Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.009 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch 1.009 32 Ankieta - średnia ocena: 7,4432 Ankieta - średnia ocena: 7,44
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Swist
Member


Data rejestracji: 03-11-2007
Postów: 41
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja mam pytanie, będzie możliwość wstawienia obrazków broni oraz pre/surf z gothica do nowego layoutu ?? Bo wszystkie inne mnie wnerwiają swoją brzydotą.
19-02-2008 08:09 Swist jest offline Szukaj postów użytkownika: Swist Dodaj Swist do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przecież to te same, w ustawieniach można je wybrać Smile

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


19-02-2008 10:25 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Swist
Member


Data rejestracji: 03-11-2007
Postów: 41
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No niby tak, ale wole to mniejsze ikonki pre/surf z layoutu gothic.
19-02-2008 19:20 Swist jest offline Szukaj postów użytkownika: Swist Dodaj Swist do Listy kontaktów
WaskiSiwek
Member


images/avatars/avatar-7265.jpg

Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 35
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Z PWO czyli niewiadomo co

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Noo ten nowy layout jest dobry. Co prawda jestem przyzwyczajony do Gothic ale Bloodsoul jest tez super osobiscie 10/10

__________________
R3: WaskiSiwek
R7:Lallunia
20-02-2008 20:43 WaskiSiwek jest offline Szukaj postów użytkownika: WaskiSiwek Dodaj WaskiSiwek do Listy kontaktów
galu2
Forum Ace


Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 86

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dodatkowo chyba oprócz laya zmniejszono czasy wypraw i ataków

w związku z tym czy autorzy przewidują wprowadzene zmiany ilości wypraw i ataków na dobę?
ja proponuję o 25%
czyli wyprawy 24 >> 30
ataki 16 >> 20

ewentualnie 50% Smile )

__________________
R14 Nowonarodzony ID 19632
22-02-2008 22:15 galu2 jest offline Szukaj postów użytkownika: galu2 Dodaj galu2 do Listy kontaktów
amXor
Double Ace


Data rejestracji: 14-12-2007
Postów: 101
Kraina: Necropolia V
Skąd: R7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
galu2 napisał(a)
dodatkowo chyba oprócz laya zmniejszono czasy wypraw i ataków

w związku z tym czy autorzy przewidują wprowadzene zmiany ilości wypraw i ataków na dobę?
ja proponuję o 25%
czyli wyprawy 24 >> 30
ataki 16 >> 20

ewentualnie 50% Smile )


Boze ludzie skad wy sie urwaliscie!?

Od 3 dni trabił mrugajacy napis


Przerwa techniczna 20 i 21 luty 2008!
22-02-2008 22:19 amXor jest offline Strona domowa amXor Szukaj postów użytkownika: amXor Dodaj amXor do Listy kontaktów
galu2
Forum Ace


Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 86

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no ale co wynika z tego linka co podałeś w odniesieniu do mojej wiadomości ??

__________________
R14 Nowonarodzony ID 19632
22-02-2008 22:20 galu2 jest offline Szukaj postów użytkownika: galu2 Dodaj galu2 do Listy kontaktów
krax12
Viking


images/avatars/avatar-5457.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 608
Klan: ~MK~
Kraina: Necropolia V
Skąd: Z dalekiej Łajby (Ódź)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to że dostaniesz dzien premium gratis i skrócenie czasu!!!!!!


idź sobie poszukaj w bugi system gry tam jest juz chyba z 5podobnych tematów

__________________
Mhael
22-02-2008 22:28 krax12 jest offline Szukaj postów użytkownika: krax12 Dodaj krax12 do Listy kontaktów
galu2
Forum Ace


Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 86

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ok
tego czasu nie doczytałem :/

__________________
R14 Nowonarodzony ID 19632
22-02-2008 22:31 galu2 jest offline Szukaj postów użytkownika: galu2 Dodaj galu2 do Listy kontaktów
Iriasiz
Junior Member


Data rejestracji: 24-02-2008
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bardzo ładny zostane przy nim
25-02-2008 16:20 Iriasiz jest offline Szukaj postów użytkownika: Iriasiz Dodaj Iriasiz do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra, to teraz coś odnośnie patcha 1.0.0.10... Jest OK, ale mam propozycję jeszcze jednej zmiany... Skoro jednak przeszedł pomysł przycisku "MAX" przy taxi, to może by tak dodać przycisk "MIN" przy "AI W OBRONIE" bo denerwujące jest, gdy chcę wyłączyć arkana i muszę klikać kilkanaście razy na "-"...

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 27-02-2008 16:06.

27-02-2008 16:05 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
Rzepong
Junior Member


images/avatars/avatar-7548.gif

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 18
Klan: RiP
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fakt...
zwłaszcza denerwujące u ŁM

__________________
nick w grze:
Nairda

jeśli coś kupiłeś/masz zamiar kupić, to pisz w grze...
tak samo z kt (gdy nie ma licytacji) - kto pierwszy złoży ofkę w grze (mówiąc przy tym co kupuje) - wygrywa
02-03-2008 10:22 Rzepong jest offline Szukaj postów użytkownika: Rzepong Dodaj Rzepong do Listy kontaktów
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.009

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH