Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.1 INFO » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (16): « pierwszy ... « poprzednie 14 15 [16] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch 1.1 INFO 93 Ankieta - średnia ocena: 7,6893 Ankieta - średnia ocena: 7,6893 Ankieta - średnia ocena: 7,68
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja się zastanawiam po cholerę są w ogóle takie tematy???

Przecież to ewidentna gra rynkiem: Efekt: masowa wyprzedaż dobrej zemsty, zabójcze maczugi, samobóje pójdą cenowo w górę... bo kilku "super specjalistów" wygłasza swoje wizje.. Zamknąć to!

__________________
Big Grin

17-01-2008 19:29 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po to, żeby poznać zdanie graczy. Przynajmniej tych myślących Big Grin

Wytłumacz mi - jak ten temat wpłynie na obecny rynek xD

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




17-01-2008 19:54 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Gorogh
Lord


images/avatars/avatar-15947.jpg

Data rejestracji: 29-04-2007
Postów: 307
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak ktoś jest taki głupi i się da to jego problem :p. Zamiast narzekać to sam spróbuj na tym zarobić xD. Dla mnie shuri zemsty to był zawsze złom bo nikt mnie tym nie mógł trafić. Chcą to niech kupują ;p. Co do patcha...czekam z niecierpliwością i to jeszcze tyle muszę wyczekać Frown . Noooo i Ray będzie niezłym nabywcą złomu xD.
17-01-2008 19:58 Gorogh jest offline Szukaj postów użytkownika: Gorogh Dodaj Gorogh do Listy kontaktów
Eiden
Lord


Data rejestracji: 23-10-2007
Postów: 295
Klan: Panzer Division
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pytanie mam jak ten temat wpływa na handel nie pojmuję tego.. ^^ Gorogh dzięki Bogu ktoś normalny, bo już przez rozmowy z niektórymi osobami (nie będę wymieniał) źle mi się robi.. ^^

__________________
Nigdy nie mów nigdy.. Wink


17-01-2008 20:24 Eiden jest offline Szukaj postów użytkownika: Eiden Dodaj Eiden do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Shuri tanieje np. Tongue

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

17-01-2008 20:25 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aaaaaa to o to chodzi Sushiemu! ma demoniczny plan zrobienia skupu Shurków, a potem powie, że zmian nie będzie, albo nawet podpakuje zemstę i zarobi kokosy! A to zły niedobry Admin rotfl

Eiden: Ta wypowiedź Gorogha jest jak wyjątek potwierdzający regułę Big Grin Poczytaj inne jego wypowiedzi na forum Tongue

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




17-01-2008 20:32 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Xclusiver
Viking


images/avatars/avatar-11492.gif

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 732
Klan: BLACK SPARTA
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GrzesiuSmile napisał(a)
Shuri tanieje np. Tongue


Toż to zwykłe prawa ekonomii. To nic innego jak zwyczajne nasycenie rynku. Po prostu Shurikenów Zemsty już było tak dużo, że już zaczyna brakować chętnych do kupna tej zabawki.

Na dobry i rzadki sprzęt wymagający bardzo dobrych składników zawsze będzie zapotrzebowanie, na przykład jakiś porządny Samobój czy Antyk, albo Lewitacja w amulecie. Przejrzyjcie sobie choćby zakończone aukcje, i porównajcie ile w ciągu ostatniego miesiąca pojawiło się Shurikenów Zemsty, a ile Antycznych Sztyletów Trafienia. Można też zaobserwować jak cena rynkowa przedmiotów wahała się w zależności od ich ilości.

__________________
Ile to może być warte?
Legendarna Opiekuńcza Kosa Zdrady
Link


17-01-2008 20:37 Xclusiver jest offline Strona domowa Xclusiver Szukaj postów użytkownika: Xclusiver Dodaj Xclusiver do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chodzi o to, że teraz GWAŁTOWNIE stanieje pod wpływem informacji o patchu, proste Wink

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

17-01-2008 20:39 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
Gorogh
Lord


images/avatars/avatar-15947.jpg

Data rejestracji: 29-04-2007
Postów: 307
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sejan o tobie mogę powiedzieć że raczej typowy przykład reguły...jesteś totalnie beznadziejny - -'. Co do tanienia shuri...tak to normalne prawo ekonomii
17-01-2008 20:39 Gorogh jest offline Szukaj postów użytkownika: Gorogh Dodaj Gorogh do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak teraz potanieje, to potem podrożeje, jak się okaże, że nadal są świetne Tongue kto głupi ten będzie się shurków pozbywał- ja na pewno tego nie zrobię,bo to moje główne źródło repa i nawet po patchu to się raczej na pewno nie zmieni Tongue

Gorogh: Tak wiem, że jestem twoim idolem :* Pij dużo mleka to może kiedyś będziesz mi do kostek dosięgał

@down

Przegoniłeś Big Grin Śnisz piękny sen, ale czas się obudzić Wink nupciu :*

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




17-01-2008 20:45 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Gorogh
Lord


images/avatars/avatar-15947.jpg

Data rejestracji: 29-04-2007
Postów: 307
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Umiejętnościami już przegonilem :p...rankingiem nie mam ochoty i teraz to byłoby trochę trudne :p. A akt2 to inwestycja wręcz Big Grin . Trzeba się zacząć przygotowywać
17-01-2008 20:50 Gorogh jest offline Szukaj postów użytkownika: Gorogh Dodaj Gorogh do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sejan napisał(a)
Po to, żeby poznać zdanie graczy. Przynajmniej tych myślących Big Grin

Wytłumacz mi - jak ten temat wpłynie na obecny rynek xD



jak spojrzysz to zauważysz ze na aukcji pojawiły sie i to w większej ilości dobre, dobre +1 shuriki... a cena? bedzie ta sama co kilka dni temu za zwykłe szuriki

moze ci to zwisa a ja handlowałem zwykłymi +3..i jakieś tam drobne z tego miałem Tongue

Pozdrawiam profetów Wink

__________________
Big Grin

17-01-2008 21:18 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
asusPL
Newbie


Data rejestracji: 10-11-2007
Postów: 6
Klan: Dark Angel
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

spox Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

spox ale mi admin bez pzrzyczyny konto zbanowla
a zkalszlem ze gram z kuzynem
nick asus da sie z tym cos zrobic??
ale patch bedzie spox.!!

__________________
NICK W GRZE NA R6

17-01-2008 21:37 asusPL jest offline Szukaj postów użytkownika: asusPL Dodaj asusPL do Listy kontaktów
Gawino
Lord


images/avatars/avatar-5653.jpg

Data rejestracji: 22-08-2007
Postów: 302
Klan: [EmErYcI] [Saints] [SoeSma]
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Necropolia III; Necropolia IV
Skąd: Tomaszów Maz

RE: spox Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

już sie nie mogę doczekać tego Patcha rotfl jestem ciekawy jak teraz łapacz myśli będzie sobie radził na ekspedycjach Wink

__________________
R1/R3/R4/R6: Domastir


17-01-2008 23:36 Gawino jest offline Szukaj postów użytkownika: Gawino Dodaj Gawino do Listy kontaktów
Dev666
Lord


images/avatars/avatar-2183.gif

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 398
Klan: KoD, PSD
Kraina: Moria II; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vilku napisał(a)


moze ci to zwisa a ja handlowałem zwykłymi +3..i jakieś tam drobne z tego miałem Tongue




a to ciekawe sklepowe +3 ... na aukcji ... tego jeszcze nie widzialem, wez chlopcze poczytaj toturial Wink

dla ulatwienia dam Ci link:

http://wiki.bloodwars.interia.pl//index....odWars_Tutorial



milej lektury

__________________
r5/10 nick - Dev666

League of Shadows


Upowac tematy moze Żubr

17-01-2008 23:45 Dev666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dev666 Dodaj Dev666 do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dev666 napisał(a)
cytat:
Vilku napisał(a)


moze ci to zwisa a ja handlowałem zwykłymi +3..i jakieś tam drobne z tego miałem Tongue




a to ciekawe sklepowe +3 ... na aukcji ... tego jeszcze nie widzialem, wez chlopcze poczytaj toturial Wink

dla ulatwienia dam Ci link:

http://wiki.bloodwars.interia.pl//index....odWars_Tutorial



milej lektury


buhahahahah rotfl nie no jeszcze musze przytaczać ze zwykłymi+3 (to chodzi o zemstę)...człowieku czytaj z kontekstem!..a nie spamujesz linkami to tutka.

__________________
Big Grin

17-01-2008 23:57 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
Neq
Lord


images/avatars/avatar-7193.jpg

Data rejestracji: 29-07-2007
Postów: 303
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czytałem te wypociny i czasem niezłe głupoty tu się pojawiają. do patcha jeszcze ogrom czasu i może się wiele zmienić. ja natomiast chciałbym zaproponować administracji by przemyśleli jeden aspekt co do wypadania legendarnych zabawek, a mianowicie:

* na serwerach typu necro przy zachowaniu nikłej szansy na dropa (1-3% jako było pisane) umożliwić wypadnięcie przedmiotu z bliskiej, długiej i pielgrzymki. czemu? ano temu iż skala trudności zostaje drastycznie podniesiona wypraw. ponadto na bliskich max może wypaść zwykły legendarny. a to raczej nic super nie jest w obecnych warunkach necro. na dalekich już mogłyby się czasem trafić dobre legendy a na pielgrzymkach doskonałe legendy. przy tak nikłej szansie (przypominam 1-3%) na legende jest to chyba dość trafne. trza też pamiętać iż nawet dosk legend pałka nie ma żadnej wartości poza muzealną. więc nie dość że musi pofarcić nam do itema to też przy okazji do legendy. podwójna trudność. a nawet potrójna wziąwszy pod uwagę zmniejszone szanse na udane wyprawy

* co do morii z kolei bym proponował podobny manewr z tym że np na bliskich ustawić najmniejszą szansę utrafienia legendy a na pielgrzymkach w akcie 2gim z kolei bym dał i nawet że każdy item wypadający będzie legendą, albo najmniej z jakieś 80% na to. czemu? podobnie rzecz się ma jak na necro - jeżeli nie chce administracja by legendy były tylko mrzonką i ktoś czasem z nią się pojawiał (bo sądzę iż takie jest założenie a nie danie zabawki ułudki). ponadto pamiętać należy iż na trudniejszych wyprawach na morii padają jedynie bardziej przyplusowane egzemplarze zabawek. nie tak jak na necro iż dobre czy dosk można dorwać tylko na odpowiednio długich i w nieznane. pod tym względem na morii jest łatwiej bo można zawsze item podnieść wyżej. więc tym bardziej na necro winny móc lecieć legendy na każdej odmianie wypraw. na morii natomiast można by to ewentualnie ograniczyć do długich i pielgrz w akcie 2gim. albo ina ewentualność - do różnej skali wypraw przypisać odpowiednie prefy i sufy. wtedy zawsze na każdym rodzaju wyprawy mogłyby padać legendy ale np nie koniecznie musiałyby być to elfy czy samobijce.

trza pamiętać iż 50lvl który jest minimum do przejścia do 2giego aktu oznacza iż player już jakieś eqwi posiada i na bank nie rzuci wszystkiego wek bo trafi mu się legendarny nożyk. rozumiem iż te zabawki legendarne mają być rzadkie ale by były rzadkie to muszą mieć szansę pojawienia się w najbliższej przyszłości po wprowadzeniu patcha. nie mówię że w tydzień, dwa ale w perspektywie 2-3 miesięcy.

reasumując: pomysł jest fajny ale by stał sie praktyką trza zmian w koncepcji gdyż pozostanie inaczej tylko teoretyczną możliwością. bo w końcu jak długie w akcie 2gim mają być jak pielgrz w pierwszym to na oko patrząc i licząc pi razy drzwi wychodzi iż dla tych legendarnych pielgrzymek da radę jedną statsę wymaxować do 70% ale reszta będzie pewnie poniżej 5%, jak nie na zerze. więc wychodzi iż trza liczyć na dobre losowanie wyprawy (które jeszcze wpierw będzie trza przejść we właściwej kolejności), potem liczyć że 70% wystarczy by był pozytyw (a wiemy jak to z prawdopodobieństwem na bw różnie bywa.....), następnie liczyć iż wpadnie coś sensownego i na koniec liczyć już na cud iż zadziała magia 1-3% (życzę powodzenia). zbierając to do kupy wychodzi iż legendy w pierwotnym pomyśle pozostaną legendami.

__________________
BWowska emerytura ... albo i nie Big Grin my heart beats like a ... Dumdum Big Grin

I Present To You Infidels - Ahmed The Dead Terrorist: Jingle Bombs Wink


Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Neq: 18-01-2008 11:54.

18-01-2008 11:33 Neq jest offline Szukaj postów użytkownika: Neq Dodaj Neq do Listy kontaktów
Gorogh
Lord


images/avatars/avatar-15947.jpg

Data rejestracji: 29-04-2007
Postów: 307
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Vilku daruj sobie bo się pogrążasz :p...skoro niby taka sytuacja istnieje to czemu narzekasz :p. Możesz się na tym wzbogacić xD. Już leć szybko! Skupuj tanie shuri a po patchu jak się okażę że nic się nie zmieniło to sprzedawaj 3 razy drożej! O takie kokosy zbijesz! xDDDDDDDDDDDD
18-01-2008 11:34 Gorogh jest offline Szukaj postów użytkownika: Gorogh Dodaj Gorogh do Listy kontaktów
Eiden
Lord


Data rejestracji: 23-10-2007
Postów: 295
Klan: Panzer Division
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Eiden'a nie ma dopadła go grypa. Nie mogłem chwilowo uczestniczyć, ale nadrobiłem zaległości. ;]

Powiem Wam tyle: sprzedawajcie te shurikeny przydadzą się, ale potem pomyślcie chwile czy zostało już powiedziane np. tak: "Ta i ta broń zostanie ostro z cięta". Nie, nie ma pewności jaki będzie po Patchu, bo do patcha jeszcze kilka tygodni i nie wiadomo jak go zmienią tak jak mówili, a może coś innego. ? ^^ Więc nie mówcie mi, że to Rynek zaburzy ^^ Jak nie pomyślą to będą sprzedawać, a inni cierpliwie poczekają i w końcu się okaże, że na dobre im wyjdzie. Smile

__________________
Nigdy nie mów nigdy.. Wink


18-01-2008 11:46 Eiden jest offline Szukaj postów użytkownika: Eiden Dodaj Eiden do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xantor napisał(a)
W 5 strefie można zaliczyć zwinność, w 4 zwinkę, wygląd, charyzmę i wpływy, a w trzeciej resztę. Sprawdzałem- Po zaliczeniu pielgrzymki zwinki miałem 0% szans na zaliczenie wyglądu, po czym przeniosłem się na pustaka do czwartej. Szansa wynosiła 12%. Nie zmieniałem żadnego itemu.

W każdej strefie można wykonać wszystkie pilegrzymki

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


18-01-2008 11:52 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vivend_Greyhawk napisał(a)
Sejan: według mni sformułowane jest to w taki sposób, że jasno wynika, iż +30% dostanie sama broń, proszę czerwnych o rozwianie wątpliwości.
Wg mnie problem rewolwerowców na ekspach wystarczająco rozwiążą arkana Potępionego, słoneczny secik, śmierc preko i jedziemy.
Btw, dopiero teraz zauważyłem.. coś cienko z liczeniem procentów, wg mnie 18 Tongue

czy logiczne? Wpis jest przy BRONI palnej 1h i wg mnie wynika z niego, że ta broń właśnie dostaje +30%...
cytat:
Palne 1h - bazowe trafienie postaci *1,35, dmg +30%

No właśnie.. jakby postac dostawała plusy, to chyba by było "dmg postaci +30%" albo coś w tym rodzaju, jakkolwiek dziwnie to brzmi.

No to obaczym, co Sushi powie, branoc Pleased

+30% dmg broni.
A Trafienie postaci +35% to moim zdaniem b. dużo.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


18-01-2008 11:52 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hellia napisał(a)
Przeczytalem wszystko, ale nie przypominam sobie takiego pytania Smile

Czy arkana z A2 beda dzialaly podczas ataku na A1?

TAK

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


18-01-2008 11:53 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
RE: Moby Ekspedycyjne Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adamiq napisał(a)
MOBY EKSPEDYCYJNE
Przejdą kosmetyczne zmiany, i dotyczy to niektórych z nich (tych zbyt łatwo zabijanych)


które to te łatwo zabijane??? do tej pory udało mi się ubić jedną gadzinę ginąc 9 razy.. 2x od hydry...

te moby to niby gracze vs hydra??

Te które miażdży top Big Grin

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


18-01-2008 11:54 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

RE: Moby Ekspedycyjne Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
adamiq napisał(a)
MOBY EKSPEDYCYJNE
Przejdą kosmetyczne zmiany, i dotyczy to niektórych z nich (tych zbyt łatwo zabijanych)


które to te łatwo zabijane??? do tej pory udało mi się ubić jedną gadzinę ginąc 9 razy.. 2x od hydry...

te moby to niby gracze vs hydra??

Te które miażdży top Big Grin


Jak wzmacniacie mobki to proponuje tez zainteresować sie osłabieniem poniektórychTongue

Arachne dziś znowu 2 ekipy ubiłaTongue a Zabicie romków jest MI.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
18-01-2008 12:10 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamykam temat, Akrome ma przygotować wyciąg z pytań i odpowiedzi, każdy będzie mógł sobie poczytać.

Edit/ Ray i tak właśnie powinna działać Arachne i brygada RR. Reszta powinna podobnie ale trochę rzadziej Big Grin

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


18-01-2008 12:12 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patch 1.1 FAQ


#Kiedy mogę przejść do aktu 2?

Gdy osiągniesz 50 lv oraz zaliczysz wszystkie pielgrzymki

#Czy będzie możliwe cofniecie się do 1 Aktu, jeśli stwierdzę, że jestem za słaby?

Po przejściu nie będzie możliwe cofnięcie się do Aktu 1.

#Czy można atakować postacie znajdujące się w różnych Aktach ?

Tak

#Czy przedmioty znalezione w 1 Akcie będzie można nosić w 2?

Tak

#Czy 'widok miasta' będzie oddzielny dla A1 i A2? Czy to będą tak jakby 2 oddzielne światy na 1 serwie?

Nie A1 i A2 są razem , będzie dalej możliwe atakowanie , jedyna różnica to fakt, że postacie będą mocniejsze oraz Wyprawy będą trudniejsze.

#Czym są przedmioty "Legendarne" ?

Są to przedmioty niezwykle rzadkie, można je znaleźć w A2 na pielgrzymkach (szansa dropa 1%-3%)

Przedmioty z cechą "legendarny", zależnie od serwerów, otrzymują dodatkowo:

Nekropolia - 20% efektywności oraz wymagania przedmiotu
Moria - przedmioty dostają wymagania statsów i lev przedmiotu obniżone o 20%

Przedmiotami legendarnymi nie będzie można handlować, ani przez rynek ani przez aukcje.
Na Serwerze Morii będzie możliwe podnoszenie ich poziomu oraz łączenie, jednocześnie koszt takich działań będzie droższy
Można łączyć tylko 2 przedmioty LEGENDARNE!

#Czy każdy przedmiot może być Legendarny ?

Tak

#Jakie dodatkowe bonusy dostana bronie 'Legendarne' ?

Palne 2h - +1atak, dmg +20%
Palne 1h - bazowe trafienie postaci *1,35, dmg +30%
Biała 1h - krytyk (dla danej broni) +10%, uniki +5%
Biała 2h - krytyk +25%, bazowe trafienie postaci *1,25
Dystans - mod krytyka *5


#Czy będzie można dawać przedmioty Legendarne do ZK?

Nie

#Czy Legendarne przedmioty można znaleźć na wszystkich serwerach ?

Tak - w Akcie 2 na pielgrzymkach.

#Czy w Akcie 2 będą inne zadania dla stref ?

Będą zadania z danej strefy + kilka nowych

#Czy wszystkie zadania będziemy zaliczać od zera, czy te zaliczone w A1 będą zaliczone w A2?

Zadania zaliczone w A1 są również zaliczone w A2.

#Czy kolejność zaliczania wypraw będzie taka sama, jak przy pielgrzymkach w A1?

Nie - kolejność będzie inna.

#Czy w A2 zwiększy się poziom trudności wypraw ?

Tak, zostanie on podbity o 1 poziom.

#Czy przechodząc do II Aktu będzie można robić wyprawy z I Aktu?

Nie.

#Czy w profilu będę pokazywane udane wyprawy/ pielgrzymki *statystyki* z aktu 1 i od nowa liczone z aktu 2

Tego jeszcze nie ustalono.

#Kiedy mogę się spodziewać ze Patch będzie wprowadzony?

Gdy zostanie on w pełni ukończony.

#Czy jak przejdę do A2, będę miał do wyboru nową rasę?

Nie - otrzymasz możliwość zwiększenia pokolenia obecnej rasy (i otrzymać dodatkowe arkana dla wyższego pokolenia) lub masz możliwość wybrania rasy Potępiony.
*Oczywiście - dopiero po odkryciu i zaliczeniu specjalnego zadania w A2*

#Jakie nowe Arkana otrzymam po zwiększenia pokolenia obecnej rasy?

Arkana
Władca Zwierząt= +1 atak, koszt 200pk krwi (max 1 poziom)
Łapacz Myśli= przejmuje agentów atakującego / obrońcy, na oblegu/exped walczy z XX% budynków, koszt 100 pkt krwi (max 1 poziom)
Ssak= dodatkowe arkana ekspedycyjne.
Kultysta= Żar krwi, przeciwnik otrzymuje co rundę 10 obrażeń/poziom arkana, koszt 15 pkt krwi/poziom

#Czy przechodząc do Aktu 2 zaczynamy grę z poziomem, sprzętem i statystykami przyniesionymi z aktu 1?

Tak.

#Po przejściu do A2 w której strefie i na jakim kwadracie (nasz stary/pustak) zaczynamy grę?

Nigdzie nie przechodzisz, zaczynasz tam gdzie byłeś, zmienia się tylko "akt".

#Czy w Akcie 1 będą działały arkana z a2?

Tak - jeśli zaatakujemy kogoś z Aktu 1.

#Jeżeli nie wykonam zadań w A1 i przejdę do A2, to czy będę mógł je wykonać tam na wyprawach/oblegu?

Tak - zależnie od tego gdzie się wykonuje zadanie *wyprawy/obleg*

#Co się stanie gdy mój kolega/koleżanka przejdą do a2 będąc w klanie? Znikną/zostaną wyrzuceni ?

Nie - przejście nie wpływa na ogólny przebieg gry.

#Co to takiego ten "Potępiony'?

To nowa rasa, którą możemy wybrać przechodząc i wykonując specjalne, ukryte zadanie w A2. Ta rasa wampirów wywodzi się z Karpat. Legenda głosi, że założycielem rodu był Vlad Drakos, chorwacki włodarz, który chciał ukryć swój ohydny wygląd zaszywając się na odludziu, gdzie został przemieniony przez jednego z prastarych wampirów.
Wszyscy jego następcy dziedziczą dziwaczne przemiany tworzące z nich ohydne bestie.

Arkana:

Nocny łowca - otrzymuje 1 Spost /20 krwi
Tchnienie śmierci - +7 do dmg gdy PŻ<35%, koszt 40pk krwi/poziom
Groza - obie strony mają 0 Wpływów oraz 0 Charyzmy w trakcie walki. Postać jest odporna na efekty Kary. (max 1 poziom) Koszt 80pk krwi.

#Co to znaczy, że postać jest odporna na efekt kary??
Używając umiejętności "Groza", postać zarówno w trakcie walki jak i na ekspedycjach nie jest blokowana przed wykonaniem ataku w rundzie.

#Czy Umiejętność Groza (zerowanie wpływów i charyzmy) będzie miało wpływ na udaną zasadzkę?
Nie, umiejętność ta będzie wpływać tylko na ilość punktów życia.

#Czy jest już obrazek Potępionego i jeśli tak, czy mogę go zobaczyć?

Nie.

#Czy Potępiony otrzyma jeszcze jakieś bonusy ? (+10%hp itp.)

Tak - jednak jeszcze nie wiadomo jakie.

Czy jeśli wybiorę Potępionego, to mój tatuaż zostanie zresetowany? *Serwery typu - Moria*


Nie

Walczyłem przeciwko xxx, rzuciłem &#8222;Tchnienie śmierci&#8221; (Arkana Potępionego), a gdy życie spadło mi poniżej 35% nie dostałem bonusu i zostałem zabity - dlaczego ?

Bonus działa tylko wtedy, gdy poziom życia NA POCZĄTKU rundy jest niższy niż 35%.

#Czy będę miał możliwość wrócić do swojej pierwotnej rasy jeśli zdecyduje się na wybór Potępionego i mi się nie spodoba?

Nie.

#Gram ssakiem, atakuję z arkanami Wyssanie Mocy (6) na Władcę Zwierząt, który używa Skóra Bestii(10) + nowe arkana z dodatkowym atakiem, czy wyssie oba ?

Tak, 6 Skóry Bestii oraz Arkana z dodatkowym atakiem

#Co oznacza ze ŁM przejmuje agentów atakującego / obrońcy?

Oznacza to ze jeśli np. atakujemy z 15 agentami a obrońca ma 15 policjantów - to nasza otrzymuje obstawę w ilości 30 Agentów

# Jakie dodatkowe arkana ekspedycyjne otrzyma ssak?

Jeszcze nie wiadomo.

#Czy nowe arkana kultysty "żar krwi" działa na początku czy na końcu rundy?

Prawdopodobnie na początku, ale jeszcze nie jest to ustalone.

#Czy zostaną wprowadzone sety dające te nowe arkana?

Na razie nic o tym nie wiadomo.

#Co oznacza, że moby przejdą "kosmetyczne zmiany"?

Oznacza to, że niektóre za łatwo zabić i zostaną wzmocnione by uatrakcyjnić rozrywkę.

#"SHURIKEN ZEMSTY" Czy można powiedzieć cos więcej o wprowadzonych zmianach odnośnie tej broni? Jest teraz uważana za bardzo dobrą, zatem jak planujecie ją rozwinąć?

Póki co nie możemy powiedzieć nic więcej.

#Co z pomysłem rozbijania Kamieni czy zostanie on wprowadzony z patchem?

Jak będzie wiadomo cos na ten temat, zostanie to napisane w temacie o kamieniach

#Czy zostaną dodane nowe usługi premium w związku z nadchodzącym nowym patchem ?

Nie.

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
18-01-2008 13:48 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

RE: Patch 1.1 INFO Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Groza - obie strony mają 0 Wpływów oraz 0 Charyzmy w trakcie walki. Koszt 80pk krwi. Postać jest odporna na efekty Kary (zarówno w trakcie walki jak i na ekspedycjach). (max 1 poziom)


Bardzo dziwne arkana.
Nekro 1 gdzie maja wampiry po 200-300 zycia
Potepiony zakłada kask kary, atakuje kogokolwiek kto nie jest potępionym i odpala arkano grozy. Obaj walczą z bazowymi hapami.
Przeciwnik ma pierwszą turę w plecy, podczas której na 99,9% zginie.
I nawet nikt nie będzie miał jak się przed nim obronić.

Na innych serwerach niby jest więcej bazowych hp.
Ale i tak zbiciue 600hp w jedną runde nie jest trudne.
Trochę dziwna według mnie jest koncepcja arkan.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
18-01-2008 23:47 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obecnie trwa migracja serwerów na mocniejsze, w celu obsłużenia dodatkowych funkcjonalności.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


21-05-2008 11:28 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Strony (16): « pierwszy ... « poprzednie 14 15 [16] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.1 INFO

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH