Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Magik... Geniusz » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Magik... Geniusz 3 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Magik... Geniusz Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak ktoś nie ogarnia kto to jest:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Piotr_%C5%81uszcz

Ostatnio sobie siedzialem na YouTube i sobie chcialem kaliberka teledyski pooglądać, no to ogladam i patrze ze dosc ciekawy filmik tam jest...

http://pl.youtube.com/watch?v=kt4_vDTVTHg

To piosenka puszczona od tyłu, a to orginał:

http://pl.youtube.com/watch?v=D7XWd6sXlOg&feature=related

Domyślam się ze jest tu troche ludzi znajacych sie dobrym polskich hip hopie. Jestem ciekaw waszego zdania na ten temat,. To że Magik był największą osobistością polskiego hip hopu to raczej nie ma co się kłócić, zszokowal mnie troche ten filmik szczerze mowiac, nie wiem co o tym myslec, sa podejrzenia ze Magik był schizofremikiem i dzieki temu mu sie tak ukladaly te slowa, ale czy to nie jest poprostu objaw geniuszu? A tak wogole to caly sens piosenki odnosil sie do jego zycia: Texty typu: "Jestem mistrzem haju" "umrzesz w dymie", a najabardziej ciekawe te "Jeszcze 4", 4 lata po nagraniu tego kawalka Magik popelnil samobojstwo, skoczyl z okna...

Edit: aaa i jeszcze jedno, tam na poczatku nie ma "Czy juz wiesz gdzie są, czy juz wiesz?" Tylko "To leci od tylu, uwierz" To na daje totalnie sens temu wszystkiemu...

Edit2: Aaa i nie czepiajcie sie hardkoru tej pisenki Big Grin To jest wlasnie psycho-hiphop Tongue Jak ktos chce cos bardziej lajtownego kaliberka to:

http://pl.youtube.com/watch?v=wS9-WtpQk68
11-01-2008 18:31 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
PrOctOr
Double Ace


images/avatars/avatar-6854.gif

Data rejestracji: 28-11-2007
Postów: 122
Klan: Damned Saints xD
Kraina: Necropolia III
Skąd: Rabka City xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

juz nic

__________________
Nick w grze Proctor

&^&^&^&^&^&^&^&^&

Damned Saints

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez PrOctOr: 12-01-2008 12:09.

11-01-2008 19:31 PrOctOr jest offline Szukaj postów użytkownika: PrOctOr Dodaj PrOctOr do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez aikzer
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

To nie mial byc temat do pokazywania tepych filmikow ^^ Mam nadzieje ze Goompas da warna za spam ;-p
11-01-2008 19:33 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

... to rymy snu ...

M [*]

niech spoczywa w spokoju... w piekle...

__________________
R1 : ID 21327


11-01-2008 19:41 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aikzer, z tego co słyszałem (a mówili to ludzie którzy go znali), za dużo trawki. Po prostu w pewnym momencie zaczęło mu odbijać.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




11-01-2008 19:49 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez aikzer
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

traffka(Tongue ) swoja droga... to wiadomo nie od dzis, zreszta kto z polskich raperow nie jara Pleased Ale trzeba przyznac ze byl wielki, ostatnio byla 7 rocznica, chyba 25 grudnia, ale wogole jaka zalamka byla 7 lat temu jak sie okazalo ze skoczyl z okna :/
11-01-2008 20:10 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
Catherine Elizabeth
Lord


images/avatars/avatar-4971.jpg

Data rejestracji: 05-05-2007
Postów: 458
Skąd: 3 plateau ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
aikzer, z tego co słyszałem (a mówili to ludzie którzy go znali), za dużo trawki. Po prostu w pewnym momencie zaczęło mu odbijać.

Podobno miał schizofrenię paranoidalną, zażywanie LSD i THC ją pogłębiło, no i w pewnym momencie stracił kontrolę.

__________________

REGULAMIN HANDLU & POLA BITEW
Moderator - Offtopic

11-01-2008 20:23 Catherine Elizabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Catherine Elizabeth Dodaj Catherine Elizabeth do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To zdecydowanie najlepszy backmasking, jaki słyszałem w życiu, chociaż wątpię by zrobił to celowo. Nie wiem jakie trzeba mieć jazdy w głowie, żeby zaplanować swoją śmierć na 4 lata w przód.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




11-01-2008 23:03 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
ROBOTBOY
Junior Member


Data rejestracji: 09-01-2008
Postów: 15
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam mam pyatanie jak zostac admininistatorem
11-01-2008 23:24 ROBOTBOY jest offline Szukaj postów użytkownika: ROBOTBOY Dodaj ROBOTBOY do Listy kontaktów
Zeruel
Emperor


images/avatars/avatar-4293.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 1.220

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Większość słów w tzw "reverse speech" to przejaw sugestii. Np. w tym przypadku były to napisy, które defacto bardzo ułatwiały "odbiór" słów. Z drugiej strony jednak część jest przerażająco wyraźna. "To leci od tyłu, uwierz" zrobiło na mnie piorunujące wrażenie.


Edit: ROBOTBOY warnik za spam, takie pytania zadaje się na PW.

__________________
Gram na r9.
11-01-2008 23:27 Zeruel jest offline Szukaj postów użytkownika: Zeruel Dodaj Zeruel do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie tego "to leci od tyłu, uwierz" nie mogłem się dosłuchać. Ale sporo słów jest bardzo wyraźnych i nawet nie trzeba się domyślać, co to jest. Ale nadal wierzę, że to przypadek, człowiek nie planuje śmierci w 4 lata po negatywnym teście na HIV, z którego się cieszy i nie śpiewa, że dym go zabija, skoro w swoich utworach (również w tym) propaguje palenie trawy. Na mnie największe wrażenie zrobił ogólny klimat i niektóre odgłosy, jakby się z czymś męczył.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




11-01-2008 23:45 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trochę mi go szkoda....
Kiedyś dużo słuchałem Hip-Hopu i właśnie miałem i mam do dzisiaj o ile się nie mylę płytę paktofoniki "Kinematografie"
Najlepsze Nuty to Jesteś Bogiem i jakaś tam jeszcze.
W ogóle cała fajna płyta Big Grin
Szkoda że odszedł z tego świata,ale tak jak Mówi Kondrad,za dużo ćpał i mu palma odbiła!!!

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

11-01-2008 23:49 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
raszu1
Triple Ace


images/avatars/avatar-7574.jpg

Data rejestracji: 04-01-2008
Postów: 157
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Geniusz,wirtuoz i BASTATongue Tongue Tongue

Dla mnie zbieg okolicznosci...jednak swoją postawą (muzyka) dokonał niejakiego przełomuTongue przynajmniej dla mnieSmile

__________________

12-01-2008 00:14 raszu1 jest offline Szukaj postów użytkownika: raszu1 Dodaj raszu1 do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

... to rymy snu ...

a numer jego 44

... to rymy snu ...

__________________
R1 : ID 21327


12-01-2008 00:26 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co prawda to prawda Magik był geniuszem. I inni ze sceny też go szanują, przykładem jest fragment:

Oto ja to do czego dążę to ducha spokój
Łatwe to nie jest wiem dla
Magika pokój

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

12-01-2008 00:30 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Zeruel
Emperor


images/avatars/avatar-4293.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 1.220

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jego postawa (nie muzyka) nie jest niczym nowym. Ludzie szczególnie wrażliwi często izolują się od świata i zaczynają tworzyć niesamowite utwory. W XXI dostęp do technologii znacznie rozszerza ich możliwości. Z drugiej strony trudniej im stworzyć coś oryginalnego. Magikowi na pewno się to udało.
A co do propagowania marihuany. Pod koniec życia stał się żywym przykładem tego, co ona robi z psychiką i w ten sposób przekreślił jej "chwalebny" obraz.

__________________
Gram na r9.
12-01-2008 00:30 Zeruel jest offline Szukaj postów użytkownika: Zeruel Dodaj Zeruel do Listy kontaktów
raszu1
Triple Ace


images/avatars/avatar-7574.jpg

Data rejestracji: 04-01-2008
Postów: 157
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zeruel napisał(a)
Jego postawa (nie muzyka) nie jest niczym nowym. Ludzie szczególnie wrażliwi często izolują się od świata i zaczynają tworzyć niesamowite utwory. W XXI dostęp do technologii znacznie rozszerza ich możliwości. Z drugiej strony trudniej im stworzyć coś oryginalnego. Magikowi na pewno się to udało.
A co do propagowania marihuany. Pod koniec życia stał się żywym przykładem tego, co ona robi z psychiką i w ten sposób przekreślił jej "chwalebny" obraz.


Lepiej by tego nie określił...

A ponoc THC nie uzależnia....

1.no tak WARN..Smile Tongue

__________________

12-01-2008 00:41 raszu1 jest offline Szukaj postów użytkownika: raszu1 Dodaj raszu1 do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosze nie wklejac linkow do innych dennych filmikow. od tego sa inne tematy.
12-01-2008 09:59 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie uzależnia fizycznie jak mocniejsze drugi, ale po kilku latach palenia gromadzi się tego w mózgu tyle, że ludziom włączają się dziwne schizy (zwłaszcza jeśli ktoś ma ku temu predyspozycje), ludzie zaczynają się dziwnie zachowywać, bać rzeczy, które tylko oni widzą (skutki są bardzo indywidualne, więc niektórym zapewne nic nie będzie, albo wyjdzie to dopiero po latach). Widocznie Magikowi włączyło się coś, z czym nie mógł dać sobie rady.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




12-01-2008 10:33 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
bubu3451
Double Ace


images/avatars/avatar-1335.jpg

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 128
Klan: Rodzina Bundy'ch
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Dom Bundy'ch :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie powiem, z czyściło mi głowę to nagranie i też nie wiem co myśleć. Możliwe że jest to sugestia poprzez napisy, sam widziałem kiedyś teledysk death metalowej ekipy, która "śpiewała" po angielsku, a jak sie widziało napisy po polsku to tekst szedł "kotek wie że prezent odkopał skoczek". W sumie człowiek sobie myśli : "nie no nie możliwe", a jednak coś w głowie dalej wierci: "a jeśli tak miało być"

Mocna rzecz...

__________________
R1 = bubu1234
Janusz Kulig 19.X.1969 - 13.II.2004 PAMIĘTAMY!!
12-01-2008 10:46 bubu3451 jest offline Szukaj postów użytkownika: bubu3451 Dodaj bubu3451 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odnośnie nadinterpretacji słyszanych słów: http://pl.youtube.com/watch?v=gg5_mlQOsUQ Smile
To przykład na to, że z odpowiednią sugestią można usłyszeć, to co się chce usłyszeć.
Poprawny tekst utworu znajduje się tutaj: http://nightwish.com/en/band/lyrics?a=3#29

Jeszcze odnośnie Magika, wypowiedź kogoś, kto podobno go znał
http://stokr0tka89.wrzuta.pl/audio/ihYqR...arkotyki_wyklad

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




12-01-2008 11:14 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
sRe07
Forum Ace


images/avatars/avatar-6220.jpg

Data rejestracji: 22-09-2007
Postów: 79
Klan: PoSSeSSed
Kraina: Moria; Necropolia III
Skąd: NYC

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokładnie... eMAGieIKa - legenda... k44, potem PFK squad... i jego solówka - nowiny... masakra koleś rzucał zwrotkę i ona się przyjmowała gdy, fo i rah pisali po 5 zwrotek... on miał to coś... tylko za dużo jarał... dla mnie to legenda, od niego się zaczeło !

polecam poczytać artykuł o magiku na www.pfk.one.pl Wink pozdro! wszystkim fanom MAGA!

__________________

-=|[ PFK ]|=-
Kompany



16-01-2008 23:27 sRe07 jest offline Szukaj postów użytkownika: sRe07 Dodaj sRe07 do Listy kontaktów
Lord_AtTaMaNn
Viking


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 644
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No.... ciekawie.... sam kiedyś próbowałem to puszczać od tyłu.... bez napisów.... nie usłyszałem za dużo normalnych rzeczy.... to raczej działa na podświadomość człowieka....
A co do Magika to miał niesamowity styl.... tak samo zostawiał w tyle Daba i Joke którzy średnio śpiewają jak Raha którego szanuje i Fo który też ma świetny styl.... Mag śpiewał zwrotke to znało się ją na pamięć po kilku przesłuchaniach piosenki.... wbijała się w mózg po prostu....
Jeśli chodzi o jaranie to Sensi działa na każdego inaczej, ale błedem jest uważanie że może spowodować problemy z psychiką.... trzeba wiedzieć co się pali..... czysta ganja nie zaszkodziła nikomu... Rasta przyjmują ją jako sakrament..... nie słyszałem żeby jakiemuś Rasta się w głowie poprzewracało.... zależy od tego jak się podchodzi do ganji i czy się nie pali jakiegoś gówna..... większość ludzi woli zjarać chemika bo daje mocniejszego kopa a potem mówią że ganja zniszczyła ich psychike..... chemik jest faszerowany różnym gównem.... być może Magik właśnie takie gówno jarał...

__________________
Nie jestem Lordem więc mi tak nie mówcie Evil ! Nick mam jaki mam ale Lordem nie jestem!
AtTaMaNn jestem. (Kamilek ewentualnieBig Grin ).
30-01-2008 00:39 Lord_AtTaMaNn jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_AtTaMaNn Dodaj Lord_AtTaMaNn do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiecie zróbcie to tak jak ja przesłuchałem tego ale za chwile puszcze ten kawałek od tylu ale nie patrząc na napisy i jeśli będę ewidentnie słyszał słowa to uwierzę jeśli nie to nie Tongue PP

a z tego co wiem trawa ma takie zdolności ze potrafi sie "uaktywniać" nawet pół roku po paleniu

EDIT:

no to tak...

to geniusz

EDIT 2:

według mnie dowodem na to jest prosta sprawa... jego "seplenienie" czy wada wymowy jakaś która nie występuję w rozmowie z lekarzem ani chyba w kawałku Jestem Bogiem nasuwa sie pytanie DLACZEGO MIAŁ WADE WYMOWY, dla mnie odpowiedz jest prosta chciał żeby od tylu to tez jakoś brzmiało i przekazał to co chciał żebyśmy odczytali, no i tez takiae dziwne wydzieranie się i wymawianie wyrazów ogólnie w dziwny sposób nie tylko sepleniąc wiem ze to miało nadać psychodeliczny klimat ale moim zdaniem nie tylko... jednocześnie zwrócę uwagę na mały bezsens niektórych textow tak jakby miały pasować do 2 piosenki od tylu Smile


EDIT 3: (zmusiło mnie to do myślenia Smile )

zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz przez cały utwór nie wspomina że sie boi śmierci albo jej nie chce mówi tylko o tym że nie chce o tym myśleć (może nie wyłapałem w texcie tego że mówi o śmierci to niech ktoś mnie poprawi Smile )

EDIT 4: (xD)


2 sprawy po pierwsze uslyszlalem kiedy mówi ze sie boi tylko nie powiedział ze śmierci wiec też można to inaczej wyjaśnić Smile

po drugie jest pewien text "boże nie zabijaj TERAZ mnie" czy mniej więcej jakoś tak z jednej strony mogło mu do rymu pasować albo jest świadom ze kiedyś umrze lub nie chce JESZCZE umierać bo ma jakieś zadanie albo coś w życiu chce zrobić

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Kartel: 30-01-2008 22:10.

30-01-2008 20:12 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Cyklonomus
Junior Member


Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 18
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Magik był bezsprzecznie wirtuozem rapu... Dla mnie mistrzem Polskiego Hip-hop'u...

Podobno utwór Nagłego Ataku Spawacza (który każda porządny słuchacz HH powinien znać) "Aleja nr 6 grób nr 4 (odpoczywajcie w pokoju)" opowiada o Magiku... Myślę, że jeśli to prawda (nie wiem) to nie tylko ganja wprowadziła Magika w taki stan...


W tym utworze co podaliście (aż dziw, że nikt nie podał jego tytułu... Naprawmy ten błąd: "+ i -") Magik boi się raczej HIV, a nie śmierci... Mógł (nie wykluczam tego, jeszczem nie przesłuchał tego utworu od tyłu) planować lub chcieć śmierci, ale nie sądzę. Miał wiele do zrobienia, wiele do osiągnięcia.

Dab i Joka przy Magiku to płoteczki, ale tak samo można powiedzieć o każdym innym raperze. Bo i Rahim się nie umywa, Ostry też nie.


Magik w mojej pamięci pozostanie, nie ważne co WY o nim myślicie.
01-02-2008 14:07 Cyklonomus jest offline Szukaj postów użytkownika: Cyklonomus Dodaj Cyklonomus do Listy kontaktów
HIKAREK
Junior Member


Data rejestracji: 29-01-2008
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[*]....niesamowity....ten jedyny.....ten zacpany....

__________________
I tak was widze Tongue

01-02-2008 15:29 HIKAREK jest offline Szukaj postów użytkownika: HIKAREK Dodaj HIKAREK do Listy kontaktów
nokia
Full Member


images/avatars/avatar-6845.jpg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 65
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Muzeum

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hikarek, nie flame'uj ;-) Ironia nie jest potrzebna.

Doceniam Magika. Jego twórczość od dawna ma miejsce w moim sercu.
Tak samo jak i na półce z płytami, rzecz jasna.
Być może pewna część tego kawałka na youtube to sugestia.. Chociaż jakoś byłem dziwnie przekonany o tym że reverse to zamierzony efekt w tym utworze.
"+ i -" ma kilka takich bezsensownych wstawek, jakby autor właściwie wrzucił kilka słów aby było "do rymu", gdyż brakło mu pomysłu.
Ale czy Magikowi kiedykolwiek zabrakło słów? albo pomysłu?

Dość dziwnie się czułem słuchając zniekształconych słów o 4 nad ranem, sam w domu.

__________________
Nokia
TYP MUZEALNY. PROSZĘ OBEJRZEĆ, NIE DOTYKAĆ.
GG:1362209

04-02-2008 05:42 nokia jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia Dodaj nokia do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie też sie dziwnie czułem ^^

co do braku słów pamiętajmy żę słowa musiały być normalne kiedy utwór sie normalnie słuchało a to nie jest łatwe stworzyć coś co w obydwie strony będzie miało chodz polowe sensownych słów a co dopiero to co w tym byloTongue
04-02-2008 13:10 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Lord_AtTaMaNn
Viking


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 644
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no nie powiedziałbym że jest tam dużo sensownych rzeczy bo to się raczej w całość nie składa.... choć pojedyncze zdania mogą szokować z perspektywy czasu ale zastanówcie się ktore z tych zdań mają cokolwiek wspólnego z innymi?

__________________
Nie jestem Lordem więc mi tak nie mówcie Evil ! Nick mam jaki mam ale Lordem nie jestem!
AtTaMaNn jestem. (Kamilek ewentualnieBig Grin ).
04-02-2008 14:19 Lord_AtTaMaNn jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_AtTaMaNn Dodaj Lord_AtTaMaNn do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobrze ale to ma być przekaz a nie piosenka żebyś sobie posłuchał xD
04-02-2008 14:29 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Magik... Geniusz

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH