Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Wasze najbardziej pechowe sytuacje w BW » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wasze najbardziej pechowe sytuacje w BW 9 Ankieta - średnia ocena: 10,009 Ankieta - średnia ocena: 10,009 Ankieta - średnia ocena: 10,009 Ankieta - średnia ocena: 10,009 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Savjor
Junior Member


Data rejestracji: 13-04-2008
Postów: 18
Klan: Szukam dopiero
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja miałem takiego niby pecha...
5 razy pod rząd trafiła mi się po wykonaniu wyprawy bardzo bogata i wielka "Pałka" xD normalna Pałka, która jest warta 100 PLN xD

__________________
Arutha
R14
17-04-2008 20:18 Savjor jest offline Szukaj postów użytkownika: Savjor Dodaj Savjor do Listy kontaktów
Pizmak
Lord


images/avatars/avatar-6546.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 341
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja dzisiaj mialem chyba najlepiej:
Na sobie szczescie +58 i 10, slownie dziesiec wypraw pod rzad mi nie weszlo, przy srednich szansach na zaliczenie 60 %

__________________
r3: Pizmak
18-04-2008 10:44 Pizmak jest offline Strona domowa Pizmak Szukaj postów użytkownika: Pizmak Dodaj Pizmak do Listy kontaktów
Avril
Lord


images/avatars/avatar-8890.jpeg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 250
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzisiaj na r6 Big Grin

Rozkazy: Przynieście mi krew do badania!
Ilość szpiegów: 999
Szanse powodzenia: 65,61 %

Operacja zakończona porażką...
Twoi szpiedzy zostali wykryci przez przeciwnika!
Z misji szpiegowskiej powróciła jedna osoba.

rotfl rotfl rotfl
18-04-2008 10:58 Avril jest offline Szukaj postów użytkownika: Avril Dodaj Avril do Listy kontaktów
badbrain
Full Member


images/avatars/avatar-2778.jpg

Data rejestracji: 20-02-2007
Postów: 60
Klan: eXtreme revoluti0n
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na starej postaci jeszcze... luck ponad 60, 23 wypraw odłożonych i hmm... nie pamiętam dokładnie, ale zaliczyłam max 6 Big Grin .

__________________
I'm badbrain and now I'm going mad... :>


nick w grze: bad_brain

18-04-2008 11:10 badbrain jest offline Szukaj postów użytkownika: badbrain Dodaj badbrain do Listy kontaktów
Thorne
Triple Ace


Data rejestracji: 15-03-2008
Postów: 202
Kraina: Necropolia
Skąd: Hę?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nieudane 20 wypraw(tak 20) z szansa +60

__________________

R6 Thorn
R10 Thorne

22-04-2008 19:05 Thorne jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorne Dodaj Thorne do Listy kontaktów
czesio134
Double Ace


images/avatars/avatar-6446.jpg

Data rejestracji: 19-11-2007
Postów: 113
Klan: brak
Kraina: Necropolia
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

walczylem na oblegu zabilaem chyba z 7 ludkow i dostalem krytyka z d.demonicznej palki za idwealnie ilosc zycia jakie wtedy mialem i jeszcze stracilem repe a jakby nie ten krytyk bym dostal chyba z 1000

__________________
Nick na r1, r10 LYSY KOKS
22-04-2008 19:15 czesio134 jest offline Szukaj postów użytkownika: czesio134 Dodaj czesio134 do Listy kontaktów
DaaG
Member


Data rejestracji: 02-05-2008
Postów: 26
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z 24 wypraw jak wzialem karawane na okolice miasta udało sie 7 wypraw Pleased
03-05-2008 23:01 DaaG jest offline Szukaj postów użytkownika: DaaG Dodaj DaaG do Listy kontaktów
Uriel Septim
Member


Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 30
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Turkmenistan

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Karawana, 20 wypraw, udało się 7. Były dwa dropy: pałka i czapka.
04-05-2008 10:55 Uriel Septim jest offline Szukaj postów użytkownika: Uriel Septim Dodaj Uriel Septim do Listy kontaktów
hong
Lord


Data rejestracji: 28-08-2007
Postów: 350
Klan: LoS
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na r1 poszłem na Repa zabiłem 8 człowieków Smile dostałem całe 000repa Frown ( [ a klan przeciwny miał ok 600pkt więcej :/ ]
POPROSTU brak mi słów Frown
04-05-2008 14:39 hong jest offline Szukaj postów użytkownika: hong Dodaj hong do Listy kontaktów
Endorcjusz
Full Member


images/avatars/avatar-12868.gif

Data rejestracji: 29-01-2008
Postów: 62
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Jarocin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak nie weszło 11 wypraw pod rząd Big Grin
Jak pielgrzymka wpływów weszła dopiero za 26 razem Big Grin
Jak mnie codziennie napadają tylko wtedy gdy jestem na wyprawkach Big Grin
I Jak nie weszły 4 ataki z 90% szans na udaną zasadzkę Big Grin
04-05-2008 19:41 Endorcjusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Endorcjusz Dodaj Endorcjusz do Listy kontaktów
Ravage79 3
Triple Ace


images/avatars/avatar-11344.jpg

Data rejestracji: 17-04-2008
Postów: 167
Klan: Suonka na zawsze :D:D
Kraina: Necropolia II
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak nieudaly mi sie 5 atakow z 89% szansa
jak dropnilem naszyjnik latwosci a powinien byc amulet Mad
jak mnie c zbanowal za wlamanie na konto kolegi a zamienilem sie z nim kolntem z r2 na r1

jak mnie c zablokowal na tydzien za 3 zbanowane kointa na forum

__________________
cytat:
dawcio999 napisał(a)
Crying Mad Big Grin JaK zostane na zawsze zablokowany to sie zabije! odblokuj mi DRAGONKA BO SIĘ ZABIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dragonek lub Quarion lub samobójstwo wybieraj

06-05-2008 16:40 Ravage79 3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ravage79 3 Dodaj Ravage79 3 do Listy kontaktów
Pepsi
Lord


images/avatars/avatar-22176.jpg

Data rejestracji: 14-01-2008
Postów: 455
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Myszków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dropłem Na pielgrzymcę:

Demoniczny Kastet Trafienia

Szkoda że nie doskonały Frown
06-05-2008 16:43 Pepsi jest offline Szukaj postów użytkownika: Pepsi Dodaj Pepsi do Listy kontaktów
Uriel Septim
Member


Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 30
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Turkmenistan

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
hong napisał(a)
Na r1 poszłem na Repa zabiłem 8 człowieków Smile dostałem całe 000repa Frown ( [ a klan przeciwny miał ok 600pkt więcej :/ ]
POPROSTU brak mi słów Frown




Jeśli dobrze mi się wydaje to za pokonanie kogoś słabszego albo lepszego nie dostaje sie repa.

Aha, i jeszcze jedna moja sytuacja: 3 ataki pod rząd po 90% nieudane.
06-05-2008 19:50 Uriel Septim jest offline Szukaj postów użytkownika: Uriel Septim Dodaj Uriel Septim do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eee taka sytuacja Smile

pierwszy dzien miecha to wszytskie moby odrodzone:

26 fenkow 4 (zlote czy jakie tam sa) i golem

...

golem...

...
mogla być arachne przynajmniej bym mógł jako bug zgłosić O_o

hmm mściwy amulet do sklepu na początku gry Smile
06-05-2008 20:12 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
caro_inka
Junior Member


images/avatars/avatar-8855.jpg

Data rejestracji: 11-02-2008
Postów: 18
Klan: akRUNE
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III; Necropolia V
Skąd: z piekła rodem:)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dalekie wyprawy przy 50+ do lucka:

1. Nie udana
2. Nie udana
3. pałka
4. dobra pałka


Tongue

__________________
R4 Nick: Caroline
WYGRAŁAM AUKCJE LUB TY WYGRAŁEŚ MOJA? SKŁADAJ OFKE W GRZE
06-05-2008 21:00 caro_inka jest offline Szukaj postów użytkownika: caro_inka Dodaj caro_inka do Listy kontaktów
h4ri
Triple Ace


images/avatars/avatar-8475.gif

Data rejestracji: 22-04-2008
Postów: 220
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Legionowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zero udanych wypraw w dzisiejszym dniu. Nawet bliskie z 90% Paranoja.... a wcześniej to tak dobrze mi szło... mam nadzieje że się zmieni to na dobre Smile

__________________



Porady, przemyślenia, taktyka gry - moja wiedza o BW
06-05-2008 21:01 h4ri jest offline Strona domowa h4ri Szukaj postów użytkownika: h4ri Dodaj h4ri do Listy kontaktów
-MaTeK-
Full Member


Data rejestracji: 08-01-2008
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mi kiedys powiedzieli ze jestem głupi 0o

__________________
nick w grze XeeRooX--- r2 id O_O
06-05-2008 23:15 -MaTeK- jest offline Szukaj postów użytkownika: -MaTeK- Dodaj -MaTeK- do Listy kontaktów
LidiaVena
Member


Data rejestracji: 21-02-2008
Postów: 29
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeszłam do historii mojego klanu tuz po tym jak chcąc zdobyc odnake za zabicie bialego smoka podczas 10 ekspedycji nie udalo mi sie trafic na bialego...
W kolejnosci moje expy wyglądały tak:
Hydra
Hydra
hydra
Czarny
Hydra
Czarny
Czarny
Hydra
Hydra
Czarny

A potem jeszcze 2 razy trafilam na bialego mutanta ( bylam wtedy jeszcze malutka i moglam go conajwyzej pogryżć po piętach ) a potem jak juz trafilam na malego bialaska to kompan mi go zabil...
Ale za to jak juz zdobylam ta przeklętą odznake, odczekalam dwie godziny i zalozylam na czarnego Smile
I zdobylam odznake...
Smile
30-05-2008 21:42 LidiaVena jest offline Szukaj postów użytkownika: LidiaVena Dodaj LidiaVena do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja ostatnio 2 razy pod rzad mialem XX999 doswiadczenia (oczywiscie wieczorkiem, 0 wypraw i 0 atakow) rotfl
edit : literki xD

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 30-05-2008 22:17.

30-05-2008 22:16 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wczoraj sie zdazylo... a raczej dzisiaj... a mianowicei to czymy wojne na r4 Tongue

godzina 1:30 zabieram sie za ataki.... wykonałem 8 wykrwawiajac przeciwnika... zostało 4... i pomyslałem moze złapie troche krwi bo moze nieudac sie i bede miał zonka ... a wiec atakuje 1 farme... zostałes zauwazony przy 66%... mowie.. zdaza sie... atak na 2 farme 90% zauwazony... mysle do 3 razy sztuka... atakuje kolejny raz 80% zauwazony ... zdenerwowany robie ostatni atak 90% zaowazony ... a expa sie konczy za 2h brak krwi i 2 oblegi za 2h 30 min... załamałem sie... miałem czekac az dojdzie atak... i usnołem...

ale fartownie obudziłem sie o 3:40 i wykonałem atak i miałem krew Smile

ale miałem stresa

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


30-05-2008 23:23 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój nie fart - rozbudowałam ładnie kwadracik, specjalnie wypożycając do tego itemy D i co? oczywiście jakiś klan musiał mi go przejać ;/ Crying

__________________

30-05-2008 23:26 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
\.Kern./
Lord


images/avatars/avatar-9238.gif

Data rejestracji: 27-10-2007
Postów: 319
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedy moi koledzy zrobili : sprzedał elastyczny ring do sklepu, potem ktoś inny szamańskie spodnie ( W SKLEPIE! ) a jeszcze inny Pierścień Szczęścia który był wart wtedy 30k ... Kiedy po raz drugi dostałem niesłusznego bana. I gdy po raz 7 przez bany rozleciał mi się klan :/

__________________


Pomóż psiakom Frown http://nadzieja-dobermana.pl/index.html

POLACY DO BOJU - DOJEB#IE NIEMCOM!
31-05-2008 22:19 \.Kern./ jest offline Szukaj postów użytkownika: \.Kern./ Dodaj \.Kern./ do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trochę to wyszło z mojej pazerności, ale... chciałem podnieść jak najwyżej katanę zemsty, żeby mieć jak najlepszy rekord w sali trofeum, doszedłem do poziomu dobrego +3 i dałem sobie chwilowo spokój, później zachciało mi się znowu ulepszyć wierząc w moją dobrą passę i efekt jest taki, że mam teraz 120 kk w drobnych mniej i tą katanę na poziomie zwykłym +5 Mad

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

31-05-2008 22:30 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
timitu
Viking


images/avatars/avatar-9744.jpg

Data rejestracji: 07-01-2008
Postów: 676
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Z krainy wiecznej kontestacji

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szorty pasterza d+3 miałem chciałem na d+4 efekt pasterze +5 i suma kamyczków straconych jakieś 700. pech?

__________________
LOSOWATOR SZALONY BÓG BW
31-05-2008 23:19 timitu jest offline Szukaj postów użytkownika: timitu Dodaj timitu do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam doła bo od tygodni latam z klanu do klanu w poszukiwaniu repa i nic Tongue

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
01-06-2008 19:34 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
sawar
Forum Ace


images/avatars/avatar-10688.gif

Data rejestracji: 12-01-2007
Postów: 87
Kraina: Moria
Skąd: W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nocka w pracy, zalatwiony sprzet na zrobienie pielgrzymki wiedzy i co?????
jak do tej pory 17 prob i ani razu nie wpadla, ale mam jeszcze 2 proby i jestem dobrej mysli Tongue
a propos pielgrzymek, robilem sposta i wydawalo mi sie ze skrocenie czasu jest aktywne. mielismy wtedy jakis wazny obleg w klanie, pierwsza faza konczyla sie za jakies 15-20 minut, czyli akurat na przebranie sie i czekanie. jakiez bylo moje zdziwienie jak sie okazalo, ze skrocenie czasu skonczylo sie na kilka sekudn przed wlaczeniem wyprawy Tongue jakie tez musialo byc zdziwienie klanu i przeciwnikow, gdzy na oblegu latalem w pasterzu z palkami podkowy w lapach Tongue

__________________

by ejdrian11 Smile

cytat:
C47 napisał(a)
myślenie nie boli, a ty znowu potwierdzasz, że chyba niektórzy profilaktycznie nie myślą w razie tego bólu...

05-06-2008 06:06 sawar jest offline Szukaj postów użytkownika: sawar Dodaj sawar do Listy kontaktów
Avril
Lord


images/avatars/avatar-8890.jpeg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 250
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

4 dalekie pudła pod rząd z 65 lucka i średnia 60% Evil
05-06-2008 13:44 Avril jest offline Szukaj postów użytkownika: Avril Dodaj Avril do Listy kontaktów
poszukiwacz_S
Member


images/avatars/avatar-9217.jpg

Data rejestracji: 06-05-2008
Postów: 36
Klan: Dark Angels Academy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: inowrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kiedy mialem dobry dzien i dropilem niezzle i odznaczylem zzla pulke i sprzedalem caly dzien siedzialem i probowalem odkupic te przedmioty Smile



r6=POSZUKIWACZ_ZYCIA
08-06-2008 12:54 poszukiwacz_S jest offline Szukaj postów użytkownika: poszukiwacz_S Dodaj poszukiwacz_S do Listy kontaktów
HexeII
Full Member


images/avatars/avatar-12426.jpg

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 64
Klan: Khorne
Kraina: Necropolia V
Skąd: zza zakretu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzisiejszy pech chyba najwiekszy jak do tej pory Evil

do oblegu zostalo pare godzin, wiec moglam nadrobic brak krwi, ale...
prawie kazda wyprawa to cisza i spokoj, dawno nie bylam na tak nudnej wyprawie... ataki, tez nic nie daly: zostales zauwazony... (chyba moj wampir jest na wakacjach Big Grin )
do tego obleg sie udal, ale 0 repu... jak juz zdobylam krew i zostalo mi 35 expa do next lvl'u i zero wypraw i atakow, to mnie ktos sfarmil, a tu zaraz bedzie nowy obleg... eh...
a z tych udanych wypraw przywleklam ze soba albo palke (taka najzwyklejsza) albo kask (tez zwykly) rotfl

EDIT: pecha ciag dalszy rotfl

doczlapalam sie jakos do next lvl'u no i stalam sie ladniejsza i troche zwinniejsza, odrobilam krew, no i mnie zjechal jeden Pan 2 min przed koncem 1. fazy oblegu... eh...
wypil to co chcial, wiec do oblegu przystapilam z lekka anemia... obleg wygrany, ale mam -252 repa z jednym nie-zywym na sumieniu Big Grin

moge sie zalozyc, ze jak pojde dzis w ekwipunku wyprawowym na daleka, to ktos wpadnie do mnie na kubek cieplej krwi rotfl

__________________
... gdy rozum spi, budza sie demony...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez HexeII: 09-06-2008 14:52.

09-06-2008 02:44 HexeII jest offline Szukaj postów użytkownika: HexeII Dodaj HexeII do Listy kontaktów
:Aureliusz:
Emperor


images/avatars/avatar-22836.jpg

Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 1.030
Klan: zMrok
Kraina: Moria II
Skąd: Dziki Zachód

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja miałem pech,wszedłem w zakładki trening i liczyłem sobie ile by mnie wyniosło podniesienie stat i nie zauważyłem że kliknąłem trenuj zamiast cofnij i straciłem 25k rotfl ale na szczęście dodawałem w staty dla strzelca uff Tongue
09-06-2008 21:28 :Aureliusz: jest offline Szukaj postów użytkownika: :Aureliusz: Dodaj :Aureliusz: do Listy kontaktów
Strony (5): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Wasze najbardziej pechowe sytuacje w BW

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH