonia do Listy kontaktów
Twoja_Stara
Triple Ace


images/avatars/avatar-7315.jpg

Data rejestracji: 19-02-2008
Postów: 161
Klan: SAINTS
Kraina: Necropolia III
Skąd: wziął się Soli???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciekawe dlaczego forum lezalo przez ostatnie parenascie godzin>? chyba nie przez to ze ktos ma neo tylko serwis ma slaba jakosc a ta interia cos niewiele pomogla...

__________________
kupie: czarną bizuterię sufixowaną



Moje aukcje trwają CM+48h chyba że napisze inaczej
28-04-2008 21:21 Twoja_Stara jest offline Szukaj postów użytkownika: Twoja_Stara Dodaj Twoja_Stara do Listy kontaktów
Turlacz
Triple Ace


Data rejestracji: 09-03-2008
Postów: 244
Klan: ......Plusz=>Saint.. ...
Kraina: Necropolia III
Skąd: Ślesin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Twoja_Stara napisał(a)
ciekawe dlaczego forum lezalo przez ostatnie parenascie godzin>? chyba nie przez to ze ktos ma neo tylko serwis ma slaba jakosc a ta interia cos niewiele pomogla...



Masz w 100% racje Tongue Dlatego to zablokowali zakładanie forów bo to jeszcze bardziej zawalało forum i jego prace Big Grin A teraz nawet znośnie jest Smile

__________________
Tongue
R4-Cr4sH
R6-Lemmy-kiedyś
R7-Kaminiak
28-04-2008 21:55 Turlacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Turlacz Dodaj Turlacz do Listy kontaktów
Cannonn
Lord


images/avatars/avatar-9496.jpg

Data rejestracji: 10-03-2008
Postów: 278
Kraina: Necropolia
Skąd: P(R)OLAND

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Forum jeszcze znośne, ale R1 coraz częściej przymula Frown

__________________

Polecam Wszystkich Grafików z Forum Smile

28-04-2008 22:05 Cannonn jest offline Szukaj postów użytkownika: Cannonn Dodaj Cannonn do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę, że wystarczy tego SPAMU. Topik zamykam Wink

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




29-04-2008 00:57 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Strony (27): « pierwszy ... « poprzednie 25 26 [27] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nawiązanie współpracy z Interia.pl

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH