Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA nie sprzedał okłamał i obrabował » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony nie sprzedał okłamał i obrabował 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
dawid55
Newbie


Data rejestracji: 15-01-2008
Postów: 4
Klan: -FSK-
Kraina: Necropolia
Skąd: Rzeczenica

nie sprzedał okłamał i obrabował Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

5721800 ten numer gg oszukał mnie...

no więc byłem zainteresowany kupnem kąta no i rozmawialiśmy i on chciał sprzedać te konto za Kod konta premium no więc ja mu rzysłałem sms-a z kontem premium a on
mnie oszukał podał zły hasło i nick w grze i mnie natychmiast zablokowal


prosze o zrobienie z nim prządku i przywrócenie mi konta przemium lub oddanie mi jego konta które kupiłem

Z góry dziękuję

Z poważaniem Dawid55 GG:6257845

__________________
Mój Nick W Grze To R1 dawid55 POzdro
21-01-2008 10:57 dawid55 jest offline Strona domowa dawid55 Szukaj postów użytkownika: dawid55 Dodaj dawid55 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprzedaż postaci nienastąpiła więc nie dostaniecie kary

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
21-01-2008 13:06 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
dawid55
Newbie


Data rejestracji: 15-01-2008
Postów: 4
Klan: -FSK-
Kraina: Necropolia
Skąd: Rzeczenica

Autor tematu Temat rozpoczęty przez dawid55
?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nierozumie nie zostanie on ukarany

__________________
Mój Nick W Grze To R1 dawid55 POzdro
21-01-2008 13:40 dawid55 jest offline Strona domowa dawid55 Szukaj postów użytkownika: dawid55 Dodaj dawid55 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

WY niezostaniecie ukarani
gdyby sprzedaż postaci zakod premium nastąpiła obaj mielibyście zablokowane konta na stałe
przeczytaj regulamin gry

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
21-01-2008 17:17 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA nie sprzedał okłamał i obrabował

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH