Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nawiązanie współpracy z Interia.pl » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (27): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nawiązanie współpracy z Interia.pl 53 Ankieta - średnia ocena: 7,0253 Ankieta - średnia ocena: 7,02
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
wro_luk
Newbie


Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 4
Klan: Theatre of Vampires
Kraina: Necropolia
Skąd: Toruń

RE: Nawiązanie współpracy z Interia.pl Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zapowiada sie interesująco
17-11-2007 12:00 wro_luk jest offline Szukaj postów użytkownika: wro_luk Dodaj wro_luk do Listy kontaktów
Arohn93
Full Member


images/avatars/avatar-5464.jpg

Data rejestracji: 12-09-2007
Postów: 63
Klan: 300
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mysle ,ze niebedzie tak jak niekotrzy mowia... (mam na mysli te gorsze wypowiedzi)... jestem ciekaw jak to bedzie

pozdro!
17-11-2007 12:14 Arohn93 jest offline Szukaj postów użytkownika: Arohn93 Dodaj Arohn93 do Listy kontaktów
Sorion
Viking


images/avatars/avatar-8527.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 623
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne i tajemnicze lasy Beskidów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Komnata Przodków... mi to wygląda na opis I sfery ale łącząc z tym co mówicie to to troszkę nie pasuje... Sushi za niedługo matki będą dzwonić do ciebie w związku ze swoimi dziećmi które dostały padaczki i ślinotoku przed monitorem Big Grin Big Grin

__________________
Oby twój Miecz nigdy się nie złamał
Oby twa Zbroja nigdy nie zardzewiała
Oby Trzy Księżyce były przewodnikiem twej Magii
Oby Smoki wieczne latały w twych Snach...
17-11-2007 12:35 Sorion jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorion Dodaj Sorion do Listy kontaktów
Yngoth
Double Ace


images/avatars/avatar-13148.jpg

Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 134
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria IV
Skąd: Toha Heavy Industries

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko super, świetna wiadomość Tongue

Tylko jednej rzeczy wprost nienawidzę
www.blablabla.interia.pl
Wciskanie na siłę tego interia Evil Współpraca, to współpraca, a nie że to teraz do nich należy gra... Evil

No cóż, trudno się mówi, jakoś to przetrzymam! Ważne, że dzięki temu, to może pomóc Wam i całej grze. Mam nadzieję, że wszystko się uda Smile
17-11-2007 12:36 Yngoth jest offline Szukaj postów użytkownika: Yngoth Dodaj Yngoth do Listy kontaktów
gaara_kazekage
Triple Ace


images/avatars/avatar-5599.jpg

Data rejestracji: 03-11-2007
Postów: 195
Klan: A. Obssesed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jedno mnie ciekawi: layout gothic Smile

__________________
r2: 1t4chi
SSAK
r5: G44R4
wzet kobitka Tongue , jestem w top 100 mam miejsce 71 Tongue
17-11-2007 13:49 gaara_kazekage jest offline Szukaj postów użytkownika: gaara_kazekage Dodaj gaara_kazekage do Listy kontaktów
Arite
Full Member


images/avatars/avatar-6161.gif

Data rejestracji: 11-11-2007
Postów: 68
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam nadzieje ze lay nie bedzie z popularnego RPG Gothic.. jak tak to ja juz niegram w BW

__________________
R4 - ID: 614 - NICK: Arite
17-11-2007 14:21 Arite jest offline Szukaj postów użytkownika: Arite Dodaj Arite do Listy kontaktów
Sorion
Viking


images/avatars/avatar-8527.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 623
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne i tajemnicze lasy Beskidów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arite napisał(a)
mam nadzieje ze lay nie bedzie z popularnego RPG Gothic.. jak tak to ja juz niegram w BW


nikt ci nie każe tego robić pozatym jak byś nie zauważył to już są 4 layouty do wybrania ten będzie piąty ale jak nie chcesz to nie graj ja napewno płakać nie będę ;P

__________________
Oby twój Miecz nigdy się nie złamał
Oby twa Zbroja nigdy nie zardzewiała
Oby Trzy Księżyce były przewodnikiem twej Magii
Oby Smoki wieczne latały w twych Snach...
17-11-2007 14:25 Sorion jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorion Dodaj Sorion do Listy kontaktów
Dionizos
Lord


images/avatars/avatar-6774.jpg

Data rejestracji: 05-04-2007
Postów: 266
Klan: Dracula
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Oświęcim/Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a czy w końcu lub kiedyś pojawi się zmianka typu skill level?

__________________
My style is di bom digi bom di deng di deng digigi uu uuu
17-11-2007 14:26 Dionizos jest offline Szukaj postów użytkownika: Dionizos Dodaj Dionizos do Listy kontaktów
Noone
Newbie


Data rejestracji: 12-11-2007
Postów: 7
Kraina: Necropolia X
Skąd: Masz takie fajne skarpetki?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę, że to dobry znak. Serwis się rozwija. Interia-reklamy-fundusze-rozwój-lepsza zabawa

__________________
"We say goodbye before we said hello"
17-11-2007 14:26 Noone jest offline Szukaj postów użytkownika: Noone Dodaj Noone do Listy kontaktów
mefistoooo
Lord


images/avatars/avatar-7384.jpg

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 257
Kraina: Necropolia
Skąd: Tarnów

RE: Nawiązanie współpracy z Interia.pl Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)

W związku z powyższym postanowiliśmy połączyć to wydarzenie z wypuszczeniem patcha 1.0.0.0, w którym zawarte będą m.in.:

- nowy layout o nazwie Gothic,
- mapa ekspedycji oraz grafiki przeciwników ekspedycyjnych,
- nowy wygląd treningu oraz sklepu,
- wiele innych usprawnień i niespodzianek.



szykuje się ciekawie Big Grin

__________________
r1 - Koni
17-11-2007 15:07 mefistoooo jest offline Szukaj postów użytkownika: mefistoooo Dodaj mefistoooo do Listy kontaktów
mfalkus
Member


Data rejestracji: 17-05-2007
Postów: 45
Klan: Dwarf_Shadows
Kraina: Necropolia
Skąd: Z wioski Konoha-gakure

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)


Obecnie trwają prace nad, moim zdaniem, najciekawszym patchem do BW. Mam nadzieję, że uda się go skończyć w ciągu 1go maksymalnie 2ch miesięcy.

Pozwolę sobie dodać, że sprawa będzie związana z nowym tematem w tutorialu:
http://wiki.bloodwars.pl//index.php?titl...a_Przodk%C3%B3w
który stanowi wprowadzenie do patcha, roboczo nazwanego 1.1.

Szczegółów nie będę pisał bo mogło by się to skończyć kilkoma zawałami Wink


Ja już zawału dostaje!!!!!!!!!!!!! Na myśl o takim przełomie Big Grin

__________________
R1- mfalkus(oddałem konto)
R2- Hercules(dostałem konto)
R4- mfalkus
17-11-2007 15:55 mfalkus jest offline Szukaj postów użytkownika: mfalkus Dodaj mfalkus do Listy kontaktów
bajkoman
Forum Ace


Data rejestracji: 07-09-2006
Postów: 82
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mnie najbardziej ciekawi wprowadzenie "mapa ekspedycji oraz grafiki przeciwników ekspedycyjnych"

Mam pytanie skoro zostala podjeta wspolpraca z interia czy moze bedzie mozliwosc obnizenia ceny kont premium???
17-11-2007 16:03 bajkoman jest offline Szukaj postów użytkownika: bajkoman Dodaj bajkoman do Listy kontaktów
Sotek
Lord


Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 398
Klan: VoLE
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na to bym, nie liczył ;]

Sushi, Konrad - może moglibyście zdradzić cokolwiek na temat Ścieżki Przodków? Jakieś strzępy informacji, co to ma ogólnie być. Nie wytrzymam napięcia rotfl

Edit: jedyne co przychodzi mi do głowy po przeczytaniu opisu to coś w stylu większego questa polegającego na odbijaniu części naszego dziedzictwa z rąk oprawców... może kampania ja kontra reszta świata? rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sotek: 17-11-2007 16:09.

17-11-2007 16:06 Sotek jest offline Szukaj postów użytkownika: Sotek Dodaj Sotek do Listy kontaktów
Xantor
Lord


Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 495
Klan: Różne:)
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Opoczno(Łódzkie)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ścieżka Przodków to pewnie dalsza część opisu przy wstępie, nie ma co liczyć na coś większego.

__________________
Tmod działu bronie(r4) i wymiana kont

Przyjmuję zgłoszenia przez PW na forum, ew w grze(r1, r5)
17-11-2007 16:09 Xantor jest offline Szukaj postów użytkownika: Xantor Dodaj Xantor do Listy kontaktów
nieWybREDNA
Triple Ace


images/avatars/avatar-22753.gif

Data rejestracji: 22-12-2006
Postów: 167
Klan: nABK
Skąd: Eversong Forest

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze bylo ale njakos nie widzialam wiec sie zapytam :

Czy te zmiany bede na wszystkich serwerach?
Czy tylko na nowszych?

moze po tym patchu 1.1 syn dostanie jakas wieksza role Wink

__________________

For the Horde
Przejmę jakas postac na R1
17-11-2007 16:20 nieWybREDNA jest offline Szukaj postów użytkownika: nieWybREDNA Dodaj nieWybREDNA do Listy kontaktów
Pamela
Zbanowany

images/avatars/avatar-5646.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 163
Klan: Decados
Kraina: Necropolia
Skąd: DECADOS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może ścieżka przodków to nowy rodzaj ekspedycji??
17-11-2007 16:20 Pamela jest offline Szukaj postów użytkownika: Pamela Dodaj Pamela do Listy kontaktów
Sotek
Lord


Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 398
Klan: VoLE
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)


Obecnie trwają prace nad, moim zdaniem, najciekawszym patchem do BW. Mam nadzieję, że uda się go skończyć w ciągu 1go maksymalnie 2ch miesięcy.


Czy naprawdę myślisz, że adminom 2 miesiące zajmą napisanie 2 stronicowej historyjki?
I czy Sushi może uważać dodatkowy opis za najciekawszy patch w historii bw?

Tongue
17-11-2007 16:22 Sotek jest offline Szukaj postów użytkownika: Sotek Dodaj Sotek do Listy kontaktów
Xantor
Lord


Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 495
Klan: Różne:)
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Opoczno(Łódzkie)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli lubi pisać to takWink Ew. będzie to otwarcie regularnej wojny z Wilkołakami, bądź wprowadzenie nowych rasSmile

__________________
Tmod działu bronie(r4) i wymiana kont

Przyjmuję zgłoszenia przez PW na forum, ew w grze(r1, r5)
17-11-2007 16:25 Xantor jest offline Szukaj postów użytkownika: Xantor Dodaj Xantor do Listy kontaktów
Ron
Lord


images/avatars/avatar-3006.jpg

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 483
Klan: N_C_C_N
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: Transylwania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xantor napisał(a)
Jeżeli lubi pisać to takWink Ew. będzie to otwarcie regularnej wojny z Wilkołakami, bądź wprowadzenie nowych rasSmile


Jeżeli już nowe rasy to na zasadzie,ze wykonam jakieś zadanie i będę miał możliwość zmiany razy na NOWĄ(w sensie nową,że jakąś z nowo wprowadzonych)...

Co do patcha - mi tam interia nie przeszkadza,mam tylko nadzieję,ze będzie tylko lepiej Smile

__________________

R1:Apofis
R2:Ron

KLIKNIJ - Nic cię to nie kosztuje,a możesz zacząć zarabiać poważne pieniądze.

17-11-2007 16:34 Ron jest offline Szukaj postów użytkownika: Ron Dodaj Ron do Listy kontaktów
Akilaim
Double Ace


images/avatars/avatar-5589.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 108
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmm... a może nie tylko wampirzych ? ^^

może dojdą jakieś inne stworzenia NIEboskie Tongue ? Smile

__________________
R1,R4,R6,R8,R11,R12,R13,R15,R16 - KONIEC

R17 - akilaim
17-11-2007 16:34 Akilaim jest offline Szukaj postów użytkownika: Akilaim Dodaj Akilaim do Listy kontaktów
Yarpen88
Double Ace


images/avatars/avatar-15955.jpg

Data rejestracji: 22-04-2007
Postów: 106
Kraina: Necropolia
Skąd: z internetu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może Krasnoludy?? rotfl

Ta historyjka pasuje mi troche do zadania z Wielkim Mistrzem Zakonu Benedyktynów...

Trafiłem??Może chociaż coś więcej o tej nowej skórce??Albo o tych grafikach,mapie??Cokolwiek?? rotfl

Chciałem brać urlop ale chyba muszę to jeszcze raz przemyślećBig Grin

__________________
R1 - Oskar_Hell
You will never drink alone!!!


17-11-2007 16:54 Yarpen88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Yarpen88 Dodaj Yarpen88 do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.687
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O Rany :/
A ja już myślałam że będę mogła powoli przestać grać..... :/
Ce! Konrad! Sushi! Wink Ja sę z Wami policzę - zrujnujecie mnie Big Grin

Podpisano : Najzłośliwsza mała kreaturka jaką stworzyło BW

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

17-11-2007 17:23 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
czterdzieste wcielenie
Newbie


images/avatars/avatar-7763.jpg

Data rejestracji: 16-07-2007
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hahha

Jako nowość zostanie też wprowadzony jaskrawo żółto niebieski layout Interia.pl

aby przełączyć na nanorobot, classic, gohic, inny musisz skożystać z usługi premium:



cytat:
Zmiana Denerwującego Layoutu Interia.pl

Aktywowanie tej usługi sprawi, że zmieni się layout na pewien okres czasu. Każdorazowa aktywacja kosztuje 10 dni premium i wydłuża o 30 dni okres, w którym nie będziesz musiał grać na żółtym layoucie. Usługa działa nawet wówczas, gdy w trakcie jej ważności, ważność konta premium ulegnie wyczerpaniu.


__________________
NICK: Torf

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez czterdzieste wcielenie: 17-11-2007 17:59.

17-11-2007 17:59 czterdzieste wcielenie jest offline Szukaj postów użytkownika: czterdzieste wcielenie Dodaj czterdzieste wcielenie do Listy kontaktów
.Butcher.
Full Member


images/avatars/avatar-5470.jpg

Data rejestracji: 04-11-2007
Postów: 55
Klan: Rest.In.Peace
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o japierdyle ;p ale wypas new grafiki itp normalnie masakra BW sie rozrasta a teraz jeszcze ta wspolpraca z interia czyli sciagnie wieksze grono moze dobrych graczy ^^ jejejej!!!! nie moge sie doczekac!!!!! zaskoczcie nas czyms jeszcze ;p

Pozdro dla calego BWTeam

__________________
ZOBACZ WSZYSTKIE REKORDY BloodWars Smile


17-11-2007 18:12 .Butcher. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Butcher. Dodaj .Butcher. do Listy kontaktów
RAGNAROCK
Double Ace


images/avatars/avatar-5322.jpg

Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 137
Klan: K.A.K
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czujecie wpływ zachodu??
mnie tu wschodem powiewa... wschodem słońca na BW...

każda zmiana to korzyść... proszę Pana rotfl rotfl rotfl

__________________


ID - R1 9697/ R3 8104/ R8 661

17-11-2007 19:05 RAGNAROCK jest offline Szukaj postów użytkownika: RAGNAROCK Dodaj RAGNAROCK do Listy kontaktów
Stifmajster
Member


images/avatars/avatar-5438.jpeg

Data rejestracji: 02-11-2007
Postów: 49
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam tylko nadzieje ze te zmiany na 100% beda na leprze. Bo niestety panie i panowie nie da sie ukryc ale poprawki jednych bledow tworza kolejne, tak bylo jest i bedzie :/

__________________
R14: Mystica ID 85298
17-11-2007 19:19 Stifmajster jest offline Szukaj postów użytkownika: Stifmajster Dodaj Stifmajster do Listy kontaktów
tequil
Junior Member


Data rejestracji: 13-08-2007
Postów: 14
Kraina: Necropolia III

wysyp reklam ?:) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam nadzieje ze nie będzie to wyglądało tak ze przy każdym kliknięciu myszka będą mi wyskakiwały upierdliwe reklamy tak jak ma to miejsce na serwisach informacyjnych typu miedzy innymi INTERIA.
17-11-2007 19:24 tequil jest offline Szukaj postów użytkownika: tequil Dodaj tequil do Listy kontaktów
Julcia1989
Newbie


Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w poprzednich wypowiedziach była mowa ze gdy wyjdzie nowy pach zostanie wprowadzony nowy serwer r5 na podstawie morii czy powinnismy sie po tym pachu tego spodziwac czy jeszcze troche to potrwa ? <pytanie do adminów>
17-11-2007 19:25 Julcia1989 jest offline Szukaj postów użytkownika: Julcia1989 Dodaj Julcia1989 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Julcia1989
jasszczur
Junior Member


images/avatars/avatar-13137.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 13
Klan: Legion
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to mo|e i ja si do spamu doBczTongue sushi/konrad/kto[, kto pisaB ten tekst w tutorialu - doszlifujcie go troch bo za du|o tam przeszywania i drobnych literówekTongue

ale poza tym zapowiada si caBkiem sympatycznieSmile

__________________
R2 - jasszczur
R5 - jasszczur
17-11-2007 19:33 jasszczur jest offline Szukaj postów użytkownika: jasszczur Dodaj jasszczur do Listy kontaktów
DragonNS
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
RAGNAROCK napisał(a)
czujecie wpływ zachodu??
mnie tu wschodem powiewa... wschodem słońca na BW...

każda zmiana to korzyść... proszę Pana rotfl rotfl rotfl


Tia nowa kraina co miesiac . Poprostu czysta komercjia Evil

Niemniej gratki za rozwój gry , przeciez po to została stworzona
17-11-2007 19:33
Strony (27): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nawiązanie współpracy z Interia.pl

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH