Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Otwarcie R5 - Moria 2 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Otwarcie R5 - Moria 2 32 Ankieta - średnia ocena: 7,1932 Ankieta - średnia ocena: 7,19
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Khorne
Lord


Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 431
Kraina: Moria III
Skąd: Outernet

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a jak beda wygladac rasy? dokladna kalka morii? czy jakies zmiany/zbalansowanie?

__________________
Rewolwerowiec 1.0
27-11-2007 19:37 Khorne jest offline Szukaj postów użytkownika: Khorne Dodaj Khorne do Listy kontaktów
Camouflage
Junior Member


Data rejestracji: 18-11-2007
Postów: 21

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Moraca napisał(a)
cytat:
Sejan napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Tauros napisał(a)
a wlasnie ten patch o ktorym pisales ze macie juz 20 % tez wprowadzicie razem z servem ?? Big Grin


Nie ma szans.


W takim razie nie wiem czy nie lepiej z nim poczekać(serverem). lepiej poczekać niż potem tłumaczyć "dzieciom Interii" czemu ćostam się zmieniło.


popieram Sejana zwłaszcza jeżeli patch ma obejmować cokolwiek wiecej niż tylko redukcję wymagań poziomowych


Panowie... sprzedaż marketing i zyski najpierw...
Popatrzcie jak szybko zapełnił się R4 od wejścia Interii
Moria2 też się szybko zapełni...
A my spokojnie poczekamy na Morię "spaczoną"

__________________
Nie ma takiego miasta Londyn, jest Lądek, Lądek Zdrój
27-11-2007 19:53 Camouflage jest offline Szukaj postów użytkownika: Camouflage Dodaj Camouflage do Listy kontaktów
ss25
Junior Member


images/avatars/avatar-3160.jpg

Data rejestracji: 28-04-2007
Postów: 21
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fajnie ze bedzie Moria 2
napewno zaloze sobie postac Smile

Ale popieram kilka osob ktore sa zgodne ze premiera nowe patcha moglaby nastapic rownolegle z otwarciem nowego servera.

Jesli patch jest istotny to warto zaczac nowy server juz z nowych patchem.

Na przyklad na mikolajki wielkie otwarcie i premiera patcha Smile
Albo na wigilie - prezent pod choinke Big Grin

__________________
---
Kraina: Moria I
Nick: SamirDuran
27-11-2007 20:00 ss25 jest offline Szukaj postów użytkownika: ss25 Dodaj ss25 do Listy kontaktów
Davo
Double Ace


images/avatars/avatar-11598.jpg

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 139
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie grałem na morii więc chętnie zacznę przygodę Smile

__________________

27-11-2007 20:09 Davo jest offline Szukaj postów użytkownika: Davo Dodaj Davo do Listy kontaktów
wichniar
Triple Ace


images/avatars/avatar-5275.jpg

Data rejestracji: 24-02-2007
Postów: 243
Klan: BK
Kraina: Moria II
Skąd: Słubice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh bardzo sie ciesze; ) wiele osob oczekiwalo Mori II; )

coz pora wrocic na szczyt Wink

Z powazaniem Wichniar

__________________
<ismahel> ten Ray + koledzy to najwieksza zmora tej gry
27-11-2007 20:09 wichniar jest offline Szukaj postów użytkownika: wichniar Dodaj wichniar do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

RE: Otwarcie R5 - Moria 2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witam,

niniejszym, oficjalnie ogłaszamy, iż zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dnia 29 listopada 2007 o godzinie 17.00 zostanie otwarty serwer R5.


i bardzo się cieszę dzisiaj oddałem konto na r3 a tu taka niespodziewajka Big Grin
jestem na 100%

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

27-11-2007 20:55 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
sRe07
Forum Ace


images/avatars/avatar-6220.jpg

Data rejestracji: 22-09-2007
Postów: 79
Klan: PoSSeSSed
Kraina: Moria; Necropolia III
Skąd: NYC

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no ;] będzie się działo! moria rlz!

__________________

-=|[ PFK ]|=-
Kompany



27-11-2007 21:02 sRe07 jest offline Szukaj postów użytkownika: sRe07 Dodaj sRe07 do Listy kontaktów
ziele666
Forum Ace


images/avatars/avatar-130.jpg

Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 80
Klan: PARADOX
Kraina: Moria
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Życzę wszystkim deklarującym tutaj chęć gry na nowym serwerze wytrwałości i powodzenia w osiąganiu topowych pozycji w rankingu...

...nie sądze jednak aby było ich kiedykolwiek więcej niż na r2 Smile

__________________
Moria III

Nick: 666
27-11-2007 21:07 ziele666 jest offline Szukaj postów użytkownika: ziele666 Dodaj ziele666 do Listy kontaktów
pryrates
Double Ace


images/avatars/avatar-25393.jpeg

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 126
Klan: Przylądek TI
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no brawo bardzo sie cieszę że powstanie nowy serwer oparty na Morii - najciekawszej krainie BW. nie omieszkam spróbować swoich sił także tam.

__________________
Pryrates r15

27-11-2007 21:21 pryrates jest offline Szukaj postów użytkownika: pryrates Dodaj pryrates do Listy kontaktów
lacoste
Forum Ace


images/avatars/avatar-6831.jpg

Data rejestracji: 27-11-2007
Postów: 77
Kraina: Moria II
Skąd: Brooklyn Ghetto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Camouflauge, Moria2 na pewno nie zapełni się tak szybko jak Necropolia3, ponieważ kiedy wszyscy (mówię tutaj o użytkownikach Interii, którzy dowiedzieli się o grze wtedy kiedy weszła w życie umowa o wzajemnej reklamie) weszli na Bloodwars i chcieli sobie pograć (co mądrzejsi) popatrzyli na daty powstania krain i uuu tak powstał tłum na najnowszym serwerze do tej pory czyli Necropolia3, a teraz gdy już większość graczy zaspokoiła swój popęd do gry i ciekawość, bądź też ustatkowała się na jednym z 4 serwerów, nie ma powodu żeby grać na Morii2, więc trzeba liczyć się z tym że w mrocznej Morii2 nie będziemy się upychać.

Oczywiście takie rozwiązanie ma swoje powody, krainy na silniku Necropoli uchodzą za łatwiejsze do poznania, więc żeby nie zniechęcić początkujących graczy (których przybędzie w zastraszającym tempie po wejściu w życie umowy między BW team i Interią) za dużą ilością myślenia i wieloma skomplikowanymi operacjami, stworzono serwer, na który (w domyśle, ponieważ jest najnowszy) przyjdą wszyscy nowi gracze.

Cóż-marketing

Ale dla bardziej doświadczonych graczy, którzy chcieli zmienić serwer i czekali na drugą Morie (tak jak ja) lepszym rozwiązaniem byłoby wypuszczenie Morii2 wtedy co Necropolię3 bo każdy chyba woli grac na serwerze, na którym jest wielu aktywnych graczy niż tylko top200

TAK, wiem że NIE odkryłem Ameryki
pozdro Big Grin

__________________
r5: lacoste

peace
27-11-2007 21:38 lacoste jest offline Strona domowa lacoste Szukaj postów użytkownika: lacoste Dodaj lacoste do Listy kontaktów
slaymer
Lord


Data rejestracji: 03-09-2006
Postów: 270
Klan: Camarilla
Skąd: z okolycy 100-lycy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

konrad a czy jest wogola jaka kolwiek szansa na serwer oparty na enginie r1? (tak w miare w przewidywalnej przyszłosci)

__________________

27-11-2007 21:38 slaymer jest offline Strona domowa slaymer Szukaj postów użytkownika: slaymer Dodaj slaymer do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lacoste, czyli innymi słowy uważasz, że wszyscy bez wyjątku użytkownicy odwiedzający interię regularnie bądź nie, widzieli informację na stronie głównej, która znajdowała się tam jedynie przez kilka godzin?

slaymer, póki co nie jest w planach.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




27-11-2007 21:49 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Granat-e
Double Ace


images/avatars/avatar-6462.jpg

Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 128
Kraina: Necropolia
Skąd: Lubartów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

juz nowy serwerBig Grin łoo szybko idziecieBig Grin

__________________

/\
||
Kraina: Necropolia
______________
Kraina: Underworld Angielski serwer
Nick: Penelopa
27-11-2007 21:50 Granat-e jest offline Szukaj postów użytkownika: Granat-e Dodaj Granat-e do Listy kontaktów
Cursed
Triple Ace


images/avatars/avatar-6613.gif

Data rejestracji: 17-10-2007
Postów: 159
Klan: [Nekro]/ PoSSeSSed
Kraina: Moria; Moria II
Skąd: silesia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o 17 otwarcie?
Znów będzie zmuła jak przy otwarciu R4? Big Grin

__________________
R2: IDileśtam tylko wyprawki robie, czasem coś sprzedam/kupie - jak jest jakas sprawa pisac pw na forum
R5: ID9
=KHAN=
27-11-2007 22:26 Cursed jest offline Szukaj postów użytkownika: Cursed Dodaj Cursed do Listy kontaktów
lacoste
Forum Ace


images/avatars/avatar-6831.jpg

Data rejestracji: 27-11-2007
Postów: 77
Kraina: Moria II
Skąd: Brooklyn Ghetto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad, nie, chodziło mi o tych graczy którzy przybyli poinformowani newsem na Interii (nie twierdze, że wszyscy go widzieli) bądź takich, którzy nie zaczynali gry na jakimś innym serwerze skoro niedługo wychodził nowy, a ilu takich było to wiesz tylko Ty Smile

pozdrawiam

edit: przeczytałem jeszcze raz swojego posta i faktycznie napisane jest tak jakby wszyscy widzieli tego newsa i weszli na BW, ale chodziło mi o tych, którzy widzieli newsa, weszli na BW i zaczęli grać

__________________
r5: lacoste

peace

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez lacoste: 27-11-2007 22:34.

27-11-2007 22:31 lacoste jest offline Strona domowa lacoste Szukaj postów użytkownika: lacoste Dodaj lacoste do Listy kontaktów
Nathrog
Full Member


Data rejestracji: 27-11-2007
Postów: 69

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moria i nekropolia to mimo tej samej nazwy w praktyce inna gra wiec przypuszczam ze rzesza wielbicieli mori na nowym serwerze sie pojawi.
28-11-2007 00:17 Nathrog jest offline Szukaj postów użytkownika: Nathrog Dodaj Nathrog do Listy kontaktów
illusion
Member


images/avatars/avatar-8736.jpg

Data rejestracji: 25-10-2007
Postów: 28
Klan: MercenarieS
Kraina: Moria III
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ihaaaaaa tyle miesięcy na to czekałem teraz chyba umrę przed komputeremBig Grin
28-11-2007 07:51 illusion jest offline Szukaj postów użytkownika: illusion Dodaj illusion do Listy kontaktów
Stifmajster
Member


images/avatars/avatar-5438.jpeg

Data rejestracji: 02-11-2007
Postów: 49
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No nareszcie bo juz nie moglem sie doczekac, czekalem wlasnie na otwarcie r2 zeby zaczac gre na jakims innym serwie bo niestety po wykorzystaniu atakow i wypraw, dolaczeniu do oblegow na r1 juz nie ma co robic Smile Teraz przynajmniej bede mogl posmigac na dwa serwerki xD

__________________
R14: Mystica ID 85298
28-11-2007 09:21 Stifmajster jest offline Szukaj postów użytkownika: Stifmajster Dodaj Stifmajster do Listy kontaktów
Stalker777
Member


Data rejestracji: 11-11-2007
Postów: 47
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sushi a moze tak ogolnie powiesz co planujecie w patchu? jakies konkretne zmiany ras? zmiany w broniach? czy moze w wymaganiach dropach? nie chodzi mi o cos konkretnego jedynie np

bronie palne wzmocnimy dodamy nowe itemy takie a takie zmniejszymy wymagania palnej i ogolnie lv zmieminy dropa na +

cos w tym stylu rotfl

z gory dzieki za odp Tongue

a i sushi zmniejszycie moze losowosc expa? bo mnie troche irytuje ze za kolesia raz dostaje 35 a raz 70.. (rzecz jasna tego samego bez zadnych zmian z obu stron) to chyba troszke za duze roznie nie sadzisz? Roll Eyes

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Stalker777: 28-11-2007 09:34.

28-11-2007 09:27 Stalker777 jest offline Szukaj postów użytkownika: Stalker777 Dodaj Stalker777 do Listy kontaktów
Stifmajster
Member


images/avatars/avatar-5438.jpeg

Data rejestracji: 02-11-2007
Postów: 49
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Stalker777 napisał(a)
a i sushi zmniejszycie moze losowosc expa? bo mnie troche irytuje ze za kolesia raz dostaje 35 a raz 70.. (rzecz jasna tego samego bez zadnych zmian z obu stron) to chyba troszke za duze roznie nie sadzisz? Roll Eyes


Wydaje mi sie ze to zalezy od przebiegu walki nie od ogolnych statystyk lub broni. Im bardziej dokopie Ci obronca tym wiecej expa. Jesli w kilku walkach z tym samym typem pujdzie Ci latwo to i exp sie zmniejszy. Tak przynajmniej zaobserwowalem u siebie Tongue

A zeby nie bylo offa to tez bym chetnie posluchal o patchu tym nowym.

__________________
R14: Mystica ID 85298
28-11-2007 09:42 Stifmajster jest offline Szukaj postów użytkownika: Stifmajster Dodaj Stifmajster do Listy kontaktów
Sithin
Triple Ace


Data rejestracji: 27-08-2007
Postów: 247
Kraina: Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowa Moria, nareszcie Big Grin ! Spróbuję, ale obawiam się że czasu nie starczy Frown . R2 zżera go już tyle, że ledwo wydalam, a na pewno nie zrezygnuje z gry na starej Morii. Bądź co bądź bawię się tą postacią już wiele miesięcy. R5 spróbuję, ale pewnie będzie takie szaleństwo, że ci co nie poświęcają całej uwagi temu serwerowi i nie będą mieć premium będą na straconej pozycji... Ale cóż, nikt nikogo nie zmusza Tongue .

__________________

28-11-2007 10:30 Sithin jest offline Szukaj postów użytkownika: Sithin Dodaj Sithin do Listy kontaktów
kobold
Member


images/avatars/avatar-5785.jpg

Data rejestracji: 16-10-2007
Postów: 46
Klan: NIOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Czermna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nowa moria... hmmm... mam mieszane uczucia... bez jakich[ zmian w zbalansowaniu postaci to moze byc nieciekawie tak jak na r4... czemu pisze o zbalansowaniu?? ano z prostego powodu... ssaki i lapacze w poczatkowej fazie gry( do 25 lvl ) tak wymiataja ze sa nie do zatrzymania... wiem co mowie bo jako zatwardzialy kultysta nie jeden raz dostalem od ssaka duuuuuuuuzo slabszego ale z bronia palna wiec mnostwo atakow z duza sila bo ulepszenia... lapacze tez nie sa lepsi... jak na razie kultysci sa najslabsza rasa i jak nie bedzie to na morii jakos zmieniane to sie nie pisze na ten serwer bo tylko strace czas... rozpisalem sie ale lezy mi to na zoladku ze taka fajna rasa zostala tak zaniedbana... pozdro

__________________
Ciemnosc pozera moje kredki...
28-11-2007 10:58 kobold jest offline Szukaj postów użytkownika: kobold Dodaj kobold do Listy kontaktów
pryrates
Double Ace


images/avatars/avatar-25393.jpeg

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 126
Klan: Przylądek TI
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kobold chyba nie grałes na morii, bo nie wiesz o czym mowisz. w przeciwienstwie do serwerow opartych na nekro, na morii ssak nie ma dopalacza do obrażeń.
pozostaje jeszcze kwestia czy interesuje cie wynik w ranku przez pierwszy tydzień czy pierwszy rok, bo perspektywicznie kultysta to chyba najbardziej uniwersalna rasa do każdego rodzaju broni.

__________________
Pryrates r15

28-11-2007 11:10 pryrates jest offline Szukaj postów użytkownika: pryrates Dodaj pryrates do Listy kontaktów
kobold
Member


images/avatars/avatar-5785.jpg

Data rejestracji: 16-10-2007
Postów: 46
Klan: NIOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Czermna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gram na morii;] ale tak tylko dla relaksu;] tam faktycznie nie jest az tak dopalony, ale tez niczego mu nie brakuje... a co do uniwersalnosci kultysty to gram nimi na necropoliach 1 i 3 i widze jak sie nimi gra... a gra sie bardzo ciezko... zreszta zobaczymy... a co do dopalacza obrazen... zmiany byly wprowadzane w patchach... chyba ze sie myle... wiec ciekawe czy w morii 2 tez beda z racji patchy... nie jestem eksertem i nie jestem pewny tego wiec nie chce sie licytowac kto ma racje bo nie o to chodzi w tym temacie;] ale co do morii 2 mam mieszane uczucia... zobaczymy co bedzie jak sie juz ukaze;]

__________________
Ciemnosc pozera moje kredki...
28-11-2007 11:52 kobold jest offline Szukaj postów użytkownika: kobold Dodaj kobold do Listy kontaktów
assrid
Viking


images/avatars/avatar-7814.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 606
Kraina: Moria IV
Skąd: 4DON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na mori najslabsza rasa jest lm, bo jest on dedykowany pod palna, a ta z koleji jest dosc slaba.

a przy okazji pytanko do administracji, czy bedzie cos zrobione z wymaganiami przedmiotow co do lvl'u czy dopiero w patchu bedzie cos z tym zrobione? wiem, ze na poczatku na mori2 tego problemu niebedzie ale w koncu dotrze sie do kresu i sie stoi...

__________________
Śmierć jest łatwa..
gra zaczyna sie po niej..


cytat:
SushiMaker napisał(a)
PS. +1 tak sobie z lenistwa

28-11-2007 12:00 assrid jest offline Szukaj postów użytkownika: assrid Dodaj assrid do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
assrid napisał(a)
na mori najslabsza rasa jest lm, bo jest on dedykowany pod palna, a ta z koleji jest dosc slaba.

a przy okazji pytanko do administracji, czy bedzie cos zrobione z wymaganiami przedmiotow co do lvl'u czy dopiero w patchu bedzie cos z tym zrobione? wiem, ze na poczatku na mori2 tego problemu niebedzie ale w koncu dotrze sie do kresu i sie stoi...


Szczerze, to zastanawiałem się czy w ogóle na to pytanie odpowiadać, czy WY nie umiecie przeczytać mojego pierwszego postu ze zrozumieniem?

Przy każdym serwerze jest 1000 pytań do, a sprowadza się to do tego, że ktoś nie przeczytał pierwszego postu.

Moria 1 = Moria 2

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


28-11-2007 12:04 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W końcu r5 Wink Długo czekałam na ten moment Smile Będę tam grać od zera. To zawsze coś innego niż Necro. Otwarcie 29.11 - super Big Grin Akurat nie mam w tym dniu zajęć Wink

__________________
FREEDOM

28-11-2007 12:17 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
neMo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pryrates napisał(a)
perspektywicznie kultysta to chyba najbardziej uniwersalna rasa do każdego rodzaju broni.


Rofl Big Grin

Ten serwer to jest na co gracze morii dlugo czekali Wink
28-11-2007 12:26
incio112
Newbie


Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 1
Klan: Warhammer
Kraina: Necropolia
Skąd: Warhammer team

r5 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oni majom z tymi serwerami zaniedługo otworzom napewno r10 necropolia 10


rotfl Tongue Big Grin Evil Baby Roll Eyes Wink Tongue Smile Frown Happy
Pleased Shocked Crying
28-11-2007 13:06 incio112 jest offline Strona domowa incio112 Szukaj postów użytkownika: incio112 Dodaj incio112 do Listy kontaktów Dodaj incio112 do twojej listy kontaktowej
Cursed
Triple Ace


images/avatars/avatar-6613.gif

Data rejestracji: 17-10-2007
Postów: 159
Klan: [Nekro]/ PoSSeSSed
Kraina: Moria; Moria II
Skąd: silesia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)


Moria 1 = Moria 2


Czy te serwery będą identyczne do końca świata i o jeden dzień dłużej? ;]
Czy może możliwa/planowana jest sytuacja w której jakiś patch wprowadza pewne zmiany na M2 nie wprowadzając ich równocześnie na M1?

I jeszcze raz zapytam, ale troche inaczej: Czy zostały podjęte jakieś kroki by zapobiec sytuacji z otwarcia R3, w której gra zamulała strasznie gdzieś przez pierwszą godzinę? Czy możemy spodziewac się tym razem tego samego?

__________________
R2: IDileśtam tylko wyprawki robie, czasem coś sprzedam/kupie - jak jest jakas sprawa pisac pw na forum
R5: ID9
=KHAN=
28-11-2007 13:10 Cursed jest offline Szukaj postów użytkownika: Cursed Dodaj Cursed do Listy kontaktów
Strony (7): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Otwarcie R5 - Moria 2

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH