Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Mój rekord w punktach doświadczenia. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Mój rekord w punktach doświadczenia. 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sorion
Viking


images/avatars/avatar-8527.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 623
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne i tajemnicze lasy Beskidów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

graf toż to new rekord!!!!

__________________
Oby twój Miecz nigdy się nie złamał
Oby twa Zbroja nigdy nie zardzewiała
Oby Trzy Księżyce były przewodnikiem twej Magii
Oby Smoki wieczne latały w twych Snach...
29-11-2006 13:13 Sorion jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorion Dodaj Sorion do Listy kontaktów
Mnil777
Zbanowany

images/avatars/avatar-735.jpg

Data rejestracji: 02-11-2006
Postów: 23
Klan: Monastyr
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Gralewo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój rekord to 66 pr

__________________
nick w grze Mnil
id 11644
Kupię spodnie handlarza broni!
Kupię też mściwy amulet z sufixem lub prefixem, a także dobrą rogatą obręcz (***) dam mnóstwo pr i świetne itemy!!!!
02-12-2006 09:56 Mnil777 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mnil777 Dodaj Mnil777 do Listy kontaktów
nidhog
Double Ace


Data rejestracji: 01-10-2006
Postów: 124

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam rekord, ale w przeciwna strone Smile

Atak na Nidhog nie był najlepszym pomysłem. Pierwsza salwa snajperów zabiła większość agentów towarzyszących _________
Pozbawiony wsparcia ___________ stał się z łowcy, ofiarą.
Nidhog wgryza się w szyję pokonanego wroga i wysysa 0 pkt doświadczenia.

__________________
R2: Nidhog Id 1839

GG 4989946
05-12-2006 12:26 nidhog jest offline Szukaj postów użytkownika: nidhog Dodaj nidhog do Listy kontaktów
chmielnik
Member


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 45
Klan: -----
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja kiedys dostalem 124pr

__________________
ID: 175
09-12-2006 01:00 chmielnik jest offline Szukaj postów użytkownika: chmielnik Dodaj chmielnik do Listy kontaktów
Illenar
Member


images/avatars/avatar-523.jpg

Data rejestracji: 30-08-2006
Postów: 25
Klan: Imperium Potepionych
Skąd: Prooszków City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Illenar wgryza się w szyję pokonanego wroga i wysysa 201 pkt doświadczenia.
[...] płaci okup w wysokości 2080 PLN, 477 litrów krwi oraz oddaje 290 ludzi w niewolę.

__________________
I wanna break everything
I wanna make it sting
We're gonna wake up hate
We're gonna wake it up


id. 4996
09-12-2006 09:52 Illenar jest offline Szukaj postów użytkownika: Illenar Dodaj Illenar do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Mój rekord w punktach doświadczenia.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH