Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » BW Team Roadmap :: czerwiec - wrzesień '2008 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (31): « pierwszy ... « poprzednie 29 30 [31] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony BW Team Roadmap :: czerwiec - wrzesień '2008 114 Ankieta - średnia ocena: 6,61114 Ankieta - średnia ocena: 6,61
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
songoku98
Triple Ace


images/avatars/avatar-10937.jpg

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 156
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II; Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)
cytat:
Xzar napisał(a)
cytat:
adam_4d4m napisał(a)

a ten Majestat to lipa Tongue


Jak się nie umie używać to oczywiście że lipa Tongue Zapytaj się graczy z r3 - większość Ci powie że majestat to bardzo dobre arkana Wink


Wole Łapacza na Majestacie niż Potępionego Big Grin

w PvP Majestat też się sprawdza trzeba go tylko umieć używać.

Macie teraz czas na zabawy to się bawcie Big Grin nam ucinali, dodawali, zmieniali, cofali itp xD można było się zdenerwować ale jest dobrze Big Grin


Majestat ssie na pvp... lepiej sie u mnie maski spisuja

__________________
Kupie: Dobra Runiczna Bandana/Obręcz (r4 Drag0n)
23-09-2008 20:26 songoku98 jest offline Szukaj postów użytkownika: songoku98 Dodaj songoku98 do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taaa? Wyciągnij na 5lvl i zobaczysz, że mocno obniży hp u przeciwnika - co da nam to że będzie miał o wiele mniej życia -> łatwiej zabić Tongue

Ile razy ja przez majestat ginąłem, a gdy przeciwnik używał maski pokonywałem spokojnie Tongue
23-09-2008 20:28 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
adam_4d4m
Lord


images/avatars/avatar-11258.jpg

Data rejestracji: 06-03-2008
Postów: 311
Klan: LE->Saints
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
songoku98 napisał(a)


Majestat ssie na pvp... lepiej sie u mnie maski spisuja


u mnie też
bo gram bronią białą
więc dla mnie te arkana są zupełnie nie przydatne...no może na ekspach na golema Big Grin

__________________
r14: ID: 10368 NICK: 4d4m

23-09-2008 20:36 adam_4d4m jest offline Szukaj postów użytkownika: adam_4d4m Dodaj adam_4d4m do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powtórzę to co powtarzaliśmy na R3 nigdzie nie jest napisane że musicie ich używać Tongue

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

23-09-2008 20:40 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
nEri
Triple Ace


images/avatars/avatar-15019.gif

Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 215
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BW Team Roadmap :: czerwiec - wrzesień '2008... plany zakonczone, patch jest na reszcie serwerów itp... i co dalej? jakie plany teraz maja admini i nad czym chca pracowac? moze jakies male info na ten temat bo kurz osiadł i na dobrą sprawę nic nie wiadomo... moze pracuja nad ktoryms z pomoslow dopisanych na roadmapie... jest niby ze serwer hardcore i patch ekspedycyjny ale nie wiemy co sie z nimi dzieje;p
btw. czerwiec-wrzesien...a co z pazdziernikiem...listopadem i tak dalej? we want to know... Wink

__________________

MadeBy: Zbyś

IT'S JUST FUN


Absens Carens
27-09-2008 17:25 nEri jest offline Szukaj postów użytkownika: nEri Dodaj nEri do Listy kontaktów
reehens
Viking


images/avatars/avatar-9549.gif

Data rejestracji: 22-09-2007
Postów: 548
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: jest C47?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nEri napisał(a)
BW Team Roadmap :: czerwiec - wrzesień '2008... plany zakonczone, patch jest na reszcie serwerów itp... i co dalej? jakie plany teraz maja admini i nad czym chca pracowac? moze jakies male info na ten temat bo kurz osiadł i na dobrą sprawę nic nie wiadomo... moze pracuja nad ktoryms z pomoslow dopisanych na roadmapie... jest niby ze serwer hardcore i patch ekspedycyjny ale nie wiemy co sie z nimi dzieje;p
btw. czerwiec-wrzesien...a co z pazdziernikiem...listopadem i tak dalej? we want to know... Wink


Jescze sie pachtem dobrze nie nacieszyłes a chcesz juz cos następnego moim zdaniem jesli by mieli cos ogłaszac i robic w tym tempie co ten patch to lepiej niech ogłoszą duzo puzniej w tedy nie bedzie zbędnego spamu na forum i niecierpliwosc graczy a tak to nic nikt niewie i niema tych nerwów ze było ogłaszan w tedy a juz jest ten itp

__________________
B>!!!!Mus!c !s My L!fe!!!!<3


27-09-2008 18:19 reehens jest offline Szukaj postów użytkownika: reehens Dodaj reehens do Listy kontaktów
nEri
Triple Ace


images/avatars/avatar-15019.gif

Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 215
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sumie to najbardziej teraz oczekujemy(gracze) tego patcha ekspedycyjnego...bo pozatym ze niby jest w planach to słuch o nim zaginął...a mysle ze rozwiazalby w znacznym stopniu problem z repem u graczy... i dobrze by bylo jakby jakies male info o nim było bo mial juz niby wejsc troche czasu temu...

__________________

MadeBy: Zbyś

IT'S JUST FUN


Absens Carens
28-09-2008 12:18 nEri jest offline Szukaj postów użytkownika: nEri Dodaj nEri do Listy kontaktów
zava
Full Member


Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 65
Klan: ExpMob
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety coś już wiemy...
cytat:
sierpień 2008 lub później
- Patch ekspedycyjny cz.2 - UWAGA! Powstanie tego patcha nie jest jeszcze przesądzone, jego przyszłość zależy od wyników testów.
- walki w lokacji pomiędzy drużynami w zamian za rep (szczegóły wkrótce)
Powyższy patch nie zostanie póki co wprowadzony.


Cytat z pierwszej strony Roadmap..

__________________
R5 Moria II
Biosan
Big Grin
28-09-2008 15:00 zava jest offline Szukaj postów użytkownika: zava Dodaj zava do Listy kontaktów
commander303
Member


Data rejestracji: 19-12-2007
Postów: 29
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja już chyba nie zagram w BW. Zbyt dużo zależy od gry zespołowej. Stąd gracze, którzy lubią grać sami nie znajdą tu swojego miejsca. Szkoda. Gra powinna być dla wszystkich. Wychodzić na przeciw wszystkim graczom. I jeszcze ten patch ekspedycyjny... dla jeszcze większych grup graczy...

__________________
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt,który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub nie układa ci się w życiu. Bo spłacasz tylko swój dług.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez commander303: 01-10-2008 21:06.

01-10-2008 21:05 commander303 jest offline Szukaj postów użytkownika: commander303 Dodaj commander303 do Listy kontaktów
Piotr85
Double Ace


images/avatars/avatar-22692.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 134
Klan: Fort Pułaski [Rebell]
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może mi ktoś wyjaśnić co oznacza termin "serwer hardcore" (odnośnie tego serwera co ma ruszyc w b.m.), bo ja tu nowy jestem i nie wiem czy to ma być Moria, Nekro czy taka hybryda jak R7?

__________________
"Ta historia powinna więc zostać opowiedziana, zanim kapłani Chrystusa zatrą pamięć o niej żywotami własnych świętych i swoimi legendami."
(Morgiana o Legendzie Artura- "Mgły Avalonu")
02-10-2008 11:39 Piotr85 jest offline Szukaj postów użytkownika: Piotr85 Dodaj Piotr85 do Listy kontaktów
BlackScorpion
Member


images/avatars/avatar-23908.jpg

Data rejestracji: 06-07-2007
Postów: 32
Klan: Legion Immortals
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Wieluń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Będzie to server na silniku Necro, tylko bez żadnych zasad. Czyli dozwolony będzie push, multi, zasiadanie itp :p Ale gra będzie możliwa tylko z Kontem Premium

__________________
r14 - Dorgnan ; ID 5249
r16 - Dorgnan
02-10-2008 14:24 BlackScorpion jest offline Szukaj postów użytkownika: BlackScorpion Dodaj BlackScorpion do Listy kontaktów
Elemental
Triple Ace


images/avatars/avatar-20350.jpg

Data rejestracji: 26-07-2008
Postów: 172
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: raz tu raz tam ;) a ty zawsze wiesz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I połowa października
- Start serwera hardcore.
cytat:
BlackScorpion napisał(a)
Będzie to server na silniku Necro, tylko bez żadnych zasad. Czyli dozwolony będzie push, multi, zasiadanie itp :p Ale gra będzie możliwa tylko z Kontem Premium

to strasznie ogolnie powiedziane
co oznacza hardcore dla administracji czy nie bedzie zasad i bedzie dokladnie tak jak pisala thorga ?? Czy zaczniecie mnie powstrzymywac jak zaczne gre rotfl rotfl rotfl
pytam bo moja fatazja nie zna granic

__________________
ONLY THE DEAD HAVE SEEN THE END OF WAR.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Elemental: 03-10-2008 15:31.

03-10-2008 15:28 Elemental jest offline Szukaj postów użytkownika: Elemental Dodaj Elemental do Listy kontaktów YIM Account Name of Elemental: silversurfer Zobacz profil MSN Elemental
MereMre
Lord


Data rejestracji: 05-03-2008
Postów: 252
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie my a kasa rotfl
musisz mieć nom stop premium Tongue
03-10-2008 16:51 MereMre jest offline Szukaj postów użytkownika: MereMre Dodaj MereMre do Listy kontaktów
garfild
Member


images/avatars/avatar-20212.jpg

Data rejestracji: 01-08-2008
Postów: 31
Klan: Legion Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No właśnie, mamy już październik, czy administracja przybliży jakiś bardziej szczegółowy termin otwarcia R8?

__________________

FallenAngel - R10
lokietek - R14



03-10-2008 21:22 garfild jest offline Szukaj postów użytkownika: garfild Dodaj garfild do Listy kontaktów
Oromis.
Member


images/avatars/avatar-22101.gif

Data rejestracji: 06-04-2008
Postów: 37
Kraina: Necropolia
Skąd: Grootebroek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
cytat:
Będzie to server na silniku Necro, tylko bez żadnych zasad. Czyli dozwolony będzie push, multi, zasiadanie itp :p Ale gra będzie możliwa tylko z Kontem Premium


to strasznie ogolnie powiedziane
co oznacza hardcore dla administracji czy nie bedzie zasad i bedzie dokladnie tak jak pisala thorga ?? Czy zaczniecie mnie powstrzymywac jak zaczne gre rotfl rotfl rotfl
pytam bo moja fatazja nie zna granic


Dla mnie twój post jest zwykłym spamem. Przecież masz tam dokładnie wszystko opisane. Jeśli nie chce ci się czytać ze zrozumieniem, to sobie przeczytaj cały temat od nowa, to się doczytasz informacji dotyczących Hardcore. Jeszcze jedna uwaga. Pisz z polskimi znakami, bo ciężko cie zrozumieć.




cytat:
No właśnie, mamy już październik, czy administracja przybliży jakiś bardziej szczegółowy termin otwarcia R8?


Pierwsza połowa października. Czyli 1-15. Jeśli ten termin nie jest dla ciebie wystarczająco dokładny, to sam/sama się tym zajmij i postaraj się idealnie wskazać na jaki dzień skończysz. To jest prawie nie możliwe. Dzięki tak ustalonym terminom administracja stara się uniknąć postów typu: "Przecież miało być 14 a jest już 16 dla czego się spóźniacie!" Powinniście wykazać więcej wyrozumiałości. Ja sam mam tylko forum i wiem, że wcale nie jest tak łatwo dotrzymać danego terminu nowych zmian czy aktualizacji. A mam TYLKO forum.

__________________

R17 - Panda
04-10-2008 13:23 Oromis. jest offline Szukaj postów użytkownika: Oromis. Dodaj Oromis. do Listy kontaktów
Uhoss
Lord


Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 445

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Weekend mam wolny,takze jutro mozecie wlaczyc tego hardcore Tongue
09-10-2008 11:01 Uhoss jest offline Szukaj postów użytkownika: Uhoss Dodaj Uhoss do Listy kontaktów
Yamuna
Lord


images/avatars/avatar-11738.gif

Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 384
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: z mojej starej

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

proponuje serwer ultrahardkore Big Grin
bez admina, bez zasad totalnych, bez nadzoru jakiegokolwiek no i premium ofkors trzeba miec. taki serwerek to istna skarbonka, nic nei trzeba pilnowac a kasiorka leci Smile

a teraz do panow adminow Smile
poprosimy roadmap na zime Big Grin

__________________
BW to durna gra Smile
Grasz grasz i tak C47 wygrywa bo to master Big Grin
C47 zbanuj wszystkich Big Grin odzyskaja zycie Smile

09-10-2008 12:54 Yamuna jest offline Szukaj postów użytkownika: Yamuna Dodaj Yamuna do Listy kontaktów
Alladynus
Triple Ace


images/avatars/avatar-6632.jpg

Data rejestracji: 14-12-2007
Postów: 174
Kraina: Necropolia
Skąd: Komputer

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak poprosimy roadmap na nadchodzące zimowe miesiące z uwzględnieniem normalnego serwera Necro lub Moria (ze wskazaniem na necro) na najbliższe tygodnie najlepiej nawet przed startem serwera hardcore Tongue

A tak poważnie to niech administracja się zastanowi nad nowym serwerem bo te hardcore itp to raczej nie dużo radości dla kogoś kto chce normalnie pograć a takich jest więcej niż przekręciarzy!

__________________
-
Hokus pokus, czary mary, Tinky Winky to twój stary!

r10 - Netzech
09-10-2008 13:28 Alladynus jest offline Strona domowa Alladynus Szukaj postów użytkownika: Alladynus Dodaj Alladynus do Listy kontaktów
neroczq
Double Ace


Data rejestracji: 11-12-2006
Postów: 125
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie tak jak napisał Alladynus ; )
Czekam od powstania r7 na kolejny server na nowym silniku bądź silniku r1/r2/r3 ; )
A jako, że zaczyna się już jesień + zima to więcej czasu się spędza w domu i na pewno będzie wiele graczy.
Dlatego prosimy o wstępny zarys na październik i listopad : )
09-10-2008 16:33 neroczq jest offline Szukaj postów użytkownika: neroczq Dodaj neroczq do Listy kontaktów
Legollas
Triple Ace


images/avatars/avatar-7267.jpg

Data rejestracji: 08-01-2007
Postów: 184
Skąd: MROCZNA PUSZCZA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

WLASNIE administracjo odpusccie sobie ten hardcore i zrobcie serewer o silniku r1 wiele garczy by chcialo taki serwerSmile

__________________
pisac pw zawsze czytamSmile


r10 atylla
09-10-2008 16:43 Legollas jest offline Szukaj postów użytkownika: Legollas Dodaj Legollas do Listy kontaktów
Ganjage
Junior Member


images/avatars/avatar-10853.jpg

Data rejestracji: 30-03-2008
Postów: 18
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgadzam sie z legollas'em i przedmowcami
pzdr

__________________
Twardy od małego...;s

09-10-2008 16:47 Ganjage jest offline Szukaj postów użytkownika: Ganjage Dodaj Ganjage do Listy kontaktów
Xzar
Kozioł Zagłady


images/avatars/avatar-24905.jpg

Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 2.010
Klan: Perwersi
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja zamknę temat bo już się zrobił niesamowity spam ;P
W razie gdyby były jakieś nowości do omawiania - otworzę.
09-10-2008 16:54 Xzar jest offline Szukaj postów użytkownika: Xzar Dodaj Xzar do Listy kontaktów
Strony (31): « pierwszy ... « poprzednie 29 30 [31] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » BW Team Roadmap :: czerwiec - wrzesień '2008

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH